counter
2 21 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w e-RK2 ROKSANA TROJANOWSKA?

kocie Nowy wpis

Trojanowska to już w (usunięte przez administratora) siedzi.w końcu dopadła ich sprawiedliwość

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 288 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie e-RK2 ROKSANA TROJANOWSKA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

taki desperat Nowy wpis

Potwierdzam bo byłem i robiłem na czarno.malo tego zagroził że nie da wypłaty bo mam kiepskie wyniki. Żałosna banda tam rządzi całą świetną rodzinką matka córka i jakiś przypał ż kosmosu.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

gosc

Tam się pracuje na czarno albo na umowę o dzieło. Skandal!

TakNie

Jak wygląda praca w e-RK2 ROKSANA TROJANOWSKA? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Magda

Cygana! Perfidna Cygana! Oszust i (usunięte przez administratora)

Grzesiek

Mnie też naciagnela pi...z...da cwana idę na policje

Tak6Nie
kostek

Potwierdziło się najgorsze to zwykł a naobciagaczka i wylulizaczka lokalna ponoc juz ma wyrok wiec oszvzegam ija bo zostalem oszukany

gosc

Zwykła złodziejka Trojanowska i jej banda i pseudofirma chyba sobie sama pisze te pozytywne opinie skandal ale prokurator cie rozliczy to się odechce krowo niemiła

Jerzy

Jestem zadowolony ze wspolpracy z firma erk2 szkole sie z nia od maja i mialem juz 2 kontrole i zawsze wszystko bylo wporzadku polecam

Zbigniew

Szkolilem sie z zakresu wozkow widlowych certyfikaty sad dobre i uznawane polecam

Tak1Nie
Andrzej.B

Z zakresy BHP. Oszuści i naciągacze. Zgłaszam do skarbówki.

gosc

Z zakresu rusztowań??? To proszę je wyrzucić do kosza bo to nielegalne. Nie można tak specjalistycznych szkoleń robić drogą wysyłkową bo trzeba zdać egzamin państwowy w siedzibie organizatora kursu. To się nadaje do prokuratury! Czy Pan zdaje sobie sprawę co się dzieje gdy zdąży się wypadek? Kryminał!

Tak6Nie
gosc

Potwierdzam to zwykł a naciagacze ! Złodzieje i oszuści zgłoszeni na policję

Anatol Sz.

Banda oszustów ...

Mati

Szkolilem sie z zakresu rusztowan wszystko odeslalem w terminie oraz otrzymalem certyfikat w terminie. Wszystko jest uznawane firma godna polecenia i napewno polece ta firme znajomym nie rozumie tych negatywnych opini moze jestntak jak pisal pan Piotr ze to tylko dlatego ze nie odsylaja tych testow a puzniej nazekaja. Ludzie pilnujcie sobie tego a napewno bedziecie zadowoleni

Tak1Nie
Asam

Banda oszustów z właścicielką Trojanowska na czele. Przestrzegam przed tą oszustką!

Bożena

No niestety potwierdzę że to firma oszustów i naciagacze. Po zakupie kontakt ucichł bo chciałem zwrócić szkolenie które mi wcisneli. Dopóki nie kupisz właścicielka Roksana Trojanowska jest miła. Potem straszy kłamie krzyczy wyzywa a na koniec nie odbiera telefonu. Nie polecam .

Jolanta D.

Jestem zadowolona z tej firmy zrobiłam w tej firmie 3 szkolenia i jestem zadowolona z certyfikatów polecam ta firme pozdrawiam

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o e-RK2 ROKSANA TROJANOWSKA - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

e-RK2 ROKSANA TROJANOWSKA
2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Wolności 94