Opinie o Seology Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Seology Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Seology Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seology Sp. z o.o. w Gliwice

Ol Nowy wpis

Leszek Nowy wpis
@Ol

Nie wiem co chciałeś przekazać tym komentarzem, ale okej... Może jednak masz jakieś informacje dotyczące firmy i napiszesz coś więcej?

Ol Nowy wpis
@Leszek

O Nowy wpis

Jo

Mega pozytywna ekipa

@Jo

A aktualne warunki pracy masz jak ocenić?

Co jaki czas w Seology Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

Nigdy XD

@Odpowiedź

A co jest tego powodem? ;p

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Seology Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Seology Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

R

Warunku ustalane sa indywidualne i zawierane umowy odpowiadają obu stronom oraz sa zgodne z przepisami. Jesli którejś ze stron proponowane warunki nie odpowiadają, nie dochodzi do współpracy.

Gosia

Co jakis czas widze ogloszenie Seology o naborze na pracownika administracyjnego... czy nie znajduja Panstwo odpowiedniej osoby, czy tez tak szybko ludzie rezygnuja z tego stanowiska?

Monia
@Gosia

Rezygnują ;):)

R
@Gosia

Prawdopodobnie masz na myśli ogłoszenia ktore wisza od dawna na kilku darmowych portalach. Nie ściągamy ich bo nic nas nie kosztuja a czasem spływają ciekawe podania od fajnych osob mimo ze nie prowadzimy czynnej rekrutacji w danym momencie.

Asia

Moja opinia będzie jak najbardziej pozytywna. Młody, zgrany zespół- każdy wie co ma robić. Zadania rozdzielone z głową, komunikacja na wysokim poziomie. Jasna umowa, w której zawarty jest dokładny zakres obowiązków, wypłaty na czas i bez żadnych kombinacji. Można wyjść na przerwę na dwór- zbawienne dla oczu (praca 8 h przy komputerze). Co jakiś czas integracje, wspólne wyjścia lub aktywności. Pyszna kawa no limit :)

Patrycja

Serdecznie polecam pracę w firmie Seology :) Załoga młoda, wesoła, ambitna, a do tego piękne biuro. Szefostwo uśmiechnięte, pomocne, wyrozumiałe i otwarte na nowe pomysły. Wypłaty zawsze na czas, umowa jasna i przejrzysta, brak niedomówień i problemów z urlopami, można się otwarcie dogadać w każdej kwestii, a do tego wspólne integracje :) Jeśli szukacie pracy w której człowiek dla człowieka człowiekiem, wasze pomysły i zaangażowanie są zauważane, a do tego uwielbiacie pyszną kawę no limit - polecam! :)

Belka

Firma bardzo pozytywnie nastawiona do pracowników, zgrany zespół bardzo luźna atmosfera, wszyscy wyrozumiali i chętni do pomocy. Miejsce dobre dla osób kreatywnych, które chcą robić coś fajnego i interesują się seo. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne.

@Belka

Jak wygląda kwestia rozwoju w firmie, czy są rekrutację wewnętrzne dające możliwość zmiany stanowiska?

Karla

Pracowałam w dziale HR. Bardzo miło wspominam współpracę zarówno z szefostwem jak i z zespołem. Dużo się nauczyłam, szefostwo jak i pracownicy zawsze chętni do pomocy. Zero problemów z urlopami, wynagrodzeniem czy umową. Wszystko tak jak zostało ustalone przy zatrudnieniu. Jasno ustalone zasady panujące w firmie oraz zakres obowiązków, a atmosfera bez zarzutów. Liczne eventy integracyjne oraz otwartość na nowe pomysły. POLECAM z czystym sumieniem :)

Brrrryyy

Firma zajmuje się seo, więc podejrzewać można, że te pozytywne opinie to sprawka ich "marketingu szeptanego". Dziwna firemka, w której panuje atmosfera niczym w wielkiej korporacji. Nie podają zakresu obowiązków, nie wiadomo co robić przychodząc 2 ,3 , 10 dzień do pracy, a później mówią że nie spełniasz ich oczekiwań na danym stanowisku, że szukają kogoś innego. Jak tu się wykazać kiedy nie wiesz co masz robić.

Kkk

Pracuje w firmie i jestem zadowolona- atmosfera dla mnie super, zgrany i wyrozumiały zespół. Uczciwe podejście do pracownika, jasne zasady dot zakresu obowiązków wynagrodzeń itp - nigdy nie mialam żadnego problemu. Możliwość wykazania się w pracy tym co potrafisz najlepiej i rozwijania się w tym kierunku. Moje doświadczenia są pozytywne i Wg mnie to miejsce pracy godne polecenia :)

XxX

Bardzo rzadko wypowiadam się na różnego typu forach, ale w tym przypadku PRZESTRZEGAM wszystkich przed tą firmą. Na początku proponują umowę zlecenie,(usunięte przez administratora) Atmosfera jest tragiczna, początkowo wygląda to na fajną młodą ekipę, jednak ludzie znają się na mało czym, próbują prowadzić grę korporacyjną. Każdy patrzy na czubek własnego nosa, zero wprowadzenia, wytłumaczenia, wsparcia, na każde pytanie odpowiadają ,,nie wiem, nie ja się tym zajmowałam".(usunięte przez administratora) Po dwóch rozmowach rekrutacyjnych i tygodniu pracy zaczęli szukać innego pracownika na dane stanowisko, a przy rozwiązaniu zlecenia ( oczywiście nie zrobiło tego szefostwo tylko wyręczyli się pracownikiem) padł argument ,, nieposiadania odpowiednich cech na dane stanowisko". Skoro nie potrafią tego stwierdzić na dwóch rozmowach, a zwłaszcza osoba na stanowisku HR-owca, to świadczy to jedynie o braku profesjonalizmu. Ludzie, przez tydzień człowiek nie ma możliwości pokazania się z ani dobrej strony, ani ze złej, zwłaszcza, gdy obowiązków dostaje się tyle, co nic a wprowadzenie w działanie firmy jest zerowe. Szefostwo wchodzące po urlopie do pracy i udające wielce zdziwionych, że pracownika już nie ma to totalna żenada :) Nie polecam.

Nie polecam współpracy z tą firmą.

Stażystka

W Seology odbywałam staż w czasie wakacji. Już pierwszego dnia poznałam całą ekipę i zostałam zapoznana z planem mojego stażu, a nad jego przebiegiem czuwała jedna z osób z działu technicznego. Nigdy nie miałam problemu ze zwróceniem się o pomoc, zadaniem pytania, ciągle mogłam pytać i za każdym razem uzyskiwałam odpowiedź. Cały zespół działa w oparciu o konkretne założenia, nie ma tu miejsca na jakiekolwiek niedogodności. Praca jest spokojna, z sympatycznymi i otwartymi ludźmi. Nie ma tu miejsca na stres, wszystko jest zaplanowane i dostosowane do klientów, ale również do pracowników przez co naprawdę z przyjemnością odbyłam swój staż i bardzo dużo się nauczyłam. Nie ma problemu z umową, wypłatami czy dniami wolnymi - wszystko jest jasne i klarowne. Firma bardzo chętna do współpracy z młodymi ludźmi, a co najważniejsze w odpowiedni sposób wynagradza ich pracę.

@Stażystka

Skąd "stażystko" wiesz, że nie ma problemu z umowami i wypłatami skoro byłaś jedynie na stażu? W najlepszym wypadku można tą wypowiedź potraktować jako skrajną nadinterpretację i zbytnie rozentuzjazmowanie. Jak rozumiesz, że wszystko jest zaplanowane i dostosowane do klientów i do pracowników? w czym to dostosowanie się objawia? Skąd wiesz w jaki sposób wynagradza ich pracę skoro byłaś na stażu, a nie w pracy? I co oznacza odpowiednio? Dziś wszyscy podają widełki, to jak o tam jest?

HR Manager w Seology
@Zainteresowany

@Zainteresowany nie jest żadną tajemnicą, że wszystkim osobom, które sprawdziły się na stażu proponujemy później pracę i dokładnie tak jest w tym wypadku - z autorką wypowiedzi mamy przyjemność po prostu pracować dalej... :) Po trwającej ponad pół roku współpracy chyba można wyrobić sobie już jakąś opinię, która nie musi wcale być "skrajną nadinterpretacją i zbytnim rozentuzjazmowaniem", a jedynie efektem naprawdę fajnej relacji. :) Sposób wynagradzania pracy jest indywidualnie ustalany i nie widzimy sensu dyskutowania na jego temat w tym miejscu, szczególnie podając mało konkretne widełki. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami może po prostu wpadnij na rozmowę i pogadaj z nami w realu - naprawdę serdecznie zachęcamy, chętnie odpowiemy na Twoje pytania, a i kawę mamy niezłą... :)

Ewelina

@xxx, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Co według Ciebie wpływa na satysfakcje czerpaną pracy w Seology? Są to możliwości rozwoju, atmosfera czy może benefity pozapłacowe? Jak wygląda ten aspekt w Seology? Czy jako pracownik z długim stażem możesz podzielić się z nami informacjami na temat zmian jakie zaszły w firmie na przestrzeni lat/miesięcy? Czekamy na Twoją odpowiedź.

xxx

A ja polecam firme - fajni ludzie, spoko atmosfera, duzo zrozumienia dla pracownika, otwartosc na pomysly, zmiany itp. Ja pracuje juz dlugo i jestem naprawde zadowolona.

Ewelina

Znalazłam kilka aktualnych ofert pracy na oficjalnej stronie firmy. Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Dla zainteresowanych pracą przesyłam link: https://seology.pl/kariera/ . @J., czy jesteś obecnie zatrudniony w Seology? Jakie widzisz zalety swojej pracy? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Na forum GoWork.pl najbardziej wartościowe są komentarze, które zawierają dużą ilość merytorycznych informacji odnośnie atmosfery, warunków pracy czy możliwości rozwoju w firmie.

J.

Jedna wielka LIPA

Ewelina

Jak wam się układa współpraca z firmą Seology? Czy to pracodawca wart polecenia? Jak wygląda sprawa z umowami? Napiszcie, czy pracownicy mają szansę na awans i samodoskonalenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Seology Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Seology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Seology Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zygmunta Starego 24A lok. 11
    44-100 Gliwice