Opinie o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abek sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abek sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Przecież Kamila piszę te dobre opinie sama o sobie.czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni.leń śmierdzący kłamca i alkoholik niej

Xyz

Chciałabyś żeby pisała sama o sobie, że nikt nie staje w twojej obronie nie znaczy ze po jej nikt nie stanie są osoby które ją lubią że ty jej nie lubisz nie znaczy ze WSZYSCY po pisowni można stwierdzić czy pisze sama o sobie każdy pisze i układa zdania inaczej wiec nie wiem skąd te przypuszczenia. Ciebie nikt nie lubi nie znaczy ze możesz bez podstawie oskarżać kogoś innego. Nie ładnie tak samej o sobie pisać No wiesz ????

Aska

Napisz kim jesteś pracowniku? Insynuowac, oskarżać każdy potrafi, prawda? Tylko wtedy kiedy nie wiemy kim jesteś.. Znieslawiasz czyjeś imię, czy tak cię wychowano? Kim jesteś pracowniku????

Anonimus

Weź się (usunięte przez administratora) za robotę a nie smarujesz komuś (usunięte przez administratora) Popierdolilo Ci się coś. Jak Ci się nie podoba bramka zawsze jest otwarta ! A jak nie umiesz do niej trafić to Edmund Ci wskaże drogę!

Koronawirus

Jak to jest, że w firmie która cieszy się takimi osiągami na rynku , zatrudnia i podstawia jako przykład "odpowiedzialną" osobę, która pilnuje całą zmianę, ale nie taka prawda, ta osoba Pani Kamila, która powinna świecić przykładem przychodzi pod wpływem alkoholu i to dość często, widać i czuć, oraz nie jednokrotnie widziana w takim stanie. Czy taka osoba powinna tak robić? Czy powinna nazywać się zmianową czy dla innych liderką zmiany? Gdzie są odpowiednie osoby, które tą sprawą mogłyby się zająć, aby doprowadzić tą osobę do porządku. Już nie pierwsza osoba wyleciała za takie coś i miejmy nadzieję, że nie ostania. Każdy widzi ale nie każdy potrafi się przyznać, może i wszystko jest dla ludzi ale przychodzić do pracy pod wpływem to już mocna przesada. Ja tego tu tak nie zostawię! Bo przez czyjąś głupotę może ucierpieć grupa osób. I nie szukajcie kim jestem bo to nie ma sensu. Zajmijcie się rozwiązaniem problemu a nie kto to pisze. To jest opinia. I definitywnie NEGATYWNA!!!

Kamila
@Koronawirus

A więc drogi Koronowirusie nie wiem kim jesteś i nie będę wnikać...powiem tak pod wpływem alkoholu napewno nie przychodzę...wszyscy wiemy że są naloty i myślę że nikt nie chciałby ryzykować...Tym bardziej ja mając za dużo do stracenia. Widać że nie orientujesz się za co jest odpowiedzialna zmianowa i nie zdajesz sobie sprawy że pod wpływem ciężko by było to wykonać.Cudzych błędów się nie popełnia. Widzę że komuś przeszkadzam. No cóż spodziewałam się że w końcu ktoś i mnie się czepi w końcu już wszystkich obsmarowaliscie...teraz czas na mnie.

Orzeszek ????
@Kamila

Hahaha ale sie uśmiałam gdzie te naloty? Jakby byly napewno juz bys tam nie pracowała! A co do odpowiedzialnosci to sadze ze nie wiesz co to znaczy bo gdybys wiedziala to nigdy nie przekroczylabys progu firmy pod wplywem alko . Co do obowiązków zmianowej to wydaje mi sie ze największym i najbardziej cenionym jest pomoc a u ciebie jej nie widze , bo prowadzenie zmiany nie polega tylko na wydawaniu polecen !

Obserwator
@Koronawirus

Jeszcze jedna sprawa dotycząca Kamili. Niech zajmie sie swoimi pracownikami jak nalezy, bo z tego co widzę to jest upadek raczej ktoś wyżej postawiony ma swoich przydupasow,a nie lider jest przydupasem dla swoich pracowników. Jak ty (usunięte przez administratora) traktujesz pracowników czy kiedykolwiek pokazałaś pracownikowi jak ma pracować na czym to wszystko polega? Nie każdy musiał radzić sobie sam. Obserwuje cały czas i mam nadzieje że kierownictwo cos z tym zrobi bo Ciebie nigdy o nic nie mozna poprosić. (usunięte przez administratora)

Julita
@Kamila

Jest wredną osoba która traktuje ludzi za nic przychodzisz pod wpływem alkoholu robi ludzią po złości źle traktuje pracowników jest mobingg w pracy potrafi zgonic winę na kogo innego

@Koronawirus

Zgłoś do inspekcji pracy lub do Prezesa firmy....nic innego nie zrobisz????

@Koronawirus

Pijana to ty do pracy chyba przychodzisz. Masz w nosie alkomat czy co? Bo nie rozumiem, wywąchałaś specjalistko od oceniania, weź się lepiej za robotę a nie na innych patrzysz. Pani Kamila jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych ludzi i najlepszą. Że ty pupilkiem jej nie jesteś to nie znaczy żeby bez podstawnie oceniać innych. NIE POZDRAWIAM.

@Orzeszek ????

A ja się uśmiałam z ciebie jesteś taka mądra to czemu osobiście jej tego nie powiesz tylko masz śmieszną nazwę ,,ORZESZEK" orzeszka to ty masz w głowie zamiast mózgu koleżanko. Łatwo się ocenia, to idź na inne zmiany zobaczymy czy tak chętnie będą ci pomagać wtedy wypowiadaj się, albo NIE bo szkoda czytać takie głupoty co ty wypisujesz. NIE PODOBA SIĘ? ZMIEŃ PRACE ALBO ZMIANE a nie kozaczysz w internecie a za plecami ją obgadujecie śmieszne i dziecinne zachowanie. Nie pozdrawiam

@Lola

Nic z tym nie zrobi bo potrafi oczerniać ludzi w internecie i obgadywać za plecami tylko tyle a w rzeczywistości nic jej w oczy nie powiedzą więc to jest śmieszne i jak nie zgłosiła to znaczy ŻE TO KŁAMSTWA i nie warto takim ludziom wierzyć w cokolwiek. Ploteczki tylko w główkach.

@Julita

Idź weź się za robotę bo takie głupoty tu wypisujecie aż czytać się nie chce, (usunięte przez administratora) W PRACY hahahaha śmiechu warte. JAK SIE ZA ROBOTE WEŹMIECIE to nie będzie problemu a raz zwrócenie wam uwagi to od razu (usunięte przez administratora) Raczej ze strony pracowników a nie Kamili. Śmieszni jesteście idźcie lepiej do kabaretu.

Abek
@Koronawirus

Dlaczego się przypierdalacie do Kamili ? Bardzo solidna osoba systematyczna i wypełnia swoje obowiązki w 100 %

WAŻNE

Uważam, że Kamila jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych liderów jacy tam pracują. Pomaga innym, tłumaczy wszystko od A do Z. NIE ZOSTAWIA NIKOGO NA LODZIE. Przychodzi i sprawdza jak dany pracownik sobie radzi i mu pomaga. Myślicie że ona nie ma swoich zajęć? Też ma swoją pracę którą musi wykonywać przez 8h nie będzie nad wami stała i patrzyła czy chusteczki dobrze pakujecie nie macie 10 lat, żeby nad wami stać cały czas i pokazywać nie ośmieszajcie się. ANI RAZU NIE BYŁO CZUĆ OD NIEJ ALKOHOLEM I NIGDY NIE BYŁO WIDAĆ ŻE JEST POD WPŁYWEM. Więc przestańcie takie głupoty wygadywać bo niszczycie komuś życie, ale spokojnie KARMA do was wróci. NIE JESTEŚCIE JEJ PUPILKAMI BO I TAK ICH NIE MA, traktuje wszystkich tak samo I NIE STAWIA WAS TAM GDZIE SOBIE CHCECIE to najlepiej wypisywać takie rzeczy? To nie koncert życzeń tylko PRACA więc weźcie się za robotę lepiej a nie tylko rozkazujecie innym i PLOTECZKI WAM W GŁÓWKACH. Zmieńcie sobie prace albo zmianę nikt wam nie broni. Szkoda mi was że macie takie przykre życie. NIE POZDRAWIAM :)

Moto????
@WAŻNE

Co do pani Kamili to nie jest Liderem tylko prowadzaca zmiane.!!!Robi z siebie posmiewisko za nim zostala przeniesiona na inna zmiane kilka krotnie była pod wplywem alkoholu ,buntowala ludzi przeciwko sobie,nie pomagala nic!z Hali znikala na dłuższy czas!jest falszywa z czasem sie kazdy przekona Uwazajcie!

No nie
@Moto????

Na umowie ma lider zmianowy. Czyli jest liderem. Radzę najpierw przyjrzeć sie sobie dopiero później niszczyć komuś reputację. Czepiliście sie jej. Dajcie juz spokój. Teraz są po 2 liderki i idzie 5 maszyn a ona była sama i miala 5 maszyn. To jak przepraszam jak miała każdemu pomagać. Czemu nie zrobicie konfrontacji. Nie zgłosicie tego wyżej. Cwaniaków nie brakuje w necie a jak jest zebranie i sie pytają czy komuś cos nie pasuje to kazdy glowa w dół. Piszecie że się boicie? No to siedz w domu albo zgłoś sie na lidera i zobaczysz jaka to praca.

Xyz
@Moto????

Myślisz ze ma czas stać NAD KSIĘŻNICZKĄ cały czas i patrzeć jak pakujesz? Komu da radę pomoc to pomoże zamiast być zapatrzonym w siebie zwracaj uwagę na otoczenie. Ile wy macie lat żeby nad wami stać i wam pomagać co wytłumaczy i pomoże to wasze nie każdemu zdąży, ale stara się jak może. Idź sobie na lidera i KAŻDEMU POMAGAJ DO TEGO RÓB SWOJĄ PRACE zobaczymy jak szybko zrezygnujesz. Najłatwiej oczerniać i psuć opinie komuś w internecie a w oczy się tylko podlizywać żeby mieć jak najlepiej bo tylko to robicie. Buntować ludzi przeciwko sobie może ty robisz porównujesz osobę do siebie czy jak? Z hali znika bo nie ma tylko jednej chodzi i patrzy po wszystkich do tego jeszcze na produkcje wiec co się wypowiadasz jak nie wiesz i tego nie rozumiesz.

Xoxo

Czy w tej firmie moze ktos zapanować nad ludzmi, Halinka z pakowni Jawnie przychodzi do pracy albo pijana albo nacpana , jest wulgarna dla ludzi i nikt z tym nic nie robi. Liderka nie widzi albo udaje ze nie widzi tej patologii

Nikt
@Xoxo

A wystarczyłoby Halinkę przenieść na inną zmianę i byłby spokój a nie liderkę zamieniać

@Nikt

Chyba Ciebie zwolnić za (usunięte przez administratora) głupot ????

@Xoxo

W najbliższych dniach , jesli będzie powtarzał się (usunięte przez administratora) pracowników wobec innych pracowników proponuje zgłosić do inspekcji pracy.Inspekcja pracy nie ujawnia danych i reaguje na zgłoszenia. Im wiecej osób zgłosi problem tym lepszy efekt.

Xxx
@Nikt

Tak to prawda, bo zmianowe sa ok to w Halinie jest problem do dzis, robi co chce, nie nosi zakladowych ubran,rządzi ludzmi, kradnie chusteczki ochroniarzy ma ustawionych na wejsciu a lider pakowni nic z tym nie robi. Moze ktos u gory sie w koncu tym zajmie

@Xxx

Ach, szkoda gadać, było tak i tak będzie. Nic nie zrobicie!

J
@Xoxo

Witam serdecznie Czytając to wszytko, zastanawiam się po co to wogle wypisujecie, do ogólnej czytelności? Myślę, że problemem w firmie jesteście wy sami, sami poptostu rodzicie problemy. To jest duży zakład, dużo ludzi, wiadomo, że nie wszyscy jesteśmy idealni. Zawsze znajdzie sie ktos Uciazliwy, bądź problemowy. Ja pracuje, chodź nie jest czasem łatwo, nie wchodzę z takimi ludźmi ani w konwersacje, ani w nic co mogłoby mi zaszkodzić, poptostu robię swoje nawet jeśli muszę wspopracowac z taką osobą, nie rozmawiam, czy tak nie byłoby prościej? Są ludzie na zmianach, którzy podstępnie utrudniają prace, ale po co ruszać takich? Róbcie swoje, chyba że ktoś kogoś obraża, bije i zagraża życiu zgłoście do biura, bądź kierownikowi. Nie szukajcie igly w stodole siana.... Są ludzie, którzy pracują od początku powstania firmy, i żyją, zarabiają i nie narzekają.. :) Bądźcie dla siebie poptostu życzliwi, a jak nie pasuje zwolnić się i nie narzekać, Będzie o wiele łatwiej. To jest ciężka praca, ale można dać sobie radę, jeśli tylko chcesz. Na przyszłość nie utrudniajcie, wypisując takie niektóre bzdury na tej stronie, bo cierpimy wszyscy, odbija się to na wszystkich. Bądźcie rozsądni, to nie przedszkole. Pozdrawiam serdecznie ????

Nowa
@J

Wszyscy jedziemy na tym samym wozku. Powiem po polsku zamknijcie mordy. Do pracy sie przychodzi pracowac a nie interesowac sie czyims zyciem. Kazdy ma problemy prywatne i kazdy z nas musi pracowac. Zamiast sie cieszyc ze masz taki zaklad pod nosem to jeszcze szukcir dziurwy w calym i plota goni plote. Nie musimy sie lubiec wystarczy sie szanowac i bedzie ok. A ktos jak ma nie wyparzona morde i szuka zaczepki to niech to robi poza zakladem. Umow sie i powiedz ci ci lezy na sercu . dajcie sobir w morde. Albo sir pozabijacie albo bedzir ok. Taka prawda gorzej jak w przedszkolu. Zamiast sie trzymac razem i sobie pomagac to kapia dolki jeden po drugim. Masakra co soe dzieje na tym swiecie. Ludzie opamietajcie sie naprawde

@J

Niestety, niektórzy są wyzywani i traktowani nieco inaczej .A problem będzie zgłoszony wyżej a to forum po to jest żeby te opinie wyrażać

Asia
@Lola

Nie, to forum służy do wyrażania opinii na temat firmy. Lecz niektórzy z was wyrażają się tu słownictwem podwórkowym oraz publicznym praniem brudów. A propo... Może tak można byłoby się podpisać? Pozdrawiam

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Abek sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Laboratoryjny - Laborant? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
zainteresowany

praca jest zmianowa? 2-3zmiany? w jakich godzinach? Zarobki ok? czy jest tu duża rotacja pracowników czy raczej stali. Czy zatrudniają nowych czy takich co pracowali już wczesniej?

...
@zainteresowany

Trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6 .Rotacja duza. Ogolnie nie polecam tam pracy

@...

Dlaczego nie polecasz?... Bo tam się chodzi do pracy, tam trzeba pracować, nie ściemniać, czyżby dlatego nie polecasz? Nic za darmo nie ma, chcecie mieć duże zarobki, to cóż trzeba pracować. Pozdrawiam serdecznie

Lola

Praca jak praca ale klimat jaki tam panuje skutecznie zniechęca i demotywuje.Ludzie często nie zdają sobie sprawy, ze tak nie powinni byc traktowani. Oczywiście nie wszyscy sa źli ale jest grono które nie szanuje innych...dzięki nim pracownik jest "przybity" i nie będzie pracował dobrze....Ciekawe co na to główny szef?Na to co się tu wyrabia....

Lucy
@Lola

W tej firmie są gorsi i są pupilki jak u jednej Pani lider która ciągle donosi na swoich pracowników. Nie może być tak że jeden musi biegać bo pani lider daje mu pracy dla dwóch osób a drugą osobą co godzinę chodzi sobie na papierosa. Każdy bierze te same pieniądze ? Racja ale nie każdy ma takie same zdolności i czy z tego powodu ma zostać zwolniony z pracy ? Pani jako lider zarabia większe pieniądze i to pani powinna pokazać że można dac radę a nie inny pracownik. Patologia na tej zmianie jest jeszcze większą niż za czasów Pani Kamili. Jest aktualnie nadmiar ludzi każdy powinnien mieć pomoc i ułatwienie a jest odwrotnie.

@Lucy

O jakiej liderce mowa?

@Lucy

Może trzeba zadziałać wspólnie....może trzeba zgłosić to wyżej

Lusi
@Lola

Myślisz? Dobrze wszyscy wiemy, że większość pracujących potrafi tylko gadać między sobą, a co do czego nikt buzi nie otworzy (bo się evidentnie boją)

.....

Ciszaaa, szaaaa. Wiadomo nikt gęby nie otworzy ????

@.....

Bo się ludzie boją ze sie odezwą a reszta ze strachu nic sie nie odezwie i zostaną z tym sami, bo się boją że zostaną olani lub zwolnieni , bo się boją ze będzie przez to jeszcze gorzej....bo ludzie nie wiedzą w jaki sposób załatwić taki problem ....

Sportsmenka

Prosze o zamkniecie bramy na terenie firmy od strony wioski. Na terenie biegaja 2 duze grozne psy ktore juz nie raz uciekaly. Az strach przejechac na rowerze z dziecmi juz nie mowiac o psie. Gdy dojdzie do nieszczescia kto bedzie winny ten co pogryzl czy ten co zostanie pogryziony. Gdy brama nie zostanie zamknieta sprawa zostanie zgloszona na policje.

Prawda
@Sportsmenka

Dzień dobry Proszę o zwrócenie się z problemem do biura firmy. To nie jest miejsce na wypiske o takich sprawach. Dziękuję bardzo za wyrozumiałość. Pozdrawiam

Maniek

Czy w firmie w najbliższym czasie planowane są zwolnienia pracowników, lub nie przedłużanie umów ?

@Maniek

A skąd takie pytanie? Czy ktoś insynuował cos? Czy pod słyszane 5 przez 10?

Czy w Abek sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Edmund Heise

Nie, są zawierane umowy o pracę.

Cichy

Firma ok tylko niektórzy nie pasują do tej firmy A mianowicie są tylko bo są wogole nie garną się do pracy slizgaja się tylko oby odbebnic swoje 8 godz i do domu A niektórzy naprawdę są solidnie oraz pracowici ale nie wszyscy to widzą chociażby że zmiany Kingi N.sa osoby pracowite chociażby A.D.. A.O. Daria i jeszcze wiele innych osób A pozostali to śmierdzące lenie i podpier.....cze?? Szkoda że są takie osoby należy pochwalić K.N. oraz Magde

Małolat
@Cichy

Do tych leni dodałbym jeszcze M.Sz.ściemniara jakich mało. Kinga ok chociaż ma swoje humory ,ale to jak każdy,stara się być wporządku. P Magda ok. Jest ,pomocna,stara się być sprawiedliwa i traktuje ludzi jednakowo nie robi wyjątków uważam nawet ,że jest za miła co dla niektórych

Karma

Pani Agnieszka K kierowniczka pakowni wyrachowana i rozkapryszona księżniczka znecajaca się nad ludźmi ale karma zawsze wraca życzę tego całym sercem nic dziwnego że ma opinię tak złą że wstyd

No nie
@Karma

Żart chyba jakiś. Co pewnie 3 dni z rzedu nie przyszedłeś do pracy i cie zamiast(usunięte przez administratora) to cie upomniała. Żal mi ciebie i twojego stosunku. Nie znam lepszej kierowniczki, ktora tak bardzo pobłaża swoim pracownikom. Poprzednia Pani G potrafila wręczyć wypowiedzenie bo jej sie czyjaś twarz nie podobała i wiem co mówię bo sama mi tak mowila. Fakt Aga czasami ma mine jakby chciala zabić ale czy wy wszyscy jestescie tacy idealni, uśmiechnięci, szczerzy, pomocni, pracowici, odpowiedzialni ? NIE! Nie jestescie. Większość czeka tylko na afery kłótnie bo tym sie lubią karmić. Niby jak sie znęca nad ludźmi? Bije, kopie albo wyzywa od (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)jak poprzednia pani G? Zastanowcie się ludzie!!!! Wszędzie jad wylewacie. Przychodzisz robisz swoje i idziesz do domu. Czy tak nie byłoby prościej?

@Karma

Jeśli jesteś dla niej wpozadku, ona dla ciebie również. Zawsze mozna załatwić sprawę u niej nigdy nie odmówiła.. Chyba że było coś pilnego np miksy to nie dawała wolnego, ale to zrozumiałe tak. Przesadzacie trochę

Jaś

Fajna i solidna firma.

Karol

Opiszcie jakie macie dodatki?

Jak z zarobkami? Najniższa czy jakieś dodatki są także?

@Nowy

300 zł za nie chorowanie co miesiąc później może jakaś premia może 100 zł może więcej i za dojazdy coś tam jest

Cichy

Witam wszystkich dopiero dzisiaj pierwszy raz wszedlem na opinie naszej firmy i mam mieszane uczucia co do ludzi ktorzy pracuja tu wiecej niz ja a tak jeden na drugiego opisuje niestworzone rzeczy a nawet klamiac i dodając? Przykro czytać? Moje zdanie na temat firmy i ludzi z ktorymi jestem na zmianie mam b pozytywne zdanie moze nie do wszystkich bo nie da sie lubic wszystkich ale pani kierownik jest ok wyrozumiala mila nie jednego by juz zwolnila ale tego nie robi ma dobre serce nast Pani Kinga mila sympatyczna wyrozumiala szczera a takie zle opinie o niej piszecie wstyd nast.pani Magda również miła szczera uczciwa sympatyczna zastanówcie się czasami co piszecie i mówicie pozdrawiam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Abek sp. z o.o.?

Pracownica

Witam To zależy o jaki dział konkretnie chodzi? Pozdrawiam

Dziatwa

Na wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania określonej pracy na określonym stanowisku.

Macie problem z wirusem w firmie?

@Adam

Nie mamy żadnego problemu. Wirus jak każdy inny. Problem z nim mają ludzie słuchający rządowej propagandy polegającej na zastraszaniu narodu. Jak mawiał stary nie żyjący już , wybitny komunista , Towarzysz Stalin, aby narodem łatwo się zarządzało, wystarczy wprowadzić mechanizm zastraszania. Do tego dochodzi stara zasada : dziel i rządź. Kiedyś odnosiło się to raczej do wrogów ojczyzny, dziś wrogami władzy są ich narody. Dlatego w myśl tej zasady dzielą i rządzą. A wracając do tematu, może teraz ja zadam to samo pytanie Tobie, masz jakiś problem z korona wirusem ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Abek sp. z o.o.?

Normalne.

Joanna

Podejście kierownictwa do pracowników jest prawidłowe. Pozdrawiam serdecznie

Ostatni Mohikanin

Apel do cwaniaczka internetowego! Zbulwersowała mnie sprawa dotyczącą osób które nie zaluguja na taką opinie, są naprawdę w porządku ma na myśli Panią Lucyne oraz Magdę,... Internetowy kozaku piz.do w świecie! Proszę Cię następnym razem jak będziesz chciał coś napisać zastanów się dwa razy nad tym, sprawiłeś ogromną przykrość osobą które na to nie zaluguja. Powiem Ci jedno kto pod kim dołki kopie sam niedługo w nie wpadnie! Pamiętaj jeszcze o tym, że istnieje coś takiego jak karma (jak nie wiesz co to poczytaj sobie, może Ci się przyda taka wiedza) i tak na koniec nie oceniaj, jeżeli nie chcesz być ocenianym. Przeczytaj mój Apel ze zrozumieniem i wyciągnij wnioski, na przyszłość pamiętaj zanim kogoś obrazisz to kosekwensje wypowiedzianych bądź napisanych słów mogą okazać się dla Ciebie opłakane w skutkach. Tyle w temacie nie wiem kim jesteś ale proszę Cię ogarnij się!

Czy to prawda że u jednego z pracowników wykryto zarażenie koronawirusem?

11 listopada

Witam! Jak w Polsce jest jakieś święto narodowe to jak myślicie co jest otwarte w kraju oprócz stacji paliw ???...... firma nie ma szacunku do Polskich świąt i zmusza ludzi do robienia z siebie idiotów w oczach innych ludzi. To powinno być karane miejmy nadzieję że kodeks pracy się kiedyś zmieni i będzie totalny zakaz pracy w święta. Jedyny minus tej firmy resztę można zaliczyć na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Abek sp. z o.o. - Jankowo

• Jak się pracuje w Abek sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abek sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abek sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abek sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.

Abek sp. z o.o.