Opinie o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abek sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abek sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Wariat

Uwaga Pani j. Szuka potencjalnego męża i donosi wszystko co wie kierownictwo natomiast kierownik produkcji jest nikim zatrudnia (usunięte przez administratora) którzy dostają umowę odrazu a pracujący na zlecenie ponad 3 miesiące dalej jej nie mają szczerze nie polecam (usunięte przez administratora) idźcie a zobaczycie

Pracuje bo muszę

Mam pytanie.czy jest ktoś w stanie zapanować nad nałogami pani k. Prowadzącą zmianę na pakowni?jak nie Alko. To teraz inne używki ludzie potrzebują pomocy a jej nigdy nie ma.moze to po prostu nie jej dział chyba że szuka na produkcji reproduktora. Może na jej miejscu sprawdzi się inna kompetentna osoba

Julita
@Pracuje bo muszę

Ta pani nie nadaje sie do pracy ciągle jest zakręcona

@Pracuje bo muszę

Mam takie pytanie.czwarta fala się rozpędza a kierownictwo nic z tym nie robi.wszyscy na stołówce i palarni ściśnięci na paru metrach a w szatni na zmianie zmian to już w ogóle tragedia i w dodatku ani jedna osoba nie nosi maseczki.tylko czekać na zakażenia.zrobicie coś z tym? Pozdrawiam

Magazyn
@Pracuje bo muszę

Jest jeszcze coś takiego jak wszywka tania i skuteczna więc polecamy panie E.H. może wtedy doceni pan pracowników

@Pracownica

A skąd wiesz, że to 4 fala , a nie druga lub trzecia lu 53 ? Po czym poznać, że skończyła się jedna fala a zaczęła druga, jak to rozróżniasz bo ja do tej pory nie potrafię tego rozgryźć ?

Blue

Dlaczego ze wszystkich maszyn produkują tylko 3 lub 4? Kiedy firma zacznie produkować pełną mocą a zarząd przywróci premię dla wszystkich działów? Kiedy skończycie ludziom mydlić oczy że będzie dobrze nie mając ku temu żadnego oficjalnego potwierdzenia a tylko snujecie domniemania że Jeronimo Martins może do Was wróci ze stałymi zamówieniami?

@Blue

Dzień dobry, Do obowiązków Przedsiębiorstwa jest wypłacanie wynagrodzenia dla Pracowników. Zarząd z tego obowiązku wywiązuje się w pełni mimo zmniejszonej produkcji. Jeżeli Panu/Pani "Blue" to nie odpowiada zapraszam do siebie - natychmiastowo rozwiążemy ten problem. Dla naszych Klientów mam również dobrą informację nasza DADA pojawi się w sklepach Biedronki w tygodniu 37 - zapraszam do zakupów. pozdrawiam Edmund Heise

Księżniczka
@Edmund Heise

A tak poważnie pytając to czy mniej więcej wiadomo kiedy wszystko ruszy? Jesteśmy trochę niepewni jutra. Miało być we wrześniu ale jednak wszystko się zmieniło. Czy jest szansa że ruszymy pełną parą jeszcze w tym roku? Pozdrawiam

@Księżniczka

Dzień dobry, tak jak mówiłem obecna Załoga jest niezbędna do obecnej zmniejszonej produkcji ( która jest zapewniona na 100%) - dlatego kolejny raz powtarzam żadnych redukcji nie będzie ( i przecież nie było!). Od września znowu zaczniemy zwiększać produkcję i stopniowo uruchamiać Genesis'y i kolejne maszyny. Wtedy również rozpoczniemy nowy nabór. pozdrawiam Edmund Heise

Bart
@Edmund Heise

Wrzesień, a produkcja na 4 maszynach.

@Bart

Dzień dobry, tak jak pisałem wszystko pomału wraca do normy. Edmund Heise

@Edmund Heise

Witam Panie Zygmuncie. No to ładnie nas wszystkich , że tak napiszę kolokwialnie załatwiliście. Chodzi oczywiście o zgłaszanie liderom/liderkom wyjście do toalety. Nie wiem czy to Pana osobisty wymysł czy też ktoś inny dał taki pomysł, natomiast to może naruszać godność pracownika. Nie wiem czy to jest zgodne z prawem zachowanie, jednak z całą pewnością jest to nadużycie pracodawcy. Jak rozumiem muszę zgłosić liderowi/liderce wyjście do toalety i poczekać aż na tę chwilę znajdzie dla mnie zastępcę. Musicie zrozumieć, że jest to potrzeba fizjologiczna i tego nie da się kontrolować, jak się zachce to trzeba sprawę załatwić i tyle. Przypominam również, że wstrzymywać potrzebę jest niezdrowo , a często słyszy się od liderek że musimy wytrzymać przykładowo pół godziny przed przerwą. Przecież to jest jakiś absurd. Poza tym zarówno toaleta jak i ogólnie pomieszczenia socjalne oddalone są o około 100 m od stanowiska. Podsumowując nie wyobrażam sobie sytuacji , w której muszę zgłaszać chęć wyjścia do toalety jak w przedszkolu czy szkole i czekać na przyzwolenie.... Na koniec jeszcze dodam kilka tekstów z różnych portali : PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY UZNAŁA (w innym podobnym przypadku), ŻE OBOWIĄZEK ZGŁASZANIA WYJŚCIA DO TOALETY PRZEZ PRACOWNIKA , MOŻE NARUSZAĆ JEGO GODNOŚĆ. Działanie takie nie tylko urąga godności człowieka, ale także pozostaje w sprzeczności z ogólnie rozumianymi zasadami bezpiecznej i higienicznej pracy. Bardzo proszę aby się Pan odniósł do mojej opinii, tak abyśmy wszyscy dowiedzieli się dlaczego się nas ten sposób traktuje.

@Edmund Heise

I jeszcze jedna sprawa Panie Zygmuncie. Nie rozumiem na jakiej podstawie zwiększacie normy pracy przy stole ? Ustaliliście 3 palety na osobę a teraz nagle zwiększacie do 4. Otóż przekraczanie norm pracy nie stanowi podstawy do ich zmiany, jeżeli jest ono wynikiem zwiększonego osobistego wkładu pracy pracownika lub jego sprawności zawodowej. Na domiar tego, jeżeli jest uzasadnionym zwiększenie normy to powinna zostać ogłoszona co najmniej na 2 tygodnie przed jej wprowadzeniem.Takimi działaniami deptane są nasze prawa pracownicze zawarte w kodeksie pracy. Również proszę o odniesienie się do tej sytuacji. Sugeruję zrobić zebranie dla wszystkich w celu wyjaśnienia takich działań.

Edmund Heise

Drogi Pracowniku, podaję moje imię Edmund nie Zygmunt, dobrze jest wiedzieć u kogo się pracuje i kto wypłaca regularnie wynagrodzenie. Jeżeli wprowadzone zasady Panu/Pani nie odpowiadają (co oczywiście mogę rozumieć) sugeruję zmianę pracodawcy. pozdrawiam, Edmund Heise

@Edmund Heise

Najmocniej Pana przepraszam, oczywiście znam Pana imię, to była po prostu zwykła pomyłka, za co jeszcze raz przepraszam. Panie Edmundzie tu nie chodzi o to , czy mi się to podoba czy nie. Chodzi o naruszenie kodeksu pracy. Na to nie możemy jako pracownicy sobie pozwolić. Proszę nas zrozumieć i nie traktować jak bydło, albo śmieci ( nie wiem co gorsze).

Edmund Heise

Pracownicy mojej spółki ABEK zawsze byli i są dla mnie najważniejsi (produkcja, konfekcja, magazyn, mixing, przede wszystkim). W przypadku jakichkolwiek naruszeń, wątpliwości zapraszam do siebie na rozmowę. Jestem praktycznie codziennie. Pozdrawiam Edmund Heise

Lol
@Edmund Heise

Ale wiesniak z Ciebie :D oby Cie dojechali z inspekcji pracy.

(usunięte przez administratora) i 100 bagna nie warto nawet sie tam zatrudniac, (usunięte przez administratora) przesladownia. Gorzej niz w amazon, trzeba bedzie nosic pieluchy ze soba.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Abek sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Laboratoryjny - Laborant? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Ona On

Brak odechu każdy na każdego plotkuje

Kontrolka

Witam,wiem że firma jest obecnie w złej sytuacji,ale czy jest możliwość dorobienia jakoś w weekend? Były dodatkowe weekendy i bardzo to wspomagało budżet domowy. Teraz ucichło. Czy coś więcej wiadomo na ten temat?

Na 16
@Kontrolka

Witam, Jak można pytać o nadgodziny skoro firma jest w złej kondycji, a inni przez to wogle nie mogą zarobić na dom.. No tak nie ma to jak widok przemęczonych ludzi, po nockach zostają by pracować rzekomo na chleb... Uważam, że powinny być jakieś granice, ponieważ patrząc na takich ludzi, którzy w sobotę robią 16 i w niedzielę 8 jest dla mnie chore, dlatego że w tygodniu są nie wydajne w pracy, są zmęczone poptostu. Niestety ale moim zdaniem to czysta chciwość, bo jak przysłowiową Krysia może zarobić więcej,Ja też mogę? Prawda? Padacie na twarz ale dalej możecie.. Dla złośliwych, ja nie muszę pracować weekendów, w zupełności firma daje mi zarobić tyle ile potrzebuje. Jestem zadowolona... :) Pozdrawiam serdecznie Joanna

Jakub Lorek
@Kontrolka

Jest już możliwość pracy porządkowych i serwisowych na weekendy, proszę zgłaszać się do liderów zmianowych lub bezpośrednich przełożonych.

@Na 16

No to super, ale akurat mi brakuje i dlatego też jestem zainteresowana. Pozdrawiam serdecznie i ściskam ????

Fajeczka
@Na 16

A poza tym jednemu 2600 wystarczy,drugiemu nie. Może mieszkasz z rodzicami i dasz 3 stówki i finito. Ale są tu osoby, które muszą dorobić. Lepiej tak,uczciwie niż stać pod Mopsem i wyciągać rękę. I uwierz że gdyby nam nie brakowało byśmy leżeli w weekend przed tv . Więc buzia na kłódkę i włącz myślenie zanim coś napiszesz

Jak
@Fajeczka

Chyba nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Piszacy jasno, sprecyzował iż chodzi o pracowników, którzy naduzywaja tego że można pracować w wekendyy, ale słuchajcie nie po nockach.. Dobrze wiemy, kto pracuje aby dorobić, a kto z chciwości.

@Jak

Z całym szacunkiem , drogi pracowniku ale co to znaczy "nadużywać tego , że można pracować w weekendy". Nie rozumiem tego stwierdzenia. Przecież to jest jasne , że każdy kto przychodzi na nadgodziny czy to w tygodniu czy w weekendy , przychodzi z chęci zarobienia dodatkowych pieniędzy, nie ważne czy kogoś faktycznie zmusza do tego sytuacja gospodarcza budżetu domowego czy po prostu dorabia aby odłożyć na "czarną godzinę". To nie ma znaczenia i nie powinno nikogo to obchodzić. Czy Wam się już naprawdę całkiem w głowach poprzewracało za przeproszeniem ? Przecież to wszystko co tutaj wypisujecie to jest chore. I nie chodzi tylko o cytowaną wypowiedź ale ogólnie. Wypisujecie jakieś bzdury na innych , nie wiem czy to z zazdrości czy z czystej nienawiści. A po przeczytaniu zaledwie kilku wpisów straciłem resztki wiary w ludzi. Po wejściu na stronę jest wyraźna sugestia co tutaj tak naprawdę powinno się znajdować, czego powinny dotyczyć wpisy. Tymi opiniami, często niesprawiedliwymi i nietrafnymi nie tylko uderzacie bezpośrednio w osoby, na których temat piszecie ale również poruszacie niekiedy sprawy wewnętrzne firmy , osobiste i prywatne. Normalni ludzie rozmawiają i wyjaśniają kwestie sporne ze sobą w cztery oczy a nie wywlekają jakieś swoje sprawy publicznie. Nie powinno tak się dziać. Zwróćcie uwagę na potencjalnego kandydata na pracownika , klienta lub innego zainteresowanego, który chciałby się czegoś dowiedzieć tutaj o firmie. Wejdzie na forum i co zobaczy pierwsze ? Oczywiście jakieś dziwne sprzeczki pracownicze. Szanujmy się. Pozdrawiam.

Johana

Dzień dobry, Zaznaczyć pragnę, że na nadgodziny przychodzą ludzie, którzy mają swoją pracę po za zakładem pracy Abek. Dlaczego nie raz słyszano, że nie ma miejsc na nadgodziny? Ciągle te same osoby, cootki, córki, wnuczki... Nie liczy się jakość, tylko ilość... A potem wielkie rozczarowanie.. Dlaczego? Odpowiedź znacie sami. Praca w tym zakładzie jest ciężka praca, po pracy wraca się do rodzin i dzieci. Nie są mi poptostu potrzebne problemy, ale pieniądze, dla których głównie pracujemy. (usunięte przez administratora) wśród pracowników się nie wytępi poprostu.. Przykro jest czytać to wszystko, lecz taka natura człowieka obrobić komuś... Tylek.. Zresztą szkoda pisać... Z wyrazami szacunku Johana

@Fajeczka

Jesteście tacy zmęczeni w tygodniu... Po co te zale..? Róbcie ile chcecie, ale nie narzekajcie potem że ręce bolą itp. Chodzicie z, własnej woli. Smiac mi się chce z takich osób, ponieważ psychicznie nie dajecie rady.. Nie mi oceniać, wasza sprawa, lecz po co to gadanie?! A na nockach spać się chce i chustki źle pakowane i to jest dopiero FINITO:) I tyle.............

Sprawa oczywista

Witam, Owszem są poruszane sprawy wewnętrzne firmy, ale raczej to powód do wstydu dla firmy. Gdyby wszytko było dobrze, uwierz Szanowny Pracowniku takie sytuacje na tym forum nie miałby miejsca. Jesteśmy tylko ludźmi, a jeżeli ktoś nas nie słucha i nie próbuje rozwiązać problemy, ujscie znajdujemy właśnie tu. Co prawda są wpisy złośliwe i obrażające inne osoby, lecz na to wpływu nie mamy. Szanowny Pracowniku nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie wszyscy bedziemy brali odpowiedzialność za czynny osób złośliwych. Proszę przemyśleć SUGESTIE... Z MOIM USZANOWANIEM PRACOWNICA

O co chodzi?
@Sprawa oczywista

Czego to firma ma się wstydzić? Tego, że płaci na czas, że zapewnia odpowiednie warunki pracy? Każda osoba podpisując umowę o pracę zgadza się na warunki pracy i płacy. A ta strona służy tylko do "hejtowania". Skoro piszesz samą prawdę to podpisz się z imienia i nazwiska.

Obserwatorka

Niektórzy robią bo muszą i to nie od nich zależy. Śmiać mi się chce to z Ciebie, że tak uważasz pewnie jesteś jedną z lizusek dlatego tak piszesz. Ciekawe dlaczego ludzie są psychicznie wykończeni może gdyby niektóre osoby zamknęły gębę na kłódkę zamiast krytykować i wymądrzać się to zajęły by się swoją robotą a nie patrzenie na innych. A i jeszcze jak idzie nie po ich myśli to lecą i skarżą do liderek to już jest śmiech na sali i pokazujesz kim naprawdę jesteś to jest śmieszne. Bo za dużo osób stoi przy jednym stanowisku i pomaga jednemu i drugiemu bo lepiej stać i czekać aż zapakuje zamiast pomoc i żeby sprawniej szło. Dobrze że Ty chodzisz na nocki i wiesz jakie to super jest. Pewnie sama nie chodzisz i się wypowiadasz. Najlepiej narzekać i krytykować innych za NIEDOPATRZENIE niż patrzeć na siebie i swoją robotę. Nie pozdrawiam.

@Sprawa oczywista

Otóż może Cię to zdziwi lub też nie ale uwierz mi , jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził. Nigdy nie będzie tak , że wszystkim wszystko będzie pasowało, więc jaki powód Twoim zdaniem ma powodować wstyd dla firmy ? Widzisz, to co jednemu nie pasuje, drugiemu odpowiada i na odwrót, więc nie widzę uzasadnienia w Twojej wypowiedzi.

Operatorka

Moji drodzy z racji tego, że dobrze zarabiamy i był przeprowadzony sondaż wśród pracowników chcemy podpisać petycję o zamrożenie podwyżek i premii. Ja ją chętnie podpiszę. Nie chcę jak większość załogi podwyżki na następny rok.

@Operatorka

Ja też podpiszę nawet o obniżenie pensji.

@Operatorka

Zacznij się leczyć . (usunięte przez administratora). Albo wcale nie pracuj . Trzeba być nie normalnym albo chorym na głowę żeby nie chcieć podwyżki albo premii .

Operatorka

Nasze pensje są na tyle wysokie że możemy sobie pozwolić na zamrożenie podwyżek i premi. Ja z minimalnej, ale bardzo stabilnej pensji mogę odłożyć i żyć godnie. Cieszmy się że tyle mamy.

Obserwatorka

Skoro podpiszesz sie o obniżenie pensji ,to podpisz sie imieniem i nazwiskiem,a nie opinie wyrażasz pod pseudonimem "anonim"

@Obserwatorka

Ja zamierzam się podpisać pod tą petycją imieniem i nazwiskiem. Jestem za tym żeby była blokada podwyżek i brak premi bo na nie nawet nie zasłużyliśmy jako zwykli pracownicy.

Zainteresowana
@Obserwatorka

Witam, czy w zakładzie należą się paczki dla dzieci? Oraz są bony np na święta? Jak działa system socialny? Pozdrawiam serdecznie Zainteresowana

@Zainteresowana

Tak są pączki bony na święta i ogromny socjal. Jak dla mnie to za dużo. Powinno zostać zlikwidowane.

@Obserwatorka

Piszesz w swoim imieniu czy wszystkich pracowników? To, że ty nie chcesz to nie znaczy, że większość pracowników potrzebuje takie paczki i bony na święta. Puknij się w główkę zanim napiszesz takie bzdury. Żal mi ciebie strasznie. Bo przez takie głupie pisanie na prawdę mogą pomyśleć nad zlikwidowaniem. Gdybyś się ujawnił/ła to pewnie od nie jednej osoby dostałabyś w pysk...

Obserwatorka

Bony i paczki oraz premie powinniśmy przekazać potrzebującym a są nimi (usunięte przez administratora) na granicy. Ci ludzie nie potrzebują wiele tylko godnego zakwaterowania darmowej opieki medycznej i zasiłków na godne utrzymanie od państwa polskiego.

Szanowni Pracownicy
@Obserwatorka

Powyższa strona nie służy do tego typu spraw. Zaczynam wierzyć, ze tam pracują ludzie, którzy nie są zdolni... (..) czytają to potencjalni zainteresowani do pracy. Po przeczytaniu tego czegoś, wyduszonego z resztek sił - napewno będzie się zastanawiał? O co wogle wam chodzi? Nie pasuje to się idzie do innej pracy. Po co to wszytko? Słyszałam opinie pozytywne n a temat firmy i ludzie są naprawdę zadowoleni, no cóż idąc tam trzeba się liczyć ze to ciężka praca. Nic za darmo nie ma. Niestety. Przykre. Czyżby mowa o polityce? ....... ........

Gnom

Oto typowy poziom tego forum. Swoje frustracje i perwersje wtladowujcie gdzie indziej. A co do samej pracy to bardzo sobie chwalę. Cieszę się że wogole płacą na czas i zawsze regularnie jest wypłata. To ogromny plus.

Polak
@Obserwatorka

To przekaż wszystkie swoje premie i bony i paczki i całą roczną pensję tym biednym ludziom. Jeśli to zrobisz na pewno ja zrobię to samo. obiecuję :) . Potwierdź mi tylko , że to zrobiłaś.

Ktos
@Operatorka

Jaki sondaż?(usunięte przez administratora)może ty dobrze zarabiasz bo 2600 a niekiedy 2500 na mc to dobry zarobek?puknij się w ten pusty (usunięte przez administratora) i nie pisz takich żenujących wpisów bo jak to czytam to rzygać mi się chce,szanowna operatorko może ty siedzisz na dupsku i pijesz kawę w pracy przez osiem godzin a ja (usunięte przez administratora) aż mi pot po (usunięte przez administratora) cieknie. I gdzie i kiedy był ten sondaż?chyba śnisz na jawie a jak się nie(usunięte przez administratora) to zacznij taka dobra rada

Ktos
@Obserwatorka

Może ty nie zasłużyłaś siedząc na czterech literach i nic nie robiąc jak będą dawać podwyżki to się jej zrzeknij i nie wypowiadaj się na forum za innych ty bezmozgu

Pracownica

W filmie Abek wiele osób ma potwierdzone testy na (usunięte przez administratora) a firma dalej nic!!!! wczoraj dwie osoby zakażone poszły do domu gdzie przepracowały pół dnia z innymi ludźmi i dalej nic!!!droga kadro zarządzająca czy chcecie nas i nasze dzieci w domach wykończyć? gdzie jest sanepid?

Zainteresowana
@Pracownica

Szanowny Pracowniku : Proszę wskaż czego oczekujesz od firmy w takim przypadku?

@Pracownica

Wyłącz telewizor. Włącz myślenie. Jeśli ktoś przyjdzie z grypą do pracy to też w ten sposób zareagujesz ? O co masz pretensje, że ktoś przyszedł zakażony , jakby miał na to wpływ ? A może mylisz fakty i te osoby źle się poczuły po szczepieniach ? Lub ktoś inny w och rodzinie lub w najbliższym otoczeniu, z kim miały te osoby styczność, akurat zostały zakażone ?

Znik

Pomyśl ty zanim napiszesz bzdury. Jeśli ktoś jest chory nawet na zwykłą grypę nie powinien przyjść do pracy. Zaraża innych kaszląc i kichając. Trochę higieny i nie chodzi tu tylko o covida.

Gabriela
@Pracownica

To firma nie wprowadziła żadnych obostrzeń w związku z covidem? Maseczki, dystans, podział na strefy? W jakiś sposób chronią pracowników?

@Znik

To jest oczywiste. Ale panika jaką siejecie z powodu covida rozsianą przez media i portale społecznościowe za aprobatą rządu, jest nieadekwatna do faktycznego stanu rzeczy. Natomiast wypowiedź , na którą odpowiedziałem dotyczyła covida. Prawdopodobnie była fałszywa, ponieważ na jakiej podstawie niby można stwierdzić , że ktoś przyszedł do pracy z pozytywnym wynikiem na zakażenie się wirusem ? Jeżeli zostajemy skierowani na taki test to automatycznie również zostajemy poddawani kwarantannie do uzyskania wyniku i w zależności od wyniku zostaje nam przedłużona kwarantanna lub nie. Powiadamiany jest o tym również pracodawca, więc tamta wypowiedź nie może być prawdziwa, że ktoś przychodzi do pracy z pozytywnym wynikiem.

@Gabriela

Następna za dużo telewizora ogląda. Po pierwsze covid nie jest taki groźny lub bardziej groźniejszy od chociażby grypy. Zamiast powtarzać te bzdury medialne, poszukaj informacji z innych źródeł a przekonasz się, że coś tu się nie zgadza. Istnieje wiele badań naukowych , niewygodnych , o których nie mówi się w mediach, a które wprost wskazują, że pandemia tak naprawdę nie powinna zostać ogłoszona. Współczynnik umieralności wynosi poniżej 1% . Więc o jakiej pandemii jest mowa ? Poza tym nie jesteśmy niczyimi niewolnikami, żeby ktoś musiał nas ochraniać przed chorobami.

Ciekawa

Dostaliście bony na konto?

Ona
@Ciekawa

Nie i bardzo się z tego cieszę, bo bony są nam niepotrzebne. Bony to przeżytek.

Lola

Tak, dostaliśmy na konto

Asia

Tal

Asia

Tak, oczywiście.

WITEK

WITAM, jaką pensja na magazynie? 4500 BRUTTO możliwe?

Szanowna kadro i dyrektorstwo!Wypłaty za październik to jakiś przyspieszony prima aprilis???!!!bo żyć w dzisiejszych czasach za takie pensje jakie nam płacicie za taką ciężka robotę to tylko siąść i pakac.

Pracownica

Ale na bramkę za ponad 20tysiecy to firmę stać ????i w dodatku od paru miesięcy nie działa bo nie ma porządnego elektryka żeby ją podłączyć umiał ????????????????????????????????????brawo

Abek

Mając minimalną krajową na umowie ile chcesz zarabiać 4000 zł netto ? Owszem jest drogo w sklepach ale to dziękujcie tym co głosowali na (usunięte przez administratora)

Anka

Dzień dobry, a nie jest prawda, że firma jest w złej kondycji finansowej? Coś tam się dziać musi, skoro pracuje 1 os za 2 os, przy takich wypłatach... Cóż nie tak. Czy kiedyś było lepiej?

@Anka

Jak dla mnie wypłata spoko. Minimalna, ale stabilna. Można spokojnie jeszcze odłożyć

@Pracownica

Odłożyć z minimalnej pensji.Jak Ty to robisz???.Podejrzewam ,ze nie masz dzieci i mieszkasz z rodzicami,którym dasz parę zlotych i nic Cie nie obchodzi.A do pracy dojezdzasz z kims,komu dasz na paliwo i nie obchodzi Cie oc,paliwo,wymiana oleju,zmiana kół,przegląd auta.

@Obserwatorka

Sama też odkładam. Można stabilnie zainwestować pieniądze. Starcza na godne życie.

Szanowny Panie Edmundzie. Nie wiem czy Pan zauważył,ale w firmie źle się dzieje.Pracownicy narzekają na coraz mniejsze wypłaty,a pracujemy już jedna osoba za dwie,jak to jest możliwe że kiedyś np.na dade w pudełka szło 4 kobiety i 2 mężczyzn a teraz same cztery kobiety,pudełka niby są lekkie,ale pakując je przez osiem godzin i kładąc na palety wykręca nam ręce na drugą stronę,tak samo mix jeden pan do boxow na dwie taśmy przy mixie i jeszcze na drugim stanowisku,to już chyba lekka przesada,jak nie ma ludzi to przyjąć nowych albo podzielić najmniejsza zmianę na dwie i zlikwidować nocki wtedy będzie ok.zaklad jest wydajny ma 35%.to z naszej winy?pakownia pracuje tak samo jak zakład funkcjonował na 100%,albo jeszcze więcej,wiec dlaczego nie ma podwyżek żadnych?Wszystko idzie do góry,prąd,gaz,żywność,a o paliwie nie wspomnę jest ten dodatek ale to o wiele za mało przy dzisiejszych cenach.Prosimy rozważyć te sugestie,albo samemu pożyć przez kilka miesięcy za pensje 2600,nie pisze złośliwie,tylko proszę o zrozumienie,wiem że to nie jest przymus pracować w firmie,ale zawsze można coś poprawić żeby było lepiej. Z wyrazami szacunku Pracownik

Zwykły pracownik

Wykonujemy pracę która nie wymaga myślenia czyli malowykwalifikowana stąd te zarobki. Przenoszenie na palety kartonów nie jest warte więcej niż minimalna pensja zresztą uważam że to i tak za dużo jak na naszą pracę.(usunięte przez administratora)

Widłowy
@Zwykły pracownik

Zgadzam się z tym. Zarobki mojim zdaniem są stabilne i wysokie w stosunku do naszych kwalifikacji.

Niesubordynacja

Zgadza się. Pensja jest niższa przy jednoczesnym dokładaniu obowiązków na pojedynczego pracownika. Jak to ma wpłynąć na motywację a tym samym na wydajność pracowników ? Nakład pracy na pakowni pomimo zmniejszonej produkcji jest paradoksalnie wyższy niż przy wcześniejszej wydajności produkcji a pomimo tego pensje są obniżone. Oczywiście można to wyjaśnić trudną sytuacją firmy i zrozumieć to. Ale przy dokładaniu obowiązków na pracownika przy jednoczesnym zmniejszeniu pensji - to już ciężko zrozumieć( szczególnie jeśli właśnie pracownikowi każe się pracować na dwóch stanowiskach, jednocześnie zachowując tę samą płacę lub nawet niższą). Odnosimy wrażenie, że zarząd celowo wprowadza takie niekorzystne działania , aby pracownicy sami zaczęli się zwalniać, coby zapewne było na rękę pracodawcy, ponieważ nie musiałby ponosić dodatkowych kosztów odprawy za grupowe zwolnienia. Przypominam również o bezpodstawnym zwiększeniu normy pracownikom offline, jak również o utrudnieniu pracownikom wyjścia do toalety. Te kwestie nie zostały jak dotąd wyjaśnione.Jak sądzicie, czy takie warunki przyciągną nowych pracowników do firmy ? I w końcu co z zapewnieniami przez prezesa Pana Edmunda o zapotrzebowaniu w okolicach Września na około 150 dodatkowych pracowników ? Jak mamy traktować poważnie członka poważnej spółki, który rzuca słowa na wiatr ?

Błękit
@Zwykły pracownik

To swoją presję oddaj na cele hartowane.

Pakowacz

Dobry wieczór, Źle sie dzieje od dawna.. Wszyscy doskonale wiemy, tym bardziej kadra u góry.. W firmie pracujemy jako osoby fizyczne, więc proszę nas nie brać za ludzi umysłowo chorych, z których można robić co się zechce.. Większość z nas to ludzi wykształceni. Lecz sytuacja na rynku pracy jest jaka jest, to nie pogardzilismy i ta praca, bo rzecz jasna pracować trzeba. Przykre jest, jak jesteśmy traktowani. Wszyscy chcemy żyć godnie, godnie też traktowani. Nie zasłużyliśmy na to, dajemy z siebie tyle ile możemy, lecz te granice pękają.. Jesteśmy ludźmi, chcemy być traktowani jak ludzie. Tak nie można.. Pracujemy po coś? Prawda? To wszystko działa w dwie strony. Proszę słuchać odgłosów pracowników.. Jest bardzo źle.. Z szacunkiem Pakowacz

Ktosssss
@Błękit

(usunięte przez administratora) przenoszenie kartonów na paletę przez 8 godz to wedle Ciebie nic?? I jeszcze za dużo zarabiamy ????????... znajdź sobie ZWYKLY PRACOWNIKU dobrego specjalistę , może ci pomoże, aczkolwiek z drugiej strony obawiam się, że żaden lekarz takiego przypadku jak Ty to nie wyleczy !!! Pozdrawiam

Zwykły pracownik
@Ktosssss

Kartony nie są ciężkie bo są tam chusteczki. Praca taka prosta że ja ją wyceniam na pół minimalnej więc cieszmy się z takiej pensji jaką mamy. Cieszmy się że mamy umowę stabilną legalną pracę na papierze.

Pakowacz
@Zwykły pracownik

Słucham? Zamknijcie wkoncu te swoje buźki ze tak ładnie się wyrażę, bo żal czytać to wszytko. Idź zgłoś do biura, że taka pracę jaka wykonujesz, prosisz by zapłacili ci pół minimalnej, bo na tyle zasługujesz.. Bo to banalnie proste...proste, tak lecz to ciężka praca...

@Widłowy

Jak Ty uważasz, że te zarobi są stabilne i wysokie to weź się lepiej zastanów co Ty piszesz i myślisz. Uważasz, że osoby ciężko pracujące bo to nie jest lekka praca fizyczna zasługuje żeby zarabiać (usunięte przez administratora) pieniądze bo co? Bo „w stosunku do waszych klasyfikacji” Jak chcesz harować za byle jakie pieniądze to sobie tak pracuj a inni walczą o swoje ciężko pracują to im się należy tym bardziej, że pracuje się ciężko fizycznie jak i psychiczne przy ludziach którym cały czas nic się nie podoba i tylko narzekają i obgadują jak tylko się odwrócisz. Przemyśl swoje wypowiedzi dopiero coś napisz.

Pracownik.

Dobry wieczór, chciałbym zapytać czy na chwilę obecną jest zapotrzebowanie do pracy na pakowanie ? Mężczyzna przed 30

Złota robota. Pracuję już drugi miesiąc. Pierwsza wypłata jako zwykły pakowacz bez nadgodzin 3.600netto. Jest ok.

Po co to bezczelne , obłudne kłamstwo ?

Kto pracuje ten ma. To naprawdę bardzo dobra stawka.

Aska

Naprawdę? Wierzyć się nie chce? Kazdy zarabia inna kwotę? Naprawdę?

@Aska

Starcza na godne życie i jeszcze można odłożyć. Praca bardzo prosta lekka przyjemna przy której człowiek się nie męczy.

Obserwatorka

Trochę pracuję juz w tej firmie,i faktycznie mam 3600 netto bez nadgodzin,ale tylko w swoich snach.

Wszytko z wami dobrze?

Praciwnik

Chyba się Tobie coś (usunięte przez administratora) w głowie 3600 brutto to się zgodzę ale nie netto.

Robotnica

W imieniu wszystkich pracowników Dziękuję firmie za: -umowe na papierze -stabilne zatrudnienie tylko 8 godzin dziennie -dobra stabilna pensja minimalna -pieniadze zawsze płacone na czas -w zakładzie jest ciepło nie pada na nas deszcz ani nie wieje -mamy prawo do przerwy -mamy swoją stołówkę gdzie można usiąść -mozemy wychodzić do toalety nie pytając o zgodę kierownika -w lato mamy darmową wodę do picia co jest dużym plusem -mozliwosc szkoleń i rozwoju -sa nadgodziny które są 100%platne w odróżnieniu od zwykłych godzin -nie stosuje się wobec pracownika kar cielesnych ani psychicznych -zgrana załoga zawsze skłonna do pomocy To świadczy że warto pracować w tej firmie i poświęcić jej swoje zdrowie a nawet życie

@Robotnica

Przepraszam,jak to w imieniu wszystkich pracowników? Czy wszyscy się podpisaliśmy? Owszem to prawda to co napisane powyzej, ale czemu nie zostało uwzględnione co się dzieje na pakowni? Pracujemy 1 os, za 2

Robotnica

Zapomniałam, że mamy prawo do urlopów i to płatnych co jest luksusem .

@Robotnica

Żadna firma nie jest godna tego,aby poświęcić jej swoje zdrowie ,a tym bardziej życie!!!!

Patrząc na to wszytko mam dość

Dokladnie.. Zastanówcie się...

@Obserwatorka

Mylisz się teraz nie mamy wyjścia.Praca to dar i przywilej dla nas. Dziękujemy swoim pracodawcom za życie bo dają nam pracę czyli sens życia

Pracownik najniższego szczebla

Liderkami są osoby zakompleksione które poniżaniem innych się dowartościowuja. Niczym nie błyszczą,nie wyróżniają się. To muszą jakoś nadrabiać braki.

Robotnica

Z tego co wiem. Na jedno miejsce jest chętnych 10 osób także cieszmy się tym co mamy. Cieszmy się praca a pieniądze to nie jest najważniejsza rzecz nie po to się przychodzi do pracy. Zmieńcie swój punkt widzenia a praca stanie się dla każdego złotem. Nawet jakbym miała pracować przykuta kajdankami do stanowiska to bym i tak się cieszyła że mam pracę.

@Robotnica

Skoro pieniadze nie są najwazniejsze,to swoją pensję przezbacz na cele charytatywne.Bo ja przychodzę do pracy po ta aby zarobić(usunięte przez administratora)

Chodzą pogłoski o zwolnieniach .... czy w najbliższym czasie cos faktycznie się szykuje?? A gdzie zapewnienia Pana dyrektora, że nie bd nikogo zwalniać? Hm.... pozdrawiam.

Edmund Heise

Dzień dobry,, W tym tygodniu zostały zwolnione cztery osoby na 210 osób zatrudnionych. Zwolnienia są spowodowane utratą zaufania do pracowników. Tak jak Was informowałem nie ma planowanych zwolnień. Pozdrawiam Edmund Heise

@Edmund Heise

Trzymamy Pana Dyrektora za słowo ????????

A jednak są zwolnienia .

Ciekawa
@Franek

Zwolnienia? Czy wypowiedzenia pracownicze?

@Ciekawa

Są przyjęcia a nie zwolnienia.

Jak
@Franek

To po co piszesz, że są zwolnienia, a są przyjęcia...

@Jak

Bo leczę się psychiatrycznie

Ja pracuje

Weź się za robotę...

Psycholog
@Franek

Dzień dobry, Zastanawiam się po co to wszytko? Do czego te wpisy mają służyć? Ewidentnie widać, czytając wpisy ile w was jest nietolerancji, arobancji i prostactwa. Nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje takich idiotycznych bzdur.. Nie jest dla mnie zrozumiałe, wzajemne oczernianie się, a potem razem pracujecie, patrzycie sobie w oczy nie wiedząc nawet, że siebie nawzajem obsmarowujecie na tej oto stronie.. To wszytko jest tak paskudnie obrzydliwe, że nie mam zamiaru z wami nawet prowadzić rozmowy. Tak wam, żle zresztą ludzie też zepsuci, ale nadal większość z was pracuje. Nikt nikogo nie zmusza do pracy, pracujecie tam dobrowolnie. Zastanówcie się, ponieważ poruszacie tematy, wogle nie powiązane z pracą.. Tylko wzajmnu hejt.. Przykro mi bardzo Nie pozdrawiam

Robotnica

Niektórzy narzekają na kierownictwo. Ja jestem zdania że jakby Pani liderka zwyzywała mnie od najgorszych szmat i spoliczkowała mnie to uznałabym że ma do tego prawo i rację. Uważam że jako zwykli pracownicy jesteśmy nikim w stosunku do przełożonych i powinniśmy się podporządkować w pracy bez gadania.

Joanna
@Robotnica

Weszłam tu z czystej ciekawości.. Czy to co wypisujecie jest prawda.. Jestem w totalnym szoku czytając to co wypisujecie. To wszytko jest na poziomie szkolnym.. Ile wy Szanowni Pracownicy macie lat?... A może tak podpisac się?

Emma

Niby wszystko jest ok, ale nie do końca, podział na lepszych i gorszych , rodzina i znajomi a później reszta. Najlepiej jest udawać lekko upośledzonego:)

Zostaw merytoryczną opinię o Abek sp. z o.o. - Jankowo

• Jak się pracuje w Abek sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abek sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abek sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abek sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.

Abek sp. z o.o.