Opinie o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abek sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abek sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abek sp. z o.o. w Jankowo

Aleksander

A ja się wypowiem o Natalii CH. Żmija jakich mało... Jeśli jej się nie spodobasz gnębi cię jak świnie... Jeśli tylko tańczysz jak Ci zagra jest ok. Jest miła i wgl jeśli cię potrzebuję. Ludzi ma za nic. Wyzywa od wrzodów na (usunięte przez administratora) po (usunięte przez administratora) Myśli że jest nietykalna ale nikt nie widzi jak notorycznie wynosi chustki.

Barbara

Skoro już o tych pensjach zza Odry piszesz to może wiesz czy są się przenieść do zakładów za granicę? Może firma daje takie możliwości?

Pracownicy

Szanowny Dyrektorze,może najwyższa pora wziąć się za sprawdzanie kto dostaje premie a kto nie? Pracuje się w zakładzie na pakowni np 4 lata przychodzi ktoś nowy,popracował niecały rok i dostaje większą wypłatę o 300-400 zł. Czy to jest normalne? co się dzieje w tej firmie,czy ktoś wyżej postawiony to kontroluje w ogóle?dostaje się podwyżki ale to tylko jak nakazuje tego prawo,firma od siebie nic,kompletnie nic nie daje,nawet deputaty ucinają bo jakaś zmiana wynosiła nagminnie papier. Może to tylko ta jedna zmiana nie powinna dostawać deputatu a nie zaraz całą firma?chyba trzeba interweniować osobiście u dyrektora o tym co się dzieje na pakowni i jak są traktowani ludzie przez liderow zmian,bo najwidoczniej nie ma pojęcia co się dzieje w jego firmie

Puma
@Miettaxi

Tak, przychodzę rozdać kilka prezentów raz w roku :)

Ciekawa

Chciałam zapytać jak dokładnie wygląda i na czym polega praca na stanowisku pakowacz i ile można zarobić netto a także czy są jakieś dodatki do wynagrodzenia np premie uznaniowe frekwencyjne. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzieczna

@J....

To na rękę czy brutto? Bo jak to drugie to chyba faktycznie koło minimalnej? Powiedz, czy jakieś dodatki są do tego, pozapłacowe nawet mogą być. Są? Na pytanie o premie wcześniej nikt nie odpowiedział widzę.

Albi

Ktoś tu w przystępny sposób wyjaśnił, że wszystkie te zmienne wynagrodzenia, dodatek za dojazdy, czy premia uznaniowa oraz frekwencyjna na stanowisku pakowacza, to 500-600 zł więcej, niż najniższa krajowa. W grudniu tak pisano. A tymczasem znowu jest anons, że pakowacza potrzeba. Jeśli więc kasa jest taka, jak tu przytoczyłem, to na ile zmian się pracuje i czy ta robota jest uciążliwa? Piszą w ogłoszeniu, żeby być gotowy na pracę zmianową. Dalej tematu nie rozwijali.

Arbeit
@Albi

Praca jest na trzy zmiany. Jednemu pasuje drugiemu nie jeden się nadaje do pracy a drugi nie jeden chce pracować a drugi nie. W dużych zakładach zawsze była i będzie duża rotacja pracowników i ogłoszenia zawsze będą że potrzebuję bezwzględu na zarobki.

Kamila
@Arbeit

Ktoś, kto chce pracować, będzie pracował,że trzy zmiany,trudno,ale można się przyzwyczaić, a w żadnej firmie nikt nie będzie nikomu płacił, za to,że przyjdzie i będzie pachniał! Ja jestem 6 lat i mi pasuje.Jest kilka rzeczy, które...,ale w każdym zakładzie tak jest. Chcesz pracować, spróbuj i od razu się nie poddawaj.

@Kamila

Co nie powinno mieć miejsca,to,że ludzie, którzy tu piszą, powinni wypowiadać się o firmie a nie o ludziach, bo to można sobie w twarz powiedzieć No i ZERO pseudonimów!Skoro piszę, to chociaż imię, a nie jakieś wymyślone pseudo!

Zbyszko Nowy wpis
@Kamila

Rozumiem. Chce aplikować na operatora maszyn i zastanawiam się czy też obowiązują trzy zmiany. Czytałem że są premie za frekwencje, uznaniowa i dodatek do dojazdów. Wysokość tego ostatniego zależy od tego czy dojeżdża się samochodem albo autobusem czy każdy ma tyle samo?

@Zbyszko

Operator maszyn, również 3 zmiany,dojazd jest dla każdego inny,zależący od kilometrów

@Zbyszko

Ogólnie jest ok,a wszędzie trzeba pracować

Fajna prac fajna firma i mili ludzie ogólnie spoko zarobki jak na drawsko i okolice spoko, zawsze się chce więcej i jak wszędzie trafią się jakaś czarna owca (usunięte przez administratora)

Z olx wiem, że szukają teraz pakowaczy. Powiecie coś więcej o pracy w tym miejscu? W ofercie wspominają o tym, że jest wieloskładnikowe wynagrodzenie i premie: za frekwencje; uznaniowa; dodatek do dojazdów, fundusz...To sumarycznie ile tego wychodzi? Łatwo jest stracić premie? Oczywiście praca zmianowa, ale kojarzycie czy również na nocki?

Lejdi

Najniższa krajowa plus jakieś 500/600 złotych razem tych dodatków.

Ela

Nocki również. Pensja stała plus dodatek za dojazdy, premia uznaniowa, i dodatek za obecność 300 zł , dodatek za godziny nocne. Z Funduszu zakładowego premia na święta , paczki dla dzieci na mikołaja,

@Ela

Premię uznaniową dostają liderzy i jej elita ciągle te same osoby,a inni nie mają szans

@Ela

Wow no to całkiem niezłe te dodatki. No to ja jestem ciekawa konkretów, ta stawka dodatku za nockę to ile wynosi? I podobnie jeśli chodzi o premie na święta, to mniej więcej ile można dostać w pierwszym roku po zatrudnieniu?

@Ela

No, ale w tym ogłoszeniu nie wymagają doświadczenia to wtedy jakoś różni się kwota wynagrodzenia co do tych osób, które je posiadają? Praca polega na samym pakowaniu, więc zastanawiam się jak to wygląda z przerwami żeby trochę się oderwać od (usunięte przez administratora)

Bruce Lee
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Co wy tu opisujecie za głupoty? Cieszcie się że macie pracę dobre zarobki dodatki itp . Nigdzie indziej tak nie ma ... Kierowniczka jest ok wszystkich jest w stanie zrozumieć bądźcie względem jej ok a nie piszecie głupoty na jej temat krytykując ją nieładnie z waszej strony

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Abek sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Laboratoryjny - Laborant? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Trwa teraz rekrutacja w internecie i chodzi o stanowisko kierownik kontroli jakości. Nie podali jasno, jaka jest kasa, ale jest wpis, że dają atrakcyjny system wynagrodzeń. Ok, ale wiecie, ile można zarobić na tej posadzie na start? Czy dostanę 7000 zł netto? I ta praca ma być od zaraz, czy wiecie, jaka jest konkretnie data startu pracy?

Zwracam się z taka sprawa deputat jest co 3miesiace oki fajnie ze wogole jest cieszy mnie to jest ale co się dzieje z działem mechaników to jest masakra co oni wyprawiaja wynoszą wszystko co się da plecaki codziennie naładowane i nikt niby tego nie widzi tak jie może być kazdy czeka a taki codziennie sobie nosi

Antek

Ale nie zaglądałeś im w plecaki, co w nich noszą? Poza tym, czy coś by się stało, jakbyś powiadomił o swoich obserwacjach szefa, albo ochronę?

A ja tu weszłam, bo widziałam ogłoszenie na posadę specjalistka ds. ochrony środowiska i BHP. W tym ogłoszeniu widziałam, że chcą od kandydatów biegłej znajomości przepisów związanych z ochroną środowiska i BHP. A wiecie coś o szkoleniach uzupełniających? Chodzi mi, jak przepisy się zmieniają, to pracownik sam ma się dowiedzieć, czy firma wysyła na szkolenia gdzieś do podmiotu zewnętrznego?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Abek sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 5 grudnia na Pracuj.pl.

Wiadomo już o wynikach rekrutacji na technika laboratoryjnego? Widzę, że o 19 dni się spóźniłem z aplikowaniem ale liczę że może wznowią jeszcze. Nikt tu nie pisał, żeby się dostał. Wiadomo, czy jakiś feedback ma być w ogóle? Jak to zazwyczaj było?

@Pracownicy

A co się dzieje z tymi liderami zmian? Jakie traktowanie, bo ja nie rozumiem? Jest nakładanie zbyt wielu obowiązków i zadan na pracowników przez liderów? Jest to ponad sił? Napiszcie więcej.

a czy to ważne
@Pracownicy

Ucieli deputat? Raczej nie bo wydawany jest normalnie... każdy chciałby codziennie karton chusteczek tylko co człowiek by z tym robił w domu. Co do wypłat to jak już ktoś komuś w przelew zagląda to warto sprawdzic inne zmienne jako że każdy dostaje dodatek do dojazdów a tutaj kwoty mocno się różnią, ilość dni dnocnych wpływają również na wysokość wypłaty idąc dalej jeżeli spojrzy się czy w danym miesiącu pracownik brał urlop wypoczynkowy/żadanie/okolicznościowy a nie wspomnę już o L4 to też wypłata się zmienia.

Aleksandra
@Pracownicy

Hmmm, a to ile dostaje taki nowy pracownik to jaką ma pensję na start? Albo jakie widęłki są tej kasy na początek? Czy ta podwyżka po roku, to może jest podwyżka, jaką dają po okresie próbnym?

Miettaxi
@Aleksandra

Około 7 tys netto na pakowni bony świąteczne 4500 i puma jako mikołaj

Puma
@Miettaxi

Tak, przychodzę rozdać kilka prezentów raz w roku :)

Jaś

Czy to jest normalne że za operatorów trzeba czyścić maszyny. Dany dział powinien pilnować swojego miejsca pracy, a tu 3 operatorów leży na rolkach i w tel. A dziewczyny z pakowni myjom maszyn bo przebudowa.....

Jest się z czego cieszyć? W sensie tego, ile firma płaci , choćby operatorom za ich trud?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Abek sp. z o.o. na stanowisko Laborant?

Lol

Czy ktoś wie gdzie som mechanicy na firmie bo jak awaria to się szuka i dany pracownik się znajduje po paru godzinach.... Kto zarządza tym działem masakra jakaś

Jagna

Czyli ile tych zmian macie i w jakich godzinach? Pracownicy jakiś wpływ na grafiki mają? Jak coś komus wypadnie to jest opcja jakiejś zmiany czy nie bardzo?

Pracownicy

I jeszcze jedno ludzie zatrudnieni co przychodzą na zlecenie co chwila wynoszą kartonami deputaty i też nikt tego nie widzi

Aleksander

Barbara

Pakowaczka
@Ciekawa

Bardzo fajna lekka i przyjemna praca. Ogromny rozwój i dobre zarobki. Ja zarabiam jakieś 5 tysiency.

Jacek
@Pakowaczka

Nieźle. 5 tysięcy to podstawa czy wchodzą w to już premie?

@Pakowaczka

Ale to 5 tyś to brutto czy na rękę? I na stanowisku pakowacz? Czy trudno jest się tam dostać i jaka umowa, o pracę czy zlecenie?

Anonimus
@Ciekawa

? Co ?? 5 tysięcy ? Ciekawe gdzie najniższa krajowa i do tego praca jak podkręcą tempo to nie idzie wyrobić szczerze nie pchaj się tam koleżanko

@Jacek

Tyle nie dają.

Małgorzata

Nie? To ile w razie czego max mogą dać? Daj konkrety

J....
@Małgorzata

3,5 tyś około

@J....

Katarzyna

Na stronie firmy wyczytałam, że szukają pakowaczy. Pytanie tylko czy kobiety też mogą się zgłaszać? Bo nie wiem jakie kilogramy trzeba tu dźwigać. No i czy zarobkowo się to opłaca? Napisali tam że jest premia uznaniowa i frekwencyjna. Łatwo je uzyskać?

@Katarzyna

Szukają i kobiet i mężczyzn na pakownie. Chusteczki ważą różnie ale nie są to strasznie wielkie ciężary. Karton już trochę waży, ale na paletę przeważnie układają mężczyźni. Premie są i różne dodatki, ale trzeba mieć umowę o pracę,a na początku jest zlecenie. Początki bywają trudne, ale z czasem jest lepiej. Pozdrawiam

Urszula

Zdarza się, że kobiety muszą układać palety? Nie ma przez to nieporozumień między pracownikami? Po jakim czasie przechodzi się z zlecenia na normalną umowę? A rzucisz jakieś kwoty odnośnie tych premii, jakiś przedział, żeby wiedzieć na co się nastawić? Dlaczego początki są trudne, co masz dokładnie na myśli?

@Urszula

Dodatek absencyjny 300, dodatek za nocki około 100,premia to różnie,nie wiem jak na pakowni. Dodatek do dojazdów w zależności skąd się dojeżdża,tzn jak daleko. Myślę że to wszystko razem plus pensja to wychodzi więcej niż w innych zakładach. Trudne początki to znaczy że zanim się człowiek wdroży i wyrobi ????

Zofia
@Monika

A na początku można liczyć na jakieś wsparcie czy od razu wymagają pracy na pełnych obrotach? I jak z premia? Ciężko ją wyrobić czy raczej co miesiąc dostaje się coś ekstra?

DG Dobrańska vs A Masłowska

Co się tam u Was wyprawia. ‼️‼️Synową przyszły z pracy Abek Jankowo i poinformowała nas, że jest zwolniona. Bez uprzedzenia, w trybie 2 dniowym. Umowa nieprzedłużona. Czy o decyzji zwolnienia pracownika nie informujecie z 30 dn. wyprzedzeniem❓❓❓❓❓Panie S. Maksymowicz proszę o odpowiedź. ????

@DG Dobrańska vs A Masłowska

To zwolniono kogoś czy nie przedłużono umowy? Bo to dwie oddzielne kwestie, nie jest tak? I wtedy ta zasada wypowiedzenia nie wiadomo, czy obowiązuje. A czego wymagają w ogóle od ludzi? Żeby nie było takich sytuacji?

DG
@Honorata

Jak rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia.?Mój adwokat poinformuje Was o trybie zwolnienia i czynnościach prawnych z tym związanych. Czyli wchodzimy na drogę prawną, będziemy domagali się odszkodowania Ważne! Jeśli przyczyny rozwiązania umowy po przeczytaniu twojego oświadczenia nie będą dla pracownika jasne, musisz je dodatkowo wytłumaczyć.

Bożena

A czy rzeczywiście zdarzają się takie sytuacje niefajne ? Czytałam tutaj jak ktoś niedawno pisał o jakiejś pani, że potrafi zwyzywać. Czy gdzieś to się zgłasza do biura? Jak firma reaguje na takie zgłoszenia? Są podejmowane jakieś kroki wobec takich zachowań?

Zostaw merytoryczną opinię o Abek sp. z o.o. - Jankowo

• Jak się pracuje w Abek sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abek sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abek sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abek sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.

Abek sp. z o.o.