Opinie o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

szok

i teraz jeszcze jad na pracodawce ? :)) masz tupet hihihihi

Odp

Wy jesteście chorzy! Artur już dawno nie pracuje a wy się za niego podszywacie i dalej po nim jeździcie? nabijacie sie z ludzi, w dodatku sami sobie odpisujecie ! Nick tomasz p i tym razem nie tomasz p to tez wasza robota. Się nie dziwię że macie tyle wrogow i mają ochotę wam obić mordy... lubicie tak podsycać ... zalosne

Justyna
@Odp

a ja też siedzę sobie na L-4 i mam wszystko w .... (usunięte przez administratora)

Jasnowidz
@Odp

Jaki Ty mądrala jesteś ..... dobrze że już nie pracujesz..... nie będziesz przynajmniej obijał ludzi tych normalnych którzy zostali i chcą uczciwie pracować .....

Justyna K. Biuro handlowe
@Justyna

Proszę się za mnie nie podszywać i nie mieszać mnie w tą pyskówkę. Mam na tyle odwagi aby sama się podpisać. A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przebywam na zwolnieniu lekarskim zupełnie podstawnie, co zresztą zaświadczył lekarz orzecznik naslany przez was juz w pierwszych dniach choroby. Zlozylam wypowiedzenie, ale Piotrze nie przyjąłeś, urlopu rowniez nie chcial mi Pan udzielic. Jeżeli guzik wiecie o stanie zdrowotnym i psychicznym pracowników proszę pochopnie sie nie wypowiadać, bo może sie to odwrócić przeciwko...

Adam K.
@Justyna K. Biuro handlowe

No piękne zaczyna się w firmie (usunięte przez administratora) robić. Żeby ktoś bezczelnie, podszywając się pod niewinnych ludzi pisał bzdury oczerniając ich! Chyba czas się zacząć rozglądać za inną pracą.....

@Adam K.

Najlepiej by było usunąć tą stronę. Same bzdury

@Obserwator

To, że dla Ciebie byłoby to najlepsze rozwiązanie, nie oznacza, że w rzeczywistości byłoby ono dobre również dla innych. Forum pomaga wielu osobom zdobyć informacje na temat warunków pracy, zatrudnienia, czy atmosfery panującej w firmie. Dlatego zawsze upominam, by wypowiadać się w sposób merytoryczny. Jest tu dużo wpisów, które nie poruszają tematu. Nie jest to wina forum, a użytkowników, którzy zamiast rzetelnych opinii piszą takie, które nie mają większej wartości. Jednak zgodnie z zasadami forum, takie komentarze nie mogą być usunięte, bo nie naruszają regulaminu. Usuwane są wyłącznie takie opinie, które łamią regulamin i polskie prawo.

Pocieszacz

Brawo TY !!!

@Odp

chorzy ? przecież wszyscy wiedza ze chcial pobic mateusza. znerwicowany i zawziety miesniak,

@pracownik

Twój komentarz odnośnie sytuacji w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota jest niepokojący. Niewątpliwie sugerowanie naruszenia nietykalności cielesnej jest poważnym zarzutem, który może mieć swoje konsekwencje. Jeśli w firmie działy się rzeczy, o których chciałbyś opowiedzieć i masz na to świadków - skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Szczegóły znajdziesz w infografice umieszczonej w zakładce "Opinie o pracodawcach".

Noooooo????

Jednych bic.. Na innych leszcze... Ech... Cos wiecej potrafisz koksik?

Sprostowanie
@Aneta

Proszę mieć na uwadze, że to pracownik magazynu chciał pobić kierownika magazynu !! Na szczęście pracownik ten już nie pracuje w naszej firmie. Ale będąc anonimowym wypowiada/ł się na forum oczerniając firmę.

Konfitura
@Justyna K. Biuro handlowe

Brawo brawo Ale nie kłóć sie z (usunięte przez administratora) i idiotami Justyna bo nikt nie odczuje różnicy. Dlatego takie fajne osoby jak ty odchodzą.

zbulwersowany
@Konfitura

Może i fajne ale nie efektywne !!! idźcie sobie do kawiarni a nie do firmy

Pracuś
@Konfitura

Odchodzą .... a może szefostwo nie chciało współpracować z nierobem i nie przedłużyło umowy ?

home
@Pracuś

ha ha ha :) też tak pomyślałam , Niestety czasy sprzyjają nierobom

Bezimienny
@home

Żenada

Celujący

Tylko najlepsi pracownicy mogą sprawić, że firma będzie wielka ....

Handuduru
@Celujący

O taaak☺

@Celujący

Tak jest wszędzie, znam firmę którą wyłożyli pracownicy, mała bo mała kilku osobowa ale było picie, nie przychodzenie do pracy, konfidenctwo i firma padła

Handuduru
@pracownik

Bo jak pracownik jest zadowolony i daje sporo to i zarobi i firma ma zyski... Tak bylo, jest i bedzie..

Ja jestem zadowolony, jeśli komuś chce się pracować to naprawdę można się dogadać finansowo jak i godziny pracy

Kabaret

Po samych komentarzach widac, że w la marze odbywa się istny kabaret! Nic tylko kupić popcorn i czytac opinie :D niezła gownoburza :))

Prokurator
@Kabaret

Muszę Cię kolego zasmucić ..... Teraz została tylko fajna ekipa ludzi którym jeszcze się coś chce na tym świecie są zgrani i bardzo pracowici. Ci co hejtują na szczęście odeszli już z tej firmy

@Prokurator

Jestem pod wrażeniem

@Prokurator

Panie Piotrze pan skończył prawo czy ustawia się w kolejce do prokuratora za stosowanie mobingu,i gnojenia,upodlania podległych [racowników jest to prawda

zdumiony

spokojnie spokojnie bo Ciebie też posądzi o mobbing :) Co za parodia, koleś który fizycznie szarpał innych pracowników, wyzywał i wyśmiewał właściciela teraz mówi coś o mobbingu ? Ciągle sugeruje że pozytywy o firmie pisze Piotr? Nie! Mi też odpowiada ta praca, przeszkadzały Twoje kłamstwa, kombinacje. Tera jest spokojniej. a ty znikaj raz na zawsze! (usunięte przez administratora) w innym gnieździe

Firma jest OK

JA

UWAŻAM TAK SAMO , JEST DOBRZE

@JA

To musicie być DOBRZE powaleni !

@Jano

W celu zapobiegania nierzetelnym opiniom oraz ostrzeżenia pracowników przed nieuczciwym pracodawcom forum GoWork.pl przygotował nową funkcje. Jeśli w firmie rzeczywiście działy się rzeczy, które można traktować jako mobbing i masz na to świadków możesz przeczytać więcej szczegółów dotyczących nowej funkcji na stronie głównej GoWork.pl Przy czym przypominam, że mobbing według Art. 943. § 2, oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

@Aneta

O właśnie! I ktoś w końcu za to powinien się zabrać. a nie że ludzie odchodzą, a kierownik salej robi swoje

kadra
@Odp

"a ludzie odchodzą " pytam kto? magazynier vel Pakerek amator który straszył pobiciem Matiego, czy nadpobudliwy operator'ek na pseudo zwolnieniach poławiał rybki, czy szarpał innego pracownika ? Nie trudno się domyśleć że obaj tutaj usilnie starają się zepsuć opinię pracodawcy. Swoim wrogim podejściem do otczenia psuliście klimat w pracy i tyle w temacie . My tu też pracujemy i mamy prawo wypowiedzieć się ! nie tylko gogolo pisze komentarze, pracownicy z produkcji też mają do tego prawo i to robią. W firmie jest na tyle dużo plusów że pracujemy i nie szukamy wrażeń gdzie indziej

@kadra

Ktoś tu dalej nie rozumie problemu...

nie Tomasz P ktoś inny ....
@Odp

Tak rozwiń problem tylko podpisz się imieniem ....

nie Tomasz P ktoś inny ....
@Aneta

A co w przypadku gdy pracownik nęka przełożonego, grozi mu lub ubliża ???

@Odp

nie znam nikogo co by odszedł przez kierownika ...

Szoczek

A ja znam! ale wy i tak byście odwrocili kota ogonem, ze to pracownik był leniem itd. itp. Poza tym jakie wy świadectwo o sobie wystawiacie? Co pojawi sie nowy komentarz, od razu jest odzew. Właśnie widac ile masz Piotrze pracy ;) "pan od zadań niepotrzebnych" taka masz w firmie opinie. Hmmm w sumie racja, głównie to tłumaczenie sie Inspekcji Pracy i odpisywanie na komentarze :)

analfabeta

nieuczciwym "pracodawcą"

@Kabaret

Tu nikt nie wie o co chodzi

Konfitura
@Szoczek

No jak to Googolek ma bardzo użyteczną prace. 1 Jest komentatorem zjawisk z zakładzie - w biurze nawet śmiesznie posłucha sie kto jaka śmieszną ma fryzurę, kto na kamerkach drapie sie po jajach. W biurze ubaw po pachy. A to zreferuje co sie dzieje na swiecie i w polityce. Facet ma naprawdę wielkie poczucie humoru jak sie z was wszystkich nabija docencie to. 2. Mógłby zostać głównym aktorem "Walki o Tron" lub "Domeku z kart" facet jest tak inteligentny w manipulacjach ze główna postać Francis Underwood (Kevin Spacey) to amator.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Pracujący

tak tak omijaj z daleka, my "ciebie" też nie chcemy

ula

"anonim" no wlasnie anonimowo wrzucacie na firmę, tam chamsko że nie przechodzi przez moderatora - wychodzi zawiść i buractwo

klltyhjutttttghf
@ula

Anonimowo, ze względów swojego bezpieczeństwa. Wrzucamy aby przestrzec ludzi i tyle. Może coś się zmieni na plus a może nie. Gdyby człowiek widział wcześniej takie komentarze nigdy by się tutaj nie zatrudniał i wybrał inną ofertę. Mam nadzieję, że coś się zmieni na plus w tej firmie bo szansa jeszcze jest. Są firmy ze złymi opiniami, które brane są do siebie przez szefostwo i właśnie firmy się zmieniają, czego i tej firmie życzę.

@klltyhjutttttghf

"Anonim" i "klltyh..." Jeśli już nie pracujesz z nami to "martw" się za nowy zakład, my jesteśmy zadowoleni z warunków. a Jeśli nadal z nami pracujesz i wylewasz pomyje na pracodawcę to bardzo chcę ja i wielu żebyś odszedł jak najszybciej. Bo Mariusz pozbył się największych pretensjonalnych ludzi i atmosfera w pracy jest o niebo lepsza . Oby tak dalej ! :)

jenotess

normalna praca i pieniadze , ja nie nażekam

@jenotess

Zatem jak rozumiem, odpowiada Ci praca w firmie? Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków finansowych w La-Marze? Czy dla pracowników przewidziane są premię? Jeśli tak to, co należy zrobić aby je otrzymać? Czekamy na Twój komentarz.

Byłypracownik
@jenotess

"Narzekam" jak już , no właśnie, praca dla osób niskich lotów, bez możliwości rozwoju .

s.d.
@jenotess

100% popieram, nie jest źle. dziwią mnie pretensje. nie trudno domyslac sie kto je pisze ha ha Ten od irlandii i jego wiecznie nadasana zonka i może ta wydziarana

s.d.
@Byłypracownik

Dla zainteresowanych : godziny pracy do ustalenia, wypłata i premia ok, karta multisport za darmo, premia na święta , urlop i inne , jest w porządku. hej najmądrzejszy ...były, napisz z jakiego powodu nie pracujesz ? Cwaniakujesz bo wpisujesz się anonimowo ? podpisz się z imienia i nazwiska, wtedy pracodawca zapewne odpowie. Morze to nie szczyt ale jestem po maturze i nie czuję się kimś gorszym od Ciebie, nawet jeśli ktoś nie ukończył szkoły nie traktuję takiej osoby z wyższością. Nie wykształcenie sądzi o człowieku. Czytając takie bzdury cieszę się że nie ma Ciebie wśród nas .

I cio?
@Byłypracownik

A podasz kolego zaklady gdzie czlowiek sie rozwija? Nie znam. Wszedzie oklepiesz dana robote i lecisz z mechanizmami.. W Lamarze identycznie. Wiec nie mow wysokolotku takich kretynizmow. Swiadczy to o twojej nizszosci. Pzdr

Ta wydziarana blondynka z biura??! Nieźle :D

@Jano

Proszę nie podszywać się pod mój nick ja nie pisałem i nie obrażałem tej kobiety

Byly
@s.d.

A twoje nazwisko i imię to SD dwa pozytywy w tej firmie to wypłacalność w terminie i po inspekcji pracy brak pracy na czarno resztę grantów to wymuszone w związku z kontrolami PIP bo do tej pory tego nie było tzn nie było żadnego socjalu

zadowolona
@Byly

wiesz co szy derco ? niedawno była kontrola z inspekcji i nie uwierzysz - nie stwierdzili nieprawidłowości w zatrudnianiu, jako jedna z iluś wypełniałam anonimową ankietę, pracownicy mogli napisać wszystko, bezpiecznie anonimowo, a nie zrobiliśmy tego. WIESZ CZEMU ? BO PRACUJEMY W TEJ FIRMIE, I JESTEŚMY Z TEJ PRACY ZADOWOLENI , nikt nikogo nie zmusza , można w każdej chwili odejść. jeśli nadal pracujesz z nami to proszę iść gdzie indziej . podpisujesz się jako były yyy czemu toczysz jad ? każdy z nas kto wykonuje uczciwie swoje obowiązki ma dobre warunki . widocznie byłeś leserkiem, a teraz mścisz się . Czytać się nie chce twoich bzdur

@Jano

Właśnie ????? czemu się podszywasz za mnie ? a może jest Jano dwóch jak Kilerów hahahaha

klltyhjutttttghf
@s.d.

Po maturze i robisz błąd na początku zdania w słowie " może", które napisałeś " morze"

kcin

bzdury wypisuje 2 byłych pracowników jeden to irlandczyk :)) na mega andropauzie, druga która flirtowała z kitulcem zamiast pracować. Podli ludzie. hej irlandczyk ! żonka donosi co się w firmie dzieje ? żal cztery litery ściska ? Na multisporta chodzę sobie na falę ZA DARMO :)) a tobie nawet w twarz nie nap,,,ę za to ile razy mnie kłamałeś udając że jesteś kolega znikaj, tylko obelgi tutaj tobie zostały

Mikolaj Laponia
@kcin

T. sie czepiasz? Widocznie potrzebowal zmian. Gul ci skacze ze on poszedl a ty sie zasiedziales? Plytkosc mnie powala.. Ahooj:)))

Obserwator

Zastanawia mnie fakt. Piszecie tu ile to lat pracowaliście jak to jest źle w tej firmie itd itp. Czy wszystko jest z Wami w porządku ? nie myśleliście że jak jest źle to powinno się zmieniać pracę ? Może trzeba iść do psychologa i porozmawiać co oznacza źle a co dobrze ? Mnie było źle w jednej firmie to przyszedłem tu i jest ok praca i warunki stosowna do wynagrodzenia lub wynagrodzenie do pracy . Jeśli uznam że warunki się pogorszą lub ktoś zaproponuje mi lepsze to albo będę negocjował z szefostwem o poprawie albo złożę wypowiedzenie i myślę że jadu nie będę tu wylewał bo szkoda mojego czasu wolę się w tym czasie z dzieciakami spotkać .....

@Obserwator

w każdej firmie znajdzie się mądry inaczej, któremu przeszkadza wszystko i wszyscy, pracuje, kręci nosem, awanturuje się a na koniec odchodzi lub jest wywalany z hukiem. Wiesz co wtedy robi? Kontynuuje swoje wywody i nadal zatruwa innym spokój, pozostaje tylko hejt w sieci, stąd takie bzdury tu. Dla mnie praca w lamarze jest spoko

Mikolaj Laponia
@Obserwator

Psycholog nie pomoze tym ludziom????????????ale niech tam pisza sobie????serdeczne usciski dla normalnych????????????????

dfdffsf

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Umowa na minimum a reszta w formie premii ( o dziwo ). Ciekawa sytuacja jest gdy człowiek jest chory... tutaj już zostawię do namysłu bo można się nieźle zdziwić przy wypłacie. Odradzam pracę w tej firmie. Pomijam nawet (usunięte przez administratora) bo to akurat chyba najmniejsze piwo w tej firmie.

@dfdffsf

Potwierdzam, najniższa krajowa na umowie to duży problem. Uważam, że lepiej znaleźć sobie coś innego. Ja odszedłem i naprawdę nie ma czego żałować.

nowy
@dfdffsf

ale za to jaka premia, w innej firmie takiej nie dostaniesz i bardzo się cieszymy że tacy jak "ty" już nie pracują. W firmie pracuje fajna ekipa ludzi zgranych i jest nam dobrze a ty szukaj szukaj ... szukaj..... sobie firmy która będzie ci odpowiadać .... najlepiej w Irlandii a potem tam ci nie będzie pasować to jeszcze dalej ...... byle jak najdalej od nas

nowy
@ZgadzaSie

nikt chyba nie żałuje że cie nie ma hahhahahaha no chyba że szef płacze po kątach .......

Myślący
@ZgadzaSie

nudny jesteś gościu ..... nie masz już co pisać to bzdury wymyślasz .....

@nowy

Glupie te odpowiedzi bardzo, co one niby wnoszą...?

@ZgadzaSie

Ja też nic nie wnoszę w te odpowiedzi

KierownikLaMaru
@ZgadzaSie

Bo jestem u po sle dzo ny;D

Killer

jesli komus cos nie pasuje w danym miejscu to sie zwalnia, a negatywne komentarze pisza osoby co nadal pracuja tam i wsysczy wiemy o kogo chodzi. Kupa smiechu

zasmucony
@Killer

a ja nie wiem .....

@zasmucony

Nie warto zastanawiać się, kto napisał dany komentarz. Posługujemy się anonimowymi nickami zatem takie dyskusje nie są potrzebne. Zamiast tego warto, abyś poruszyli temat procesu rekrutacji w firmie. Potencjalnych kandydatów, których czeka rozmowa kwalifikacyjna, bardzo interesuje ten temat. Czy możecie powiedzieć nam coś więcej odnośnie rozmowy rekrutacyjnej w La-Marze?

abc123

Napinacie sie w internecie pod anonimem a na drugi dzień zakładacie maske i przychodzicie do pracy... haha. Piszecie te wywody a nadal pracujecie. No to ja tu chyba czegos nie rozumiem :)

KogielMogiel

A to teraz jest jakiś odgórny przykaz, zeby każdy pracownik wystawil opinie ??bo nagle komentarze Sypią się jeden za drugim. A jak są niepochlebne to atak, że bzdury... zrobiła się tu jakaś wojna słowna, podszywanie się i totalny kogiel mogiel. Tak. Właśnie tak reprezentuje sie firmę;)) Świetna wizytówka i jakże prawdziwa.

happyday
@KogielMogiel

te ! bo na inny zwrot nie zasługujesz . Skoro piszesz o ankietach znaczy że jesteś dobrze zorientowana. Uważam że ankiety to dobry pomysł . Podobno właściciel robi co chce ? A tu wychodzą m.in ankiety czyli słucha co mają do powiedzenia pracownicy. niedawno dostaliśmy karty GoSport, co roku koperta na święta, wypłata która nas zadowala . cokolwiek pozytywnego od pracodawcy to i tak bedzie atak na lamar, ludzie to mają tupet Wyciągasz rękę po gratisy : GoSporta, po kopertę z premią na święta i jeszcze szydzisz tutaj ? To zwolnij się i daj innym pracować w spokoju Mi jest dobrze , a ty jesli cierpisz idz gdzie indziej I skończ z tymi nieustannymi pretensjami bo aż mdli

KogielMogiel
@happyday

Karta gosport??? To jakas nowość, chyba dla wybranych... Pierwsze słyszę

Wszystkosłyszący
@KogielMogiel

O wykonywaniu rzetelnie swoich obowiązków też pewnie pierwsze słyszysz ...... Kto słucha w tej firmie to ma dobrze

były

A ja odszedłem i trochę żałuję ....

sun
@były

wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma , Jest praca, ale po jakims czasie parzy w d..e i szukamy wrażeń :)

Dora
@sun

Jakoś w poprzednich pracach nie widzialam, żeby pracownicy płakali po kątach, a tu tak.

Pocieszacz
@Dora

Nie płacz .... na pewno da się to jakoś wyjaśnić ....

solux
@Dora

bzdury opowiadasz

@były

możesz powrócić przyjmną cię bo po za Ukraińcami to nie ma chętnych chyba że z Łapanki

solux

mi praca odpowiada, mozna dogadac sie co do grafika , dojazd w miare ok Mogli by wymienić krzesla na stolowce i kupic nowa mikrofale :)

Noooooo????

Odeszliscie to po co marudzicie? Nikt nie jest swiety - ani pracownicy fizyczni ani ci umyslowi... Zajmijcie sie swoim zyciem i odcinajcie od roboty a nie pier..... jedni na drugich????pzdr normalnych????

nicotyna

stabilne zatrudnienie, pieniądze adekwatne do zaangażowania. generalnie zajęcie dla tych którym chce się pracować .

czasami chce mi się pracować .
@nicotyna

myślę że ma Pani rację :)

Mark

I co z tego, że zarabia? Zal ci że nie Ty? Chociaż w sieci widac obecny la mar

Były na szczęście pracownik

Dodam coś od siebie. Pracowałem w tej firmie jakiś czas. To nie był najlepszy okres w moim życiu. Praca za marne pieniądze najlepiej 24/7. Nadgodziny nie sa płatne tak jak być powinny tylko zwykła stawka godzinowa. Jeśli sie pracuje tak jak podoba się Piotrowi oraz jego pupilom tzn Michałowi oraz Rafałowi to jest wszystko ok. Ale jeśli sie zaczniesz stawiać i walczyć o swoje to już nie jest tak kolorowo. Michał z biura to wyrafinowany cwaniak który musi mieć zawsze rację. A jeśli jej nie ma to i tak wszystko tak przekręci ze wychodzi że jednak ja ma. Rafał jest pupilem Piotra. Bo robi wszystko tak jak Piotr chce. A ma z tego jeszcze korzyści. Autem służbowym załatwia prywatne sprawy. Piotr to temat rzeka. Każdy dla niego jest nikim. Najlepiej zgnoic i wzywać. Nie zwraca uwagi na bezpieczeństwo pracowników. Ukraińcy pracowali po 48h bez przerwy. Chłopaki na magazynie pracują po 10h dziennie plus sobota. Są przypadki ze wychodzili z pracy po 12 bądź 13 godzinach pracy. Bo przyjechała dostawa i trzeba było rozładować. Straszenie zabraniem premii jest na porządku dziennym. A premie zabiera sie za byle co. Nagany tez sypią się jaka talia kart. Plusem jest tylko pensja na czas. Jeśli ktoś zamierza tam wysłać cv to niech sie zastanowi dobrze. Jeśli lubi być opluwany i szykanowany to jest to miejsce dla niego. Ci którzy mają choć trochę oleju w głowie uciekają z tamtej firmy. A ostatnio z tego co słyszałem to odeszło sporo bardzo dobrych pracowników.

@Były na szczęście pracownik

Prawda w pigułce. Ktoś zna problem i to dobrze opisal

Objektywna opinia

Ja pracuje w tej firmie i jest mi tu dobrze. Właściciel naprawdę w porządku i zawsze wysłucha oraz pomoże. Kierownictwo nie pochodzi wcale z SS tylko też wspiera i daje szanse nawet tym ktorzy na to nie zasługują a jeśli ktoś popada w nadinterpretacje albo pustą zawiść to nie rozumie ze wszyscy jesteśmy ludzmi. Kazdy może mieć gorszy lub lepszy dzień a praca kierownictwa czesto jest bardziej stresujaca niz innych z racji wiekszej ilosci obowiazkow. Pieniądze są zawsze na czas. Nie wiem kto tutaj zostawia takie opinie, ale do wszystkich poszukujących obiektywnej. Przyjdzcie i sami się najlepiej przekonajcie nie sugerując się żenującymi hejtami widocznymi tutaj. To ewidentnie jakaś parodia.

@Objektywna opinia

Parodia to to miejsce! ;) biuro na dole - totalna olewka i obłuda. Handlowcy - wyścig szczurów. Produkcja - nieogar, byle na łatwiznę. Magazynierow brak.

@Beznicku

Przykre i prawdziwe realia są takie, że tam może czuć się dobrze tylko ktoś , kto jest tak samo [I tu dam cenzurę] jak cała reszta..

@Objektywna opinia

Masz racje jest ci dobrze bo nazywasz się (usunięte przez administratora)

Henry FORD
@Beznicku

Brawo Ty !!! . Aplikuj na dyrektora firmy .... wszystko i wszystkich zmienisz :P Wtedy dopiero się firma będzie rozwijać !!!

@Henry FORD

Haha W pierwszej kolejności byś wyleciał na zbity pysk złodzieju bo ciągniesz firmę w dół

Henry FORD
@Beznicku

Jaki zazdrosny świętoszek ....

@Henry FORD

Zazdrosny?! Własnie ktoś tu się przyznał ...

Tomasz P

A ja też mam wszystko gdzieś. Pracowałem i się zwolniłem. Teraz mam pracę lekką prawie nic nie robie 8 godzin bimbania. Kasa sama sie przelewa na kąto. Nie ma kamer to i czasem się pośfiruje komuś da w łep albo coś zwinie żeby sobie jeszcze życie polepszyć . Kobiety też tu pracujom mniej oporne dajom wiecie nie tylko na prawo. (usunięte przez administratora)

tosz to szoook
@Tomasz P

ha ha ha to teraz rewelacja ? nie to co w lamarze :))

Dareczek
@Tomasz P

Tomaszku teraz to masz jak w Irlandii

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota - Łódź

• Jak się pracuje w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

PPHU La-Mar Tadeusz Lasota