Opinie o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

REPLAY

Czemu jeden czy drugi wrzucający na firmę nie podpisze się zgodnie z prawdą : leń, cwaniak chowający się za maszynami, narwany który krzyczy na kierownika czy właściciela firmy ? :)) Tak naprawdę nigdzie Was nie będą chcieli, tak jak i w LAMARZE . Teraz najłatwiej mścić się wpisami ? :))

3.2.1..

Ludzie tam pracują na zwolnieniach lekarskich ! W przeciwnym razie zgłaszają na kontrolę do Zusu!

@3.2.1..

Tak nawet w łóżkach przy maszynach ....

AleŚmieszne
@NICK

Twoj pasek od spodni tzw. (usunięte przez administratora) wszyscy na zwolnieniu przychodzili! P.g. Do łóżka to akurat ty zaciagasz nowe pracownice

Pozdrawiam ;)
@AleŚmieszne

Nikt nie musi przychodzić na zwolnieniu ;) A i widzę, że chyba dusisz w sobie żal do(usunięte przez administratora) że z Tobą nie chciał iść do łóżka?? Czy co? Bo nie rozumiem chyba Twoich głupich zarzutów i wymyślonych historyjek. No ale najlepiej być słabym pracownikiem, którego firma nie ma powodu docenić, bo za opieprz się nie docenia, a następnie wrzucać na firmę jaka to jest zła i niedobra ;) Pozdrawiam

@Pozdrawiam ;)

Trudne sprawy odcinek 1976. Radzę sie wziac wlasnie za prace A nie ploteczki i siedzenie w Internecie ;) A praca? Tak jest zła i niedobra, bo tworzą ją tacy ludzie jak ty

@Pozdrawiam ;)

Tam wszyscy są słabi według ciebie. No mobbing jak nic

bez nicku

widze ze jesli ktos napisze neutralnie lub pochlebnie o pracodawcy tak o tym jak innych to zaraz naskakiwanie że to dyrekcja, biuro, wlasciciel sam sobie pisze :)) co za jad i zawiść :) do roboty lenie :)

Jano
@bez nicku

Jeżeli my jesteśmy leniami to powiedz mi Gebelsie skąd te wille i samochody ,może z nieba nie z naszej ciężkiej nisko płatnej pracy

@Jano

Załóż swoją firmę, stawiaj wille i kupuj fury, kto Ci broni? Mało zarabiasz ? idź tam gdzie nadają górę pieniędzy i koniecznie pochwal się gdzie i ile zarabiasz , myślę że w tej gdzie teraz jesteś i tak narzekasz nie trzymają Ciebie na siłę :)) , albo dawno pogonili za zawiść którą m.in tu pokazujesz :) i bardzo dobrze zrobili. ja Gebels ? jeśli dobrze się z tym poczujesz to mogę być gebelsem . jesteś mądry inaczej ;)

@Jano

współczuję Ci szefa ..... pewnie do pracy jeździ autobusem ......

@Jano

Chyba po to się prowadzi firmę, jak komuś mało to otwiera własną działalność i wtedy ma więcej........ pod warunkiem że mu się uda i nie dorwie go komornik.

produkcja

Dużo kłamstw na temat złej sytuacji w firmie. Pracuję i nie jest tak jak niektórzy napisali

@produkcja

Dzidziuś dostał parę groszy więcej. Lub zsbotaży oględziny firmy...,pracodawcy.... Przysięgam, że odjeba..... Em tam swoje, i było naprawdę fajnie dopuki młodzi nie wzięli tego w swoje ręce. Pozdrawiam.

Allah
@produkcja

Piotrek przestań sie ośmieszać.

konkurencja
@Anonim

a młodzi mają to już od 12 lat .... chyba czas na emeryturę a nie wypociny "panie" anonimie :D:D

"dopóki"

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
GalaxyHałasu

O negatywach tej firmy można byloby napisac prace magisterską! Jestem na NIE! A tyle OBLUDY w jednym miejscu to jeszcze nie widzieć!

@GalaxyHałasu

Tylko promotora brak :D:D

bez nicku

Co to za opinie, ludzi którym nie udało się np ustawić pracodawcy ? Anonimowe opinie. W taki sposób można napisać wszystko, szczególnie jeśli autorami są srfustrowani byli pracownicy

3.2.1..
@bez nicku

Właśnie. Byli! Z jakiś powodów odchodzą. Co do frustracji to się zgodzę Można jej się tam sporo nabawic !! Bleee

Samsung

Brawo Piotrek brawo urodziłeś się tylko po to żeby zatruwać innym życie nic tam nie robisz tylko szukasz sensacji poniżanie obgadywanie i zaczepianie młodych dziewczyn na porządku dziennym poza tym kierownika obowiązuje oficjalny ton A nie to co sobą reprezentujesz. Nie odpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu. Swoje prywatne żale przelewasz na gnębienie innych. Szczerze odradzam -w tym miejscu Można nabawić się choroby psychicznej!! Nie wiem co tam są za układy ale karma wróci

Samsung
@Samsung

w tak dziwnym miejscu to ja jeszcze nie pracował3m wieje prl-em. Wypłata do ręki niezłe wałki a biuro 6000 zarabia za drwienie z innych

Ogrzewanie w tej firmie załącza się dopiero wtedy gdy jaśnie panujacemu w tej firmie Piotrowi zrobi sie zimno. A my (usunięte przez administratora) przebieramy się w zimnej (usunięte przez administratora) szatni....

produkcja

@produkcja

Weź, "gebelsiku" się nie wywyzszaj. Masz wzrost nieosiągalny.,! Głupotę ponad miarę! A (usunięte przez administratora) którą dam wykaczylesz.... Mm mm... Płaską?

Sorka, ale ta "kiwiajaca" się pupa, wiele mówi. Kasa, kasa, kasa. W sobry przymus, a w niedzielę za "jakby"!

Francuski ruch oporu

Atmosfera pracy przypominające film AloAlo. Rolę generala von Hoffena pełni główny szef, który wszystko trzyma za pysk. Jego brat rolę dobrego pułkownika. A Piotruś Pan rolę szefa (usunięte przez administratora) Her Flicka nawet kiedyś trochę kustykal tez wszysko musi wiedzieć obserwowac kamery by podlegly mu (usunięte przez administratora) wyrabial swoje normy. Ale on ma swoje zasady. Najgorszy jest von Small Hauzen Michał kaldun Zagłoba Opilłlłchlewski obłuda postać zawsze mający riposte. Wyrafinowany ssman. Rolę zpedalonego porucznika gra kierowca von donosiciel alias obslizly gad.

@Francuski ruch oporu

Ogólnie wszystko się zgadza. Cieszę się, że ktoś to zauważył pełna obłuda, wolna amerykanka aszef maw (usunięte przez administratora) ważne, że są zyski i to niewyobrażalne a na hasło "podwyżka" robi się purpurowy, a są obawy, że zejdzie.

@Francuski ruch oporu

Nie zgodzę się z Tobą na temat kierowcy. Ten człowiek boi się własnego cienia. Jeżeli chodzi o gebelsa czyli Piotrka to on ma jedyną zasadę. Co i jak jeszcze można ukraść i kogo zniszczyć. Dziwne jest tylko to że właściciel tego nie widzi jak go okradają i oszukują. Jego giermek Rafał prawie wiecznie piany a innych to z alkomatem ganiaja. Zakupy w trakcie pracy, fryzjer a jak ktoś pójdzie do toalety to zaraz jest oskarżony o ściemnianie. Kary finansowe, nagany.... nie dziwię się że pracują tam już prawie tylko Ukraińcy. Nie będę mówił jak ich traktują....

jjjhhghghf
@Francuski ruch oporu

Drogi nieznajomy kolego z" FRANCUSKIEGO RUCHU OPORU ) :) Czemu nie napisałeś, że praca w tej firmie przypomina film Alo Alo ale w prawdziwych realiach 2ww. Bym wiedział wcześniej to bym tam się nie pchał. Centralnie czegoś takiego ja nie widziałem. Pan Piotr G/ kierownik, moim zdaniem jest niezłym manipulantem. Potrafi być miły i elokwentny a innym razem bardzo agresywny... jak jakiś.. i tutaj cenzurę dam. Słyszałem ( oraz może i widziałem :p ), że publicznie ludzie potrafił doprowadzać do płaczu i mobbingować dokuczająć i obrażając . Kiedyś trafi kosa na kamień, a sędzia w tych sprawach ( daniu w pysk po prostu )podczas mobbingowania weźmie to pod uwagę... jeżeli wiecie o co chodzi. To jets chore, bo wydaje się być całkiem ok... jak jets wszytsko po jego myśli . Wystarczy, że ktoś go na gra ( nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobił ) odszkodowanie gwarantowane za ekstremalny mobbing. Pierwszy raz kogoś tak w necie smaruję ale ludzie... OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA . Nie chcę wiele pisać aby nikt nie wiedział kim jestem. Chętnie bym zobaczył te nagrania co ludzie mają i nic z tym nie robią jak inni są publicznie szykanowani. Czego nie rozumiem. Ja wiem, że Ukraincy są jacy są, i nawet mnie czasem wkurzają tym, że właśnie nie robią ( lub nie rozumieją ) tego co się do nich mówi po setny raz, ale to są ludzie a nie zwierzęta, tak samo jak i my. Pominę kodeks pracy i ile pracują dziennie. Plusem, że pensja zawsze na czas i nikt w tej kwestii jak mi się wydaję jeszcze nie oszukał. Nie licząc zabranych premii i kar finansowych za papierek na podłodze ( co też jest mobbingiem ale .. ) Moja opinia, OMIJAJCIE Z DALEKA TE FIRMĘ

Helga
@jjjhhghghf

Moim zdaniem, Goebels jak go nazwał kolega już nie wiem który tam, bo wpis usunięto, jest to facet inteligentny - trzeba mu to przyznać i nikt nie zaprzeczy ze tak nie jest. Ale facet swoja inteligencje wykorzystuje w niewłaściwy sposób. Czyli przez manipulowanie- ten człowiek to artysta potrafi świetnie manipulować ludzikami z biura, a ci graja jak on zagra. Facet zachowuje sie jak Cesarz Rzymski dziel i rządź Divide et Impera, świetnie premiami żagluje i napuszcza jednego w biurze na drugich, no może OpilPOSKI nie da sie ograć bo juz 10 lat pracuje nr 2 staż (usunięte przez administratora). Fajnie sie bawią nadając ludziom ksywki. Wychodzą w swoich sparawach w godzinach pracy jak do dentysty, fryzjera a wliczają do stażu godzin. Za to jak ktoś po za kręgu spozni 10 minut odlicza sie. Facet ma manie niczym Truman Show on żyje tymi kamerami, swój osobisty Big Brother w podgladaniu ludzi. Corka go nawet nie znosi. Fajny jest sluzbowy samochod z mocno uzytymi oponami ciekawe kto zaplaci mandat jak policja zlapie. Nadgminne wrzucanie wiecej towaru niz pozwala samochod (udzwig) jak sie cos stanie winny pracownik. Ale co tu winic (usunięte przez administratora), jak sa glupi ludzie i na to godza to on korzysta.

Brajan
@Helga

Noe zgodzę się ,łatwo napisać anonimowo i kłamać

kp

Magazyn.Ich propozycja pracy to 12 złotych netto.Praca po 10 godzin ale 9 i 10 godzina także po 12 złotych.Także wykorzystują na maksa.Pracujesz na półtora etatu a zarabiasz jak za jeden.

seniorita

Prawda jest taka że zadają sobie trud wylewania żali ludzie którzy już nie pracują w tej firmie - (z różnych powodów) lub aktualni którzy nie uzyskali dla siebie oczekiwanych decyzji właściciela. Tyle w temacie Inni zajęci życiem i pracą zawodową pożytkują czas w inny sposób

Jano
@seniorita

Czy prawda was w oczy kole że tak żarliwie zaprzeczacie zaistniałym faktom.Wpisy potwierdzają fakty że w tej firmie dzieje się żle

@seniorita

Droga Pani... szefowo :-) spróbujcie w końcu zrozumieć że nie chodzi o Was. Cały czas chodzi o ludzi z biura. Szczególnie jednego. Piotrka.... ta firma ma niesamowite możliwości. Tyko Ci panowie ciągną ja na dół. Mobbing jest na każdym kroku. Obrażania, krzyki, wyzwiska.... ile ludzi płakało po kontach! Kiedy wy otworzycie oczy? Może naprawdę zróbcie ankietę! Niech wszyscy się wypowiedzą. A może to wam na rękę? Jednak jest jedna dobra rzecz. Wypłata na czas. Tylko dlaczego trzeba pracować po 200 240 godzin aby zarobić średnią krajową? A i jeszcze jedno. Ukraińcy to też ludzie. To nie zwierzęta. Tak Piotrek. Jesteśmy ludźmi! Na ulicy jakby ci się coś działo to nikt Ci nie pomoże.

Szybki
@Wolny

No właśnie. Na ulicy zostałeś sam. Sam jak rolka stretchu. Nikt Ci nie pomoże ::::DD

Okay
@Szybki

Straszycie człowieka? Nic dziwnego że firma pozbyla się takich ludzi jak wy

Brajan
@seniorita

Goebbels Seniorię udaje czyżby na topie tęczowy ubiorek zakładał. HA ha ahaa

Aneta

@Łódź Dell, co jest dla Ciebie najbardziej istotnym aspektem zatrudnienia? Ważne są dla Ciebie warunki finansowe a może atmosfera i możliwości rozwoju w danym miejscu? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. @Anonim, warto pamiętać, że opinie to wyłącznie wskazówki. Mogą zawierać całą prawdę lub tylko jej część. Są oczywiście bardzo istotne, bo pomagają nam utworzyć obraz firmy i pracodawcy, którego nie znamy ale nie powinny one mieć ostatecznego wpływu na naszą decyzję o rekrutacji.

@Aneta

Aneta W Pracy ważne jest wszystko, - atmosfera bo jak by nie było w miejscu zatrudnienia spędzamy większość swojego życia - możliwość rozwoju bo jak by nie było to nam pozwala więcej zarabiać - zarobki bo po coś do tej pracy chodzimy, aby utrzymać rodzinę, realizować pasje itp itp A jeśli chodzi o tą firmę od torebek to pofatygowałem się na rozmowę, zakład normalny jakich wiele, przedstawione warunki oki, dla mnie za daleko, z okolic Justynowa nie mogę sobie pozwolić na godzinne dojazady do pracy

Ostatnio troszkę Panu Piotrkowi G. Opadły troszeczkę uszy, ale to chyba za sprawą kontroli z inspekcji pracy, które jak myślę nasłali pracownicy, bo już mają dość jego zachowania i dobrze zrobił się potulny jak baranek i o to chodzi, tylko faktycznie szkoda tych Ukraińców bo zmusza ich do nadgodzin. Szkoda tylko, że za nadgodziny i prace w sobotę płacą tylko gołą stawkę, no! Ale jeśli ludzie się na to zgadzają to tak jest produkcja zrobiona a ludzik się cieszy, bo dostał pisiont groszy więcej.

@Anonim

Kontrolę jak się domyślam nasłali Ci którzy tutaj hejtują i szukając zemsty na wszelkie sposoby :) U nas jest podobnie . Anonim narzekasz na "gołą" stawkę w weekendy, ale ludzie pracują więc nie ma takiej tragedii jak mówisz ? No chyba że zmuszają do pracy ? ha ha . Ogarnij się . Przyzwyczailiśmy się do trzynastek, wczasów pod gruszą, dodatków, premii, dopłat do kolonii dla dzieci itp Tamte czasy minęły bezpowrotnie wraz ze zmianą ustroju Przyjdź do nas, zobaczysz jak wykorzystują ludzi...

@Łódź Dell

Przyjdź, popracuj w tej firmie to się przekonasz. Ja już na szczęście tam nie pracuje. Wystarczy popatrzeć na opinie innych,wiele według mnie mówią. A właśnie przez takich ludzi co się zgadzają być niewolnikami w tym kraju jest jak jest. Pozdrawiam.

@Anonim

Anonim daj sobie luz płaczesz, biadolisz, uwierz mi u nas nie jest kolorowo jak nowi sobie myśleli :)) , właśnie podjąłem decyzję o odejściu z tak dużej firmy w jakiej obecnie pracuję, będę szukał czegoś innego, mniejszej firmy, czy w tej którą tak tutaj atakujesz, nie wiem. Z pewnością nie będę się kierował opinią "zranionego szarżującego byka" a za takiego Ciebie uważam. aż z ciekawości podjadę na rozmowę, zobaczę jakie są warunki

Bolo Łódź

Panowie nie zgadzam się z Waszymi opiniami. Pracowałem tam, odszedłem do innej firmy o zbliżonym profilu, miało być super, a wyszło jak zwykle -"wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Ludzie pracują w lamarze po kilka, kilkanaście lat, gdyby było tak tragicznie pouciekali by, nikt nie jest masochistą :) . Ukraińcy są wszędzie-nawet przy szpitalnych łóżkach, w biurach projektowych, kierowcy w firmach kurierskich itp :) Tak jak i kamery - w Lamarze nie tylko jak sugerujecie do inwigilacji, teren wokół też jest monitorowany, parking pracowników też, bo kiedyś auto uszkodzili. Nie ma kamer przed stołówką, a niektórzy przesiadywali dłuugo :) Domyślam się że kreatywne wpisy to niezadowoleni których firma się pozbyła ;) Panowie ! uderzcie się w pierś, wyciągnijcie wnioski, a nie mścicie się wpisami ;) aaaa... i z tego co się orientuję kilka osób które próbowało szczęścia w innych firmach (zwabione kokosami) wróciło do nich

@Bolo Łódź

Haha Piotrek nie udawaj bola! Takie kłamliwe teksty zostaw dla swojego Pana. Przecież w tej firmie nikogo nie zwolniono. Wszyscy sami odchodzą. I tu nie chodzi o kasę. Tylko o traktowanie. Czasy się zmieniają A gebels dalej wszystko niszczy. A traktowanie kobiet? I tutaj powinna już się nim zająć inspekcja pracy. Zresztą dlaczego ogłoszenia wiszą cały czas? Zaraz usłyszymy że w związku z rozwojem firmy... hahaha. Gebels już dawno powinien zniknąć z tej firmy. A wtedy tą firma ma naprawdę przyszłość!

Nanananana
@Bolo Łódź

Wpisy to nie jest zemsta ale dobra rada dla innych aby uważali. Nie ma tutaj nic z zemsty bo są ludzie, którym się tutaj pracuje dobrze. Jednak pewne aspekty opisane tutaj są prawdziwe i człowiek wtedy ma czas do namysłu i podjęcia innej decyzji. Sorka ale mobbing w firmie moim zdaniem występuje. Nie wiem czy szef firmy z tego sobie zdaje sprawę czy nie. Sugerował bym aby znaleźć przyczynę, czemu ludzie z niej odchodzą, jak wypłata na czas itd.. gdybyśmy mogli znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy... coś musi być. Jest to fima z wielkim potencjałem a przez lata czasem tak źle wykorzystywany. Może wypada zrobić anonimową ankietę

INSTAGRAM

Moim zdaniem zastanowił bym sie dobrze przed podjęciem pracy w tej firmie. Wszędzie sa kamery które obserwują każdy twój ruch wiec jak jesteś zwolennikiem Wielkiego Brata to jest miejsce dla ciebie w sam raz. Powszechne jest donosicielstwo Wiec co nie uchwycą kamery, usłyszą uszy bardzo uczynnych ludzi. Duza rotacja - kto mądry wnioski wyciągnie. A reszta niech rozpocznie prace i wyciągnie je sama.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota - Łódź

• Jak się pracuje w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

PPHU La-Mar Tadeusz Lasota