Opinie o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

normalsi

Prawda 16.05.2019 20:58 Zmień płytę, ciągle piszesz to samo. Rynek pracy sprzyja pracownikom, jest dużo ofert na rynku i gdyby było tak jak piszesz to najzwyczajniej ludzie odeszli by. No chyba że pan P o którym mówisz na tyle sterroryzował ludzi że zmusza ich do pracy i nie pozwala odejść gdzie indziej hi hi ha ha :) Jesteś mądry inaczej

smutek
@normalsi

jakieś dziwne bzdury o niedawaniu ubrań, itp ja mam , podobno należą się raz w roku, rozerwały mi się spodnie po kilku meisiącach - moja nieuwaga i pyk dostaję kolejne. Czemu tak kłamiecie i najeżdzacie? NAPRAWDĘ NIE MUSICIE PRACOWAĆ Z NAMI JEŚLI TAK CIERPICIE, Wkurza mnie taka zaciekłosć. Uwazam że jak jeden czy drugi pójdzie na górę i powie : "Maniuś ja cierpię, płacicie marne pieniądze, warunki kiepskie" to idzie się dogadać i szybko rozwiąże umowę, Śmierdzi w toaletach ? a który po sobie spłukuje wodę ? panowie... któryś z Was był takim podłym ludziem że kradł odświeżacz na fotokomórkę :( Jednyne co mogę nie polecić to: takich współpracowników w firmie

Krzysztof wiecie kto :)

A ja jestem K(usunięte przez administratora)robię z (usunięte przez administratora)to co chcę :D:D ...

Obserwator
@Krzysztof wiecie kto :)

Brawo (usunięte przez administratora)tylko szybciej drukuj ....

QQ
@Obserwator

Żałosne... szybcij, wincyj!!!!!! Wydajnij!!!!! Jeszcze szybcij!!!! Najlepiwj to wsadź se kija w (usunięte przez administratora) i jeszze zamiataj w międzyczasie. A dostaniesz za to wielkie NIC. Malo tego... powiedzą ci że masz za niską wydajność. Smieszne to wszytko

mama
@Krzysztof wiecie kto :)

w taki sposób do pracy podchodzi wieeeeeeeele osób, a jak się nie podoba pracodawcy to co robię, to doniosę do pip albo zacznę atakować na takich forach jak to

@QQ

To się nazywa kapitalizm widocznie pamiętasz czasy czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy tylko to już dawno było

lamar
@Nowy

W tej firmie nawet jak sie starasz to nikt tego nie docenia, dostajesz tyle samo, a jeszcze uslyszysz "MAŁOOOOOO, MAŁO, MAŁO" I jeszcze ci zabiorą 15 minut z przerwy bo przeciez kodeks pracy dziala tylko w jedną strone nie? Przerwa skrócona ale nadgodzin i sobót oczekują. Tylko zapomnieli że za to należy nam sie wyzsza stawka!!!!! Tak jak napisalem - uwazają ze przepisy to tylko po to zeby dla nich bylo dobrze. W kazdej szanującej sie firmie przestrzega sie kodeksu pracy - czyli płacy za nadgodziny, noce i soboty. Odpowiednio procentowo jest wyzsza stawka godzinowa. Tylko nie w tym ciemnogrodzie

@lamar

Wylewasz jad za swoje niepowodzenia i nieudolność. Tylko wincyj pinindzy byś chciał wincyj premii wincyj socjalu

lamar
@Nowy

Naoewno tyle jakie są podstawy u NORMALNYCH pracodawców. Pracownik ma obowiązek dostac więcej za nadgodziny noce i soboty. Jak nie rozumiesz to przeczygaj sobie jeszcze raz. Albo dziesięć . To jest w kodeksie pracy do którego szefuncio sie nie stosuje bo na chu.j!!!!! Dusigrosze i dorobkowicze. Byle więcej napchać do swoich kieszeni a reszte pracownikow ma gdzieś

@lamar

Pozostaje Ci zmienić pracodawcę

Firma,, krzak "
@Nowy

Wkońcu poprzez tak nie rozsądne działania Pana pseudokierownika pracownikom nerwy puszczą złożą zbiorowy donos do PIP i wtedy zobaczymy jaki jest Pan pseudokierownik mądry, bo faktycznie przepisy działają w tym zakładzie w jedną stronę. Smród w toalecie, zero za nadgodziny, zero za pranie odzieży roboczej, zero za soboty, ciężko się doprosić o nową odzież roboczą, tylko podsuwa,, szanowny Pan kierownik "dokumenty do podpisywania.

@Firma,, krzak "

Oczywiście. Podpisujemy dokumenty które nie mają pokrycia w praktyce. Zabezpieczają się na wypadek kontroli, ale żeby to wdrożyć w życie to gdzie tam. (usunięte przez administratora) Nic więcej

Jano
@Nowy

To kto będzie na was pracował Ukraińcy to za mało by utrzymać wasze samochody,i tę klikę nierobów z biura

Prawda

Niestety wpisy ukazują prawdziwe oblicze firmy, ludzie nie kłamią. Smutna prawda ponieważ to rodzinna firma o niegdyś nawet sympatycznej i właśnie rodzinnej atmosferze. Jednak przez jedną osobę której szef pofolgował zbyt mocno dzieje się właśnie to. Ludzie są poniżani, czują się stłamszeni, gorsi, to oni są szkalowani przez (usunięte przez administratora) , a nie firma przez nich. Ludzie boją się mówić głośno o czyms co im nie odpowiada bo równoznaczne jest to z tym ze przez najblizszy miesiąc wiadoma osoba będzie na niego polowała w ramach odwetu. By wlepic naganę a najlepiej karę pieniężną. Pracownik najprosciej mówiąc będzie gnębiony i prześladowany, a on będzie się pastwił. Od dawna mówi się że gdyby nie ten jeden jedyny człowiek - w firmie znowu byloby spokojnie, miło i sympatycznie. To on zatruwa atmosfere i wszystko wokół. Jest wrzodem na (usunięte przez administratora) tego zakładu. Men.da która powinna być odizolowana od społeczenstwa.

Kumpel!

Jest rodo. Moze ogarnij sie kolego z komentarzami?

@Prawda

Zgodzę się z tobą ,lecz że P jest taki jaki jest to nie wina tylko jego natury,i charakteru(usunięte przez administratora) lecz też wymogów szefa.Realizowany jest plan przychodzący z góry,natomiast P może sobie pofolgować swoim sadystycznym poczynaniom nie dopuszczając że to jest totalny (usunięte przez administratora) zagrożony karą I kiedyś czara goryczy u kogoś się przeleje i była zbrodnia będzie kara

Vernon

Główny kierownik to nikt inny jak : (usunięte przez administratora)

Stanowczo odradzam

olo

Znamy się ?! :)

Orayly
@Vernon

Hahaha tu idealnie widać że negatywny PR to "praca" jednego typa . Zapomniałeś że jeśli dasz opinię, a za chwilę kolejną to automatycznie wyskoczy ten sam Nick :) ha ha ha Sam sobie komentujesz negatywne opisy o firmie :) ha ha ha

teodozja
@Orayly

to samo zauważyłam , zapomniał zmienić nicka . jemu pozostaje knucie i mszczenie się, a nam ulga że takich ludzi nie ma wśród nas

@Orayly

Ej ty inteligentny inaczej, poprostu dodałem jescze jedno zdanie do swojej wypowiedzi, więc wpisałem swój nick to chyba jasne? Ale widze że nie wszyscy są na tyle rozgarnięci :D ubaw

Smieszek
@Vernon

Widze że obrońcy pseudo zakładu pracy rozumem nie grzeszom hehe???? żadna nowość, raz po raz się ośmieszają swoimi "mądrościami". A jak okazuje sie że nie mają racji to udają gluchoniemych, ślepych i jeszcze bardziej głupich że niby nie było tematu hahaha. Pewne nawyki się już nie zmienią. A tak pozatym to jedyną linią obrony z ich strony jakom można tu przeczytać jest zdanie "dobrze że nie ma cie juz wśrud nas" powtarzane jak mantra do znudzenia - z braku racjonalnych argumentów odpierającyh zażuty wobec firmy. Słabo panowie, a raczej panienki z bióra

Biuro!!!!
@Smieszek

Oj kolego naucz się najpierw pisać a potem oceniać nie Bióra tylko biura

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
automaty

praca w porządku, nie rozumiem pieniaczy

Kwasior1865

Nie wiem, o co tyle krzyku. Pracuję już dość długi czas w firmie i nie narzekam. Pracy sporo, ale miła i spokojna. Nikt nie stoi nad głową, jak ktoś potrafi pracować i nie oszukuje, to pracuje się bardzo dobrze. Większość ludzi jest pomocna, można porozmawiać i pośmiać się w granicach rozsądku. Jeśli chodzi o biuro, to zawsze mamy pracę na czas, zawsze sprawdzą, wydrukują co trzeba i ponaglą chłopaków z magazynu. Idzie się dogadać. Mamy kilku, którzy typowo "ściemniają", ale to chyba w każdej firmie znajdzie się taka osoba. Na szczęście nie na mojej zmianie :) Fakt, czasem człowiek jest podenerwowany, ale z każdym się idzie uczciwie dogadać.

@Kwasior1865

Pomijajac pewne rzeczy to masz kwasior racje. Hej

Praca adekwatna do wypłaty (nie małej) Pracodawca bardzo kontaktowy i rzetelny. Widzę duże możliwości rozwoju i mam nadzieję że kiedyś zostanę użytkownikiem BIAŁEGO mercedesa :)

Jak sobie narysujesz i wytniesz :D

kcin
@123

123 i inne nicki które non stop wymyślasz, jeszcze nie znudziło się szkalowanie pracodawce? zawzięty jesteś :)

Stachu

Ogłoszenie w olx z la maru - o prace jako handlowiec... 8000 tysięcy złotych...... chyba sie komus popi.erdol.iły cyferki na klawiaturze hahahahahaha. "8000 zł na rękę. Idziesz na rozmowę - 12 zł na rękę, 1600 etat, reszta to premia uznaniowa którą byś dostał wyrabiając najwyższy próg targetu co jest nierealne hahaha" masz bujną wyobraznie pieter :-)

@Stachu

Nie wiem kto i z jakiego powodu kłamie takimi wpisami? Jakie 1600 ? Byłam na rozmowie, podstawa 2400-2600 na rękę ( a to na łódzkie realia nie jest mało), a pozostała wartość faktycznie uzależniona od wypracowanego obrotu, ale to oczywiste na takim stanowisku. Dosyć elastyczne godziny pracy, karta sportowa. Oferta godna uwagi, niestety nie znam branży opakowań :(

Targetowy
@Stachu

Wyrób połowę targetu będziesz miał 2500 na rękę ..... i na drugą też 2500. Zresztą Ty nawet dodać nie będziesz sobie umiał hahhahahaha Fajnie że czytasz ogłoszenia ....

Crazy
@bellisima

Bellissima... po pierwsze popytaj o rotację wśród handlowców to ci mina zrzednie. A po drugie pogadamy jak zabawisz dłużej. O ile wogóle :-) na początku wszystkim obiecujom gruszki na wierzbie i garniec złota. Niestety z czasem okazuje się ze wszystko grubymi nićmi szyte, a to co usłyszałaś na początku nie wiele ma wspólnego z realiami. Pożyjemy, zobaczymy :-))))))) jeśli dostajesz 2500 na rękę i 5500 jesteś w stanie wypracować przy tej logistyce a właściwie jej braku to szacun ????

@Crazy

Byłam na rozmowie z polecenia osoby ze stażem w tej firmie, więc wiem jakie są warunki i uważam że jest to interesująca oferta pracy. Ty masz swoje zdanie i pozwól mi mieć swoje. a Ty crazy czy jakiś tam stachu , prowadzisz dziwną niezrozumiałą dla mnie walkę. Jak najdalej od takich ludzi. W poprzedniej firmie mieliśmy w naszym dziale osobę Twojego pokroju brrrrrr :(

@bellisima

Żaden pracownik przy zdrowych zmysłach nie przyprowadził by do tej firmy kogoś znajomego,Jeżeli natomiast piszesz pod nikiem Bellisima to oznacza ,że jesteś człowiekiem z biura

@regghott

ha ha ha ha ha ha ha :)) po nicku rozpoznajesz kto pisał ? :) którą ręką stukam w smartfona ? :)) ha ha ale się uśmiałam ! Dziwnym człowiekiem jesteś. Kończę dyskusję, bo z takimi Twoimi argumentami do niczego ona nie prowadzi .

@Stachu

Jak pracujesz taką kasę bierzesz za leżenie i palenie fajek trudno żeby Ci ktoś płacił. Jak rzetelnie pracujesz to i uczciwie zarabiasz

KrisaKerato

(usunięte przez administratora)Praca w tej firmie nie jest godna polecenia. Takie są realia. Skrocili nam przerwy bo tak stoi w ustawie. Ale nie pomysleli ze za nadgodziny czy noce powinno byc placone wiencej.

Pracownik obecny
@KrisaKerato

to co robisz w tej firmie ?? spadaj !!

Pracownik obecny
@KrisaKerato

wynagrodzenie jest dobre czego chcesz ? popracuj u konkurencji i tam się dowiesz jakie są stawki i jaki socjal hahhahahaha

Zniesmaczony
@Pracownik obecny

Bardzo nie podoba mnie się w jaki sposób - jak się domyślam - kierownictwo wypowiada się na forum. Panowie! nie wypada pisać takim niegrzecznym językiem, bo to świadczy o inteligencji kadry i o firmie jakich ludzi zatrudnia. Troszeczkę taktu.... Proszę.

nie kierownik
@Zniesmaczony

sam jesteś kierownik ......

kiero jak ta lala
@Zniesmaczony

mnie nazywasz kieronikiem ? dzięki :) ha ha

hihihi
@kiero jak ta lala

możesz być nawet doktorkiem

ABCDEF

Biznes to biznes kolezanko/go...

Procownik

Tak ale są ludzie kilkadziesiąt osób którym odpowiada ta praca i nie mogą sie wypowiedzieć bo ich komentarze są usuwane chore to co tu się dzieje

Kot prezesa

Pracowałem już jakiś czas temu ale nadal nic sie nie zmienia z tego co wiem. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Najlepszy
@Kot prezesa

W firmie zostają tylko najlepsi. Widocznie nie było Cie stać żeby tu pracować.

ACDC
@Kot prezesa

słuchaj zakłamany du..u szkalujesz firmę w której pracujemy . Czytając Twoje kłamstwa kierowane chęcią zemsty dochodzę do wniosku że pozbycie się Ciebie było dobrym krokiem szefostwa podpisz się i uwierzytelnij wpis, my poprosimy szefa żeby ustosunkował się i napisał czemu nie ma Ciebie wśród załogi, rozwiejemy wątpliwości ;)

@Najlepszy

Masz rację najlepsi,ludzie z biura ,lizusy,darmozjady,kolesie którzy potrafią upodlać i stosować zastraszanie.Moje szczęście że znalazłem normalną firmę i odszedłem NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY

@regghott

ile firm zaliczyłeś w ostatnim czasie ? SPORO Na nikim nie robią wrażenia twoje co rusz nowe wpisy :) Musi bardzo uwierać że w firmie jest naprawdę dobrze bez Ciebie? Wiem, wiem napiszesz że ostrzegasz innych ha ha a ja myślę że aspirujesz do nagrody nobla za "nieustanne ostrzeganie" ? Nie masz szans, tego co wiem nie ma dziedziny : wsza roku ! :)

Poprawny
@ja

Wesz roku...... Wesz. Jak na kierownika(usunięte przez administratora) ma Pan niski iloraz inteligencji i ubogi zasób słów.

Słownik Języka Polskiego
@Poprawny

wesz - drobny, bezskrzydły owad, pasożytujący na ciele ssaków, żywiący się ich krwią wesz to pasożytniczy owad na skórze ludzi i zwierząt, żywiący się ich krwią. wsza - potocznie albo pogardliwie człowiek nikczemny wsza – obraźliwe określenie o człowieku odrażającym; łachudra, niegodziwiec, łotr, gagatek, drań. Poprawny nie masz racji ..... to Ty się doucz i nie ośmieszaj się na forum hahahaha

Ant
@Słownik Języka Polskiego

Tylko nie wikipedia. Tylko nie wikipedia...☺

Wrozbita maciej

Ta strona obrazuje najlepiej co ten "zakład" robi z ludźmi :-)))))

AliBaba
@Wrozbita maciej

Dokładnie tak. Tam jest pranie mózgu

internauta

Czytałem na kilku forach i niedawno na FB jaką praktykę stosuje właściciel tego portalu. Podbija negatywy, a za moment wysyła do właścicieli firm ofertę wykupienia pakietu który umożliwia usuwanie wpisów, i to ma być uczciwa praktyka ?!

eleonorka

bo kilka osob woli anonimowo obrzucić błotem(usunięte przez administratora) odgrywając się za niepowodzenia w pracy . żenada

098aqw

Nawet biuro nie pisze imienia a wiemy i tak kto posze☺

leń098aqw
@098aqw

nic nie wiecie ...... hahahahahaha

Prawda

Nie polecam. W firmie panuje chaos, maszyny nie pracują prawidłowo za co wina spada na pracowników. Plus sfrustrowani Klienci, którzy nie otrzymują towaru w terminie. Kiero (Pg) jest osobą msciwą, o zmiennych nastrojach, które często przekłada na pracowników. Podejrzewam, że taka postawa wynika z zakompleksienia i niedowartosciowania.

pracuś
@Prawda

dla mnie jak to piszecie PG zalatwil np większą premię , słowa powyzej to (usunięte przez administratora), pracując razem nietrudno domyśleć się czyje. Po prostu nie potraficie uszanować że jest biuro które zarządza firmą , kiedyś podlegaliśmy pod Mario, firma większa więc i zarządzanie zmienilo się , oni też są rozliczani z tego co robią. Bez sensu tak najeżdżacie to po co pracujecie z nami ? Przecież podobno jest tak dużo pracy na rynku :))

Auu
@pracuś

Zgadza się. Jest dużo pracy na rynku. Ja już w tym cyrku nie pracuje. Ale zaglądam tu pośmiać się z komentarzy ;p

costa
@Auu

pośmiać się ? Zawiść przemawia, zawiść ;) szeryf nie pozwolił popijać %, walić w gumy więc mścisz się :)) pracę zmieniasz dosyć często i wszędzie stanowisko pracy parzy w pupę po kilku miesiącach :) i zaczynają się pretensje :)

łaaał

ludzie ludziska ! tyle pretensji ?! Pracujesz i jest Ci tak źle to zmykaj gdzie indziej. Czytam i po Waszych wpisach stwierdzam że wszędzie jest lepiej tylko nie w La mar rękę po podwyżki, premie , bonusy świąteczne, karty sportowe wyciągacie a wieczorami atak i agresja na pracodawce. Zapraszam do nowego pracodawcy, poznacie warunki gdzie indziej . Ja je znam i jestem przy folióweczkach. Maszyny porozwalane? to my fizyczni na nich pracujemy i bądźmy szczerzy mało kto dba o nie "bo nie nasze" . Zwroty ? a kto tak zrobił folię ? szef ? proszę Was... pisząc takie głupoty ośmieszacie się a w zasadzie nas bo też pracuję na tych samych maszynach Ja nie polecam takich fałszywych pracowników

Haha
@łaaał

Hahaha jak ma nie być zwrotów przy tak kiepskim surowcu i rozklekotanych automatach ;D

tancerz
@Haha

"Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"

ja, nikt inny
@Haha

kilka dni temu : "rozklekotane maszyny powodem reklamacji" , jak ktoś mądrze odniósł się: maszyny psują ludzie na nich pracujący. Więc teraz zmiana frontu : reklamacje z powodu surowca :)) ha ha ha ha ha a za tydzień kolejne krętactwo że zwroty to wina paskudnej pogody :)) Jak Ci się pracuje u konkurencji ? ????

Himtirimtimtim
@ja, nikt inny

Nie ma prawa do wlasnego zdania? Nie ma prawa do pracy gdzie chce? Co za lipne myslenie... Bajjjjjj

working
@Himtirimtimtim

Masz prawo do wszystkiego , do ignorowania przepisów BHP, do dyrygowania pracodawcą także :)) Z tego co wiem firma nie trzyma złośliwców i kretów. Prawda jest taka że potrafi docenić uczciwych pracowników ! :) A Tobie pozostają kłamstwa tutaj ;)

Obiektywny

Pamiętajcie, jeśli ktoś obgaduje nas za naszymi plecami ( 99% opinii ) to jest w idealnym położeniu żeby pocałować nas w (usunięte przez administratora) Ludzie piszcie pod swoimi imionami. Tacy jesteście odważni ? Banda tchórzy. Naprawdę brak Wam odwagi żeby przyjść i powiedzieć o co chodzi ? co jest źle ? co bym zmienił/a żeby pracowało się lepiej/lżej ? żeby wspólnie poszukać rozwiązania ? Wprowadzić nowe pomysły może sprzęt dla wygody ? dla poprawy BHP itd ? i jeśli się wypowiadacie to przytaczajcie konkrety bo to że źle, że omijajcie, że kierownik zły, ze szef zły, to nic nie mówi. Konkrety Panie i Panowie konkrety .....

Odp
@Obiektywny

Mało mądra wypowiedź. Bezsensowne odbijanie piłeczki. Maszyny w kiepskim stanie to konkret. Nieodpowiednia osoba na stanowisku kierowniczym z niżej wymienionych powodów, również jest konkretem. Każdy wie, że zwrócenie się z problemem i sugestia jakiejkolwiek zmiany lub poprawy nic nie wskóra... Szkoda

@Odp

O maszyny/sprzęt dbają pracownicy, jedni dbają inni nie i to na pewno nie jest wina kierownika a Ty idź do (usunięte przez administratora)i powiedz że chcesz być kierownikiem :) może masz predyspozycje ???

Zasmucony
@Odp

Rzadko tu piszę, lecz staram się na bieżąco śledzić wpisy. Faktycznie prawdą jest, że każda reakcja zwykłego robotnika i powiadomienia przełożonych, że coś można zmienić na lepsze nic nie daje. Niestety w biurze stworzyła się pewnego rodzaju wewnętrzna (usunięte przez administratora) zawsze mają rację, wszystko wiedzą najlepiej więc.... Robotnik poprostu odpuszcza i daje sobie spokój. Zastanawia mnie fakt czy szef wie co wogóle się dzieje w firmie, bo czasami mam wrażenie, że spoczął na laurach. Wielkie tonarze zwrotów, braki, również tonarzy folii, zamiatanie pod dywan wielu spraw, które są niewygodne dla pracowników biura, tak tak chłopaki! pomimo, że jesteśmy zwyklymi robotnikami mamy oczy,uszy, mózgi których używamy. Szczerze mówiąc dużoby tu pisać o tym co się dzieje źle. Czasami zastanawiamy się czemu szef zatrudnia dalej np. Takiego człowieka jakim jest(usunięte przez administratora)? Ale to wkońcu szefa sprawa. W każdym razie większąść pracowników firmę widzi jako wielką kupę otoczoną piękną, pachnącą mgiełką. Moje zdanie jest takie. Jak tak dalej będzie firma może poprostu paść.

@Zasmucony

Ciekawe kto produkuje te braki i tony zwrotów pewnie (usunięte przez administratora) z biura

nie smutaj
@Zasmucony

Jak firma padnie to jakie korzyści będą: 1. konkurencja będzie miała full pracy 2. klienci nie będą czekać na towar bo jak konkurencja nie ma zamówień to ma wolne moce przerobowe 3. wtedy przejmie pracowników z firmy LA-MAR 4. pracownicy będą robić co chcą bo nie będzie tego kierownika i mafii biurowej 5. sprzęt kupią nowy to będzie co psuć same dobre zmiany mogą nastąpić ..... co się martwisz ?

tancerz
@Zasmucony

nie martw się szef wie więcej o Tobie i to co się dzieje w firmie niż ci się wydaje, kamery ściany z uszami i wiele wiele innych ....

Guard
@Obiektywny

Problem Panowie i Panie owszem my przychodzimy do szanownego biura jesli cos jest źle lub nie pasuje. Problem polega na tym że biuro to olewa. Notorycznie.

Kto pracował w La-Marze ten się w cyrku nie śmieje...

marchewka
@654

Poważny

Jak wygląda praca na magazynie ? Jest bardzo ciężko?

.m.a.k.i
@Poważny

Ja dzwigom 502 kg w martwym ciagu. Mam duze 63 cm bicki. Dla mnie zaden wysilek fizyczny nie stanowi problemu. A dla ciebie co znaczy ciezko? Moze juz samo lezenie w lozku jest ciezkie i najlepiej by J.K. ci dal?

.m.a.k.i

Brzydko o sobie mowisz. Jeszcze na forum publicznym?????

Al

Choć nie warto się kłócić z debi lami bo Cię zjedzą doświadczeniem to muszę napisać. Nie polecam, wręcz ostrzegam. Co za douny tam pracują, złośliwość "kierownika" i całego biura przechodzi ludzkie pojęcie. Szkoda nerwów na tą firmę. Szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota - Łódź

• Jak się pracuje w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

PPHU La-Mar Tadeusz Lasota