Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Jacek

Dużo pracy, dobra pensja, tylko atmosfera jest okropna.

@Jacek

Na jakiej formie zatrudnienia?

Janek

Dla mnie wynagrodzenie było satysfakcjonujące, a atmosfera była naprawdę dobra, lepsza niż w innych firmach, w których wcześniej pracowałem.

Gosia
@Janek

Również nigdy nie narzekałam na wypłatę, zawsze jestem zadowolona, jak i ze współpracowników oraz szefostwa.

@Gosia

Atmosfera jest naprawdę dobra, każdy stara się sobie nawzajem pomagać i wspierać na ile może. Mi bardzo dobrze się tu pracuje.

ad Jacek
@Jacek

Jestem już po pracy w Cavatinie i zdecydowanie najlepsze co w tej firmie to atmosfera, a złośliwcy są wszędzie. Cavatina to młody i dynamiczny zespół i co do całej załogi nie miałem najmniejszych problemów. Pozdro dla wszystkich.

Nikola

Jestem dosyć zdziwiona tym co mówicie, bo ja pracuję tu już kilka miesięcy i zawsze atmosfera była naprawdę w porządku, aż chętnie się przychodzi do pracy. Ludzie, którzy tu pracują doskonale o tym wiedzą, bo wszyscy jesteśmy dość blisko ze sobą.

@Jacek

Mnie się tu świetnie pracuje. Można tu się zaprzyjaźnić z wieloma osobami, a do tego szefowie są naprawdę wyrozumiali.

Antek
@Janek

Mam podobne odczucia. Cieszę się, że tu trafiłem.

@Antek

Nic nie mogę zarzucić atmosferze, zawarłam tu wiele nowych przyjaźni, przez co pracuję tu o wiele chętniej i wiem, że mogę liczyć na osoby z pracy.

Grzesiek

Zależy o jakim sprzęcie mowa. Mój akurat jest bardzo w porządku i osób z najbliższego mojego otoczenia biurowego również. Wydaje mi się, że zgłoszenie do przełożonych pomoże, bo dbają o swoich pracowników i komfort pracy.

Ola
@Jacek

Też według mnie wypłata jest całkiem przyzwoita. Mi póki co wszystko odpowiada.

@Ola

Też nie odczułam niczego takiego. Pieniądze miałam terminowo w każdym miesiącu.

Ala
@Nikola

Też tak myślę. Praca jest naprawdę w porządku, jak ktoś szuka na siłę negatywów to zawsze je znajdzie, ale ja ich szczerze mówiąc nie widzę, a jestem tu już mniej więcej od wakacji.

@Jacek

To zależy chyba od osobistych odczuć, bo mi pasuje atmosfera, która tu panuje.

Jolka
@Jacek

Jak dla mnie atmosfera jest całkiem ok. W miarę szybko się tam wpasowałam.

Oliwka
@Jacek

Ja nie narzekam na atmosferę, na wypłatę też nie. Dużo zależy od podejścia i charakteru.

Ola
@Jacek

Zależy też chyba dużo od tego jaki ma się charakter, ja się tu dość dobrze czuje i nawet szybko się zintegrowałam z resztą pracowników.

Anka
@Olga

To prawda. Od razu inaczej się funkcjonuje jak jest zdrowa atmosfera.

Daniel
@Janek

Pieniądze są bardzo dobre i świetnie wypadają na tle konkurencji. Jeżeli ktoś ma ambicje i chęci do pracy, to oczywiste jest, że rozwój jest możliwy. Trzeba chcieć i lubić to robić.

Sylwia
@Oliwka

Też tak uważam. Ja jestem bardzo otwarta, chętna do nauki i nie mam problemu z dużą ilością obowiązków. Podoba mi się ta praca i mam plan zostać tu jak najdłużej.

Patrycja
@Ala

Oczywiście, nie da się każdemu dogodzić. W mojej opinii naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jeśli lubisz to co robisz, wykonujesz swoją pracę rzetelnie, sumiennie i na 100% to uważam, że jest to miejsce dla Ciebie.

Diana
@Gosia

Pieniądze są świetne, nie spodziewałam się, że bez doświadczenia tyle dostanę. Zespół bardzo ciepło mnie przyjął, zawsze można na nich liczyć. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

Olaf
@Jacek

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że atmosfera jest okropna. Może Ty trafiłeś na niedopasowanych do siebie ludzi w zespole. Ja jestem bardzo zadowolony, nie tylko z pensji jak wspominałeś, ale też z możliwość, jakie daje praca i właśnie relacji, które tutaj zawarłem.

Szymon
@Kasia

Uważam, że dobre i przyjazne przyjęcie ze strony zespołu to podstawa do czerpania przyjemności z pracy. Tutaj nie ma z tym problemu. Praca daje dużo satysfakcji i można przy tym zdobyć znajomości na lata.

Bartek
@Jacek

Z dwoma pierwszymi punktami się zgadzam, z ostatnim niekoniecznie. Wypłaty są zawsze na czas, a ich wysokość w moim wypadku jest bardzo dobra. Jeśli ma się dobrą organizację czasu pracy, ilości zadań do wykonania jest w sam raz. Ze swojej strony, nie mogę powiedzieć złego słowa na atmosferę. Ja polecam.

Mirek
@ad Jacek

Pracowałem ponad półtora roku i mega dobrze wspominam tamten okres. Z ludźmi, kontakt mam do teraz, mimo że nie mieszkam już w Polsce od kilku miesięcy. Atmosfera była świetna, dostałem dużo wsparcia, motywacji i siły do działania — ludzie tam pracujący, to motor napędowy do rozwoju.

Szymon
@Karolina

Zgadzam się - nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem na czas wynagrodzenia, a jeżeli byłby jakiś problem, to nie byłoby żadnego kłopotu, aby dogadać się z odpowiedzialnym za to działem lub managerem.

Samanta
@Gosia

Pieniądze są bardzo dobre w porównaniu do konkurencyjnych firm. Super opcja dla młodych osób, warto się rozwijać, bo potem może to zaowocować bardzo fajnymi ofertami pracy, kiedy inni będą zdobywać dopiero doświadczenie.

@Kasia

Mnie też - praca fajna, rozwijająca i dobrze płatna. Dla mnie nie ma się do czego przyczepić. Ludzie pomocni i zawsze chętni do pomocy, co uważam za niezwykle istotne.

@Nikola

Prawda, mój zespół jest mega ze sobą zżyty. Nie ma co narzekać na atmosferę, naprawdę jest genialna. Od razu przyjemniej się pracuje i lepiej spędza czas w biurze.

Iwan
@Ania

Na początku, wsparcie zespołu było nieocenione! Jestem mega wdzięczny za ciepłe przyjęcie i pomoc w zaadaptowaniu się do pracy :)

Milena
@Ola

Prawda, ja też uważam, że jak się jest otwartym i chce się być częścią zespołu, to nic nie stoi na przeszkodzie :) Mnie się pracowało bardzo dobrze i mam miłe wspomnienia.

@Gosia

Też nie mam absolutnie nic do zarzucenia - praca rozwijająca, można poznać bardzo ciekawe osoby znające się na branży, które siedzą w niej od lat. Jest naprawdę dobrze

@Szymon

Przede wszystkim, można się od innych wiele nauczyć i to jest to, co rozwija nas najbardziej. Atmosfera w moim teamie jest godna pozazdroszczenia, wszyscy mamy świetne relacje i lubimy ze sobą współpracować.

Edmund
@Ola

Fajnie! Ja też miałem okazję pracować z bardzo fajnym zespołem, dużo się od nich nauczyłem i szybko załapaliśmy wspólny język. Mega są lekcje angielskiego, nie wszystkie firmy mają takie benefity!

Róża
@Marek

Dobrze to słyszeć. Zastanawiam się nad zmianą, moja obecna praca mnie przytłacza... Chyba swoich sił spróbuję tutaj :)

@Jacek

Nie powiedziałabym. Atmosfera spoko, każdy zawsze miły, nie ma problemu, żeby ci pomógl.

Nati

Spoko praca, jak zaczynasz będziesz zadowolona. Możesz się dużo nauczyć ;)

Franek
@Diana

Fajnie, że można starać się o pracę bez doświadczenia. Szukam czegoś na dłuższy czas, chcę zdobyć doświadczenie:)

Justyna
@Nati

A jak już zdobędę tę wiedzę, to mam jakiekolwiek szanse na awans w tej firmie? Przyznam, że szybko się nudzę i nie lubię stać w miejscu. Bardzo monotonna jest generalnie ta praca?

ohohohohoho
@Edmund

No potwierdzam z tym zespołem. Fajny bardzo był i wspólny język też się znalazł. Do tego stopnia, że wszyscy złożyliśmy wypowiedzenia w tym samym tygodniu.

@Franek

Próbuj! Ja dałam sobie szansę i pracowałam na początku studiów. `potem zmieniłam branżę. Mimo to uważam to za dobry i pozytywny epizod w moim życiu.

Radek
@Ola

Pracuję 3 miesiące to sie wypowiem - co do finansów, nie mam zastrzeżeń, ludzie, z którymi pracuję też bardzo spoko. Praca bywa wymagająca, ale to standard jak dla mnie

@Jacek

Pracowałem w Cavatinie kilka miesięcy głównie w celu zdobycia doświadczenia, ale atmosfera była w porządku. Wiadomo, że każdy z nas ma różne dni, ale nigdy nie miałem sytuacji, żeby ktoś mi w czymś nie pomógł, wręcz przeciwnie.

@Jacek

Stawiałem swoje pierwsze kroki na rynku pracy właśnie w Cavantina i byłem zadowolony z pensji.

@Jacek

Atmosferę tworzą ludzie, więc szkoda, że tak trafiłeś. Ja akurat pracowałam tutaj z super ludźmi w moim dziale, ale nie mogę mówić za wszystkich.

Elina
@Jacek

Ja akurat i na praktykach i w trakcie pracy trafiłam tu na super ludzi, więc może to w zależności od rotacji i działu.

Rose
@Jacek

To myślę, że zależy od ludzi. Ja na praktykach tutaj poznałam naprawdę super osoby

Baska
@Rose

Ja zawsze staram się być pozytywna, więc nie miałam większych problemów z współpracownikami, choć wiadomo, że zdarzały się wyjątki

Kamil

Praca czasem bywa męcząca, jak każda inna. Pensja jest dobra i wypłacana zawsze na czas.

Oksana
@Kamil

Jasne, że tak. Grunt to się nie poddać i dalej walczyć o rozwój. Ja wreszcie trafiłam na swoje miejsce!

@Kamil

Wiadomo, że jak w każdej pracy są lepsze i gorsze momenty, ale ja bardzo dobrze wspominam ten czas. Zdobyłam dużo doświadczenia i poznałam super ludzi

Alons
@Kamil

Co opinia, inne doświadczenia. Ja na pewno mogę od siebie zaznaczyć, że poznałem tu super ekipę ludzi, z którymi współpracowałem

Anita

Za kilka dni mam rozmowę kwalifikacyjną. Możecie powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać?

@Anita

Dowiedz się czegoś o firmie. Przemyśl jaka jest Twoja motywacja do pracy w niej, ile chcesz zarabiać i ogólnie jeśli masz jakieś pytania do pracodawcy to zadawaj od razu na rozmowie.

Manson
@Marta

Moja rozmowa to była już dawno, ale polecam zawsze zastanowić się nad ewentualnymi pytaniami, żeby od razu dostać odpowiedź i mieć konkret - lepiej od razu wiedzieć czy warunki będą nam odpowiadać czy jednak nie ma to sensu.

@Anita

Poczytaj trochę o firmie, ale przede wszystkim podejdź do tego profesjonalnie, naturalnie to tylko i aż rozmowa, będzie dobrze :)

Lodo
@Anita

Poczytaj o firmie, sprawdź też w ogłoszeniu czego dokładnie poszukują i ustal co ty możesz od siebie zaoferować i czego ty oczekujesz. A tak to po prostu pewność siebie i pozytywne nastawienie :)

Temat trochę ucichł a w ogłoszeniach sporo ofert. Też jestem studentem ostatniego roku. Firma daje możliwość współpracy na stanowisku inżyniera budownictwa, więc dobrze się składa, że młodzi ludzie mogą zaczynać swoje przygody. Dodatkowo jest wzmianka na temat rozwoju, że duże i zróżnicowane możliwości. Chodzi o szkolenia zewnętrzne? Można dodatkowo wyrobić sobie w firmie jakieś uprawnienia?

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Iga

Pracę w Cavatinie zaczęłam od praktyk studenckich, ale tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Super ekipa ludzi, rozwojowa praca i dobre zarobki. Bardzo polecam.

Kamila
@Iga

Ja dokładnie tak samo. Zaczęłam od praktyk studenckich, a tak mi się spodobało, że zostałam na dłużej.

Kris
@Iga

O to tak samo jak ja. Faktycznie fajna opcja na rozpoczęcie pracy już na studiach, bo można się uczyć i zdobywać doświadczenie jednocześnie.

Oliwia
@Iga

Rozpoczęcie pracy od praktyk jest fajnym pomysłem, bo można zobaczyć pracę firmy od wewnątrz i zapoznać się z branżą.

@Iga

A byłaś na praktykach w jakimś konkretnym dziale?

@Iga

Historia podobna do mojej. Też zaczęłam od praktyk i zostałam na dłużej. Dobrze wspominam ten czas, bo miałam super ludzi i mogłam się dużo nauczyć

@Iga

To tak jak ja. Mam bardzo podobne doświadczenia. Cieszę się, że trafiłem tu na praktyki i zostałem na dłużej, bo dzięki temu mogłem dogłębnie poznać branżę i zbudować mocne CV

Agata

Jak wygląda współpraca ze studentami w Cavatinie? Chętniej zatrudniają?

Mario
@Agata

Biorą każdego, wręcz marzą o studentach (ludziach bez doświadczenia) , bo łatwiej takimi rządzić

Marysia
@Agata

Mi udało się dostać tu pracę, studiuję zaocznie. Bardzo odpowiadają mi warunki pracy, które zaproponowali, więc raczej zostanę tu na dłużej.

@Marysia

Tak, ja pracuję tu podczas studiów. Szefostwo jest naprawdę bardzo wyrozumiałe i dba o to, by każdy miał jak najlepiej w pracy.

Antek
@Karolina

Ja właśnie studiuję, tylko że zaocznie, ale naprawdę kierownicy są tu bardzo ugodowi i starają się dostosować warunki pracy do każdego.

Maja
@Antek

Ja, gdy zaczynałam tu pracować byłam studentką i miałam zapewnione odpowiednie warunki do pracy.

Martyna
@Agata

Zaczynałam tu jeszcze jako studentka i dobrze wspominam również i ten czas.

Izka
@Agata

Tak, mi się udało tu dostać i w zasadzie w wielu kwestiach kadra zarządzająca poszła mi na rękę.

Melka
@Agata

Mi się udało i całkiem dobrze mi tu było.

Kaśka
@Agata

Tak, mi udało się tu zatrudnić. Warto wysłać swoje CV.

kasia
@Agata

Mi się udało tu zatrudnić właśnie w czasie studiów, więc śmiało próbuj.

Julia
@Marysia

Ja też jestem jeszcze studentką, już kończę, dlatego chciałam znaleźć jakąś poważną pracę. Osobiście na ten moment jestem bardzo zadowolona i nie spodziewałam się aż tak miłego przyjęcia ze steny zespołu. Super, że można podszkolić się z angielskiego dzięki dodatkowym lekcjom, to zawsze dobra opcja.

Eryk
@Mario

Wydaje mi się, że każdy postrzega pracę na studiach inaczej. Dla mnie to super opcja, żeby podreperować studencki budżet, nauczyć się czegoś nowego i zdobyć doświadczenie w branży przed innymi. Mnie się tutaj praca podoba i nie widzę zastrzeżeń.

@Eryk

Też jestem studentką i pracuję w tej firmie. Podobnie jak Ty, uważam, że to szansa, aby przed wszystkimi zdobyć pierwsze doświadczenie i zaznajomić się z pracą w branży. Nie widzę negatywów, a jedynie same zalety.

Eryk
@Martyna

Ja właśnie jestem na tym etapie i cieszę się, że znalazłam miejsce, w którym mogę połączyć studia z aktywnym życiem zawodowym i nauczyć się czegoś przydatnego!

@Eryk

O tak! Zgadzam się z każdym słowem. Dla mnie studia były dodatkiem do pracy i ciesze się, że skupiłam się na rozwoju mojej kariery. Staż i praca tutaj bardzo dużo mi dały i otworzyły wiele drzwi.

@Antek

Jestem studentką dzienną i też nie ma problemu, żeby wszystko zgrać. Pracuję i dobrze zarabiam, ale też rozwijam sie na zajęciach. Jest to mega ważne, bo stanie w miejscu nie jest dla mnie :)

@Olga

Rozumiem Cię w 100%! Poszłam na studiach z myślą, że nauczę się czegoś przydatnego, jednak nie byłam zadowolona. Miałam myśl, żeby przerwać, ale wtedy znalazłam tutaj świetne praktyki. Osoby z zespołu namówiły mnie, żebym dokończyła studia i została z nimi na staz. Dobrze zrobiłam, teraz mam dyplom i fajną pracę tutaj :)

Bogdan
@Agata

Jestem studentem, sam się zgłosiłem i bardzo sobie cenię pracę tutaj. Mogę się nauczyć czegoś przydatnego i praktycznego.

Julka
@Agata

Tak, melduje się studentka rachunkowości :) Jest bardzo spoko, aplikuj na staż jeśli masz ochotę :)

Agnieszka

To ile tych stażystów tutaj mają? Wygląda po komentarzach że bardzo dużo! Możesz dać znać ile taki staż jest płatny? Można cokolwiek zarobić?

@Julka

Rozważam staż na okres wakacyjny, nie chce siedzieć bezczynnie i nic nie robić. Zawsze będzie to wpis do cv, a może uda się potem połączyć pracę ze studiami :D

Baśka
@Karolina

Czyli mówicie, że warto? Powoli się za czymś rozglądam, chciałabym zrobić praktyki na studia w jakimś fajnym miejscu. Moi znajomi robili tutaj i byli zadowoleni.

Róża
@Kamil

Tak, masz rację. Ja szukam praktyk studenckich na nadchodzący semestr i będę aplikować tutaj, jak większość moich znajomych z lat wyżej na studiach :) Wszyscy zadowoleni.

Ann
@Agata

Ja sama zaczynałam tutaj pracę od praktyk studenckich, więc myślę, że nie ma problemu, żeby się dostać.

@Ann

Ja też słyszałam kilka poleceń odbycia praktyk tutaj, bo mój kierunek studiów pokrywa się z działalnością firmy także chyba się zdecyduję.

Mela
@Agata

Byłam tu na praktykach i nie było większych problemów, żeby się dostać jeśli spełniło się wymogi.

Elina
@Agata

Ja zaczynałam tutaj kilka lat temu od praktyk i już zostałam. Myślę, że w zależności od potrzeb w danym momencie jest możliwe zatrudnienie.

Erisa
@Agata

Ja właśnie zastanawiam się czy jest szansa dostać się na praktyki i później ewentualnie zostać pracować.

Monia
@Agata

W zależności od potrzeb, ale jak ja starałam się o praktyki to udało mi się dostać bez większych problemów. Ogólnie to polecam, bo ja jestem mega zadowolona z wyboru.

@Agata

Warto zacząć od praktyk, a później w razie możliwości zostać w pracy. Ja tak zrobiłam i polecam.

@Agata

Może ktoś podzielić się swoją opinią? Polecacie praktyki w konkretnym dziale czy bez różnicy?

@Dusia

Konkretnego działu nie polecę, ale ja byłam zadowolona z praktyk. Zaznaczę tylko, że mi zależało, żeby faktycznie czegoś się nauczyć i wykorzystać ten czas jak najlepiej :)

Klaudi
@Dusia

Ja też mega polecam praktyki tutaj. Super wykorzystany czas według mnie

@Agata

Ja zacząłem właśnie od praktyk i zostałem na dłużej. Dobrze wykorzystany czas, praktyczne działania i możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia

Izka

Znajoma poleciła mi tę firmę i postanowiłam spróbować swoich sił. Udało mi się tu dość szybko zaklimatyzować i zgrać się z zespołem, co dla mnie było najważniejsze.

@Izka

Zespół robi tutaj robotę. To świetni, pełni pasji i zapału do pracy ludzie. Podczas moich początków, mocno obawiałem się, jak to będzie. Na szczęście dzięki ich wsparciu, dałem radę i szybko ogarnąłem temat :)

Zofia
@Izka

Też najbardziej obawiałam się tego czy zespół mnie przyjmie. Okazało się, że w Cavatinie pracują super życzliwi ludzie, z dużą wiedzą i umiejętnościami, więc zawsze mogę na nich liczyć.

Merida
@Izka

Dokładnie. Ja pracowałam w Cavatinie kilka lat. Znajomości z tamtego czasu mam do dzisiaj. Pracowałam tu ze świetnymi ludźmi.

Artur
@Izka

Ja sam nie wiedziałem czego się spodziewać, ale finalnie zdecydowałem się na praktyki tutaj. Naprawdę dobrze wykorzystany czas. Właśnie mocnym filarem tej firmy są super ludzie.

Fildo
@Izka

Ja właśnie trafiłem tu z polecenia znajomego na praktyki studenckie. Faktycznie branża mnie zaciekawiła i miałem okazję pracować z super ludźmi, co bardzo motywowało.

Klaudi
@Izka

Mi właśnie kumpela poleciła praktyki tutaj. Fajnie, że skorzystałam z jej porady, bo na tyle mi sie spodobało, że postanowiłam się zatrudnić na stałe

@Izka

Fakt, mnie też miło przyjęli, choć mega obawiałem się jak to będzie, ale to chyba normalne w nowym miejscy pracy.

Basia

Cavatina to dobra firma dla osób, które lubią pracę w zespole. Zdarza się, że praca jest wymagająca ale pozwala na rozwój zawodowy.

@Basia

Mnie na szczęście trafił się super zespół. Po przebojach w ostatniej pracy jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam na fajnych ludzi z zapałem :)

Norbi
@Basia

Ja w sumie zacząłem pracę tu, bo interesowało mnie poznanie tej branży i bardzo sobie chwalę ten czas. Dużo się nauczyłem

Rita
@Basia

Faktycznie w trakcie pracy tutaj poznałam super ludzi i ogólnie doceniam, że miałam możliwość zobaczyć jak funkcjonuje branża od środka

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Cavatina GW Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Wiktor

Pracowałem ponad rok. Wypłaty na czas, bardzo przyjaźnie nastawieni współpracownicy. Jeśli chce się spróbować, według mnie warto samemu zobaczyć i potem wydać opinię, ze swojej strony polecam.

Mateusz
@Wiktor

Także nie mam nic do zarzucenia. Praca jest ok, bez zastrzeżeń.

@Wiktor

Ja też poznałam tu mega fajnych ludzi. Dużo też się nauczyłam, więc super spędzony czas pracy tutaj

Jola

Pracę poleciła mi koleżanka i miała rację, rozwojowe i ciekawe miejsce, gdzie nie trzeba się też martwić złą atmosferą.

Daria
@Jola

Ja niedługo składam CV, już duża ilość znajomych mi polecała pracę tu.

Asia
@Daria

I udało Ci się, jak wyglądała rozmowa?

PM
@Asia

Ja też zamierzam niedługo spróbować bo słyszałam żę warto.

@Jola

W jaki sposób można się tutaj rozwinąć? Skoro piszesz że firma jest rozwojowa...

@Aneta

Przede wszystkim budujesz tutaj swoje mocne CV, poznajesz mechanizmy działania pracy. Według mnie jak na pierwsze, poważne doświadczenie, lepiej nie można trafić.

on
@Wiktor

Hmmm, to może na tym polegał problem, że zanim przyszedłem do c. miałem inne całkiem poważne doświadczenia. Może jakbym nie wiedział, że robota nie musi wyglądać jak w c., to został bym dłużej. Chociaż nie, nie sądzę, są pewne granice szacunku do samego siebie, których nie wolno przekraczać.

Luiza
@Daria

Ekstra, mam nadzieję, że będziesz tak zadowolona, jak ja byłam. Z tą firmą mam super wspomnienia, świetni ludzie, a przede wszystkim mega perspektywy później. Ja dzięki temu doświadczeniu, obecnie jestem w miejscu, w którym nigdy nie podejrzewałam, że będę!

Bruno
@Wiktor

Dobre miejsce jak ktoś chce zdrożyć się do pracy w branży nieruchomości. Super lokalizacja biura, nowoczesny i przyjemny do pracy budynek, zespół miły i pomocny, po czasie można się mocno zżyć. Ja nie widzę minusów pracy tutaj.

@Wiktor

Czyli nie trzeba mieć tutaj żadnego, konkretnego doświadczenia, aby dostać się do tej firmy? Skoro piszesz, że tutaj można zdobyć pierwsze, poważne doświadczenie.

Hania
@Luiza

Cieszę się, że nie tylko ja mam taką opinię! Dla mnie to wspaniałe miejsce z bardzo wartościowymi ludźmi, od którym można się wiele nauczyć. Bardzo miło wspominam pracę tam :)

zainteresowana pracą w C.
@Bruno

a jak to się ma do kogoś kto chce zmienić branżę? i świadomy jest swoich dotychczasowych umiejętności w dosyć wąskiej i mało konkurencyjnej dziedzinie, a jednocześnie świadomy i pewny tego, że jest w stanie i chce czegoś nowego się nauczyć? składałam CV do księgowości, na podejrzewam jedno z niższych stanowisk , ale niestety żadnego odzewu, ani zaproszenia na rozmowę, ani nawet informacji, że nie spełniam oczekiwań.

Urszula
@PM

Osobiście uważam, że warto. Nowe doświadczenie, sprawdzenie się. Ja planowałam zostać na bardzo krótko, a byłam prawie rok. Warunki dobre, ludzie przyjaźni. Lokalizacja biura też świetna.

Olena
@Jola

Też się nie zawiodłam i też byłam z polecenia znajomej. Świetne miejsce do pracy, dla osób lubiących wyzwania i interesujących się nieruchomościami. Mnie praca tam bardzo się podobała i gdyby nie konieczność rezygnacji z powodu wyjazdu, nadal byłabym tamtejszym pracownikiem.

Ala
@Aneta

Dużo szkoleń i kursów zawodowych, lekcje angielskiego, sam multisport to też benefit i szansa na rozwój :)

Błażej
@Daria

Skończyłem praktyki, zaliczenie na studiach jest, a jak zyskałem dużo doświadczenia :)

Marco
@Bruno

Położenie jak dla mnie wymarzone, blisko wszędzie. Wreszcie praca w nowoczesnym budynku, wszystko działa, jest przestrzeń. Dla mnie super.

Norbi
@Jola

Ja zacząłem pracę tu od praktyk i zostałem na stałe. Fajni ludzie i ciekawa branża.

Julia

Pracowałam tutaj kilka lat. Wiadomo, że jak w każdej pracy są lepsze i gorsze momenty, ale relacje jakie tu zbudowałam i ilość rzeczy, których się nauczyłam nic mi nie odbierze. Nie rezygnowałabym z tej pracy, ale wyjeżdżam za granicę, więc poniekąd zmiany są koniecznością. Także jeśli ktoś rozważa to ja polecam spróbować swoich sił w Cavatinie.

Justa
@Julia

Ja pracując tutaj dobrze zarabiałam, nauczyłam się sporo, a ekipa też była spoko.

Frank
@Julia

Ja dzięki pracy w Cavatinie mogłem wdrożyć się w branżę i poszerzyć swoje CV. Mega polecam spróbować, jeśli ktoś się zastanawia

Monia

Dla mnie to dobre miejsce pracy. Można liczyć zawsze na osoby z zespołu i zdobyć nowe umiejętności.

Jarek
@Monia

Jak tam zaczynałem, bardzo dobrze wspominam zespół, praca była dochodowa, zaowocowała realnym poszerzeniem swoich horyzontów i rozwinięciem umiejętności. Mnie się tam bardzo podobało.

@Monia

Zespół jest na medal - zawsze pomocny i przyjazny. Nie ma tutaj zawziętej czy niezdrowej rywalizacji. Atmosfera jest bardzo dobra. Sama praca: rozwojowa, dla osób lubiących wyzwania. Mnie bardzo się podoba wreszcie, czuję, że to, co robię, przekłada się na moje zawodowe doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony.

Rozalia
@Monia

Ludzie to podstawa! Fajnie trafić na zespół, który rzeczywiście chce Ci pomóc i motywuje do pracy oraz działania. Tutaj jest to możliwe.

Milena
@Michał

Brak chorej rywalizacji uważam za ogromną zaletę. Każdy pracuje na własny rachunek, ale nie brakuje przy tym wsparcia i motywowania siebie nawzajem. Wreszcie zrozumiałam tutaj, co to znaczy pracować w dobrze zgranym zespole.

@Monia

Świetne jest to, że można liczyć na wsparcie ze strony zespołu! Dla mnie było to bardzo istotne, w poprzedniej pracy miałam bardzo nieprzyjemne sytuacje związane z pracą w grupie. Tutaj wszystko jest jak należy :)

Wojciech
@Ewelina

O to fajnie. To tak patrząc na możliwości rozwoju, to w tej firmie jest duża szansa na awans, czy odbywa się on poprzez wewnętrzne rekrutacje?

Patrycja
@Ewelina

Racja! Poznałam tam masę wyjątkowych ludzi, którzy tworzą extra zespół.

@Rozalia

Mnie właśnie największą motywację dawali ludzie. Jestem mega wdzięczna osobom z mojego zespołu, że udało mi się tyle nauczyć, bo w głównej mierze zawdzięczałam to właśnie im :)

@Jarek

Też uważam, że praca tutaj wiele mi dała. Dużo w świecie zawodowym znaczą kontakty, a tutaj można poznać naprawdę wartościowych ludzi.

Patryk
@Monia

Zawsze to dodatkowe umiejętności, doświadczenie i wpis do cv. Praca przyjemna, ale trzeba to lubić. W moim przypadku trafiłem w 10. :)

Eliza
@Kasia

Oczywiście, znajomości to teraz bardzo cenny zasób. Uważam, że praca tutaj daje świetne możliwości, aby poznać dużo fajnych i przede wszystkim ambitnych ludzi, od których można się wiele nauczyć.

Kalina
@Wojciech

Ja po stażu dostałam pracę i cały czas wspinam się po szczeblach! Aplikacja tutaj podczas studiów, była najlepszą decyzją w moim życiu.

Piotrek
@Kasia

Nigdy nie poznałem tak ambitnych ludzi. To było super i otworzyło mi oczy, na to co chcę robić.

Ann
@Monia

Dla mnie w pracy współpraca jest mega ważna. Jednak miejsce tworzą ludzie i spędzamy z nimi większość dnia, więc fajnie jest pracować w zgranym zespole, który wzajemnie sobie pomaga.

Eleni
@Monia

Ja do tej pory mam super kontakt z ludźmi, z którymi tutaj pracowałam w zespole, więc można rzec, że Cavatina łączy ludzi.

Fildo
@Monia

Jak się trafiło na spoko zespół to naprawdę praca była fajna. Ja mega dużo się nauczyłem w trakcie pracy tutaj i faktycznie też mam stąd dużo fajnych znajomości.

Krzysiek

Jeśli się tylko chce można tutaj zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Marika
@Krzysiek

Jasne, że tak uważam, że to świetne miejsc, gdzie od podstaw można nauczyć się wszystkiego, co będzie przydatne w dalszym rozwoju kariery. Trzeba chcieć!

Eli
@Krzysiek

Bez dwóch zdań. Ze swojej strony dodam, że praca tutaj otworzyła mnie i poszerzyła umiejętności. Była to moja pierwsza poważna praca i czuję duży respekt do tego miejsca.

Danka
@Eli

Fajnie. A jak to doświadczenie można zdobyć? Sama praca czy jakieś szkolenia przez pracodawcę też są oferowane. Skoro można liczyć na zdobycie doświadczenia to i na przyjęcie bez niego też można liczyć?

Judyta
@Krzysiek

Potwierdzam. Ja bardzo dużo się nauczyłam dzięki pracy tutaj, co wykorzystuję nadal.

@Krzysiek

Dokładnie. Ja bardzo dużo nauczyłam się na stażu w Cavatinie. Tylko wiadomo - trzeba chcieć.

Igo
@Krzysiek

Dokładnie. Zarobki są ważne, ale przede wiedza i doświadczenie to coś co zyskuje się wraz z przepracowanymi latami i nikt tego nie odbierze.

Max
@Krzysiek

Też jestem tego zdania. Wiadomo, że każdy pracodawca chciałby mieć młodego pracownika z doświadczeniem, a wielu nie daje możliwości jego zdobycia. Akurat w Cavatinie miałem okazję zacząć pracę od praktyk i mega dużo się nauczyłem.

Lincoln
@Krzysiek

Dokładnie. Może problem w tym, że obecnie nie wszystkim już zależy na zdobywaniu doświadczenia. Ja jestem mega zadowolony z pracy.

Tom
@Krzysiek

Według mnie to jest dobra opcja, żeby zacząć od praktyk i właśnie później zostać na jakiś czas i popracować.

MarekN

Praca w tej firmie jest wymagająca i bywa stresująca, ale wiele się tutaj nauczyłem i poznałem fajnych ludzi. Zdobyte doświadczenie przydało mi się w przyszłej rekrutacji. Osoby lubiące wyzwania odnajdą się w tej firmie.

Staszek
@MarekN

Ludzie zdecydowanie są dużym atutem tej firmy.

Dawid
@MarekN

Mam podobne odczucia, szybkie tempo pracy, ale ludzie są w porządku.

Maja
@Staszek

O tak! To ludzie tworzą atmosferę. Mój zespół był na medal - najlepsi ludzie z jakimi pracowałam.

@MarekN

Początki każdej pracy są stresujące, ale ja od początku podszedłem do sprawy na poważnie i z pomocą współpracowników udało mi się szybko wdrożyć w pracę.

Edi
@MarekN

Mam podobne doświadczenia. Dzięki Cavatinie udało mi się zyskać dużo doświadczenia i zapełnić nim CV co przełożyło się na rozwój mojej kariery zawodowej.

Arn
@Edi

Jeśli zależy komuś na mocnej pozycji w CV to zdecydowanie jest to dobre miejsce. Szczególnie na początku zdobywania doświadczenia.

Miruna
@MarekN

Ja też poznałam tu świetnych ludzi, a z niektórymi utrzymuję bliski kontakt od kilku lat. Wiadomo, że i między nami zdarzały się różne dni, ale generalnie dobrze wspominam czas pracy tutaj. Dużo się nauczyłam i zbudowałam mocne CV.

Tom
@MarekN

Właśnie mimo różnych opinii tutaj, ja jestem mega zadowolony, że właśnie w tej firmie stawiałem pierwsze kroki, bo dużo się nauczyłem, poznałem branżę od środka i wielu ludzi, co wykorzystuje nadal pracując na własną rękę.

Bożena

Niedawno miałam rozmowę w Cavatinie. Pierwsze wrażenia pozytywne, wszystko na plus. Jasne warunki współpracy i wymagania.

@Bożena

Ja pamiętam jak się stresowałam swoją rozmową i myślałam, że poszło mi słabo, ale jednak udało się dostać pracę. Fajny czas, dużo się nauczyłam.

Co możecie mi powiedzieć o jakości pracy w Cavatinie?

@Marcin

Mimo różnych opinii tutaj, ja bardzo dobrze wspominam pracę tutaj, ale mi głównie zależało na zdobyciu doświadczenia. Miałam też super ekipę ludzi.

Grzesiek

Byłem u kiedyś na rozmowie o pracę. Wszystko okej, warunki ja i pensja w porządku.

Miłosz
@Grzesiek

Mam podobne odczucia, rozmowa bardzo spoko, szybko i konkretnie. Teraz czekam na odpowiedź, mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Krzysiek
@Grzesiek

Właśnie czekam na odpowiedź po rozmowie. Spodobało mi się to, że były podane konkrety i otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Alan
@Grzesiek

Też pracowałem kilka lat temu i to jest dobre miejsce na stawianie pierwszych kroków w branży, żeby lepiej ją poznać.

Ada
@Grzesiek

Ja właśnie rozważam aplikację do pracy tutaj. Przede wszystkim chciałabym poznać branżę od środka i nauczyć się nowych rzeczy, więc chyba spróbuję.

Anka

Po rozmowie rekrutacyjnej liczyłam, że się tu dostanę, bo już na starcie wiedziałam, że ta firma będzie mi odpowiadać. Udało mi się i pracując tu parę miesięcy jestem zadowolona.

@Anka

Ja w przyszłym tygodniu idę na rozmowę i bardzo zależy mi na tym, żeby się tu dostać. Czego mogę się spodziewać?

@Anka

Mi się udało i jestem bardzo zadowolona, bo czuję że pasuję do tej firmy. Zdrowa atmosfera, dobre zarobki i szanse na rozwój.

Ula

W każdej firmie zdarzają się rotacje pracowników, ma to wiele przyczyn. Ja sama zmieniałam niedawno pracę właśnie na Cavatinę i jestem zadowolona.

@Ula

Ja niedługo planuję tu aplikować, bo znajoma polecała mi tę firmę, bo sama jest tu od kilku miesięcy i jest zadowolona zarówno z zarobków, jak i z atmosfery.

@Ewelina

I udało się? :D Też dużo słyszałam o firmie i może też bym spróbowała.

Tak i jest świetnie!

Zuza
@Ewelina

Moja przygoda tam, również zaczęła się po namowach znajomej. Zachwalała tę pracę i mówiła, że koniecznie muszę zobaczyć i pójść na rozmowę. Finalnie, zostałam zatrudniona i naprawdę świetnie się odnajduję w tym miejscu. Jeśli nadal się wahasz, to próbuj!

Agnieszka
@Ewelina

Po pierwsze, nie stresuj się :) Będzie dobrze. Sama niedawno byłam na rozmowie i stres był kompletnie niepotrzebny. Rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie, zadanie pytania były merytoryczne i dotyczyły zarówno doświadczenia, czy planów na przyszłość. Po rozmowie nie musiałam długo czekać i zaraz otrzymałam informację, że jestem zatrudniona.

Lila
@Agata

Zawsze warto! Ja uważam, że tutaj są świetne warunki, żeby rozwinąć skrzydła i spróbować pracy w branży nieruchomości.

Natasza
@Lila

Jestem studentką inwestycji i nieruchomości. Chcę zacząć staż. Rozumiem, że polecasz? Słyszałam dobre opinie, że można się tutaj dużo nauczyć i sama chcę spróbować.

Wiktoria
@Ula

Też jestem tego zdania, najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać, a nie sugerować się niektórymi opiniami. Dla mnie jest ok :)

Sylwia
@Anka

Szczerze mówiąc, obawiam się trochę rozmowy rekrutacyjnej. Macie jakieś rady?

@Sylwia

Na pewno bądź sobą. Przedstaw siebie i swoje umiejętności z jak najlepszej strony, a z rozmowy spróbuj uzyskać jak najwięcej odpowiedzi na swoje pytania. Będzie dobrze, powodzenia!

Jacek
@Anka

To prawda. Jestem pełen pdziwu dla dokonań Cavatiny na wielu polach. Rzadko się spotyka takich pracodawców.

@Ewelina

Zastanów się czego oczekujesz od pracy i co ty możesz zaoferować pracodawcy. Nie bój się zadawać pytań - lepiej pytać od razu i wiedzieć konkretnie na czym się stoi.

@Anka

O, to dodałaś mi pewności siebie i będę próbować swoich sił na rozmowie rekrutacyjnej. Mam nadzieję, że pójdzie dobrze.

Lucy
@Anka

Ja też zaczęłam od rozmowy i praktyk studenckich, a zostałam pracując przez klika lat. Miałam okazję dużo się nauczyć.

Rose
@Anka

Ja zaczynałam od praktyk studenckich a zostałam na stałe i jestem zadowolona

@Ula

Co człowiek to opinia, ale ja muszę przyznać, że w trakcie mojej pracy tutaj miałem świetną ekipę ludzi.

Robert

Czy ktoś z Was pracuje w Cavatinie już od dłuższego czasu (rok w górę) i może mi powiedzieć jak wygląda nagradzanie pracowników?

@Robert

Ja pracuję już prawie rok. Podwyżki nie dostałem, ale akurat w moim przypadku podstawowa pensja jest całkiem wysoka, więc nie narzekam.

Karol
@Robert

Pracuję już ponad półtora roku i nie mam zamiaru zmieniać pracy - to chyba jest opinia sama w sobie o firmie :) Jestem bardzo zadowolony z atmosfery między pracownikami a przede wszystkim z pensji.

@Karol

Zadowolony pracownik to podstawa dobrze prosperującej firmy. Ja też jestem usatysfakcjonowany pracą, daje mi zarówno dużo radości, jak i pozwala rozwijać siebie.

Ig.
@Robert

Wynagrodzenie wzrasta wraz z doświadczeniem i stażem pracy :) Pracujesz, i dobrze wykonujesz swoje obowiązki - więcej zarabiasz. Proste :)

Magda
@Robert

Ja pracuje ponad rok i jestem bardzo zadowolona z pensji. Zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy. Do tego super atmosfera - tworzą ją świetni współpracownicy :)

@Magda

Co do tej atmosfery, to firma dba o to jakoś szczególnie? Czy atmosfera to wynik osobowości pracowników, czy firma tez o to dba? Są integracje, spotkania, wyjazdy do budowania relacji?

Erixa
@Robert

Ja pracowałam ponad 3 lata. Nagradzanie zależne jest od sytuacji firmy w danym momencie, stanowiska i działu w jakim się pracuję - także zależy

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 249, z czego 133 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.