Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Dostałem informację o ogłoszeniu Analityk Finansowy w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Widzę, że chwalą swoje biuro bardzo, a czy istnieje możliwość pracy zdalnej, chociaż częściowo? Wtedy bym rozważył, bo jednak od dawna nie pracuję już stacjonarnie jako specjalista.

ZM

Polecam się skontaktować z kimś z firmy, bo dużo zależy od danego stanowiska i potrzeb.

Edix

Myślę, że istnieje taka opcja albo chociaż jest dostępna czasami, ale sama nie korzystałam. Najlepiej skontaktować się z działem rekrutacji i dopytać, bo to zapewne zależy też od zajmowanego stanowiska i obowiązków.

Pracownik C.

Praca w Cavatinie wymaga zaangażowania i szerszego spojrzenia na zakres obowiązków, ale daje też wiele satysfakcji i szansy rozwoju osobistego i zawodowego. Nie jest to firma dla każdego - odnajdą się tu tylko osoby ambitne, pracowite i chętne do pracy w zespole.

Try_harder
@Pracownik C.

"Szersze spojrzenie na zakres obowiązków", tłumaczymy jako "dostaniesz zakres obowiązków jak na dwóch stanowiskach za jedną pensję". Serio? :)

@Try_harder

Ja pracuję od roku i wykonuję tylko obowiązki, które są przydzielone do mojego stanowiska, więc widocznie mam inne doświadczenia niż ty :)

Mirt
@Pracownik C.

Zaczynając pracę warto wiedzieć czego się oczekuje i sprawdzić czy pokrywa się to z oczekiwaniami pracodawcy, co pozwoli przynajmniej wstępnie ocenić czy jest to miejsce dla nas. Ja pracę w tej firmie wspominam dobrze, szczególnie współpracowników.

Nina
@Pracownik C.

Ja pracowałam przez kilka lat. Mysle, że żadna firma nie jest ideałem, ale świadomie zdecydowałam się na dany system pracy. Jeśli chodzi o mnie to trafiłam na zespół super ludzi i ogólnie doceniam jak wiele mogłam się nauczyć.

Mela

Polecam wszystkim dzisiejszy artykuł w "Holistic News" (część grupy Cavatina) o tym, jak w życiu codziennym dawać przykłady dobra i prawdy. Gdybym nie przeczytala, to bym nie uwierzyla w to, że Cavatina uważa, że może wiarygodnie promować "dobro i prawdę" oraz pouczać, prawie jak autorytet moralny, "jak czynić dobro każdego dnia". Naprawdę, nie ma granic zakłamania?

Zosia
@Mela

Choć artykuł wspaniale opisuje wartości Dobro, Piękno i Prawda, niestety obserwacje wskazują na to, że te piękne słowa nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w praktyce tej konkretnej firmy. Może warto byłoby podjąć rozmowę, aby sprawić, że te wartości stają się bardziej zrozumiałe i rzeczywiste dla całego zespołu, a w szczególności dla właściciela i jego wybranków

FITOUT

Piszę tę opinię, aby przybliżyć funkcję inżyniera w dziale fit-out dla przyszłych kandydatów. Praca etatowa (8h), B2B, rzadko UoP, zadaniowa, natomiast jeśli nie wyrabiasz się z piętrzącymi obowiązkami to zostajesz nadgodziny, które nie są płatne. Teoretycznie możesz je odebrać nieformalnie jako home office, natomiast musisz być cały czas pod telefonem. Jeśli się wyrabiasz ze swoimi obowiązkami, to zawsze znajdzie się temat, który został zaniechany i jest do wyprostowania po innych pracownikach lub do pomocy w innym mieście, bo się nie wyrabia z aranżacjami. Atmosfera - to dużo zależy do jakiego zespołu się trafi (czasem przełożony jest obojętny, czasem jest tyranem) po prostu jesteś dla nich kolejną osobą przynoszącą dochód jak to w korporacji. Czas pracy - z zasady 8h, natomiast biorąc pod uwagę dział FO (ponieważ na ten temat piszę) praca na pełnych obrotach szczególnie przy oddaniu aranżacji człowiek potrafi siedzieć 12-14h dziennie, aby przygotować wszystko do obioru. Premie - dział FO nigdy nie widział premii, ani złotówki, mimo że na rozmowach rekrutacyjnych były przekazane informacje, że za każdą oddaną aranżacje zostaje wypłacana premia - kłamstwo. Benefity - (odnoszę się do obecnej oferty pracy na st. projektanta elektrycznego) dofinansowanie do języków - jeśli zdasz egzamin to masz dofinansowanie, jeśli oblejesz płacisz całkowity koszt za kurs; dofinansowanie do szkoleń i kursów - brak; spotkania integracyjne (zależy od działu i przełożonego czy chce takie spotkanie organizować - FO nie ma); firmowa biblioteka - egzemplarze forbes'a odnośnie sukcesów firmy, czyli wystawka osiągnięć; multisport - firma dopłaca do podstawowego pakietu classic (koszt dla pracownika ok. 110 zł), strefa relaksu - nie uważam, aby 2 fotele na przeciwko siebie jest odwzorowaniem zrelaksowania się. Reszta benefitów w miarę zasadna (z dużym przerysowaniem). Awanse - temat rzeka, przeważnie osoby przypisujące sobie zasługi innych, wysługujące się innymi rękoma są awansowane, a osoby które mają odmienne zdanie są odsuwane od stołka aby hierarchia była nienaruszona.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

nika

Nie rozumiem obecnej tu nagonki. Praca jak każda inna ma swoje wady i zalety, ale nie można naprawdę powiedzieć, żeby ktokolwiek tu kogoś nie szanował czy traktował gorzej niż innych.

Monia
@nika

Też jestem w szoku. Totalnie nie zgadzam się z tymi plotkami o tym jak niby okropnie tu jest. Dla mnie wszystko jest w porządku.

Melka
@Monia

To zwykły hejt, najlepiej samemu jest sprawdzić jak jest w danej firmie, bo ja jestem tu już jakiś czas i całkiem nie zgadzam się z tym wszystkim.

Kaśka
@Melka

Dokładnie. Ja wysłałam CV i się nie zawiodłam.

anika
@Kaśka

Ja właśnie wahałam się, ale widzę teraz, że nie warto było się zastanawiać i słuchać osób, które zawsze marudzą, bo jest bardzo w porządku. Jak dla mnie jedna z lepszych firm z jakimi miałam możliwość współpracować.

@nika

Dokładnie, też nie wiem, o co niektórym chodzi. Praca dobrze płatna, jeśli robi się to, co należy do twoich obowiązków rzetelnie i profesjonalnie, to wszystko jest dobrze. Mnie się tutaj naprawdę dobrze pracuje i poleciłem te pracę mojej znajomej, która obecnie się wdraża. Jest podekscytowana i bardzo zadowolona ze zmiany pracy już na ten moment.

Kaja
@Kaśka

Ja zgłosiłam się niedawno na praktyki, bo muszę zrobić je nas studia. Fajnie się złożyło, bo dostałam szansę i niedługo zaczynam :D

Kuba
@Kaja

I jak było? Można się czegoś nauczyć? Sam szukam powoli i nie wiem, na jakie miejsce się zdecydować, a dużo znajomych mówiło, że robiło praktyki właśnie tutaj.

add.
@Kaja

Ekstra, myślę o czymś podobnym na wakacje, nie chcę siedzieć bezczynnie w domu. Wiesz, czy mają taką opcje?

Jana
@nika

No dokładnie. Ja mam poczucie, że wreszcie tutaj mnie ktoś rozumie, moje cele i ambicje. Kto co lubi oczywiście, ale dla mnie nie ma na co narzekać - ludzie turbo sympatyczni, benefity bardzo dobre i atrakcyjne.

Elka
@nika

Myślę, że jako osoba, która zaczęła tu pracę jeszcze w trakcie studiów mam za co być wdzięczna, bo udało mi się zobaczyć funkcjonowanie tej branży od środka i pozyskać kontakty. Do tej pory utrzymuje też znajomość z kilkoma współpracownikami, bo miałam spoko ekipę.

areta
@nika

Ja zawsze podchodziłam do każdego z szacunkiem i kulturą i otrzymywałam to samo, więc myślę, że w tym cała tajemnica.

Rob

Rozwojowa praca, bliski kontakt z klientem, zarobki przyzwoite, trochę powyżej średniej jak na moją branżę, są dofinansowania do stołówki i multisport.

Man
@Rob

Stołówka mnie przekonała. Jedzenie jest ważne. Chcę pracować w Cavatinie.

Mark
@Rob

Może stołówka nie jest najmocniejszym argumentem, ale mimo wszystko to też na plus dla firmy, że dbają o pracownika. Ja z zarobków i ekipy też jestem zadowolony.

Olinx
@Rob

Ja przeniosłem się tutaj w pandemii i bardzo dobrze wspominam pracę. Akurat od kilku miesięcy rozwijam własny biznes, więc to było powodem rezygnacji, bo pewnie bym został na dłużej.

Lux
@Rob

Warto dodać, że pracują tu świetni ludzie, a jest to dosyć istotne, żeby spędzać czas w dobrej atmosferze.

Natalia

Nie ma co narzekać. Firma porządna, wypłaty zawsze na czas, koleżanki z pracy bardzo w porządku. Jakiś czas już tutaj pracuję i w dalszym ciągu lubię tu przychodzić i jestem zadowolona.

Dagmara
@Natalia

Zadowolenie z pracy to podstawa. Też cieszę się, że trafiłam na świetnych ludzi, bo to jednak pni tworzą atmosferę i nastrój w pracy. Odrazy przyjemniej się pracuje w zgranym zespole, który lubi spędzać ze sobą czas.

Sonia
@Natalia

Mnie też się podoba - trafiłam na bardzo przyjazny zespół, z którym mam świetny kontakt. Bardzo ułatwia to pracę i motywuje do działania.

Nikola
@Natalia

U mnie też atmosfera w dziale jak najbardziej w porządku. Wzajemnie się wspieramy i udzielamy sobie porad.

Natasza
@Natalia

Praca jest bardzo dobra i uważam, że każdy, kto się zastanawia, powinien sam spróbować. Ja nie byłam pewna, czy to coś dla mnie i sama się przekonałam.

Kamila
@Nikola

Najlepszy zespół, z jakim pracowałam!! Mega mili, pomocni, otwarci i ambitni ludzie! Wspaniale mi się z nimi pracowało i mam z niektórymi kontakt do dzisiaj.

Patrycja
@Natalia

Ja mam taką samą opinię. Właśnie mija drugi rok pracy tutaj i nie planuję zmieniać, co myślę, że mówi samo za siebie. Fajna praca i super ludzie.

Alexa
@Natalia

Ja pracowałam dwa lata. Dużo się w tym czasie nauczyłam i mogłam zapoznać się lepiej z branżą, ale najbardziej to brakuje mi mojej ekipy. Super ludzie.

@Alexa

A na jaki czas dawali Ci umowę jak pracowałaś? Kto był odpowiedzialny za naukę, to jakiś osobny etat był? Czy szefostwo było również w porządku tak jak współpracownicy? Bo wspominasz ich mega ciepło.

Alex

@OW. Co jakiś czas przedłużali, były szkolenia początkowe oraz kilka dni w jednym dziale, dobrze tłumaczyli i można było liczyć później na ich pomoc, dodatkowo jedna szefowa robiła podsumowanie i przejazywala duzo oorad. Można było liczyć na pomoc.

Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie i kontakty w branży to naprawdę polecam. Ekipa ludzi też fajna - wiem, bo pracowałam tu kilka lat, ale teraz czas spróbować czegoś swojego.

Morn
@Ewa

Byłam w podobnej sytuacji niedawno. Najciężej było mi się rozstać z moim zespołem, ale czasem zmiany są potrzebne. Super mi się tu pracowało.

Alka
@Ewa

Racja. Ja zaczynałam od praktyk studenckich, a zostałam na dłużej. Spoko sposób na zapoznanie się z branżą od środka.

@Ewa

Dokładnie. Ja zaczęłam prace tu jeszcze w trakcie studiów i przez kilka lat pozyskałam dużo kontaktów.

Byłem tutaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera okej, warunki wydają się w porządku.

Julia
@Marek

Też miałam tu kiedyś rozmowe wsystko niby spoko powiedzieli swoje wymagania itp po czym zapytali o oczekiwania finansowe, jak powiedzialem bez słowa zaakceptowali. Nigdy siw z tym nie spotalam bo kazdy narzekal ze za wysokie żądania. Wie ktos jaki w tym wszystkim jest haczyk?

Krzysiek
@Marek

Dobra praca, dobre zarobki. Nie ma na co narzekać, szczególnie jak pracuje się z tak fajnymi ludźmi.

Irek
@Marek

Warunki są naprawdę dobre na tle konkurencji. Dodatkowym atutem jest praca w zgranym zespole, gdzie zawsze jest masa pozytywnej energii.

Alicja
@Krzysiek

Myślę, że ludzie to jeden z filarów tej firmy. Bardzo dobrze wspominam tutaj pracę właśnie ze względu na współpracowników.

Artur
@Marek

Praca jak praca. Czasem lepiej, czasem gorzej - w zależności od okresu i natężenia zleceń. Zarobki były spoko, ludzie też.

Maro

Firma dobra i sprawdzona. Bardzo wykwalifikowany personel

Arek
@Maro

Byłem zadowolony ze współpracy — każdy pracownik pomocny i kompetentny, tego właśnie oczekuję od partnerów biznesowych.

Jacek
@Maro

Fajnie, ja też się dołączam. Mnie praca tutaj dużo dała, przede wszystkim pomogła w zdobyciu cennego doświadczenia.

Arek
@Maro

Zgadzam się. Bardzo dużo nauczyłem się od reszty personelu, co w sumie było dla mnie najważniejsze - zdobycie doświadczenia.

Elma
@Maro

Dokładnie. Super fachowcy tu pracują, dużo się od nich nauczyłam.

Art
@Maro

Faktem jest to o czym niektórzy piszą, że są rotacje w firmie, co według mnie nie przeczy temu, że naprawdę ekipa ludzi pracujących tu jest fajna.

Xxx

On się nie orientuje w niczym żadnej pomocy i wsparcia

Kulawy

A co się stało z SK?

!

Cavatina jest super.

Inga
@!

Ja bardzo pozytywnie wspominam pracę tutaj. Mega fajna ekipa ludzi.

Onzo
@Inga

To faktycznie muszę przyznać, że ludźmi z którymi tu pracowałem miałem super.

Miś

Czyżby w Cavatinie stosowano "ageizm" - czyli dyskryminację osób 40+/50+? Tyle tutaj tekstów pisanych przez dział HR/PR Cavatiny o niby super warunkach pracy dla młodych. A senioralny wiek głównego akcjonariusza powinien jednak autorom tych wpisów dać do myślenia, że takie teksty mogą zaszkodzić im w karierze w Cavatinie na dłuższą metę. Coś komuś umknęło ;)

Konrad

Jest ktoś w stanie wyjaśnić mi o co chodzi tutaj? Jest sporo pozytywnych opinii i wszystkie te opinie mają negatywne oceny albo nawet zostały zgłoszone. Moja aplikacja do tej firmy jest właśnie rozpatrywana przez Cavatinę. Obserwuję wątek tutaj na GoWork i jestem bardzo zagubiony. Interesuje mnie stanowisko Inżyniera Budowy ds. Jakości. Ktoś może coś na temat tego stanowiska powiedzieć? Jaki team, jakie obowiązki, pensja, atmosfera w dziale itp. Z góry dzięki.

Jacek
@Konrad

Jako aktualny pracownik mogę Ci powiedzieć, że atmosfera jest naprawdę świetna, każdy się ze sobą dogaduje i pomagamy sobie nawzajem. Wypłata też jest dobra, a w porównaniu do innych firm, w których pracowałem obowiązki są lepiej dopasowane do zajmowanego stanowiska.

Daria
@Jacek

Mogę potwierdzić słowa kolegi. Negatywne opinie często mijają się z prawdą. Najlepiej spróbować i samemu się przekonać jak tu się pracuje.

Jula
@Konrad

Warto samemu się przekonać jak tutaj jest, negatywne opinie często nijak mają się do rzeczywistości. Ja ze swojej strony polecam tę firmę.

@Konrad

Chwalebny punchline dzialu marketingu ze tyle wpisow w ciagu paru chwil

Grzesiek
@Jula

Ja na początku też byłem sceptycznie nastawiony, ale postanowiłem sam się przekonać, nie miałem nic do stracenia i nie żałuję. Każda praca ma jakieś wady, ale firma sama w sobie jest bardzo porządna.

@Grzesiek

Ja już mam tutaj kilkumiesięczne doświadczenie pracy i szczerze mogę Ci doradzić, że warto spróbować się tu zatrudnić. Jest wiele osób, które chwalą sobie warunki i atmosferę i ja również się do nich zaliczam. Narzekający znajdą się w każdej firmie zawsze.

Angelika

Ja spróbowałam i uważam, że było warto, a co więcej zamierzam zostać tu na dłużej.

Nastka
@Grzesiek

W sumie dokładnie tak samo miałam. Na szczęście się myliłam i pracuje mi się tu dobrze.

Martyna
@Konrad

Ja dobrze wspominam czas spędzony tutaj.

Nikola
@Angelika

Ja zaczęłam pracować tutaj około pół orku temu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Mam jasne zadania do wykonania, ludzie przyjaźni. Kwestie pieniężne jasne i klarowne. Nie mogę powiedzieć złego słowa!

Nikodem
@Nastka

Praca bardzo fajna, rozwojowa. Jest świetny klimat i atmosfera. Mój team jest bardzo przyjazny i pozytywnie nastawiony.

Sławek
@Karolina

Spróbować zawsze warto. Ja nie byłem początkowo pewien, jak długo zostanę. Teraz pracuję już 5. miesiąc i jestem bardzo zadowolony. Świetnym benefitem są darmowe lekcje angielskiego i multisport. Jest też dużo kursów, z których można nauczyć się masy interesujących rzeczy, o których nie słyszałem w poprzednich pracach w branży.

Magdalena
@Angelika

Też na początku, nie byłam pewna, na jak długo zostanę. Finalnie byłam ponad 2 lata i zrezygnowałam, kiedy moja rodzina się powiększyła :) Chciałam całą uwagę skupić na swojej córeczce, mimo że praca tutaj była dla mnie spełnieniem studenckich marzeń i bardzo dobrze ją wspominam.

Robert
@Martyna

Też mam bardzo pozytywne wspomnienia. Praca dobra, wymagająca, ale za to była naprawdę rozwojowa i dużo mnie nauczyła. Według mnie to bardzo dobre miejsce, aby zacząć i zobaczyć jak wygląda praca w takiej branży.

Kaja
@Daria

Zawsze warto najpierw samemu przetestować i wystawić własną, subiektywną opinię. Osobiście lepszej pracy nie miałam :)

@Jacek

Uważam, że naprawdę warto się rozglądnąć za pracą tutaj. Atmosfera jest na medal, ludzie mega ambitni i pchający cię do rozwoju. Jeśli interesuje Cię praca w tym sektorze, to myślę, że lepiej nie będziesz mógł trafić :)

Lena
@Jula

Też tak uważam Pracuję już kilka dobrych miesięcy i wreszcie nie mam poczucia, że muszę szukać nowego miejsca. Dostaję bardzo dużo wsparcia i pomocy ze strony kadry i współpracowników.

@Martyna

Praca jak praca. Wspomnienia mam pozytywne, nauczyłem się fachu i pracy w zawodzie.

Karol
@Kaja

No i właśnie tak to powinno być - kązdy jest inny i szuka czegoś innego. Ja lubię stabilizację i mierzę wysoko. Ta firma spełnia moje oczekiwania i pozwala mi się rozwijać.

Alicja
@Konrad

Ja bardzo dobrze wspominam pracę tutaj. Ekipa super ludzi. Oprócz tego bardzo dużo doświadczenia i wiedzy zdobyłam.

Mary
@Angelika

Ja zaczęłam od praktyk i już od kilku lat tutaj pracuję.

@Angelika

Ja zaczynałem tutaj przygodę od praktyk studenckich, ale trafiłem na tak fajną ekipę ludzi, że zostałem pracować na kilka lat.

Gabriela
@Michał

A to firma zaproponowała Ci dalszą współpracę? Czy musiałaś na nowo startować w rekrutacji? Poza tym, czy te praktyki studenckie są płatne? Czy darmowe?

Enda

Ja osobiście zaczynałam pracę w Cavatinie od praktyk i bardzo polecam taką opcję jeśli ktoś się zastanawia. Cieszę się, że się na to zdecydowałam, bo już wtedy mogłam uczyć się nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie, które procentuje obecnie.

Erisa
@Enda

Też rozważam praktyki tutaj. Myślę, że spróbuję się zgłosić i dostać, bo zależy mi na poznaniu tej branży od środka.

MD

Poleca ktoś praktyki tutaj? Zależy mi, żeby czegoś się nauczyć.

Mika
@MD

Ja byłam na praktykach studenckich rok temu. Fajna atmosfera, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam i mogłam poznać te branżę od wewnątrz, więc polecam.

Olka
@MD

Co prawda byłam tutaj tylko na praktykach studenckich, więc moja opinia jest tylko po tym krótkim czasie, ale same praktyki były ciekawie poprowadzone i cieszę się, że mogłam zobaczyć funkcjonowanie branży wewnątrz. Trafiłam tu na super ludzi.

@MD

@PracodawcaStudent pytający o praktyki 6 października, HR proszę zrobić research kiedy studenci odbywają praktyki. Pozdrawiam MD

@MD

Akurat na mojej uczelni mamy możliwość odbycia praktyk w trakcie roku akademickiego łącząc je ze studiami dziennymi stąd moje pytanie, więc nie są potrzebne złośliwości. Również pozdrawiam :)

Julse
@MD

Bardzo, serio. Tym bardziej jeśli chcesz się czegoś nauczyć to będziesz zadowolony.

Ann

Czy ktoś z Was był na praktykach w Cavatinie i mógłby coś więcej powiedzieć?

@Ann

Cześć. Ja robiłam praktyki w Cavatinie :) Co chciałabyś wiedzieć?

@Mart

Czy ciężko jest się dostać, jaka jest atmosfera, pracownicy są pomocni?

@Ann

Pewnie zależy od zapotrzebowania, ale według mnie nie jest ciężko się dostać tylko wiadomo, że trzeba mieć w tym jakiś cel, a nie tylko podpisany papier. Atmosfera była fajna i zawsze jak miałam jakieś pytanie czy problem to pracownicy byli pomocni.

@Mart

To faktycznie spróbuję, bo bardzo chciałabym zrobić praktyki właśnie tu. Dzięki za odpowiedź.

Mela
@Ann

Byłam tu na praktykach i nie było większych problemów, żeby się dostać jeśli spełniło się wymogi. Ogólnie jeśli są chęci to dużo można w tym czasie skorzystać i się nauczyć :)

Morn
@Ann

Ja lata temu zaczęłam od praktyk, a zostałam na stałe. Miałam świetny zespół, z którym pracowałam. Dużo nauczyłam się o tej branży.

Julse
@Ann

Dla mnie to był na pewno pożytecznie wykorzystany czas, bo mogłam przyglądać się pracy innych i samodzielnie próbować wykonywać niektóre zadania, a zależało mi, żeby faktycznie czegoś się nauczyć niż pójść gdzieś na praktyki, żeby parzyć kawę.

Erisa

Zastanawiam się nad miejscem do odbycia letnich praktyk. Polecacie Cavatine?

Tom

Duzo pracy i projektow na ktore ma sie realny wplyw, fajna pensja i bardzo fajni ludzie, mozna sie tu wiele nauczuc bo firma dziala na szeroka skale. Polecam

Julita
@Tom

Ja akurat byłam tutaj na praktykach, ale naprawdę zostałam fajnie przyjęta. Z chęcią tłumaczono mi wiele rzeczy i zawsze mogłam pytać, o to czego potrzebowałam. Liczę, że uda mi się wrócić tutaj, ale już jako stały pracownik.

Igor

Byłem na rozmowie o pracę, czekam na pozytywne rozpatrzenie, Pierwsze wrażenie pozytywne

Ala

Ja chciałabym zrealizować tutaj swoje praktyki. Zawsze to fajny wpis do cv.

Nikodem
@Ala

Ja właśnie jestem w trakcie praktyk studenckich i bardzo polecam. Dużo się tutaj uczę i zyskuję kontakty.

Kris
@Igor

Też właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. Myślę, że poszło mi dobrze i bardzo chciałbym móc spróbować sił w firmie. Także mam nadzieję, że się uda.

Elton
@Igor

Ja mega się stresowałem rozmową, a w sumie nie było czym. Spoko atmosfera, konkretne pytania.

Miruna
@Igor

Trzymam kciuki za tych, którzy czekają na feedback - to zawsze stresujący czas. Będzie dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 249, z czego 133 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.