Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Byłam niedawno w Cavatinie na rozmowie kwalifikacyjnej. Pierwsze wrażenie ok, zarobki w porządku.

Sara
@Ania

Ja właśnie będę zaczynać tu swoją pracę po Nowym Roku i pierwsze wrażenie zrobili na mnie pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej :)

Julka
@Sara

Myślę, że dobrze trafiłyście, przynajmniej według mnie.

Natalka
@Ania

I jak, udało Ci się dostać pracę? Jesteś zadowolona? Bo ja także niedługo będę się starać o posadę tutaj, bo wiele osób już mi polecało tę firmę.

Pierwsze wrażenie się potwierdziło póki co, więc mam nadzieję, że tak pozostanie. :)

micia
@Ania

Ja właśnie zastanawiam się nad wysłaniem tu swojego CV i chyba mnie przekonałyście :D

Ernest
@Ania

Moja rozmowa także przebiegła w dobrej atmosferze, wszystko profesjonalnie. Jestem zadowolony, bardzo pozytywne pierwsze wrażenie i warunki, jakie zostały mi przedstawione. Teraz czekam na odpowiedź ze strony firmy :)

Maja
@Ania

Myślisz, że warto aplikować bez doświadczenia? Skończyłam studia niezwiązane z tą branżą, ale od jakiegoś czasu poważnie myślę nad pracą właśnie w niej. Słyszałam dużo dobrego, że zatrudniają młodych, którzy nie mają mocnych wpisów w CV.

Elka
@Maja

Pewnie, że warto. Ja sama zaczynałam od praktyk studenckich i nie miałam żadnego doświadczenia, a zostałam na stałe.

Luta
@Elka

Ja miałam dokładnie tak samo. Pracowałam kilka lat, w ciągu których zdobyłam mnóstwo doświadczenia, wiedzy i kontaktów.

Mateusz

Ja wybrałem się tutaj na praktyki studenckie razem z kolegą. Dużo ciekawych rzeczy się nauczyłem, a praca spodobała mi się na tyle, że łączę ją nadal ze studiami.

Erwin
@Mateusz

A jak wygląda kwestia współpracowników? Wyjaśniają wszystko czy od razu trzeba dawać radę samemu?

Marcelina
@Erwin

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że pracownicy od początku byli dla mnie pomocni. Oczywiście starałam się jak najlepiej przyłożyć i robić większość rzeczy samodzielnie, ale jeśli nie byłam czegoś pewna to wolałam dopytać i nigdy nie miałam problemu, żeby mi ktoś pomógł.

Wika
@Erwin

Ja po przeczytaniu opinii tutaj byłam zestresowana, a niepotrzebnie, bo serio współpracownicy są w porządku. Zawsze mogę na nich liczyć.

Elena
@Wika

Też trafiłam tu na super ludzi. W wielu rzeczach mi pomogli, dzięki czemu dużo szybciej się wszystkiego uczyłam.

Sabrina
@Elena

Napiszesz konkretnie na kogo fajnie trafić, bo przymierzam się do aplikowania? Na początku jest jakiś określony czas na naukę? Czy to zależy indywidualnie? Bo nie wiem czy się stresować, jak będę potrzebowała więcej czasu.

Byłypracownik_22

Nie polecam współpracy z tym pracodawcą - to moja subiektywna opinia. Pracowałem przez jakiś czas, niestety jak zaczynasz prace nie ma żadnego wdrożenia, zostajesz zasypany zadaniami i masz pracować jak robot. Bardzo duża rotacja pracowników, jeżeli chodzi o przełożonych, mam negatywne doświadczenia, niestety w mojej opinii brak podstawowych zasad kultury w stosunku do pracownika i traktowanie z góry - to największy minus. Pracownik otrzymuje zdezelowany komputer i telefon, nastawienie na prace po 11 godzin. Z plusów dobra kawa i ładne biuro i w miarę sensowne wynagrodzenie - taka złota klatka.

wiki
@Byłypracownik_22

Na moim stanowisku miałam trochę inne odczucia. W sumie od razu zostałam przeszkolona odpowiednio i zajmowałam się tylko tym co należało do moich obowiązków, przez co właśnie nie czułam się zasypana pracą. Jedyne w sumie z czym mogę się zgodzić, to rzeczywiście mamy pyszną kawę :D

@wiki

Niestety poziom rotacji świadczy o panujących w firmie stosunkach - w krótkim okresie pracy zwolniło się ok. 5 osób...

jola
@Byłypracownik_22

Nie wiem kiedy byłeś tu zatrudniony, ale obecnie jest zupełnie inaczej. Masz szkolenia, dobry sprzęt i elastyczny grafik.

Bartek
@@Byłypracownik_22

Rotacja jest teraz wszędzie i różne rzeczy mają na to wpływ. Jestem tu codziennie i widzę jak jest i na pewno nie można mówić o złych stosunkach. Pracują tu normalni, fajni ludzie.

Aro
@@Byłypracownik_22

Dokaldnie tak to tam wygląda. Jest pare osob dobrze zaczepionych bo rodzina albo znajomi. Mowa o tych z podkarpacia i okolic. Jak ktos obcy przychodzi to raczej jest skazany pożarcie. Chociazby dlatego taka rotacja tam panuje

Olka
@Aro

Ja dostałam się tu dzięki swojemu doświadczeniu i nie czułam się tak jak mówisz.

Maria
@Aro

Dokładnie. Jest tam swego rodzaju klika ktora dobrze dba o siebie. Niby co jakis czas ktos z niej cos zawali ale nie ma konsekwencji bo temat umyty albo przerzucony na innych

Agata
@@Byłypracownik_22

Mi tu się podoba, ambitna i rozwojowa praca i super ludzie.

anita
@Byłypracownik_22

Ja polecam, bardzo się tu rozwinęłam, poznałam wielu ciekawych ludzi i dobrze zarobiłam.

Monia
@Byłypracownik_22

Mi się naprawdę podoba i to o wiele bardziej niż w innych podobnych firmach, gdzie pracowałam.

Pati
@Byłypracownik_22

Ja polecam, mi się podobają warunki pracy i dają mi dużo możliwości do rozwoju.

@Pati

Ja też bardzo się tu rozwinęłam i zrozumiałam co chcę robić w życiu.

Sabina
@anita

Zarobki są mega ważne i właśnie to przyciągnęło mnie tutaj najbardziej. Super miejsce na rozwój, a kontakty tam zawarte, naprawdę pozostają na dłużej.

Olga
@jola

To prawda, szkolenia są naprawdę mocno merytoryczne i dużo uczą. Później można tę wiedzę realnie wykorzystać w pracy. Sama od niedawna pracuję i nie mogę powiedzieć złego słowa.

Honorata
@Ania

Ja też znalazłam swoją drogę dzięki pracy tutaj! Miałam zostać na chwilę, a jest tutaj kolejny rok! Polecam wszystkim niezdecydowanym lub tym, którzy boją się, że ich umiejętności nie są wystarczające - nasza kadra nauczy wszystkiego od podstaw i pomoże w staniu się ekspertem.

Justyna
@Agata

W jaki sposób się tam rozwijasz konkretnie?

Oliwier
@Pati

Ja dzięki firmie wreszcie odważyłem się pokonać swoje lęki i barierę językową. Angielski zawsze mnie paraliżował, ale po darmowych lekcjach organizowanych przez firmę, obecnie mówię płynnie bez większych problemów. Praca w nieruchomościach wymaga jednak znajomości międzynarodowego języka dlatego super, że firma daje takie możliwości.

@Olka

Ja mam podobne odczucia. Mimo że moje CV nie było gigantycznych rozmiarów, to miałam bardzo silne podstawy i dzięki temu zastałam zatrudniona. Mimo wcześniejszej wiedzy i tak dostałam potrzebne wsparcie na każdym etapie od najlepszych tam fachowców. Nie mogę powiedzieć złego słowa dotyczącego tego miejsca.

Patrycja
@Monia

Pracowałam wcześniej firmie o takiej samej branży. Dla mnie Cavatina to jest inny wymiar. Wszystko jest jasne, wiadomo, kto, za co jest odpowiedzialny, ze szkoleń można wiele wyciągnąć. Pieniądze też o wiele lepsze.

Tośka
@Justyna

Ja poza rozwojem swoich umiejętności pracy w tej branży dzięki pomocy bardziej doświadczonych pracowników i szkoleniom, polepszyłam kondycję fizyczną i jestem obecnie zadowolona ze swojej sylwetki, jak nigdy. Karta multisport robi swoje :)

Ignacy
@Sabina

Ja też bardzo dobrze wspominam pracę tam, z przyczyn niezależnych musiałem się z nią rozstać i wyjechać za granicę. Pieniądze były bardzo dobre, wręcz nieporównywalnie lepsze do konkurencji. Atmosfera też naprawdę spoko, ja poznałem tam, obecnie mojego bardzo dobrego przyjaciela. Praca jest wymagająca, ale tylko tak można coś osiągnąć w życiu, cały czas się doskonaląc. Ja byłem bardzo zadowolony.

Nadia
@Olga

Też jestem zachwycona szkoleniami, są świetnie przeprowadzane - nawet osoba, która jeszcze nie ma dużej wiedzy branżowej, jest w stanie dużo z nich wyciągnąć i nauczyć się czegoś nowego. Bardzo na plus relacje i przyjęcie przez innych członków zespołu, to głównie dzięki ich pomocy nabyłam spore doświadczenie i czuję się już o wiele pewniej.

Alan
@jola

Myślę, że firma z czasem ewoluuje i rozwija. Warunki teraz są naprawdę świetne, sam na początku byłem zaskoczony. Świetne, nowoczesne biuro, bardzo zgrany i przyjaźnie nastawiony zespół, jasno zaznaczone i przedstawione zadania do wykonania. Fajna jest możliwość uczestnictwa w dodatkowych lekcjach angielskiego. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam wśród znajomych z branży.

Grzesiek
@jola

Szkoleń jest co niemiara, można wiele wyciągnąć, nauczyć się czegoś nowego i poznać nowych ludzi z branży. Ja jestem zadowolony z pracy tutaj, mam możliwości do rozwijania swoich pasji i jestem usatysfakcjonowany.

@Monia

W porównaniu do innych Cavatina wypada świetnie. Masz zapewniony rozwój, prestiżową pracę w nowoczesnym biurowcu i świetny team służący pomocą. Pracuje tam 3 miesiące i na ten moment widzę same plusy.

Norbert
@Alan

Jestem podobnego zdania. Nie ma się do czego przyczepić. Poza tym co wymieniłeś, jeszcze fajny jest multisport, zawsze po pracy można wyskoczyć, żeby zrelaksować się na siłowni.

Krzysiek
@Monia

Rozumiem Twoje zdanie, mam taką samą opinię. Cavatina to zdecydowanie najlepsze miejsce do pracy w porównaniu do innych firm z tej branży - polecam.

Damian
@Grzesiek

Szkolenia naprawdę dają bardzo dużo. Ja przyszedłem całkowicie zielony, a dzięki dodatkowym kursom wiele się nauczyłem i przyswoiłem wiedzę, która przydatna okazała się być, także po zmianie pracy i branży. Uważam, że nie ma na co narzekać i jest to dobra firma.

Janek
@Ania

Praca bardzo często weryfikuje czy chcemy w czymś siedzieć na stałe, czy to tylko przelotny kaprys pracy w jakimś miejscu. Mimo że warunki były bardzo dobre i byłem bardzo zadowolony z pracy tutaj, zdecydowałem się na zmianę branży. Niemniej polecam pracę u tego pracodawcy.

@Sabina

Nie oszukujmy się pieniądze i atmosfera to najważniejsze motywatory do pracy. Tutaj w firmie, wszystko, czego potrzeba, jest pracownikom zapewniane. Polecam pracę tutaj dla ambitnych i chętnych do rozwoju.

Maciek
@Pati

Ze swojej strony rozwinę trochę kwestie możliwości rozwoju, bo uważam, że jest to bardzo ważne. Przede wszystkim jest bardzo przyjazny, pomocny i doświadczony zespół, który zawsze służy radą. Są darmowe lekcje angielskiego, wiele ciekawych kursów i szkoleń. Jest też pewna opieka medyczna.

Krzysiek
@Piotr

Ludzie tworzący zespół są przemili i bardzo pomocni. Nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemną dla mnie sytuacją. Bardzo dobrze wspominam okres, kiedy tutaj pracowałem. Zdobyłem cenną wiedzę i pierwsze doświadczenie w branży :)

Mariusz
@Piotr

Bardzo dobrze napisane. Ja też jestem tego dania, że wszystko, co jest niezbędne, jest zapewniane w tej firmie.

Joachim
@jola

Prawda, czasy się zmieniają. Ja po czasie zauważyłem wiele pozytywnych zmian, jakie nastąpiły w trakcie mojej pracy tutaj. Teraz czuję się spełniony i zmotywowany do działania.

Inga
@Bartek

Dokładnie, zależy to też w dużej mierze od danego okresu i czasu. Ja przykładowo pracowałam ponad rok i gdyby nie urlop macierzyński, byłabym nadal w szeregach. Jednak bycie mamą pochłonęło mnie całkowicie i teraz spełniam się w tej roli.

Darek
@Oliwier

Tak rzeczywiście, to super możliwość. Sam też korzystam z niej od niedawna i jestem bardzo zadowolony, że mogę rozwinąć też swoje zdolności językowe. Po szkole trochę zaniedbałem ten temat, ale na szczęście firma dba też o to, żeby stale polepszać także inne umiejętności, które niekoniecznie związane są z zawodem.

Oliwier
@@Byłypracownik_22

Według mnie w dużej mierze zależy to od pracowników. Ja od początku byłem nastawiony, że start nie będzie łatwy i trzeba to przejść. Dobrze zrobiłem, bo teraz po kilku miejscach pracuje mi się rewelacyjnie i nie zamieniłbym tej pracy na żadną inna.

Gal_Anonim

A jaka była kasa ?

Sławek
@Ania

Jako młody chłopak od razu po studiach, byłem mega zadowolony. Poznałem świetnych i wartościowych ludzi, nauczyłem się, co to znaczy pracować w tej branży. Nic dodać, nic ująć :) Polecam

Artur
@jola

Szkolenia są świetne, naprawdę, jedne z najlepszych, w jakich partycypowałem. Aż sam nie mogłem uwierzyć :)

Bartek
@@Byłypracownik_22

Zależy od człowieka. Ja pracuję prawie rok i jestem zadowolony.

Szymek
@Gal_Anonim

Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia, to dla mnie osoby bez doświadczenia, pieniądze były naprawdę bardzo dobre i była to najkorzystniejsza oferta, jaką dostałem. Wszystko zależy od twojego doświadczenia, wiedzy i ambicji :)

Laura
@Byłypracownik_22

Natomiast ja miałam wręcz przeciwnie. Zostałam ciepło przyjęta, brałam udział w wielu świetnie przeprowadzonych szkoleniach, a współpracownicy byli zawsze otwarci na zadawane pytania czy potrzebę pomocy.

Roksana
@Byłypracownik_22

A ja mam zupełnie inne zdanie. W Cavatinie od początku zostałam odpowiednio pokierowana i ciepło przyjęta przez świetną ekipę. Bardzo dobrze wspominam pracę tam.

@Bartek

Tak samo jak są okresy w ciągu roku, w których rotacja pracowników jest większa. Taka kolej rzeczy, że jedni przychodzą, a inni odchodzą, co też jest potrzebne, żeby dodać świeżości w zespole.

@Byłypracownik_22

Ja zatrudniłam się razem z koleżanką na staż studencki i miałam sporo obaw, ale jednak okazały się nie słuszne. Pracownicy naprawdę okazali nam masę zainteresowania i nauczyli wielu ciekawych rzeczy. Nawet samo przyglądanie się ich pracy było mega ciekawe, a co dopiero możliwość spróbowania się w różnych rzeczach. Dla mnie to był mega czas.

Jurek
@Artur

Mnie wręcz zaskoczył poziom szkoleń. Mega dużo przydatnych informacji i wiedzy praktycznej.

Katia
@Jurek

Ja właśnie też jestem po szkoleniach i mega pozytywnie jestem zaskoczona ich poziomem.

Filip

Dostałem tutaj swoją wymarzoną pracę jako grafik. Pierwszy miesiąc za mną i jestem bardzo zadowolony z mojej jakości pracy.

@Filip

Cieszę się, że spotykam kogoś komu też dobrze się tu pracuje. Osobiście mi też nie jest tutaj źle i czułem się trochę wyalienowany kiedy czytałem te wszystkie negatywne komentarze. Już myślałem, że jest ze mną coś nie tak.

Też mnie dziwiły te negatywne opinie. Pracuję tu już dłuższy czas i nie mogę narzekać, ludzie są świetni, a sama praca bardzo przyjemna.

Ola
@Ewa

Miałam tak samo. Mnie przyjęto kilka miesięcy temu i szczerze mogę polecić pracę tutaj. Nie spotkała mnie nigdy żadna nieprzyjemność, a współpracownicy są bardzo pomocni i uprzejmi.

Filip
@Ola

Uważam, że do ludzi, którzy tutaj pracują, nie można się przyczepić. Są naprawdę bardzo mili i wyrozumiali na początku. Jeżeli masz jakiś problem, na spokojnie Ci wszystko wytłumaczą. Nie miałem problemów z adaptacją, każdy był pozytywnie nastawiony.

Magda
@Ewa

Takie opinie pojawiają się zawsze. Trzeba przetestować na własnej skórze i zobaczyć. Dla mnie warunki tutaj są bardzo dobre i zdecydowanie, pracuje mi się tutaj lepiej, niż w poprzednim miejscu pracy.

Diana
@Ewa

Niestety, zawsze znajdą się osoby, które będą narzekać. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę, dostałam pracę od razu po studiach, nie mając jeszcze dużego doświadczenia zawodowego. Wszystkiego uczę się tutaj.

Renia
@Ewa

Wszystko zależy od nastawienia i człowieka. Ja też uważam, że nie ma się do czego przyczepić. Praca zdecydowanie na lepszych warunkach w porównaniu do konkurencji, mnie pracuje się tutaj bardzo przyjemnie.

Milena
@Tomek

Ludzie zawsze będą narzekać. Ja uważam, że naprawdę nie ma na co. Praca jest fajna, można poznać wiele ludzi i spędzić rozwojowo czas. Dla mnie świetną formą dodatkowej aktywności są lekcje angielskiego, które przysługuj każdemu pracownikowi.

@Filip

Popieram. Wszystko w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Mój zespół był turbo wyrozumiały i powoli pomagał mi się wdrażać.

Kornelia
@Filip

Tak, tak i jeszcze raz tak! Nigdy nie spotkałam się z tak ciepłym przyjęciem do zespołu. Pod tym względem nie widzę żadnych minusów!

Hubix
@Filip

Właśnie zastanawiam się nad podjęciem się tutaj pracy jako grafik, bo interesuje mnie ta branża. Chyba faktycznie spróbuję swoich sił.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Fajna ekipa i przyjemna praca

Julka
@Anonim

Praca wymagająca coś od ciebie. Dla mnie to sam plus lubię się rozwijać i stawiać sobie cele.

JK
@Anonim

Praca ciekawa, ale właśnie ludzie tworzą to miejsce - naprawdę super osoby.

All
@JK

Ja też właśnie w trakcie pracy tutaj poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi, z którymi mam kontakt do dziś.

Fred
@Anonim

W sumie nie wiem czy jakąkolwiek pracę można nazwać przyjemną jeśli nie jest pasją. Faktycznie, dobrze mi się tu pracowało, ale nie ma się co oszukiwać - im od siebie więcej damy tym zobaczymy tego lepsze rezultaty. Rzetelna praca popłaca :)

Oliwka

Szczerze mogę polecić pracę tutaj. Zatrudniłam się kilka miesięcy temu i wciąż jest pod dużym wrażeniem warunków pracy, przyjaznej atmosfery i ludzkiego podejścia do pracowników.

Dagmara
@Oliwka

W mojej opinii najlepsze są benefity i możliwości, jakie daje praca tutaj. Rozwój swojego doświadczenia, zdobycie kontaktów i znajomości — niesamowite zasoby, które pozwalają na polepszanie swojej jakości i efektywności w pracy.

Iga
@Dagmara

Ja lubię to, że mam zapewnioną prywatną opiekę medyczną, lekcje angielskiego i super jest też multisport.

@Oliwka

Jak dla mnie każda praca ma swoje mocne i słabe strony. Mocnym plusem dla mnie były tutaj szkolenia i współpracownicy.

Dziś miałem rekrutację do Działu Realizacji. Moje pierwsze wrażenia po rozmowie są pozytywne. Jasno określone warunki i wymagania. Piękne biuro w Krakowie. Może się uda :)

@Paweł

Jak finalnie zakończyła się Twoja rekrutacja do pracy w firmie Cavatina? Otrzymałeś propozycję zatrudnienia? Jeżeli tak to mógłbyś napisać swoje wrażenia z pierwszych dni pracy? Zostałeś dobrze przyjęty przez pozostałych pracowników, którzy tam pracują? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

JK
@Adam

Ja pracowałam w dziale realizacji. Faktycznie pracy były sporo, więc początki nie były najłatwiejsze, ale z dnia na dzień praca szła sprawnie i lepiej. Inni pracownicy byli w porządku - w razie potrzeby zawsze pomogli.

Grzegorz
@Paweł

Pracowałem w Dziale Realizacji - mam dobre wspomnienia. Mega dużo się wtedy nauczyłem, a atmosfera była zawsze pozytywna w zespole - dużo śmiechu :)

Rudy

Na czym polega praca hybrydowa w tej firmie na stanowisku specjalisty ds. bookingu? Na pracuj.pl jest właśnie świeże ogłoszenie.

Arek

Wczoraj miałem rozmowę do Działu Realizacji. Moje pierwsze wrażenia po rozmowie są pozytywne. Jasno określone warunki i wymagania. Wiedzą co robią. To moje pierwsze wrażenie.

pytanie
@Arek

powiesz coś więcej? również chcę aplikować do firmy na stanowisko inspektora nadzoru.

Edek
@Arek

Zastanawiam się nad aplikacją. Kończę studia w tym roku i chcę znaleźć poważną pracę na dłużej.

@Arek

Ja właśnie pracowałam w tym dziale przez jakiś czas. Ludzie spoko, kasa też w porządku także byłam zadowolona z pracy.

@pytanie

U mnie sama rekrutacja jak i przyjęcie poszło bez większych przeszkód. Dosyć szybko odnalazłam się w firmie i w obowiązkach - zawsze dopytywałam jak nie byłam czegoś pewna.

Patka

Firma szambo, nikt i nic nie zmieni faktu ze Cavatina to największe bagno pośród chyba wszystkich pracodawców. Tak wiec zaklinanie rzeczywistości w postaci fejkowych komentarzy nie zmieni nic. Firma rodzinna w której pracownik jest nikim, jedynymi osobami „wartościowymi” to topcav czyli cała zgraja powiązana z mdz. Ale zeby to zrozumieć to trzeba przepracować tam przynajmniej kilka dni, wtedy wszystko staje się jasne.

Aneta
@Patka

A ja akurat jestem zadowolona z pracy tutaj. Zaznaczę, że nie dostałam się "po znajomości", tylko przeszłam zwyczajną rekrutację. Fakt, zdarzają się bardziej intensywne okresy w roku, ale w sumie to tak jak i w innych miejscach pracy.

Ona
@Aneta

A jak wygląda możliwość awansu? Można piąć się w górę jak nie ma się właśnie znajomości w firmie? Czy taki pracownik z zewnątrz ma tu możliwości, aby dostać lepsze stanowisko i także lepszą kasę? Tu tez można być zadowolonym?

Aneta
@Ona

Tak, jest możliwość awansu, ale wszystko zależy też od stanowiska. Najlepiej skonsultować się z firmą albo dopytać o szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Zosia

A ja zaczynam każdy dzień pracy w Cavatinie od lektury materiałów na portalach z grupy Cavatina pn. "Holistic News" i "Holistic Think Tank". W szczególności "Holistic News" skradł moje serce, bo jak tylko przeczytałam, że jego mottem jest "Prawda i Dobro", wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu. Co potwierdziło się zresztą już po pierwszym spotkaniu z panem M. Dz. - człowiekiem, który swoją codzienną pracą dla Grupy Cavatina udowadnia, że jest uosobieniem tych cech: prawdy i dobra. Poranna lektura Holistic News i Holistic Think Tank napełnia mnie pozytywną energią i pozytywnymi myślami. Dziękuję Cavatino! Jak dobrze jest być częścią drużyny Cavatiny!

(usunięte przez administratora) i kilo mułu. Ta firma to jakiś cyrk. Owszem na pierwszy rzut oka to super firma, ale po wejściu głębiej widać ze to miejsce gdzie człowiek nie ma żadnego znaczenia, kompletnie żadnego. Jeśli ktoś sugeruje samodzielność i obszar do wykazania się to wiedz ze to słaby żart.

AZ
@Michał

Tematy bardzo ambitne i firma na prawdę z potencjałem (niewykorzystanym). Człowiek czuje się zaszczycony, tym że od razu dostaje odpowiedzialne zadania, często nie ze swojej branży.(usunięte przez administratora)I koło się zamyka ... ale część ludzi sobie jakoś radzi nawet po 2-3 lata ... na koniec i tak najczęściej wylatują z hukiem (za błędy) ale co tam ;-) . Medal dla nich, że tyle się utrzymali na powierzchni. Szcześciarze Ci, którzy zdążyli odejść sami :-)

Karol.
@Michał

Firma wymaga dużej samodzielności, często praca jest stresująca, ale moim zdaniem daje możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Marcin1993
@Michał

Firma wymaga dużej samodzielności, bywa stresująca. Dobre miejsce dla osób lubiących wyzwania.

@Marcin1993

Ale też bardzo dobre miejsce rozwoju, przygotowujące do kariery w branży.

on
@Ada

Tak, tak, a potem idziesz gdzie indziej na rozmowę, patrzą na twoje CV, widzą że cavatina zaliczona i mają miny jakby chcieli cię pogłaskać po głowie, bo wiedzą co tam przeżyłeś :) Choćbyście nabili i 1000 komentarzy o atmosferze i kolegach, nie zmienicie rzeczywistości. Nikt niezdesperowany nie przyjdzie tam do pracy, bo wszyscy już wiedzą, że nie watro :)

@on

Nie wiem, bo nie byłam jeszcze na innej rozmowie, bo postanowiłam tu zostać. Co chyba oznacza, że nie jest tak źle jak mówisz, skoro ludzie mają ochotę tu być na dłużej.

obcy
@Michał

Proponuję założyć własną działalność-wtedy będziesz w 100% samodzielny.

Fejk
@Ada

Fejur, czuć na kilometr non stop te same żenujące wpisy tych samych ludzi

Dagmara
@Ada

Jeśli chcesz zaistnieć w branży, musisz być skłonny do poświęceń. Dla mnie praca tutaj była świetnym doświadczeniem i zdecydowanie polecam ją ambitnym, młodym oraz niebojących się wyzwań :)

Robert
@Marcin1993

Lubię wyzwania, ale jeszcze bardziej cenię sobie ciężką pracę i wyniki, jakie udaje mi się osiągnąć właśnie dzięki niej. Polecam to miejsce pracy!

Weronika
@Karol.

Fajne miejsce na zdobycie doświadczenia i obcowanie z branżą. Można sprawdzić, czy to miejsce i kierunek dla nas :)

Jarek
@Robert

To prawda, nie ma nic lepszego niż satysfakcja wykonanego zadania! Dla mnie to mega sprawa. Bardzo lubię pracę tutaj, bo jest miejsce i przestrzeń na rozwój przy jednoczesnym robieniu tego, co się lubi!

Sylwia
@Dagmara

Dobrze powiedziane. Do pracy trzeba się przykładać i się z niej wywiązywać. Nic odkrywczego. Jeśli ktoś ma z tym problem, to nie wiem, jak funkcjonuje w dzisiejszym świecie. Ja uważam, że na tle konkurencji, ta firma nie ma sobie nic do zarzucenia.

Olga
@Ada

Dokładnie. Ja zdobyłam dużo wiedzy i doświadczenia pracując w Cavatinie.

Cieszę się, że pracuję w Cavatinie. To unikalne miejsce pracy, gdzie kierownictwo oraz koleżanki i koledzy pracują codziennie zgodnie z zasadą "prawda i dobro". W grupie Cavatina jest też portal Holistic News, który z sukcesem promuje to hasło. Słyszysz: "prawda i dobro" i już wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, wśród dobrych ludzi.

Piotrek2
@Kasia

Lepiej bym tego nie ujął. W punkt! Dodałbym jeszcze do tego "Prawda i Dobro" wyraz "Piękno" - byłoby tak: "Prawda, Dobro i Piękno" (w skrócie: "PDP"). To "Piękno" oddaje styl Grupy Cavatina i zamiłowanie całego zespołu (a przede wszystkim Zarządu) do sztuki na wysokim poziomie (zwłaszcza muzyki - np. Cavatina Hall jako projekt ukierunkowany na promocję muzyki) oraz zamiłowanie do pięknej architektury i stylowego wyposażenia wnętrz (w tym biurowych). Osoby pracujące w Cavatinie czy dla Cavatiny wiedzą, o czym tu napisałem.

@Piotrek2

takie piękno wewnętrzne masz na myśli? spotkałam w Cavatinie wielu serdecznych ludzi -na różnych szczeblach,którzy mi pomagali już od początku pracy w cavatinie... emanowało z nich coś takiego właśnie jak " piękno wewnętrzne " , " ciepło " , sama nie wiem jak to wyrazić .

Antośka
@Kasia

Unikalne miejsce pracy, aż tak? Albo pod kątem pracowniczym tej jest unikatowe? Unikatowe pensje, benefity, warunki pracy? Jakieś detale o tym, np. jaka jest pensja na start dla juniorów?

Rose
@Kasia

Praca jak praca. Ja zatrudniłam się tu, żeby poznać branżę i zdobyć doświadczenie - udało się to osiągnąć

Nie wiem jak na innych stanowiskach, ale jako pracownik budowy uważam że praca w Cavatinie opłaca się tylko przez krótki okres czasu.

jak krótki?

Jak krótki i dlaczego?

Robert

Jak to? Mi się tu bardzo dobrze pracowało i według mnie atmosfera była pozytywna. Nie było na co narzekać.

Darek
@Adam

Czemu krótko? Ja zostałem na dłużej i jestem zadowolony.

Janek
@Darek

Dlaczego na krótki okres czasu? Ja im dłużej tu jestem, tym bardziej przekonuję się, że chciałabym zostać tu jak najdłużej.

Władek
@Adam

Ja pracuję ponad rok, już trochę czasu minęło i jestem bardzo zadowolony. Lubię mój zespół. Wszystkie zadania wykonuję w godzinach pracy

Miłe i ciekawe miejsce pracy, polecam!

Arkadiusz
@Anonim

Mam podobne zdanie, pierwsza praca po studiach, fajna opcja

Helena
@Arkadiusz

czemu u Ciebie po studiach było tak dobrze? jaki kierunek? I jak praca wyglądała?

@Arkadiusz

Dobrze płatna, rozwijająca i ze świetnymi ludźmi. Dla mnie naprawdę super opcja, szczególnie że nie chciałem pracować w pracy, która nie przyniesie mi żadnych profitów w doświadczeniu ani nie będzie mocnym wpisem w CV.

Helena
@Michał

Napisałeś, że rozwijająca...Czyli w jakim kontekście teraz to ujmujesz? Czego udało się nauczyć w praktyce? Będę wdzięczna za konkrety bo zależy mi na stałym rozwijaniu się

Weronika
@Helena

Nieustannie masz dostęp do szkoleń i kursów, które są cały czas organizowane. Firma gwarantuje lekcje języka obcego, za darmo. Sama karta multisport pozwala na rozwój, możesz spróbować nowych dyscyplin sportowych i wzmocnić kondycję.

Kamila

Ja miałam zupełnie inne odczucia. Praca jak praca, ale warunki naprawdę dobre i nie wiem na co można tak narzekać.

Aga
@Kamila

Dokładnie, na warunki nie ma co narzekać i wypłaty też są ok.

Ala
@Aga

I też można liczyć na duże zrozumienie od szefów i współpracowników.

Szymek
@Kamila

Naprawdę można tutaj rozwinąć skrzydła i zdobyć doświadczenie. Warto się przyłożyć do swojej pracy.

@Kamila

Dla mnie spoko, bez zastrzeżeń. Praca daje możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia, szczególnie osobom, które dopiero zaczynają w tej branży.

AAA

Kierownik Budowy ma porównywalnie więcej zarobku do pracownika budowy? Nie zdążyłem tej oferty już przeczytać. No i czy obowiązki faktycznie inne czy różnica głównie w nazwie stanowiska jak to bywa w niektórych firmach?

Zaczynałam tu pracować z niewielkim doświadczeniem i po kilku miesiącach widzę, jak dużo udało mi się tu nauczyć w swoim zawodzie. Atmosfera, warunki, odpowiednia ilość obowiązków i to wszystko złożyło się na mój rozwój.

@Anna

Już na studiach, podczas stażu, wiedziałem, że będę chciał zostać na dłużej :) To ile się tutaj nauczyłem, to moje i jest to największa wartość dodana. Żadne studiowanie, wkuwanie formułek - najlepsza jest praktyka :)

Sara
@Tomek

Praktyka czyni mistrza! Nie ma się co (usunięte przez administratora) studia to bierna teoria, która nie ma nic wspólnego z późniejszą pracą, dlatego ważne jest, żeby znaleźć dobre miejsce. w którym rozwinie się żagle, tutaj jest to możliwe :D

Fati
@Anna

Sama przyszłam totalnie zielona, wszystkiego nauczyłam się tutaj. Już po 3 miesiącach wiedziałam co i jak - czułam się pewnie.

W Cavatinie pracowałem 2 lata - dział projektowy. Niestety niewiele dobrego mogę powiedzieć o tym miejscu, sporo nadgodzin, krzyki i wyzwiska w dziale projektowym, hurtowe zwolnienia (jednego dnia potrafią zwolnić 10 osób). Jeśli chcesz pracować na b2b, tym bardziej tego nie rób tego. Aneksy z zakazem wykonywania jakiejkolwiek działalności poza Cavatiną pod rygorem wysokich kar pieniężnych. Pracy za dużo na jedną osobę, jeśli nie skończyłeś nie możesz wyjść z pracy, gonią terminy, jest za mało ludzi. Jeśli nie siedzisz nadgodzin, rozmowa wychowawcza a później zwolnienie jeśli to nie poskutkuje. Stały obraz: "Przełożeni siedzą nadgodziny więc nie wypada żeby pracownik wychodził wcześniej". Pracowałem często po 10-12 godzin, czasami dłużej. Gdy powiedziałem że jest to zbyt wiele i powinni zatrudnić kogoś do pomocy, zostałem pożegnany. Dzisiaj wiem że był to największy prezent jaki mogłem otrzymać. Będąc tam, wydawało mi się że jest to norma w tej branży, bardzo się myliłem. W firmie zatrudnione są osoby do pisania pozytywnych komentarzy na internecie przez co wiele osób daje się ściągnąć do pracy obietnicami premii i ładnym nowoczesnym biurem w dobrej lokalizacji. Rzeczywistość sprawia że rotacja w firmie jest bardzo duża. Owszem są paczki na święta, karta multisport oraz medicover ale subiektywnie uważam że nie jest to wystarczająca rekompensata jak na takie warunki pracy.

marta

W Cavatinie pracuje dużo mlodych, fajnych ludzi. Nie ma sztywnych procedur korporacyjnych konwenansów. Dużo sie dzieje i dużo można sie nauczyć. Na pewno warto mieć tą firmę w swoim cv.

Karol
@marta

możesz powiedzieć coś więcej? są jakieś dodatki? premie?

Julia
@marta

Też tak uważam, mocny wpis do CV, a jeśli ktoś tutaj zaczyna, to może być pewny, że dużo się nauczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 249, z czego 133 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.