Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Kattie

Szczerze Ci powiem, że mi trochę zajęło, żeby finalnie się zdecydować na miejsce praktyk, ale cieszę się, że była to Cavatina. Zobaczyłam jak działa praca w tej firmie i wiem, że niektórzy zostali na stałe.

Clau

Ja zaczęłam od praktyk i właśnie później zostałam na jakiś czas pracując. Polecam taką opcję jak Ci się spodoba i będziesz mieć taką możliwość

Hela

Ja byłam bardzo zadowolona. Zaczęłam właśnie od praktyk, a później zostałam pracować. Zarobki dobre, sporo smaczków z branży - można się mega dużo nauczyć. Zostałabym na dłużej, ale wyprowadziłam się za granicę, więc dlatego musiałam zakończyć pracę.

Mateusz

Praca jak praca. Robiłem już w paru firmach na budowie i nie powiedziałbym, że w Cavatinie jest tak źle.

@Mateusz

Mnie bardzo dobrze się tu pracowało. Warunki od początku były jasne i zostały dotrzymane, a sama praca szła zawsze sprawnie i przyjemnie.

Jan
@Marek

Ja właśnie dlatego planuję tu zostać na o wiele dłużej niż w innych firmach. Wszystko mi tutaj odpowiada.

@Mateusz

Ja nie mam nic do zarzucenia. Zmieniłem pracę, tylko dlatego, że zmieniłem miejsce zamieszkania. Ogólnie to polecam.

Łukasz
@Marek

Podobnie u mnie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, jak byłem pracownikiem. Ludzi spoko, wypłata zawsze na czas.

Paul
@Mateusz

Ja też byłem zadowolony z pracy tutaj. Zarobki na dobrym poziomie, a ekipa też spoko.

Juan
@Mateusz

Ja też pozytywnie wspominam pracę tutaj chociażby ze względu na zarobki.

Nicko
@Mateusz

Ja przyszedłem tu z nastawieniem, że chce zdobyć dużo doświadczenia i się uczyć, więc pomimo różnych momentów jestem zadowolony i polecam.

@Mateusz

Ja akurat pracowałem w innej dziedzinie - praca biurowa, ale też sobie chwalę ten czas

@Mateusz

Różni ludzie, różne opinie, ale też serio zależy od konkretnej sytuacji. Ja miałem to szczęście, że trafiłem dobrze.

Omena
@A

Czas pracy tu to na pewno zdobycie umiejętności, ale przede wszystkim super znajomości. Także według mnie fajna opcja

Hela
@Omena

Zarobki na tle konkurencji też są w porządku

Czy jest mozliwosc pracy zdalej/hybrydowej? Dział finansów

AD
@Kandydat

Widziałam ostatnio ogłoszenie, ale chyba nie było informacji odnośnie tego, więc takie rzeczy najlepiej ustalić przy przesyłaniu CV albo może na rozmowie :)

Martyna

Miałam okazję tu kiedyś pracować i dobrze wspominam ten czas. Teraz zmieniłam pracę ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale bardzo się cieszę, że miałam tak dobry start w Cavatinie.

Olek
@Martyna

Start kariery jest najważniejszy. Tutaj spokojnie można się wdrożyć, poznać wiele osób i zdobyć doświadczenie. Ja bardzo polecam, uważam, że jest to cenny wpis do CV.

Marianna
@Olek

Prawda - ja dzięki pracy tutaj poznałam naprawdę wartościowych ludzi i otworzyły się przede mną nowe ścieżki, o których wcześniej nawet nie myślałam.

@Martyna

Muszę się zgodzić, że na poznanie branży i ludzi praca tutaj jest super opcją

Radek
@Martyna

Miałem podobną sytuację. Pracowałem kilka lat zaczynając od praktyk studenckich, było naprawdę spoko. Później spróbowałem swoich sił we własnej firmie, ale w trakcie pracy tutaj duzo sie nauczylem

Clau
@Martyna

Ja zaczęłam od praktyk i później pracowałam jakiś czas - spoko opcja do zdobycia doświadczenia i kontaktów

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Niektórzy pisali tu, że praca jest spoko tylko zależy to od tego, na czym komu zależy. Mi zależy głównie na wysokiej pensji i nie wiem czy takiej mógłbym spodziewać się na etacie inżyniera budowy? Bo jeśli tak to od razu aplikuję. Ta darmowa nauka języków to odbywa się w godzinach (usunięte przez administratora) i można wybrać sobie inny język niż angielski?

L.M.

Czy znajomosc jezyka ukrainskiego pomaga w dostaniu pracy w C.? Czy Ukraincy mogą liczyć na jakas pomoc ze strony kierownictwa C., przynajmniej na poczatku zatrudnienia? (jakies dodatki do wynagrodzenia z powodu przesiedlenia do Polski, itd.) Czy C. pomaga w wynajeciu mieszkania dla pracownikow-Ukraincow ?

Weronika

Co myślicie o firmie? Warto się u nich zatrudnić?

Damian

Rzeczywiście tak to wygląda? Czy jednak są jakieś plusy?

Były całe szczęście pracownik
@Damian

Oczywiście plusy są (piękne biuro, fajni ludzie - niestety nie ci którzy maja na ciebie jakikolwiek wpływ, tamci niestety to szkoda słów) jednakże minusów jest znacznie więcej. Gdyby by było inaczej rotacja nie byłaby tak olbrzymia, wystarczy zerknąć na ilość ogłoszeń na pracuj.pl i to jest niezmienne od dawna.

Ana
@Weronika

Według mnie warto, ale wiadomo, że to kwestia tego na czym ci zależy, jakie stanowisko itd

Karo
@Weronika

Różne opinie tu widziałam, ale niedługo zaczynam prace od praktyk i sama wyrobie sobie własne zdanie

Bardzo pozytywnie oceniam swoją pracę w tej firmie. Sympatyczni ludzie i dobra wypłata.

Oliwia
@Kasia

Naprawdę, na pensję nie można złego słowa powiedzieć. Pakiet benefitów jest bardzo rozbudowany i pokaźny, według mnie każdy będzie zadowolony :)

Baska
@Kasia

Za moich czasów tutaj zarobki byly ok i ekipe tez mialam spoko, wiec faktycznie chyba zalezy jak kto trafił

olczi
@Kasia

ja w sumie byłam zadowolona, wypłata ok, chociaż pewnie to też zależy od stanowiska w dużej mierze, stąd różne zdania w temacie

Z.

Czy środowisko pracy w Cavatinie jest przyjazne osobom lgbt+?

@Z.

Na pewno zależy od danych jednostek, ale szczerze to myślę, że każdy jest zajęty swoją pracą i obowiązkami i nie miesza się w życie prywatne współpracowników :)

Kiedy pracowałem, była naprawdę świetna atmosfera i bardzo zgrany zespół. Mega polecam jako pracę na start

Zuza
@Adam

Również byłam bardzo zadowolona, nie widziałam właściwe żadnych minusów. Firma, w której pracują ludzie z pasją, chętni, żeby zawsze pomóc, dzięki nim rozwój jest niemal gwarantowany. Gdyby nie moja przeprowadzka do innego miasta, nadal byłabym tam pracownikiem.

Ernest
@Adam

Ja pracuję nadal, uważam, że klimat czy relacje w firmie są nienaganne. Bardzo fajna i w mojej opinii prestiżowa praca. To moje kolejne doświadczenie w branży i na ten moment zdecydowanie przebija to pierwsze.

Samanta
@Adam

Pracuję już ponad rok, też przyszłam z założeniem, że to praca na kilka miesięcy, żeby zdobyć doświadczenie. Leci już kolejny miesiąc i naprawdę jestem zadowolona z tego, jak wygląda moja praca i moje życie. Spełniam się w pracy, czuję, że się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty.

Natan
@Adam

W moim zespole nic sie nie zmieniło - atmosfera jest spoko, nadal wszyscy się wspieramy i lubimy :)

Andrea
@Adam

Ja zdecydowałam się na praktyki tutaj za namową kolegi z roku wyżej. Cieszę się, że skorzystałam z rady, bo czas moich praktyk był naprawdę dobrze wykorzystany. Spodobało mi się na tyle, że zostałam jako pracownik.

@Adam

mimo różnych opinii tutaj - z niekórymi się zgadzam, choć jak w każdej pracy były lepsze i gorsze momenty wg mnie, ale ekipę, z którą pracowałam miałam top

Przyszłam tu z firmy o podobnym charakterze, ale tu pracuje mi się o wiele lepiej, zarówno jeśli chodzi o atmosferę i o zarobki.

@Karolina

To chyba zamieściłaś opinie o niewłaściwej firmie. Sprawdź czy sie nie pomyliłaś.

@Michał

Jestem pewna. To świetne miejsce, pozwalające na rozwój i to w przyjemnej atmosferze. Nie mam tu na co narzekać.

Janek
@Karol

Też to mogę potwierdzić. Naprawdę dobra firma.

Kinga
@Janek

Mnie pracowało się tutaj dobrze, bez większych zastrzeżeń. Nie powiem, pracy jest dużo, ale coś za coś.

@Karolina

Jeśli trafiło się w danym momencie na super ekipę to naprawdę praca była super :)

@Rose

A możesz napisać na kogo w takim razie najlepiej trafić, czy to jest zupełny przypadek? Przełożeni tez są spoko? Na jakim poziomie są zarobki, bo kilka osób pisze, że są dobre, ale nikt nie podaje konkretnej kwoty?

@Karolina

Ja też mam doświadczenie pracy w firmach o podobnym profilu i naprawdę Cavatine wspominam dobrze, ale trzeba przyznać, ze siłą są tu ludzie

marysia

Nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie, bo dają szansę i pomagają zdobyć potrzebne doświadczenie. Dzięki nim bardzo się rozwinęłam i poznałam masę cudownych ludzi.

Nie
@marysia

Mi jak i wielu ludziom którzy probowali współpracy w niczym nie pomogli. Zmarnowalam tylko tam czas

Radek
@Nie

Ja nadal tu pracując mam wrażenie, że codziennie w sumie uczę się czegoś nowego i angażuję się w życie firmy, więc nic mnie nie omija i czuję, że się rozwijam jako pracownik.

Iza
@marysia

Doświadczenie wyniesione stąd przydaje mi się na każdym kroku i na pewno zawsze będę miło wspominać swój czas spędzony tutaj.

@Nie

Czemu? Ja od pierwszych dni mogłam liczyć na pomoc kolegów z działu i było wszystko ok.

lauri
@marysia

To prawda, bardzo mi pomogło wsparcie kolegów w pierwszych dniach, kiedy człowiek jest jeszcze zagubiony. Są świetni.

Luiza
@lauri

Jeżeli chodzi o zespół, to zawsze zależy od człowieka i jego podejścia. W moim przypadku nie miałam problemów z aklimatyzacją, wszyscy podobnie jak u Ciebie, byli bardzo pomocni i chętnie dzielili się swoimi wskazówkami. Polecam korzystać też z organizowanych kursów i szkoleń - one naprawdę dużo dają :)

Natalia
@Iza

Zdecydowanie. W życiu najważniejsze są umiejętności i sprawne wykorzystywanie swojej wiedzy. To, czego nauczyłam się, pracując tutaj, zostanie ze mną na lata. Świetne doświadczenie i szansa na rozwój.

Iwona
@Ania

No właśnie mam tak samo.. Aż się nie spodziewałam, że spotkam się z tak miłymi i otwartymi na pomoc osobami. Niesamowicie się cieszę, że miałam okazję pracować z tak zgranym i wspierającym zespołem.

Kamil
@Ania

U mnie też nie było problemu z otrzymaniem wsparcia i pomocy. Zespół trafił mi się na medal, a to bardzo ważne w pierwszych tygodniach nowej pracy.

Natalia
@Iwona

Mój zespól, jak pracowałam też był super. Niedawno zmieniłam miasto zamieszkania i dlatego zrezygnowałam.

Olga
@Nie

Kurcze, ja mam odmienne doświadczenie. Od samego początku czułam zaangażowanie i chęć pomocy pracowników, dzięki czemu dużo szybciej wdrożyłam się w wykonywanie swoich obowiązków.

Dominika
@marysia

Dokładnie. Ja nauczyłam się tu wielu rzeczy i teraz rozwijam je we własnym zakresie.

Er
@Nie

Ja akurat byłem tu na praktykach studenckich i mam dobre doświadczenia.

Tak
@Nie

No to jak widać co człowiek to inne doświadczenie, bo fakt, na początku było mi trochę ciężko się wdrożyć w obowiązki, ale jak pytałam czy prosiłam o pomoc to ją dostawałam, także nie widzę problemu.

Anita
@marysia

Wiedza i doświadczenie zdobyte tutaj są ważne, ale jednak codzienność to współpraca z ludźmi, a tutaj naprawdę jest fajna ekipa. Bardzo to doceniam.

@marysia

Pewnie zawsze można wskazać na plusy i minusy, jak wszystkiego, ale co naprawdę doceniam po pracy tutaj to mocne CV i kontakty

@marysia

Można znaleźć i plusy i minusy, ale faktycznie zdobyte doświadczenie tutaj to mega zaleta

Oask

ciężka praca ale ma tez swoje pozytywne strony, fajni ludzie i fajne projekty

dokładnie tak

Darek
@Oask

Wszystko ma dwie strony. Ja uważam, że plusów jest znacznie więcej. Poza wypłatami- zawsze na czas, jest to na przykład świetny zespół, na który zawsze można liczyć.

Oskar
@Darek

Też tak myślę. Odkąd tu pracuję wypłaty są dobre, a z zespołem się na tyle zżyłem, że na ten moment nie wyobrażam sobie pracować gdzieś indziej.

Ern
@Oask

W sumie wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja podjąłem się pracy w Cavatinie, bo zależało mi na zdobyciu doświadczenia i tak też było. Przy okazji poznałem fajnych ludzi, co oczywiście też jest dużym plusem.

Ann
@Oask

Ja właśnie zastanawiam się nad praktykami w Cavatinie. Chyba faktycznie spróbuję.

Ern
@Ann

Super decyzja. Ja też zacząłem od praktyk i zostałem na stałe, bo na tyle mi się spodobało.

Agata
@Oask

Ja szczególnie zadowolona jestem ze szkoleń i tego, że miałam możliwość poznać branżę od środka i zdobyć doświadczenie.

@Oask

Pytanie, która praca chociaż czasami nie bywa ciężka :) Ja bardzo cenię pracę tutaj za zdobycie doświadczenia, ale też poznanie wielu super osób.

Anita
@Oask

Ja zaczynałam tu od praktyk i później zostałam na stałe. Cieszę się, bo poznałam tu fajnych ludzi, ale też funkcjonowanie branży od wewnątrz, a dla świeżaka po studiach to duży sukces.

@Oask

Zdecydowanie ludzie to siła napędowa tej firmy, ja miałem fajnie zgrany zespół

@Oask

Bywały różne dni i okresy, ale ja ogólnie trafiłem tu na ekipę, z którą dobrze mi się współpracowało

Aa123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w Cavatina jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej? Dzial finansowy

Może moje pytanie zabrzmi trochę dziwnie ale mimo sporego doświadczenia w pracy jako Projektant Instalacji Sanitarnych (wod-kan) nie spotkałem się z benefitem strefy relaxu. O co z tym chodzi?:) Akurat wpadłem na ogłoszenie i się zastanawiam. Wynagrodzenia na tle konkurencji jak się prezentują?

Aneta

Ja jestem zadowolona, że się tu zatrudniłam. Dobre warunki, fajni ludzie, smaczna kawa i dobre zarobki.

Fi;ip
@Aneta

Podzielam opinie. Szybkie wdrożenie, praca nie przewyższa wcześniej określonych obowiązków. Jeśli wywiązujesz się ze swoich zadań bez problemu, wszystko jest porządku.

@Aneta

Super, cieszę się, że jesteś zadowolona! Ja też niedługo planuję aplikować, bo czuję tutaj duży potencjał do rozwoju. Moi znajomi z roku zachwalali to miejsce, dlatego zdecydowałem, że sam się przekonam!

Olgierd
@Aneta

No i super! Też pracuję, jestem zadowolony, chodzę na dodatkowy angielski i czuję, że robię coś dla siebie - stawiam na samorozwój. Praca w firmie mi się podoba i nie mam w planach zmiany.

@Fi;ip

Do wszystkiego trzeba podchodzić ze spokojem i dawać z siebie maxa. Praca tutaj popłaca, jak rzetelnie wypełnia się swoje obowiązki.

Mark
@Aneta

Kawa była spoko ;) ale ja najbardziej doceniam to, że miałem możliwość nauczyć się sporo o branży, też dzięki starszym kolegom

@Aneta

Ja obawiałam się jak przyjmą mnie pracownicy, szczególnie, że pierwsze zaczynałam od praktyk, ale trafiłam na naprawdę fajne osoby

Opłacalna praca na krótki okres czasu.

Daria
@Marcin

Dlaczego na krótki okres czasu, ja jestem bardzo zadowolona a jestem tu już kilka miesięcy.

@Daria

Syndrom Sztokholmski pracownikow tej zenujacej spółki. Praca okropna. Dzien w dzien orka, masa bezplatnych nadgodzin a potem tu wypisuja cuda wianki

@Marcin

Według mnie jest inaczej, każdy kto wkłada chociaż trochę wysiłku w swoją pracę, czuje się doceniany i nie narzeka na swoje warunki pracy. Ja polecam każdemu tę firmę.

Maja
@Karol

Zgadzam się, negatywne komentarze są bardzo dalekie od prawdy. To naprawdę świetne miejsce pracy.

Amadeusz
@Marcin

Pracuję już koło roku i nie rozumiem tego zarzutu. Praca dobra, wymagająca, dla które osób chcą pracować w tej branży. Rozwój jest dostępny na wyciągnięcie ręki, dzięki pracy możliwe jest zdobycie wielu pomocnych kontaktów.

Weronika
@Marcin

Szczerze, to według mnie pracując na krótki okres, zdecydujesz się zostać dłużej. Sama tak miałam, że planowałam zostać jedynie na okres wakacyjny, ale teraz mam zamiar pracować nadal i połączyć karierę ze studiami. Jestem pod wrażeniem warunków i cieszę się, że tutaj trafiłam.

@Karol

Zgadzam się z opinią. Trzeba coś z siebie dać, żeby dostać. Ja zawsze przykładam się do swojej pracy w 100% i bardzo się cieszę, że zostałem tutaj doceniony.

Kordian
@Marcin

Osobiście uważam, że się mylisz. Firma daje tak duże perspektywy rozwoju i zdobycia doświadczenia, że ja ze wstępnych planów, że zostaję na 3 miesiące, jestem tutaj już rok. Uważam, że nie ma lepszego miejsca, żeby nauczyć się od podstaw, jak działa branża. Jestem świeżo po studiach i polecam :)

Pamela
@Marcin

Pracuję kolejny rok i nadal nie planuję rezygnacji. Wszystko zależy od Ciebie, mnie się praca bardzo podoba i uważam, że się w niej spełniam.

Żaneta
@Marcin

Uważam, że na długi również. Wszystko zależy od człowieka, to oczywiste, ale w mojej opinii, dopiero na dłuższą metę jesteś w stanie rozwinąć tutaj skrzydła i docenić szansę, jaką dostaniesz, przyjmując tutaj pracę :)

Mark
@Daria

Ja akurat pracowałem ponad 2 lata i praca jak i pensja była ok, ale spróbowałem swoich sił jako freelancer i jednak to jest moja droga

@Jarek

Ja zaczęłam od praktyk i miałam wiele obaw, bo to pierwsze "poważne" miejsce pracy, ale sprawdziłam się, więc zostałam na dłużej

Poszczęściło mi się i pracowałem w ekipie z bardzo fajnymi ludźmi. Podobało mi się tutaj.

@Andrzej

Ludzie, z którymi ma się podobny vibe są bardzo ważnym elementem udanej współpracy i rozwoju w firmie. Tutaj jest to niemal pewne :)

Alina
@Andrzej

Zgadzam się, nie miałam nic do zarzucenia. Zespół świetny, ludzie mili, praca jak praca - kiedy dobrze wykonujesz swoje obowiązku, wszystko jest dobrze. Polecam :)

Frania
@Monika

Ojjj tak, u mnie kliknęło od razu z zespołem. Podobne poczucie humoru, styl życia i podobne cele. Lepiej się pracuje, jak trafisz na osoby, z którymi doskonale się rozumiesz.

Marlena
@Frania

Zdecydowanie, ludzie to podstawa i to oni tworzą firmę. Od razu chce się pracować wśród fajnych ludzi.

Kaja
@Monika

Tak tak - prawda, ludzie to podstawa. Super atmosfera w teamie i wzajemne wspieranie się jest bardzo ważne.

Ad
@Andrzej

Ja pracowałem tutaj od czasu praktyk studenckich czyli ładnych kilka lat. Oprócz dużej ilości wiedzy i pozyskanych kontaktów, zawsze miło wspominam ekipe, z którą pracowałem.

Marika
@Andrzej

Ja też jak tutaj pracowałam to miałam fajną ekipę ludzi. Trafiłam do naprawdę super działu.

@Andrzej

Ja w trakcie praktyk tutaj też poznałam wiele fajnych osób

Bovska
@Andrzej

Ja miałam tu lepsze i gorsze momenty, ale na ludzi trafiłam świetnych. Zresztą poznałam tu swoją przyjaciółkę, więc mowi to samo przez siebie :)

@Rose

Ja obawiałam się tego, ze idę na praktyki bez żadnego znajomego, ale niepotrzebnie, bo naprawdę super mnie przyjęto

Jarek

Pracowałem kiedyś w innej firmie z branży i myślę, że w Cavatinie jest lepiej. Dobra pensja i wypłacana zawsze na czas.

@Jarek

Jak duża jest rotacja? Jak długo Pan tam pracował? Czy u konkurencji pracuje się zdalnie? Pozdrawiam.

Jarek

Zdziwiłbyś się jak często mi się to w przeszłości zdarzało.

@Jarek

Też tak uważam, mam już w tym przypadku duże doświadczenie, więc mogę porównać i tu pracuje mi się o niebo lepiej.

Alek
@Karol

Ja przeniosłem się tu z konkurencyjnej firmy i Cavatina zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. O wiele lepsze warunki umowy, swobodniejsza atmosfera i bardziej wyrozumiałe szefostwo.

@Alek

Mam tak samo. Już wiele innych firm za mną i tu pierwszy raz mam ochotę zostać na dłużej. Świetnie się ze wszystkimi dogaduję, szefostwo też jest naprawdę wyrozumiałe i mamy dobre wypłaty.

Igor
@Alek

Zdecydowanie, firma ta na tle konkurencji wypada znacznie lepiej. Lepsze warunki zatrudnienia, pieniądze, a przede wszystkim przyjazny zespół. Warto rozważyć zmianę pracy na tę tutaj :)

Iza
@Igor

Pracowałam w innych firmach w tej branży i nie chciałabym tam wrócić. Tutaj mam wszystko, czego mi trzeba.

@Jarek

Ja nie miałam porównania, bo była to moja pierwsza praca tego typu, zaczęłam jeszcze studiując, ale jak dla młodej osoby pensja była spoko, a też wiadomo, że wtedy człowiekowi zależy na zbudowaniu dobrego Cv i zdobycia umiejętności

Szymon

Praca nie dla każdego. Tyle powiem.

Kamdydat
@Szymon

Co to znaczy nie dla każdego? Mozesz cos więcej powiedzieć?

Julek
@Szymon

Także uważam, że trzeba być ambitnym i zawziętym, ale praca tutaj popłaca - jest możliwość rozwinięcia skrzydeł. Ja jestem wdzięczny za stałą pracę z benefitami, jak przykładowo dodatkowy angielski czy multisport, kiedy wszystko drogie w dzisiejszych czasach. Polecam się zainteresować rekrutacją.

Piotrek
@Julek

Zdecydowanie! Ja na przykład, czułem się, jak ryba w wodzie -widziałem, że z dnia na dzień umiem i potrafię więcej. Uważam, że praca tutaj była bardzo dobrym doświadczeniem i jestem wdzięczny za ten czas w moim życiu.

@Julek

Dokładnie. Stała praca z rzetelnym wynagrodzenie, które wpływa zawsze na czas na konto, jest w dzisiejszych czasach bardzo istotną sprawą. Benefity także na plus.

@Kamdydat

Według mnie po prostu trzeba na starcie wiedzieć z czym wiąże się praca tutaj, żeby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Najlepiej już na rozmowie wiedzieć czego się oczekuje i czy druga strona jest w stanie to zapenić

Rob

Też pracowałem w Cavatinie przez rok i byłem zadowolony. Akurat ja zmieniłem pracę ze względu na wyprowadzkę, więc mam zupełnie inne doświadczenia.

@Rob

Ja dzięki pracy w Cavatinie miałam możliwość zapoznać się z tą branżą, ale też pracować w zespole, co dało mi sporo korzyści.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 376.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 247, z czego 132 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.