Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Aneta

Ja jestem zadowolona, że się tu zatrudniłam. Dobre warunki, fajni ludzie, smaczna kawa i dobre zarobki.

Fi;ip
@Aneta

Podzielam opinie. Szybkie wdrożenie, praca nie przewyższa wcześniej określonych obowiązków. Jeśli wywiązujesz się ze swoich zadań bez problemu, wszystko jest porządku.

@Aneta

Super, cieszę się, że jesteś zadowolona! Ja też niedługo planuję aplikować, bo czuję tutaj duży potencjał do rozwoju. Moi znajomi z roku zachwalali to miejsce, dlatego zdecydowałem, że sam się przekonam!

Olgierd
@Aneta

No i super! Też pracuję, jestem zadowolony, chodzę na dodatkowy angielski i czuję, że robię coś dla siebie - stawiam na samorozwój. Praca w firmie mi się podoba i nie mam w planach zmiany.

Szymon
@Fi;ip

Do wszystkiego trzeba podchodzić ze spokojem i dawać z siebie maxa. Praca tutaj popłaca, jak rzetelnie wypełnia się swoje obowiązki.

@Aneta

Kawa była spoko ;) ale ja najbardziej doceniam to, że miałem możliwość nauczyć się sporo o branży, też dzięki starszym kolegom

@Aneta

Ja obawiałam się jak przyjmą mnie pracownicy, szczególnie, że pierwsze zaczynałam od praktyk, ale trafiłam na naprawdę fajne osoby

Opłacalna praca na krótki okres czasu.

Daria
@Marcin

Dlaczego na krótki okres czasu, ja jestem bardzo zadowolona a jestem tu już kilka miesięcy.

@Daria

Syndrom Sztokholmski pracownikow tej zenujacej spółki. Praca okropna. Dzien w dzien orka, masa bezplatnych nadgodzin a potem tu wypisuja cuda wianki

Karol
@Marcin

Według mnie jest inaczej, każdy kto wkłada chociaż trochę wysiłku w swoją pracę, czuje się doceniany i nie narzeka na swoje warunki pracy. Ja polecam każdemu tę firmę.

@Karol

Zgadzam się, negatywne komentarze są bardzo dalekie od prawdy. To naprawdę świetne miejsce pracy.

Amadeusz
@Marcin

Pracuję już koło roku i nie rozumiem tego zarzutu. Praca dobra, wymagająca, dla które osób chcą pracować w tej branży. Rozwój jest dostępny na wyciągnięcie ręki, dzięki pracy możliwe jest zdobycie wielu pomocnych kontaktów.

Weronika
@Marcin

Szczerze, to według mnie pracując na krótki okres, zdecydujesz się zostać dłużej. Sama tak miałam, że planowałam zostać jedynie na okres wakacyjny, ale teraz mam zamiar pracować nadal i połączyć karierę ze studiami. Jestem pod wrażeniem warunków i cieszę się, że tutaj trafiłam.

@Karol

Zgadzam się z opinią. Trzeba coś z siebie dać, żeby dostać. Ja zawsze przykładam się do swojej pracy w 100% i bardzo się cieszę, że zostałem tutaj doceniony.

Kordian
@Marcin

Osobiście uważam, że się mylisz. Firma daje tak duże perspektywy rozwoju i zdobycia doświadczenia, że ja ze wstępnych planów, że zostaję na 3 miesiące, jestem tutaj już rok. Uważam, że nie ma lepszego miejsca, żeby nauczyć się od podstaw, jak działa branża. Jestem świeżo po studiach i polecam :)

Pamela
@Marcin

Pracuję kolejny rok i nadal nie planuję rezygnacji. Wszystko zależy od Ciebie, mnie się praca bardzo podoba i uważam, że się w niej spełniam.

Żaneta
@Marcin

Uważam, że na długi również. Wszystko zależy od człowieka, to oczywiste, ale w mojej opinii, dopiero na dłuższą metę jesteś w stanie rozwinąć tutaj skrzydła i docenić szansę, jaką dostaniesz, przyjmując tutaj pracę :)

@Daria

Ja akurat pracowałem ponad 2 lata i praca jak i pensja była ok, ale spróbowałem swoich sił jako freelancer i jednak to jest moja droga

@Jarek

Ja zaczęłam od praktyk i miałam wiele obaw, bo to pierwsze "poważne" miejsce pracy, ale sprawdziłam się, więc zostałam na dłużej

Poszczęściło mi się i pracowałem w ekipie z bardzo fajnymi ludźmi. Podobało mi się tutaj.

@Andrzej

Ludzie, z którymi ma się podobny vibe są bardzo ważnym elementem udanej współpracy i rozwoju w firmie. Tutaj jest to niemal pewne :)

Alina
@Andrzej

Zgadzam się, nie miałam nic do zarzucenia. Zespół świetny, ludzie mili, praca jak praca - kiedy dobrze wykonujesz swoje obowiązku, wszystko jest dobrze. Polecam :)

Frania
@Monika

Ojjj tak, u mnie kliknęło od razu z zespołem. Podobne poczucie humoru, styl życia i podobne cele. Lepiej się pracuje, jak trafisz na osoby, z którymi doskonale się rozumiesz.

Marlena
@Frania

Zdecydowanie, ludzie to podstawa i to oni tworzą firmę. Od razu chce się pracować wśród fajnych ludzi.

Kaja
@Monika

Tak tak - prawda, ludzie to podstawa. Super atmosfera w teamie i wzajemne wspieranie się jest bardzo ważne.

Ad
@Andrzej

Ja pracowałem tutaj od czasu praktyk studenckich czyli ładnych kilka lat. Oprócz dużej ilości wiedzy i pozyskanych kontaktów, zawsze miło wspominam ekipe, z którą pracowałem.

Marika
@Andrzej

Ja też jak tutaj pracowałam to miałam fajną ekipę ludzi. Trafiłam do naprawdę super działu.

Rose
@Andrzej

Ja w trakcie praktyk tutaj też poznałam wiele fajnych osób

Bovska
@Andrzej

Ja miałam tu lepsze i gorsze momenty, ale na ludzi trafiłam świetnych. Zresztą poznałam tu swoją przyjaciółkę, więc mowi to samo przez siebie :)

@Rose

Ja obawiałam się tego, ze idę na praktyki bez żadnego znajomego, ale niepotrzebnie, bo naprawdę super mnie przyjęto

Jarek

Pracowałem kiedyś w innej firmie z branży i myślę, że w Cavatinie jest lepiej. Dobra pensja i wypłacana zawsze na czas.

@Jarek

Jak duża jest rotacja? Jak długo Pan tam pracował? Czy u konkurencji pracuje się zdalnie? Pozdrawiam.

Jarek

Zdziwiłbyś się jak często mi się to w przeszłości zdarzało.

Karol
@Jarek

Też tak uważam, mam już w tym przypadku duże doświadczenie, więc mogę porównać i tu pracuje mi się o niebo lepiej.

Alek
@Karol

Ja przeniosłem się tu z konkurencyjnej firmy i Cavatina zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. O wiele lepsze warunki umowy, swobodniejsza atmosfera i bardziej wyrozumiałe szefostwo.

@Alek

Mam tak samo. Już wiele innych firm za mną i tu pierwszy raz mam ochotę zostać na dłużej. Świetnie się ze wszystkimi dogaduję, szefostwo też jest naprawdę wyrozumiałe i mamy dobre wypłaty.

Igor
@Alek

Zdecydowanie, firma ta na tle konkurencji wypada znacznie lepiej. Lepsze warunki zatrudnienia, pieniądze, a przede wszystkim przyjazny zespół. Warto rozważyć zmianę pracy na tę tutaj :)

Iza
@Igor

Pracowałam w innych firmach w tej branży i nie chciałabym tam wrócić. Tutaj mam wszystko, czego mi trzeba.

@Jarek

Ja nie miałam porównania, bo była to moja pierwsza praca tego typu, zaczęłam jeszcze studiując, ale jak dla młodej osoby pensja była spoko, a też wiadomo, że wtedy człowiekowi zależy na zbudowaniu dobrego Cv i zdobycia umiejętności

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Szymon

Praca nie dla każdego. Tyle powiem.

Kamdydat
@Szymon

Co to znaczy nie dla każdego? Mozesz cos więcej powiedzieć?

Julek
@Szymon

Także uważam, że trzeba być ambitnym i zawziętym, ale praca tutaj popłaca - jest możliwość rozwinięcia skrzydeł. Ja jestem wdzięczny za stałą pracę z benefitami, jak przykładowo dodatkowy angielski czy multisport, kiedy wszystko drogie w dzisiejszych czasach. Polecam się zainteresować rekrutacją.

Piotrek
@Julek

Zdecydowanie! Ja na przykład, czułem się, jak ryba w wodzie -widziałem, że z dnia na dzień umiem i potrafię więcej. Uważam, że praca tutaj była bardzo dobrym doświadczeniem i jestem wdzięczny za ten czas w moim życiu.

@Julek

Dokładnie. Stała praca z rzetelnym wynagrodzenie, które wpływa zawsze na czas na konto, jest w dzisiejszych czasach bardzo istotną sprawą. Benefity także na plus.

@Kamdydat

Według mnie po prostu trzeba na starcie wiedzieć z czym wiąże się praca tutaj, żeby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Najlepiej już na rozmowie wiedzieć czego się oczekuje i czy druga strona jest w stanie to zapenić

Rob

Też pracowałem w Cavatinie przez rok i byłem zadowolony. Akurat ja zmieniłem pracę ze względu na wyprowadzkę, więc mam zupełnie inne doświadczenia.

@Rob

Ja dzięki pracy w Cavatinie miałam możliwość zapoznać się z tą branżą, ale też pracować w zespole, co dało mi sporo korzyści.

Ola

Pracowała tam dosyć długo, fajna ekipa, mili ludzie

Julia
@Ola

Pracowałam w zeszłym roku, wyjechałam więc i praca się skończyła. Ogólnie, bardzo dobre wspomnienia, miło czasem pogadać z osobami, z którymi byłam w teamie.

Nikodem
@Ola

Ja pracuję 3 miesiące i też nie mam nic negatywnego do powiedzenia. Kończę etap wdrożeniowy, dostałem mega dużo wparcia i pomocy :)

Zerodem
@Nikodem

3 msc wiec pewnie lada dzień bedzie zmiana pracy. Średnia w tej firmie do niewiele wiexej niż 3 msc

Mila
@Ola

Ja odbyłam staż studencki i byłam pozytywnie zaskoczona atmosferą jak i samą pracą.

Jakub
@Ola

Ekipa najlepsza! Regularnie po pracy spotykamy się integracyjnie, co ma dobry wpływ na współpracę.

Elina
@Ola

Ja też trafiłam tu na naprawdę super ludzi, a jest to dla mnie ważne w pracy :)

Lucas
@Ola

Różne zdania w tym temacie, ale akurat w czasie jak ja pracowałem też miałem fajnych ludzi w pracy, mega wspominam ten czas pod tym względem

Krystian

Pracowałem w kilku firmach z branży i uważam, że w Cavatinie jest lepiej niż u konkurencji. Dobre warunki i atrakcyjna pensja.

Weronika
@Krystian

Potwierdzam, do konkurencji nie ma co porównywać. Tam nie miałam tylu benefitów w postaci multisporta, opieki medycznej czy lekcji angielskiego. Doceniam to, co mam tutaj.

Dionizos
@Weronika

Dodatki faktycznie były na plus, sam też korzystałem i byłem mega zadowolony

Ig
@Krystian

Na pewno jest sporo młodych osób, a ja akurat cenię sobię pracę w dynamicznym zespole, więc naprawdę efektywnie działamy, ale też się integrujemy

Mateusz

Dobre doświadczenie na początek, żeby zobaczyć jak czasami może wyglądać praca.

@Mateusz

@Mateusz Rozwiń temat. Dobre doświadczenie jak czasami może wyglądać praca...jak źle, czy jak dobrze? O jakim dziale piszesz?

@Kasia

Ja robiłem na budowie. Praca była ciężka, ale zahartowałem się na przyszłość. Mam teraz inne podejście do wykonywanych przez siebie zleceń i co do tego, czego chcę od pracodawcy, więc ogólnie doceniam czas jaki spędziłem w Cavatinie.

Kuba
@Mateusz

@Mateusz? Rozwiniesz troszkę? Zastanawiam się czy by nie pójść na budowę no i co znaczy "ciężka"? Praca po 10h? Tragiczny przełożony? Praca fizyczna?

Wiola
@Mateusz

Zdecydowanie, jeśli ktoś otrzymuje możliwość pracy tutaj od razu po studiach, to serdecznie polecam! Takiej wiedzy i umiejętności nie można pozyskać wszędzie, a doświadczenie w branży jest niezwykle istotne! Tutaj można się nauczyć naprawdę wiele.

Tosia
@Wiola

W 100% się zgadzam. Kiedy moi znajomi byli zajęci imprezowaniem, ja zdobywałam doświadczenie i uczyłam się niesamowicie przydatnych rzeczy. Bardzo cieszę się, że kolega z innej uczelni polecił mi robić tutaj praktyki, później dodatkowo robiłam też staż.

@Tosia

Też mam taki zamiar - szukam dobrego miejsca na praktyki zawodowe i znajomy rok wyżej, polecił mi spróbować tutaj :)

Kevin
@Wiola

Zdobyłem doświadczenie i całkiem nieźle zarobiłem. Duży plus za fajny team :)

@Kevin

Ty dostałeś się jako absolwent po studiach? Na staż czy do razu przyjęli cię na normalną umowę? Jak nie trzeba mieć zawodowego doświadczeni to od początku jest ktoś kto poprowadzi za rękę i wdroży?

Kamil
@Mateusz

Też doceniam spędzony tutaj czas. Wiele się nauczyłem i wyniosłem stad cenne lekcje, zdobyłem doświadczenie.

@Tosia

Ja też łączyłam pracę ze studiami. Na dobre mi to wyszło, teraz mam o wiele większe możliwości i lepszą pozycję na rynku pracy.

Julka
@Paweł

O ekstra, ja rozglądam się tutaj za stażem. Chcę znaleźć coś, co pozwoli mi rozwinąć siebie i przy okazji będzie mocnym wpisem do CV na przyszłość.

Marika
@Julka

No to dobrze trafiłas. Ja zaczęłam pod koniec II roku, robiac praktyki i kontynuowałam podczas ostatniego roku na studiach. Byłam zadowolona

Igor
@Grzegorz

Ja zaczynałem od stażu. Dobrze mi poszło i zaproponowali dalszą współpracę. Warto próbować :)

Dionizos
@Mateusz

Ja pracowałem kilka lat. Dużo zależy z jakimi osobami się współpracuje, sam pracowałem z przeróżnymi, więc faktycznie od tego zależało jak w danym czasie lepiej czy gorzej się pracowało

Ig
@Dionizos

Trzeba przyznać, że ludzie to główny filar pracy tu, więc jak trafi się na spoko ekipę to jest ok

Tadeusz

Polecacie pracę w Cavatinie?

Kamila
@Tadeusz

Ja miałam na początku kilka zastrzeżeń, ale w sumie po dłuższym czasie się przekonałam i pracuję tutaj już drugi rok.

Ignacy
@Tadeusz

To zależy. Wiem, że dużo osób ma mieszane uczucia co do standardów pracy w Cavatinie. W moim przypadku była to pierwsza praca i szczerze to chwalę sobie doświadczenie, które tam zdobyłem.

Olaf
@Ignacy

Trzeba potrafić doceniać, to co się otrzymuje. Ja też uważam, że bardzo dobrze się tutaj pracowało na samym początku, kiedy nic nie umiałem. Po czasie wiedza i umiejętności, które zdobyłem tutaj, naprawdę jest przydatna i użytkowa w dalszej perspektywie.

Krystian
@Tadeusz

Ja tam jestem zadowolony - zespół miły i pomocny, zawsze można się zwrócić z problemem, a praca, mimo że wymagająca, to naprawdę ciekawa i nie nudzi się po kilku miesiącach.

Aleksander
@Tadeusz

Tak, jest bardzo spoko, można się wiele nauczyć jeśli planujesz zdobywać tutaj pierwsze doświadczenie :)

@Tadeusz

Tak, polecam. Można się "wgryźć" w pracę w branży i zobaczyć ją od środka. Ja po pracy tam wiedziałam, co chcę robić w przyszłości, a czego nie.

@Nina

Też polecam - fajni ludzie, praca rozwojowa, na pewno nie będzie się miało poczucia stania w miejscu.

Żaneta
@Ignacy

Początki zazwyczaj są dość trudne, dlatego o wiele bardziej doceniam mój zespół, który bardzo mi pomógł. Naprawdę super ludzie i dobra atmosfera.

Nie polecam
@Tadeusz

Pierwsze miesiące wydaje Ci się że nic nie wiesz. Po kilku miesiącach wydaje Ci się że już wiesz co robisz. Po roku zdajesz sobie sprawę że wszystko co robisz nie ma sensu bo zarząd zmienia decyzję co tydzień. Ogólnie nie polecam można się nabawić depresji albo choroby dwubiegunowej od ciągłego zakrzywienia rzeczywistości.

Ernst
@Tadeusz

Ja akurat pracowałem kilka lat zaczynając od praktyk studenckich, więc jako wdrożenie się w branże polecam.

Dora
@Tadeusz

Jak w każdej pracy były lepsze i gorsze momenty, ale generalnie bardzo dobrze wspominam pracę tutaj. Bardzo dużo się nauczyłam i zyskałam sporo kontaktów.

Artur
@Dora

Z kumplem byliśmy tu na praktykach studenckich i naprawdę nam się podobało, ale fakt, że w dwójkę zawsze raźniej

Grzegorz

Moja rozmowa o pracę odbyła się bardzo sprawnie. Zaproponowali mi dobre warunki pracy.

Art
@Grzegorz

Zacząłeś tu pracę? Jak atmosfera i inni pracownicy?

@Art

Pracowałem dwa lata. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Super ludzie i zarobki też w porządku.

Art
@Grzegorz

Ja właśnie jestem w trakcie aplikowania do pracy tutaj. Stwierdziłem, że sam się chce przekonać jak to wygląda wewnątrz a nie tylko sugerować się opiniami.

North
@Grzegorz

A może ktoś powiedzieć coś wiecej jak atmosfera na rozmowie? Warto się jakoś konkretnie przygotować?

Ed

Albo ma się czasem serio wygórowane oczekiwania. Dla mnie praca była w sumie ok, ale to też był czas świeżo po studiach, więc bardziej zależało mi na rozeznaniu i poznaniu branży niż na mega zarobkach, które i tak były w porządku

asd

Praca w super ekipie, bez zbędnej presji

Julia
@asd

Widzę, że sa tu rozne opinie w tej kwestii, ale ja tez mialam fajna ekipe w czasie pracy tutaj, wiec pewnie zalezy kto na kogo trafil

Damian

Znalazłem tutaj pracę po pandemii, kiedy było kiepsko o robotę, więc jestem zadowolony z pieniędzy.

Sławek
@Damian

Miałem podobnie. Z drugiej strony, teraz kiedy trochę łatwiej o zmianę miejsca zatrudnienia, mam zamiar szybko znaleźć coś nowego.

@Sławek

Też udało mi się tu znaleźć pracę po pandemii i jestem z niej bardzo zadowolony, więc na pewno zostanę tu na dłużej.

Lila
@Damian

Też pracowałam tam w trakcie i po. Jestem bardzo wdzięczna za szansę, wtedy było na prawdę ciężko na rynku pracy.

Luda
@Damian

Dokładnie. Okres pandemii był mega ciężki, więc też zaczęłam pracę tutaj. Szczególnie jestem zadowolona ze szkoleń - mocny wpis w CV, a jako świeżak na rynku pracy, wszystko na wagę złota.

@Luda

Ej a to jakie szkolenia dostaje się tu na start właśnie, jak nie ma się doświadczenia? Czego uczą? I czy jak to daje mocny wpis do cv, to firma oferuje tez jakieś referencje opisowe, czy tylko informację że dana osoba pracowała?

Bartek

Dobra praca, a co do atmosfery też nie można się doczepić. Fajni, mili i pomocni ludzie.

Agata
@Bartek

Ja też się miło zaskoczyłam współpracownikami, fajnie trafiliśmy :D

angelika
@Agata

ja właśnie bardzo się zintegrowałam z ludźmi i jestem zadowolona z warunków

Bartek
@Bartek

Atmosfera to coś, co cenię tutaj najbardziej. Tak przyjaznych i otwartych ludzi niełatwo jest znaleźć, szczególnie w pracy. Warunki bardzo dobre, wszystkie jasne od początku wiadome. Jeśli chce się coś osiągnąć, trzeba włożyć w to wysiłek, dlatego uważam, że praca tutaj jest opłacalna, jeśli lubi się to, co się robi.

Justyna
@Bartek

A jako kto pracujesz? W sumie to daj znać, czy są tam jakieś oddzielne działy i gdzie najlepiej startować. Jakaś w porządku praca dla kobiet się znajdzie?

Kobieta
@Justyna

Dla młodych dziewczyn, najlepiej singielek to tak. Ale jak chcesz mieć życie prywatne a w szczególności dziecko to już nie bardzo. Chyba że masz do dyspozycji babcię albo opiekunkę, która będzie Ci odbierać dziecko żeby nie zamknęli go w przedszkolu bo ciężko z tamtąd wyjść przed 17. O 16 niektórzy z team leader'ów dopiero zaczynają się rozkręcać....

Elmo
@angelika

Też nie miałem problemów z adaptacja, spoko ludzie można się pośmiać i wzajemnie się od siebie czegoś nauczyć.

Hubert
@Bartek

Tak, ludzie są tu świetni! Dużo efektywniej mi się pracuje w zgranym zespole.

Kris
@Bartek

Wiadomo, dni i okresy w pracy są różne jak i w życiu prywatnym, ale zawodowo zawsze miałem tu fajną ekipę współpracowników.

Lux
@Bartek

Ja wspominam dobrze czas pracy tutaj właśnie dzięki ludziom. Sam poznałem tu swojego długoletniego już przyjaciela.

Erixa
@Bartek

Pewnie zależy od działu w jakim się pracuję i ekipy w danym momencie, ale ja faktycznie poznałam kila super osób

Lewy
@Erixa

Też muszę przyznać, że w trakcie mojej pracy tutaj poznałem kilka fajnych osób, z którymi mam kontakt do dziś. Fajni ludzie, ale też świetni specjaliści.

Tau
@Bartek

Ja będąc na praktykach trafiłem na spoko ludzi, ale wiadomo, ze nie z wszystkimi jest specjalna sympatia

Witam, weszłam tu, bo szukam pracy, a znalazłam ich aktualną rekrutację na stanowisko asystent projektanta instalacji HVAC. Super dla mnie, że napisali, że rekrutacja jest zdalna. A ile jest etapów i jak czasowo to wygląda? Jak to jest rekrutacja na posadę asystencką, to czy konieczny jest tu jakiś okres próbny na początek?

Krystyna Ka

Mnie się tutaj podoba. Przyszłam kilka miesięcy temu i nie mam na co narzekać :D

Weryfikator

A może nie przelogowałeś się i piszesz o innej firmie ?

@Krystyna Ka

Patrząc na rozbieżność opinii, chyba dużo zależy od oczekiwań i podejścia do pracy konkretnej osoby. Ja akurat trafiłem tu dobrze i prace wspominam ok

kandydat

Bardzo rozczarowałam się podejściem tej firmy do rekrutacji. Miesiąc temu trafiło tam moje CV, później nastąpiła rozmowa z zewnętrznym rekruterem zakończona mocną rekomendacją. Następnie dział rekrutacji firmy potwierdził swoje zainteresowanie moją osobą i ostatnim krokiem miała być rozmowa z szefostwem. Na rozmowę czekałam 3 tygodnie, otrzymując informacje o ciągłych przeszkodach w postaci urlopów, braku czasu itp. Gdyby nie zewnętrzny rekruter, do tej pory nie dowiedziałabym się, że "rekrutacja na dane stanowisko została wstrzymana", choć z rozmów wynikało, że jest pilna potrzeba, by takową osobę znaleźć. Dodam, że ogłoszenie o poszukiwaniu kandydata na to stanowisko ciągle wisi na wszystkich możliwych portalach, choć jest nieaktualne. Cały ten proces to całkowity brak szacunku do kandydatów. Oferty tej firmy wyglądają na bardzo interesujące na tle innych, ale niech Was to nie zwiedzie. Ja żałuję, że tak długo czekałam, nie warto było...

Grażyna
@kandydat

dobrze rozumiem ze do tego etapu rozmowy z szefostwem to nie doszło wogóle ?

@kandydat

To dobrze, że zawiesili rekrutacje. Jakby cię zatrudnili i tak byś się zmyła do 4 miesięcy - taki jest tam średni czas pracy. Jedna wielka strata czasu.

Nataniel

Pracuję rok, twoje słowa nie mają żadnego pokrycia. Praca jest dobra i daje szanse na rozwój swoich umiejętności, trzeba potrafić z tego skorzystać.

Milena
@Nataniel

Prawda, trzeba się przyłożyć i dać coś od siebie, wtedy praca popłaca. Ja jestem bardzo zadowolona, chociaż pracuję dopiero kilka tygodni.

Helena

średni staż to 4 miesiące według Ciebie? A podasz jakiś konkretny powód? Widzę, że tu odmienne zdania mają więc pytam

Martyna
@Helena

Według mnie tak rozbieżne opinie wynikają z oczekiwań. Zależy na czym komuś zależy. Jeśli jest się sfokusowanym na ciekawej pracy w fajnym zespole to Cavatina jest dobrym miejscem, ale faktycznie czasem bywa wymagająco, jak w każdej pracy. Najgorzej mieć wygórowane oczekiwania, a nie chcieć włożyć w pracę swojego wysiłku :)

Finks
@Martyna

Według mnie każdy chce trafić jak najlepiej i mieć fajne warunki pracy, ale racja w tym, że często jest to zależne od własnego wkładu

An.

Nie polecam pracy w tej firmie, panuje nieprzyjemna atmosfera. Jeśli ktoś chce zrezygnować z obecnej pracy to nie warto!

Witek
@An.

Dzień dobry. Jak długo Pani tu pracowała? i kiedy zmieniła Pani zatrudnienie? Pozdrawiam

Daniel
@An.

Pracowałem w tej firmie. Moim zdaniem atmosfera w firmie była dobra.

Karola
@An.

Ja mam bardzo zgraną ekipę i nie mamy żadnych dziwnych sytuacji między sobą.

Angelka
@An.

A ja pracowałam w Cavatinie ponad półtora roku i przyznam, że sporo się tu nauczyłam, głównie dlatego, że trafiłam na fajny i pomocny zespół, więc ostatecznie byłam zadowolona ze współpracy.

Angelka

Z powodów osobistych, co nie zmienia faktu, że moja opinia jako byłego pracownika jest pozytywna na temat Cavatiny i nic jej nie zmieni.

wika
@An.

Dlaczego? Atmosfera to dość subiektywna rzecz, a ciekawa jestem innych argumentów :D

kala
@Angelka

Ja zdobyłam tu masę doświadczenia, którego z czystej teorii czy studiów w życiu bym nie miała. Dzięki Cavatinie rozwinęłam się i wiem już, że chcę pracować w tej branży na stałe.

marysia
@An.

Atmosfera jest akurat świetna, każdy z każdym się dogaduje i można liczyć na ludzkie podejście góry.

Nie
@marysia

Nie mozna na nic liczyć. Tylko sam hejt, obelgi i brak szacunku

jola
@Nie

To wydaje mi się, że mówisz o innej firmie, bo pracuję tu kilka miesięcy i nie odniosłam takiego wrażenia, a uwierz, że jestem bardzo wrażliwa na takie kwestie i nie chciałabym pracować w takiej atmosferze.

Nadia
@An.

Atmosfera jest w porządku. Każdy każdemu pomoże i czasem widujemy się nawet po pracy na kawę czy piwo.

Ida
@Nie

Ja spotkałam się tutaj z dużym szacunkiem ze strony współpracowników i kadry, co mnie pozytywnie zaskoczyło po poprzedniej pracy.

@An.

Dla mnie atmosfera jest bardzo ważna, a że tu jest w porządku to zostałam tu. Nie wyobrażam sobie pracować, gdzieś gdzie źle bym się czuła.

Aleksandra
@An.

Atmosfera jest w porządku. Co prawda pracuję tu dopiero póltora miesiąca, ale nie mam problemu z integracją i współpracą z zespołem.

@An.

Nie zgodzę się z Tobą, atmosfera jest naprawdę świetna i nie ma rywalizacji czy sporów.

Grażyna
@Asia

mowisz o jakims konkretnym dziale w firmie ze jest tak dobrze? widze u nich sporo rekrutacji i zastanawiam sie czy w dziale gdzie pracuje grafik jest w porzadku ? ;)

@Grażyna

W zasadzie przeszłam z jednego działu do drugiego i tak naprawdę w obu było bardzo w porządku, więc myślę że to norma w firmie :D

@An.

Czemu tak myślisz? Ja pracowałam tam koło pół roku i dobrze wspominam ten czas.

Ewelina
@Ola

Też się zdziwiłam jak to przeczytałam. Co prawda nie pracuję tu długo, ale zwracam dużą uwagę na atmosferę w każdym miejscu pracy i tu jest naprawdę dobrze.

Hela
@Nadia

Zgadzam się z Twoim zdaniem, wszyscy są dla siebie mili, panuje przyjazna i pozytywna atmosfera. Mnie nigdy nic niemiłego nie spotkało, a pracuję tutaj już prawie pół roku.

@Hela

A pracodawca jakoś dba o relacje między wami? Macie jakies integracje itp?

Edek
@An.

Poproszę więcej informacji. Pracuję od ponad pół roku i po wcześniejszych doświadczeniach w innej firmie, uważam, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Nie mogę powiedzieć złego słowa na tę firmę.

Emil
@Daniel

Praca dobra, zarobki dobre, ludzie, na których trafiłam fani i pomocni. Uważam, że można tutaj rozwinąć skrzydła i sprawdzić, czy praca w takim sektorze jest dla Ciebie. Dla mnie świetna przygoda.

Piotrek
@Emil

No i to rozumiem i ze wszystkim się zgadzam. Dodałbym jeszcze, że mamy świetny system benefitów, kartę multisport i dodatkowe zajęcia z angielskiego.

Darek
@Piotrek

Benefity są bardzo fajne i motywują do rozwoju. Na angielski nigdy nie chciało mi się zapisywać i wydawać dodatkowych pieniędzy, tutaj mam darmowe lekcje z racji, że jestem pracownikiem :)

Nicolas
@Ola

Też nie mam zastrzeżeń do pracy w tym miejscu. Mimo że obecnie nie jestem już w teamie, życzę im szczęścia i polecam, to był dobry czas.

Renata
@Daniel

Atmosfera jest bardzo dobra, kto nie pracuje teraz, ten może mieć inne, mylne wyobrażenia. Ze swojej strony polecam.

Kuba
@An.

Według mnie atmosfera była spoko. Zawsze mogłem na kogoś liczyć, jeśli potrzebowałem pomocy, a oprócz tego każdy skupiał się konkretach i na pracy, co ja akurat cenię. Kilka razy też spotkaliśmy się integracyjnie, więc ekipa fajna.

Ada
@Ida

Tak, atmosfera jest naprawdę super. W końcu trafiłam do miejsca, gdzie nie muszę się stresować tym, że potrzebuję kogoś poprosić o pomoc.

Marlena
@An.

To może na przestrzeni lat się pozmieniało, bo ja pracuję od kilku miesięcy i jest naprawdę jest tu fajna ekipa ludzi. Zawsze każdy stara się pomóc jeśli jest taka potrzeba.

Gosia
@Edek

Mam takie samo doświadczenie. Przez różne opinie obawiałam się czy znowu nie trafię do słabego pracodawcy, ale na szczęście niepotrzebnie się martwiłam. Naprawdę lubię tę robotę i ekipa pracowników jest super.

Lu
@An.

Ja pracuję tu już prawie rok i atmosfera jest w porządku. Wypełniam swoje obowiązki jak najlepiej, ale zawsze jak potrzebuję pomocy to ją dostaję, stąd zdziwienie Twoją opinią. Może akurat trafiłaś wtedy na nieodpowiednie osoby, ale obecnie jest naprawdę spoko.

Finks
@Lu

Zależy na kogo się trafi, wiadomo, że w firmie są rotacje jak wszędzie. Jak ja pracowałem to nie było większych problemów czy spin między pracownikami, wszyscy skupiali się na tym, co mają do zrobienia

Krzysiek

Czy w Cavatinie można szybko awansować?

Inka
@Krzysiek

Wszystko zależy od twojego zaangażowania :) Awans oczywiście jest możliwy, trzeba pokazać, że na niego zasługujesz :)

@Krzysiek

Jeśli jest widoczne Twoje zaangażowanie w pracę i potwierdzają to wyniki Twojej pracy to awans jak najbardziej jest możliwy :)

Izka
@Krzysiek

Zależy od wielu rzeczy, więc ciężko odpowiedzieć, ale ogólnie rzecz biorąc jest możliwe

hania

dobra praca, gdzie dba sie o pracownika i się go szanuje.

Julka
@hania

Zgadzam się, dobrze że koleżanka doradziła mi to miejsce.

@hania

No i mamy też dużo benefitów i szanse na różne ścieżki rozwoju.

@Ania

Ja właśnie byłam pod wrażeniem jak przyszłam tu z innej firmy, bo dostałam tu o wiele więcej możliwości niż tam i jestem lepiej traktowana :D

Kaja
@hania

To prawda i dostaje się naprawdę komfortowe warunki do pracy przez co czuję się tu bardzo dobrze.

Justyna
@Ania

Np jakich, opowiesz coś więcej mi o tej pracy? Koniecznie jeśli masz taka opcje

@Justyna

Fajni współpracownicy, praca wymagająca ale dająca satysfakcję i dobre warunki umów.

@Ola

A najlepsze jest to, że nie ma ciężkiej atmosfery jak w innych takich firmach, można czuć się dobrze.

angelika
@hania

to prawda, ja widzę różnicę pomiędzy tą firmą a innymi gdzie pracowałam

Kamil
@angelika

Ja pierwsze kroki stawiałem właśnie w tej firmie i na prawdę pozytywnie się zaskoczyłem. Na przestrzeni czasu mogę powiedzieć, że mają o wiele więcej benefitów pracowniczych niż inne firmy, z którymi później współpracowałem.

Gabrysia
@Julka

Ja też jestem mega zadowolona z decyzji, jaką podjęłam po namowach przyjaciółki. Teraz poza fajną pracą, pracuje w niej z najbliższą mi osobą!

@Kaja

Ja wreszcie po wielu firmach, w których miałem nieprzyjemność pracować, trafiłem na to miejsce. Warunki jak dla mnie są naprawdę dobre, nie mówiąc już o zarobkach, które po poprzednich doświadczeniach, są świetne. Pracuje w nowoczesnym biurowcu, co też wpływa na komfort pracy. Mam multisporta, więc po pracy mogę się zmęczyć dodatkowo na siłowni. Wreszcie czuję, że mam stabilne warunki pracy.

Wiktoria
@Ania

To prawda, po prostu nie każdy chce się rozwijać i pracować na swój sukces. Ja jestem mega zadowolona i jestem wdzięczna za szansę, jaką tutaj dostałam. Chcę ten czas wykorzystać na maksa i poszerzyć swoje horyzonty.

Janek
@Kamil

Mnie praca tutaj odpowiada. Wiem, za co jestem odpowiedzialny, jakie są moje zadania, z czego mam się wywiązać. Wszystko jasne, warunki przejrzyste, szefostwo jest naprawdę spoko, można się bez problemu dogadać.

Inga
@angelika

Dla mnie różnica jest kolosalna, zdecydowanie więcej benefitów, bardzo fajne biuro w świetnej lokalizacji, pomocny zespół. Można się wiele nowego nauczyć i dowiedzieć.

Diana
@Gabrysia

Ja w Cavatinie poznałam wiele wspaniałych ludzi, w tym moją obecną przyjaciółkę. Zespół jest naprawdę wspaniały i bardzo wyrozumiały. Bez problemu wyjaśniali mi niektóre niezrozumiałe kwestie i pomagali na samym początku mojej przygody w tej firmie. Bardzo miło wspominam czas pracy tam!

Kaśka
@Ola

Zespół jest mega miły i pomocny, wcześniej nie spotkałam się z taką otwartością teamu. Bardzo fajna lokalizacja biura i same możliwości rozwoju w firmie są bardzo duże.

Olaf
@Janek

Podobnie u mnie, nie rozumiem problemu niektórych - jeżeli wykonuje się swoje zadania profesjonalnie i rzetelnie to idzie za tym satysfakcja z pracy. Ja jestem bardzo zadowolony, atmosfera przyjemna, kasa bardzo dobra.

Inga
@Diana

Zespół świetny, ludzie bardzo pomocni i chętni, aby udzielać rad. Ja pracowałam tam rok temu i wszystko było bardzo dobrze, nie widziałam większych minusów. Super są lekcje angielskiego, język obcy w tej branży jest bardzo ważny.

Tadek
@Ola

Według mnie taka praca jest najlepsza. Motywuje do poprawy swoich umiejętności i rozwinięcia nowych. Mnie się tutaj bardzo podoba i mam zamiar zostać na dłużej, niż planowałem.

Filip
@Ala

Zdecydowanie! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i dzięki temu lepiej nastawiony do pracy! Bardzo się cieszę, bo w poprzedniej pracy czułem się okropnie i nie byłem w stanie dawać z siebie, tyle ile chciałem.

Oliwia
@Kaja

Nie mam nic do zarzucenia. Jest to naprawdę dobra i ciekawa praca. Nie przychodzę do niej z przymusu, a z przyjemności :)

@Kaśka

Prawda, trafienie na zgrany zespół totalnie różnych od siebie osób jest bardzo trudny, a tutaj jest to możliwe! Jestem pod wielkim wrażeniem i cieszę się, że miałam okazję pracować z takimi motywującymi się wzajemnie osobami!

Emilia
@Inga

Nie ma co porównywać do innych miejsc! Tutaj standard i prestiż pracy jest o wiele wyższy, nie mówiąc o doświadczeniu zespołu. Od ludzi tutaj pracujących można się niesamowicie dużo nauczyć.

Martyna
@Ola

Potwierdzam! Bardzo fajne miejsce, nie miałam problemu, aby się tutaj odnaleźć.

@Oliwia

To jest właśnie najważniejsze- żeby praca nie była dla nas koniecznością i sprawiała radość. Mnie nie przeszkadza duża ilość obowiązków do wykonania - bardzo lubię być w ciągłym ruchu, wtedy czuję, że się rozwijam!

Renata
@Gabrysia

Super mieć znajomego w zespole! Mnie udało się i trafiłam na mega otwartą i przyjazną grupę :) W ogóle praca jest super i nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba :)

Dominika
@Gabrysia

Mega, ja nikogo nie znałam, ale szybko się zaaklimatyzowałam i poznałam super ludzi. Teraz tworzymy wspólnie najlepszy team :D

Tosia
@Julka

Ja też trafiłam z polecenia. Bardzo fajnie się złożyło, bo pracuję teraz z moją koleżanką z roku. Obie zaczynałyśmy od stażu, teraz pracujemy na stałe :) Jesteśmy zadowolone — pierwsza praca nie zawsze musi być niefajna :)

Jolka
@Ala

Mój team był mega zgrany. Czuliśmy się komfortowo w swoim towarzystwie i lubiliśmy razem pracować.

Milena
@Martyna

Zostałam bardzo miło przyjęta przez zespół, wszystko w bardzo przyjaznej i zdrowej atmosferze. Od razu wdrożenie łatwiejsze.

Iza
@Milena

No pewnie, jak jest miło, to i człowiek się lepiej czuje. A czy to przywitanie to tylko przedstawienie się, czy też jakieś wspólne wyjście właśnie jako powitanie? Może jakiś wspólny obiad?

Wiki
@Kaśka

Ja nauczyłam się tam wszystkiego, przyszłam jako totalnie niewtajemniczona osoba, także super! Można poszerzyć horyzonty.

@Martyna

Na początku mega się tego obwiałam, wiem, że trudno jest się wbić do zespołu. Na szczęście wszystkie moje negatywne myśli były na wyrost :D Wszystko bardzo pozytywnie, przyjęcie, adaptacja.

Olga
@Julka

Też jestem z polecenia i bardzo dobrze mi się pracuje. Fajnie, wreszcie zostanę gdzieś na dłużej.

Olga
@Jolka

U nas też nie było żadnych problemów, żeby się dogadać. Każdy stał za dobą murem - praca i relacje były dla nas najważniejsze.

Ernest
@Oliwia

Ja chcę się czegoś nauczyć, a tutaj mam ku temu spore możliwości. Już po pierwszym szkoleniu wiedziałem, że nauki będzie sporo, ale dla mnie to duży plus — większe doświadczenie jest teraz na wagę złota.

Amelia
@hania

Racja. Też byłam zadowolona w pracy, a w szczególności z relacji z współpracownikami.

@Kaśka

Zdecydowanie. Byłam zaskoczona, że zespół może być aż tak zgrany i pomocny.

Baska
@hania

Szacunek to podstawa postaw, więc nie powinno nawet być mowy o jego braku - ja pracując tu nie miałam z tym problemu

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 249, z czego 133 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.