Opinie o LEDONELED w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LEDONELED. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LEDONELED o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEDONELED w Poznań

Czy LEDONELED oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Volt Nowy wpis

Jeśli jesteś studentem to zlecenie przynajmniej kiedyś tak było.

Czy w LEDONELED poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

X Nowy wpis

Aż jeden raz w roku "premia" świąteczna i to aż 100zł! Jak dobrze pójdzie to nawet 100zł na Wielkanoc, czyli generalnie nie ma żadnych dodatkowych świadczeń ani premii

MMK

Fajna praca duzo się nauczyłam

Grażyna
@MMK

Czego na przykład się nauczyłaś? Miałeś jakieś szkolenia, które były certyfikowane? :-)

X
@Grażyna

Żadnych szkoleń nie ma, wszystkiego musisz nauczyć się albo sam albo uczy cię tego inny pracownik, a szefostwo ma cię generalnie głęboko w pompie, a jak poprosisz ich o pomoc to albo robią to z fochem albo zrzucają na pracowników.

MMK

Fajna praca duzo się nauczyłam

Pracownik Biurowy

Bardzo miła przyjazna

;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie LEDONELED? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

M

Są dodatkowo płatne lub do ustalenia

Witam, zgadzam się w 100% ze atmosfera w pracy dla (usunięte przez administratora) nie jest mila ale to nie do konca ich winna a raczej Pani (usunięte przez administratora), siostry jednego z wlascicieli ktora serdecznie pozdrawiam. To jest jednak malo istotne bo fakty wygladaja tak ze Panowie zatrudniaja kogos kto poszuka im nowych kontrachentow a po 3 mc. go zwolnia. W koncu po co komus placic co mc. ? skoro jak ktos raz pozyska klienta i bedzie on zadowolony to wroci i kupi bez wzgledu czy dany pracownik nadal pracuje. Umowa najnizsza a reszta... W ost. mc przygotujcie sie ze dostaniecie tylko to co na umowie. Jezeli chcesz pracowac w brazny oswietleniowej jako przedstawiciel to Bergman itd. Widze ze Panowie musieli pousuwac inne negatywne oceny bo brakuje rak do pracy a raczej naiwnych ludzi. Wstydzcie sie Panowie

@Paweł

tak dokładnie skoro handlowiec przez poł roku ma zerowe praktycznie wyniki wykonuje 3-5 połączeń dziennie do klientów , wynik ma racje jego brak mówi wszystko ;-) mimo wszystko powodzenia i zdobycia doświadczenia może kiedyś sprzedaż zaskoczy ;-) z Pozdrowieniami ;-)

Czarek

Generalnie to jest dobry pracodawca, fajną mamy atmosferę w pracy, więc polecam;)

Robert

@Piotr Nie rozumiem, skoro jest tak źle to dlaczego jeszcze tu pracujesz? Może ktoś zainspirował ten wpis?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w LEDONELED?

Dzień dobry Proszę o przesłanie aplikacji (usunięte przez administratora)

Lolek

Czy w firmie macie jakieś dodatki socjalne? Jaka atmosfera?

@Lolek

Dodatki socjalne ? Ha, raczaj nie w tym miejscu zwlaszcza ze umowa na najnizsza krajowa stawke a reszta pod stolem chociaz na Swieta Bozego Narodzenia rzucili dniowke. Atmosfera jakby nie P. Marek to tragiczna.

@Piotr

Pozdrawiamy Pani "Piotrze" Pawle

filomena

@Piotr Dziwna opinia, firma jest oceniana jako dobry pracodawca.

Ga

Pracowałam Ponad rok nie nie było źle choć wiadomio że nie idealnie . Ale ogólnie dużo pracy ale pensja zawsze na czas .

Ka

Lubię atmosferę w LEDONELED za: Ogólnie Fajnie sie pracowało

Bożena
@Ka

Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Informacje dotyczące atmosfery w pracy są ważne dla potencjalnych kandydatów do pracy. Dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi i podania jak najwięcej istotnych szczegółów dotyczących pracy w firmie LEDONELED. Jak np. wygląda kwestia zatrudniania pracowników?

Remik

Jakieś info moglibyście wrzucić czasami na to forum.

Domi

dobra atmosfera ogólnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o LEDONELED - Poznań

• Jak się pracuje w LEDONELED?

Zobacz opinie na temat firmy LEDONELED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEDONELED?

Kandydaci do pracy w LEDONELED napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEDONELED
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 357
    60-425 Poznań