Apleona FMS Sp. z o.o.

Opinie o Apleona FMS Sp. z o.o.

Maciej

@Adam, dziękuje za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Fm Solutions. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy w okresie w którym pracowałeś dla tego pracodawcy? Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego w firmie Fm Solutions? Pracodawca dbał o pracowników pod kątem podnoszenia kwalifikacji organizując specjalistyczne szkolenia? Napisz coś na ten temat.

@Maciej

Krótko podsumuję, że jak dla mnie środowisko pracy i kierownictwo na najwyższym poziomie. Technicy z którymi współpracowałem super. Zawsze znajdzie się jakaś baletnica której nawet spódnica przeszkadza wiec...… (pozostawię bez komentarza) Jeśli wrócę do Krakowa to na pewno chciałbym również wrócić do FM Solutions. Mam obiecane że mnie przyjmą. Ja nie zostałem nigdy przez nich oszukany. Wszystko na czas i zgodnie z umową. Tak trzymać!

Tak to dlaczego na czerwonych Makach 87 jest tak duza rotacja technikow?

widać, że argumenty masz bardzo mocne i zasadne nie ma co. Ja pracowałem w FM Solutions i na własne życzenie musiałem odejść z powodów czysto rodzinnych zmiana miejsca zamieszkania. Praca z ludźmi z czerwonych maków to przyjemność . Wymagają ale i nagradzają, nie wiem gdzie widziałeś chaos. Poleciłem im za mnie kolegę facet jest mega zadowolony. Jedyny minus to dojazdy do miejsca pracy ale to nie wina FMSOL tylko krakowskich korków.

Maciej

@Oni, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Fm Solutions? Jakie warunki oferuje pracodawca? Czy są one konkurencyjne porównując je z innymi firmami na rynku? Jak wygląda kwestia atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą w tej firmie? Zachęcam do wyrażenia szczegółowej opinii na temat pracy w tym miejscu.

Domi

Firma dająca możliwość rozwoju. Jesteś dziś koordynatorem za rok kierownikiem. Jesteś dziś technikiem za rok specjalistą ds technicznych lub też kierownikiem. Nie ma oczywiście tego ot tak :) ; trzeba się wykazać i pracować. Ważne - firma płaci na czas ; docenia wypłacając dodatkowe premie; płaci za nadgodziny. Szanuje każdego pracownika, szczególnie tego najniższego szczebla!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Apleona FMS Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Obiektu (K/M) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Karola

Polecam współpracę z tą Firmą. Warunki współpracy nie zmieniaja się po zatrudnieniu ☺, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia. Pakiet socjalny, bony na święta, premie..- to poprostu tu funkcjonuje☺.

Darek

Wiarygodna Firma dbająca o swoich pracowników. Pakiet socjalny zgodny z umówionymi warunkami. Umowa o pracę. Dobre wynagrodzenia, premie, podwyżki, bony świąteczne dla pracowników. Bardzo wiarygodna i uczciwa Firma z dużymi możliwościami rozwoju jakich mało na naszym rynku. Polecam!!!

adi

Solidny pracodawca. Firma prężnie rozwija się na ogólnopolskim rynku pracy, szanują pracowników i oferują bardzo dobre warunki zatrudnienia. Polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Apleona FMS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Apleona FMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apleona FMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Apleona FMS Sp. z o.o.