Bilfinger hsg fm sp. z o. o.

Opinie o Bilfinger hsg fm sp. z o. o.

Zorientowany

Dolny ŚLASK. Ciekawe dlaczego zmienili nazwę na Apleona HSG. Czyżby się wstydzili, ze NON-STOP poszukują pracowników na techników do obiektów. Płaca za mała, wymagania za duże, atmosfera nieciekawa, a może... szef, który kiedyś bąki zbijał w LG i ma sie za wielkiego fachurę selekcjonuje stronniczo i nieprofesjonalnie nowych pracowników.? Jak ego uderza komuś do głowy to chyba najwyższy czas przenieść się do polityki...

Bolo

Biurowiec we Wrocławiu. Atmosferę budują ludzie, jeśli masz normalnego przełożonego i ty jesteś normalny bezkonfliktowy to dogadasz się że wszystkimi. Jeśli rozchodzi się o warunki pracy to nie są złe ale z 2 strony du@@ nie ukrywają. W ciągu 6 lat pracy zero podwyżki, brak szkoleń i rozwoju. Multisportu w takiej firmie brak. Bony na święta mizeria. Chcesz rozwijać się na własną rękę to proszę bardzo, nie ma mowy o pokryciu przynajmniej części pieniędzy. Premiera nawet półrocznych brak. Praca dobra dla studentów którzy chcą posiedzieć 2 lata i spadać dalej. Ja siedzę zdecydowanie zbyt długo czas na zmianę.

Opiekun dziadka

Katowice SBP budynki A i B. Firma a raczej ludzie w niej pracujący czyt. przełożeni nakręcani przez pion zarządzający traktują swoich techników jak gów.. atmosfera która tam panuje nie do opisania. Niby niemieckie standardy..bez komentarza. A na stronie firmy pogrubioną czcionką -KIERUJEMY SIĘ SZACUNKIEM DO LUDZI.. Szkoda bo klienci, ochrona, firma sprzątająca (niektórzy, lecz w większości) bardzo fajni, i płaca nie najgorsza. Rotacja ludzi ogromna. Fajnie było póki nie zatrudnili koordynatora dziadka Andrzeja byłego zomowca, nic nie wiedzącego z ogromnymi problemami z pamięcią, fachową wiedzą, logicznym myśleniem i nawet liczeniem do 10-ciu. Wiadomo czym nadrabiał u przełożonych.. Wszyscy kpili z niego, co za tym idzie wystawił na pośmiewisko wizerunek firmy. Praca pod takim przełożonym upokaża. Dłużej się nie dało, mimo fajnego i ogarniętego kierownika Mańka. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Bilfinger hsg fm sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilfinger hsg fm sp. z o. o.