Bilfinger hsg fm sp. z o. o.

Opinie o Bilfinger hsg fm sp. z o. o.

Bartosz

@Zyczliwy Zastanawia mnie jedna rzecz w Twojej wypowiedzi. Pozwól, że zacytuję - "HR Business Partner, który nie zna elementarnych podstaw Kodeksu Pracy zakrawa o kpinę." Co dokładniej rozumiesz przez to stwierdzenie? Czy Kodeks pracy został złamany? Jeśli tak to w jaki sposób? @Oszukany Jeśli dobrze rozumiem - atmosfera aktualnie w firmie Bilfinger hsg fm nie jest najlepsza Twoim zdaniem, tak? W jaki sposób się to objawia, jeśli mógłbyś powiedzieć? @Zawiedziony W jaki sposób prezes firmy Bilfinger hsg fm lekceważy pracowników? Warto byłoby swoją opinię podeprzeć konkretami, aby ta była wiarygodna. Wszystkie te odpowiedzi powinny być dobrze uargumentowane, ponieważ są to poważne zarzuty. Czy ktoś jeszcze miał takie sytuacje jakie tutaj zostały opisane?

Zawiedziony

Nie polecam, wręcz odradzam. Zrobki marne, zero podwyżek , chociaż od dawna były obiecane. Nie ma z kim rozmawiać prezes totalnie lekceważy pracowników. W zarządzie nepotyzm i kolesiostwo

Zyczliwy

Firma z całkowicie zmarnowanym potencjałem. Zero aktywnej sprzedaży, zero usług dodatkowych dla istniejących klientów. Zero strategii. Jesteś pracownikiem? Nie licz na nic więcej niż goła pensja. Zero premii, brak systemu pracy podstawa + prowizja. Zero szkoleń. Zero inwestycji w pracownika. Ogłoszenia o pracę publikowane przez HR z info "wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna" - są żenujące. HR Business Partner, który nie zna elementarnych podstaw Kodeksu Pracy zakrawa o kpinę. Masz własne zdanie i chcesz się rozwijać? To z pewnością nie w tej firmie. Członkini zarządu zamiast skupić się na rozwoju spółki, strategii i budowaniu przewag konkurencyjnych to zajęta jest plotkami w firmie, "kopaniem dołków" pod kluczowymi pracownikami, zatrudnianiem stażystów do stania przy ksero całymi dniami i kopiowaniu faktur (absurd w dobie elektronicznego obiektu dokumentów), a z dbaniem o cash-flow też chyba słabo jej idzie...

@Zyczliwy 07.03.2018 20:10

Zgadzam z Zyczliwym. Jak fajny klient ABB to nic nie umieją z niego korzystać. A pieniądze strumieniem tam płyną. A pracownik to gno*** który chce wypłaty. Szkoda bo polubiłem fajny team, ale i atmosfera też padła jak z kasą kłopoty.

Oszukany

Firma wisi ponad 2000 brutto za nadzory i prace dodatkowe. Uwaga firma ma standardy złodziejskie. Czekam już miesiąc i nie wiem czy się doczekam.

@Oszukany 26.01.2018 12:39

Po ponad miesiąca opuźnienia w końcu przelali łaskawie. Firma ma powoli prawdopodobnie problemy z płynością

anonymous

Też pracowałem w tej żenada firmie kierownik buc gbur (usunięte przez administratora) nie znał sie w ogóle na sprawach technicznych.

Zorientowany

Dolny ŚLASK. Ciekawe dlaczego zmienili nazwę na Apleona HSG. Czyżby się wstydzili, ze NON-STOP poszukują pracowników na techników do obiektów. Płaca za mała, wymagania za duże, atmosfera nieciekawa, a może... szef, który kiedyś bąki zbijał w LG i ma sie za wielkiego fachurę selekcjonuje stronniczo i nieprofesjonalnie nowych pracowników.? Jak ego uderza komuś do głowy to chyba najwyższy czas przenieść się do polityki...

Bolo

Biurowiec we Wrocławiu. Atmosferę budują ludzie, jeśli masz normalnego przełożonego i ty jesteś normalny bezkonfliktowy to dogadasz się że wszystkimi. Jeśli rozchodzi się o warunki pracy to nie są złe ale z 2 strony du@@ nie ukrywają. W ciągu 6 lat pracy zero podwyżki, brak szkoleń i rozwoju. Multisportu w takiej firmie brak. Bony na święta mizeria. Chcesz rozwijać się na własną rękę to proszę bardzo, nie ma mowy o pokryciu przynajmniej części pieniędzy. Premiera nawet półrocznych brak. Praca dobra dla studentów którzy chcą posiedzieć 2 lata i spadać dalej. Ja siedzę zdecydowanie zbyt długo czas na zmianę.

Opiekun dziadka

Katowice SBP budynki A i B. Firma a raczej ludzie w niej pracujący czyt. przełożeni nakręcani przez pion zarządzający traktują swoich techników jak gów.. atmosfera która tam panuje nie do opisania. Niby niemieckie standardy..bez komentarza. A na stronie firmy pogrubioną czcionką -KIERUJEMY SIĘ SZACUNKIEM DO LUDZI.. Szkoda bo klienci, ochrona, firma sprzątająca (niektórzy, lecz w większości) bardzo fajni, i płaca nie najgorsza. Rotacja ludzi ogromna. Fajnie było póki nie zatrudnili koordynatora dziadka Andrzeja byłego zomowca, nic nie wiedzącego z ogromnymi problemami z pamięcią, fachową wiedzą, logicznym myśleniem i nawet liczeniem do 10-ciu. Wiadomo czym nadrabiał u przełożonych.. Wszyscy kpili z niego, co za tym idzie wystawił na pośmiewisko wizerunek firmy. Praca pod takim przełożonym upokaża. Dłużej się nie dało, mimo fajnego i ogarniętego kierownika Mańka. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Bilfinger hsg fm sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bilfinger hsg fm sp. z o. o.