Opinie o onninen.pl - ONNINEN Sp z o.o. w Teolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Onninen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Onninen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onninen Sp. z o.o. w Teolin

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Onninen Sp. z o.o.?

E

Tak, wynagrodzenie wraz z premią

W firmie tej są wiecznie, niekończące się rekrutacje wiec możecie sobie dalej opisać co tam może się dziać... motłoch korpo od radzam i przestrzegam z góry przed podjęciem pracy

Robotnik
@Piotr

Ja też "od radzam" i "prze strzegam" z góry, jak i z dołu ... przed czytaniem takich opinii. Tutaj nie ma rotacji pracowników.

@Robotnik

Piotrze udzielają rzetelnych informacji i nie wprowadzaj ludzi w błąd pracowałem tam ....

Kolega
@Piotr

Masz rację ciągłe zmiany też odradzam pracowałem tam długi okres mija trochę czasu ale tam się nic nie zmienia korpo i tyle odradzam szkoda czasu

Nowy pracownik

Jak wygląda praca ? Kasa? Atmosfera? Kierownicy/prezes. Nadgodziny? Praca po 8h? Odchodzę z innej znanej hurtowni

Zaciekawiony
@Nowy pracownik

Na jakie stanowisko?

Maciek.O

Witam,chciałabym dowiedzieć się jak przebiega proces rekrutacji w firmie, jestem elektykiem z upr.D i E, upr.na wózki widłowe.Mam 50 lat,w obecnej firmie pracuje 13 lat i czas na zmiany,poprostu się wypaliłam zawodowo.Poproszę o info czy warto startować do Waszej firmy.Pozdrawiam.

mamma
@Maciek.O

Nie zachecam. To przestała byc rozwojowa firma od czasu przejecia przez olbrzyma.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Onninen Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakie są warunki zatrudnienia w Onninen Sp. z o.o.?

O jakie stanowisko pytasz?

Jurgem

Ta firma wiecznie rekrutuje, a (usunięte przez administratora) na poziomie rekrutacji potwierdza wcześniejsze komentarze.

Neo
@Jurgem

Taaa, ja całe życie pracuję w branży elektotechnicznej, w tym w hurtowniach, a mądrą głowa z HR powiedziała mi, że nie mam kwalifikacji na to aby zostać sprzedawcą ladowym. No cóż, może i bym w to uwierzył gdybym jako handlowiec nie jeździł po oddziałach Onninena i nie znał ludzi tam pracujących oraz ich pozimu merytorycznego. Lipa jak siemasz witek.

Krystek
@Neo

A gdzie miałeś rozmowę?w oddziale czy w centrali w Teolinie?

Zibi

Tylko, że ten wątek dotyczy firmy ale w Teolinie a nie w Piasecznie

Doni
@Zibi

Wyraźnie napisane było "Piaseczno" a Nie "Teolinie" a wogóla to swa różne miejsca w Polsce sorry no bonus.....

Klient Piaseczno

Słyszałem że cały zespól rozpadł kolejny zespół tym razem w Piasecznie.Milo wspominam stary zespół ,kierownik Zbigniew i jego ludzie to jak jedna rodzina, byłem ich klientem od 12 lat.na starej lokalizacji jeszcze przy BP . Jadąc do Piaseczna na zakupy czułem się naprawdę bardzo dobrze. Kiedyś pracownicy byli zadowoleni , uśmiechnięci i widać że praca dawała im satysfakcję pracy w tej firmie. Jak jeżdżę po Warszawskich oddziałach to widzę że cały stary zespół się zmienił. Widocznie nowemu właścicielowi nie zależy na doswiadczonych pracownikach. Ja jako wieloletni klient doceniam doświadczenie ludzi z branży. Mi jako klientowi jest naprawdę bardzo ciężko zrozumieć o co w tym chodzi?

Obiektywny
@Klient Piaseczno

Ojj jojoj Piaseczno się posypało ????? Jak to o co chodzi, teraz to będzie wymówka - pandemia, kryzys - choć w tej branży to akurat nie tak mocny może ale i tak daje się albo za chwilę da się we znaki niestety. A o co chodzi ze zmianami - stary z woza koniom lżej - nowy przyjdzie dostanie mniej za tą samą pracę. I cła filozofia.

Jeśli ktoś lubi wyzwania, to doszły mnie potwierdzone słuchy że zwalniają się dyrektor finansowa i główna księgowa. Obie długoletnie i bardzo doświadczone pracownice. Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam. Ciekawe jak pracownikom wyjaśni to zarząd, bo falę zwolnień pracowników średniego szczebla tłumaczyli normalną rotacją... ????

Mędrzec Jogurt

Oj tam, oj tam. Co tam mają do wyjaśnienia. Zwykłe korpo gierki. Po prostu jedna ze stron kilkunastoletniego konfliktu na górze odniosła upragnione ambicjonalne zwycięstwo po kilkunastu latach walki.

domino

A znane sa powody odejscia tych osob z firmy?

panta rhei
@domino

Z pracą ślubu się nie bierze. Jeśli czujesz, że w danym miejscu osiągnąłeś już wszystko co chciałeś i mogłeś, to wtedy warto podjąć decyzję o zmianie i każdy ma do niej prawo.

@panta rhei

Pelna zgoda. Niemniej jednak z wypowiedzi powyzej moze wynikac, ze nie chodzilo tylko o zmiane pracy, bo warto isc dalej, ale o konflikt wewnatrz firmy.

panta rhei
@domino

Jak sam piszesz "może" tak wynikać. Może tak, może nie ...Nawet jeśli był jakis konflikt na wierchuszce, to prawdę mogliby wyjasnić tylko sami zainteresowani, ale oni mają to raczej w nosie, myślą o sobie i nie mieli skrupułów, żeby porzucić swoje zespoły, więc niech im wiatr w żagle wieje i szkoda czasu na jałowe domysły. Ja przchodzę do pracy, żeby robic swoje i zarabiać i mam dość tego jątrzenia.

@panta rhei

To prawda, ze dzisiaj jest dobrze a jutro trzeba cos zmienic. Kazdy ma do tego prawo i powinien brac przede wszystkim swoje dobro na miejscu pierwszym. Nie dziwie sie, ze tak sie zadzialo, bo to normalns kolej rzeczy. Nie mozna tez mowic, ze nie mieli skrupulow, bo to mocna ocena, a nikt poza zainteresowanymi nie wie co tak wlasciwie sie stalo. Pytanie jak sie pracuje w firmie, jaka atmosfera itp.?

Ktoś

Firma kosztem swoich pracowników (dział handlowy) zrobiła sobie dodatkowe źródło dochodu co odbija się to na marzy i premiach ów pracowników Kto umie liczyć dawno od nich uciekł a kto nie umie albo nie chce to siedzi i patrzy w monitorek i słucha jacy to my jesteśmy naj Aaaa i Nie dajcie sobie wcisnąć lojalki

Konrad

Przede wszystkim trzeba mieć chęci do pracy bo firma dobra, ale jak brakuje chęci to wszystko jest złe.

Czy pracodawca Onninen Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

uśmiech

Nie, pracodawca demotywuje, podnosząc budżet jaki ma zostać wykonany w ciągu miesiąca. Budżet ten jest raczej nieosiągalny, no chyba że jakiś cud z nieba to co innego. W wyniku tego działania premia spada do zera czyli otrzymuje się samą podstawę, która jest śmiechu warta. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, więc radzę przemyśleć takowe obietnice. Osobiście nie polecam firmy, ludziom z ambicjami i wykształceniem technicznym radzę rozglądniecie się za czymś na poziomie a jest w Polsce w czym wybierać. Zarobki są małe(usunięte przez administratora). Od czasu do czasu czeka Państwa przymusowa praca na inwentaryzacji w magazynie. Dla mnie kompletna porażka. Do tego wiecznie naburmuszone towarzystwo wzajemnej adoracji, osoby nowe, z zewnątrz, traktowane są jak intruz i jakiś mega wróg, należy go zatem zwalczyć. Nie da się porozumieć w żadnej kwestii. Jeśli ktoś lubi plotki, wieczne stękanie i obgadywanie to miejsce jest dla niego.

????
@uśmiech

Widocznie nie przyniosłeś jak ja tortu z okazji tego, że Cię przyjęto. Powaga - u mnie taka jedna stara baba w dziale miała o to wonty...

Kamil
@uśmiech

nie spotkałem się z taką praktyką, a pracowałem w Onninenie ponad 3 lata. Musiałem odejść z przyczyn osobistych (przeprowadzka do innego kraju), ale dobrze wspominam te lata. Dużo się nauczyłem, a budżety wyrabiałem na spokojnie. Polecam pracodawcę pod warunkiem, że faktycznie wiążesz plany z branzą

Zoja

Firma w ogóle potrzebuje pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

Agnieszka

Skąd takie twierdzenie? Nie podałeś żadnych szczegółów związanych z pracą w Onninen, a przecież wiadomo, że nie wszystkim musi przypadać do gustu to samo. Zoja, masz zamiar udać się na rozmowę rekrutacyjną?

Julita

@Jeszcze pracownik, dziękuję za Twoje wyczerpujące wypowiedzi. Może sytuacja w firmie jeszcze zmieni się na lepsze. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Onninen? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Cloud
@Julita

Ja chętnie napisze jedno. To moja najgorsza praca w dotychczasowym życiu. Ale winić mogę siebie, bo bez przemyśleń i pochopnie została przeze mnie podpisana umowa o prace. Ja poprostu tu nie pasuje, ani wykształceniem, ani doświadczeniem, ani moimi życiowymi wartościami, które się mijają z wartościami firmy.

onninen_rekrutacja
@Cloud

Bardzo dziękujemy za szczerą opinię. Jest to cenna uwaga, która pomoże nam lepiej weryfikować przyszłe procesy rekrutacyjne. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia!

Rekrut

Witam. Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik na stanowisku magazynier?

Bbbbbbb
@Rekrut

Niskie

Rekrut
@Bbbbbbb

To znaczy jakie konkretnie?3200brutto dają chociaż na umowie?

Bbbbbb
@Rekrut

Z premia może...a ze premii nie ma...

Robocik
@Bbbbbb

Kto nie ma, to nie ma ...

Szymon

Podobno ONNINEN szuka dyrektora regionalnego na Północy. Dlaczego ? Skoro dopiero co wiosną, podano w aktualnościach listę nowo mianowanych dyrektorów regionalnych. Region Północno-wschodni - Dariusz Działa Region Południowy – Stanisław Wicherek Region Zachodni – Andrzej Prętki Region Centralny – Tomasz Chmurzyński

Helmut

Może obawiacie się konkurencji nowych pracowników i dlatego nikt nie pisze?

Max
@Helmut

Nowych? Przychodzą na magazyn mlodziaki,nie chce im się robić,nie są wydajni.Czego mam się obawiać?

Gienek

Byłem na rozmowie o pracę w Rybniku rozmawiałem z gościem który znał sie na elektryce tylko z teori i w dodatku zabuczały cwaniaczek nie szanujący ludzi BUC Nie polecam

Olga

Może ktoś ma informację o ewentualnych ofertach pracy?

Julita

@Ty Andrzeju! Ty konfituro!, bardzo proszę o kulturalne wypowiadanie się na forum. Takie komentarze jak Twój nie będą tolerowane na forum. @Anonim, widziałam, że pytałeś o pracę w Onninen. Zdecydowałeś się wysłać swoje CV? A może już pracujesz w tym miejscu?

@Julita

CV zostawione, jednak poinformowano mnie o zakończeniu rekrutacji na chwilę obecną. Nie wiem natomiast kiedy firma wznowi proces poszukiwania pracowników.

Nie.jestem.robotem
@Anonim

Aplikuj do PiM. Można by pomyśleć, że to nieskończenie pusty worek na pracowników. Gdy średnia efektywność w dziale wzrasta powyżej 15%, zatrudniany jest nowy pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Onninen Sp. z o.o. - Teolin

• Jak się pracuje w Onninen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onninen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onninen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Onninen Sp. z o.o.