Opinie o onninen.pl - ONNINEN Sp z o.o. w Teolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Onninen Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Onninen Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onninen Sp. z o.o. w Teolin

Wanda

Napiszesz może konkretnie jak traktują swoich pracowników? :/ Chłopak chce aplikować do firmy

Gacek
@Wanda

a do którego działu konkretnie chce startować? W commerce są dwie osoby które kompletnie nie powinny pracować z ludźmi. Ludzie odchodzą, a ich obowiązki są przerzucane siłą na innych, groźbą nie otrzymania podwyżki. Dyrektorzy dyskryminuja na tle płacowym, rozstrzał w wynagrodzeniach pracowników na tych samych stanowiskach nawet x3. Mądrzejsi rzucili wypowiedzeniem, tchórze i ludzie bez ambicji siedzą i boją się o swoje stołki

Baltazar

To wszystko brzmi jak scenariusz kiepskiego filmu grozy. Tak dla przypomnienia nagrywanie bez wiedzy, udostepnianie nagran, jak rowniez udostepnianie danych osobowych sa karalne. Trzeba miec odwage, by dzialac otwarcie i legalnie a nie kryc sie pod Anonimem.

Były
@Gacek

Fakt

Sledziu.... Kolejny post inspirowany przez konkurencje?

Marzena

A cóż w nim było tak wielką inspiracją? Bo wzięło i zniknęło. :(

Niech przewoźnikiem z Onninena zajmą się odpowiednie służby, kierowcy nawaleni wódą, przekraczają czas pracy, auta bez przeglądu, dramat, polecam kontrole tego tematu!!!!

Olo

Ciągła rekrutacja to musi być tam ani płacone, ani szkolne co jest psim obowiązkiem pracodawcy. Ta firma odrzuciła tyle ludzi od siebie, że mogą rozłożyć rączki i mówić to co mnie mówili "nie ma kim pracować".

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Onninen Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
ksiegowy

A jak wyglada praca w ksiegowosci? Jak atmosfera? Duzo nadgodzin?

Były księgowy
@ksiegowy

Nie polecam, duża presja, nastawienie tylko na wynik. Nie szanowanie pracowników, obciążanie ich zbyt dużą ilością obowiązków, cały czas maile i telefony. Na rynku są spokojniejsze i lepiej opłacalne miejsca pracy. Poza tym bardzo duża rotacja pracowników

ksiegowy
@Były księgowy

A jak długo pracujesz/pracowałeś w księgowości. Co najbardziej doskwiera, a co mimo wszystko jest pozytywne i warte polecenie? Czy w ogóle jest coś takiego skoro mówisz, że jest nastawienie tylko na wynik i dużo pracy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Onninen Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nieznany Wędrownik

Tak Są chętni do osób które można nauczyć i które mają chęć nauki i wejścia na wyższy poziom. Bardzo ciekawe i atrakcyjne propozycje od ich strony.

Bartosz
@Nieznany Wędrownik

Napiszesz coś więcej o tych ciekawych i atrakcyjnych propozycjach ;)? Chodzi tylko o pieniądze czy o coś jeszcze? Może jakieś benefity ?

Edyta S.

Dzień dobry XXXXXXXXXX, Bardzo dziękujemy za złożenie aplikacji na stanowisko Koordynator administracji i czas poświęcony na wypełnienie kwestionariuszy aplikacyjnych. Finalnie, zdecydowaliśmy się na złożenie propozycji pracy na tym stanowisku naszemu pracownikowi biorącemu udział w rekrutacji wewnętrznej. Dziękujemy za złożenie aplikacji. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w rozwoju kariery zawodowej. Zespół HR Onninen Sp. z o. o.

Maria
@Edyta S.

No to chyba dobrze z jednej strony, że Cię poinformowali nie? Nie każdy daje jakąkolwiek odpowiedź zwrotną.

Nieznany Wędrownik
@Edyta S.

Ty to masz problemy dzieci w wieku 5 lat XD Ja składałem oferty pracy do dziesiątek firm i onninen była chyba 2 czy nawet jedyną firmą która miała jaja by napisać że dziękuję ale musimy podziękować panu. Inni mają po prostu gdzieś te informacje a ty sobie czekaj na telefon od nich.

Niecierpliwy

Coś wiadomo o podwyżkach pensji inflacja szaleje , ceny walą w górę a tu cisza - może ktoś coś słyszał ?

Zbulwersowany klient - B.Biała

Polecam zainteresować się chamskim zachowaniem łysawego tzw. konsultanta ds sprzedaży w placówce w Bielsku-Białej na ulicy Legionów. Proszę wprowadzić jakąś logikę do obsługi klienta. Kilka tygodni temu kupiłem (dosłownie) dwa łączniki schodowe + podwójną ramkę. I dało się sprzedać. Miła Pani z obsługi doradziła, skasowała i sprawa została załatwiona. W dniu dzisiejszym chciałem dokupić ramkę 1x do kompletu i Pan łysawy poinformował mnie wzburzony i zbulwersowany (dosłownie!) że cyt "tutaj detalu się nie obsługuje. W uzupełnieniu informacji usłyszałem, że aby dostąpić zaszczytu zakupu w hurtowni Oninnen to minimalnie muszę kupić za 200 zł a to, że wcześniej kupiłem za 60 zł to powinienem podziękować pracownikowi hurtowni, który cyt "akurat znalazł dla mnie czas". Paranoja ! Ja kupując jedną ramkę w kolorze beżowym (bo akurat taką potrzebowałem) nie oczekuję ceny hurtowej i gotów jestem zapłacić jak w detalu ale właśnie potrzebuję do kompletu jedną ramkę ! Nota bene nadmieniam, że po wejściu do hurtowni trójka pracowników zajęta była opowiadaniem różnych historii z gatunku "o wszystkim i o niczym" a w hurtowni nie było ani jednego klienta ! Gratuluję polityki sprzedaży i poziomu obsługi klienta - podejrzewam, że Pan "lysawy" ma najgorsze wyniki sprzedażowe. Dziękuję serdecznie za "troskę" , ramkę w cenie detalicznej kupiłem w hurtowni Grodno, o rabat nie prosiłem - stać mnie - a wchodząc do ich punktu sprzedaży nie musiałem się czuć jak intruz.A Pana "łysawego" znam z branży elektrycznej. Widocznie ma tak kiepskie wyniki sprzedażowe, że wciąż musi migrować. Serdecznie polecam omijać szerokim łukiem hurtownie ONNINEN.

Maciek
@Zbulwersowany klient - B.Biała

Gosciu to jest hurtownia obsugujaca instalatorow nie parowki z ulicy dlatego tak ci powiedział tyle w temacie...

kilop1
@Zbulwersowany klient - B.Biała

Bardzo dobrze zrobili, bo dla siatkarzy szkoda czasu. Do Castoramy a nie do hurtowni, ja też bym gościa olał. Jak byk napisane na wejściu "hurtownia"

Rambo 8 w TV
@Zbulwersowany klient - B.Biała

Przychodzisz do hurtowni dupę zawracać jedną ramką do włacznika... Żenujący jesteś i nie masz poszanowania dla ludzi, tylko zajmujesz im czas.

Zapracowany

Inflacja idzię w górę jak szalona a jedyne co w Commerce rośnie to wymagania. Będą kolejne odejścia

Młody

Mam pytanie odnośnie oddziału w Koszalinie jak tam jest na stanowisku magazynier???

Mateusz

A jak tam stoi ekipa sprzątająca ever dowodzona przez Jacusia nie upadła jeszcze ????????

Księgowość

Jakie warunki dają na stanowisku księgowego? Jaka atmosfera?

Jakie są stawki na magazyniera w tej firmie z uprawnieniami UDT??? Chodzi mi dokładnie o stanowiska operatora wózka widłowego???

@Anonim

Z tego co mi wiadomo to jak masz uprawniena UDT, to max zarobisz 3500 zł brutto, co jest totalnym żartem jak dookoła są firmy co proponują min. 3700-3800 na start, więc nie opłaca się, chyba że masz już doświadczenie na wózkach wystarczy min. 2 lata to wołaj na rozmowie min. te 3800 zł brutto, jak Ci nie dzadzą, to grzecznie podziękuj:)))

Czy w Onninen Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dział HR

To zależy od działu, w którym pracownik jest zatrudniony. Są działy, których pracownicy pracują na open space, ale sa też działy, których pracownicy pracują w oddzielnych biurach.

No ludzie jest nagroda z zysku ale jaka -uważajcie żeby się nie przewrócić. Firma kpi sobie z pracowników którzy zasuwają na nią w czasach pandemii i wypłaca śmieszną nagrodę z zysku (brak podwyżek w zeszłym roku , premii światecznej , śmieszne paczki na święta , brak spotkań integracyjnych i wigilijnych premia covidowa tylko 2 miesiące) to jakaś porażka jeśli na wiosnę nie dadzą podwyżek żegnam się z onninenem.

Ciekaw

No to pełne odzwierciedlenie firmy, jaki ma stosunek do zaangażowania pracowników a przede wszystkim jest to już mały front a pracownik jak żołnierz tylko przeciwnika nie widać, i co dnia nie wiesz co i jak będzie jutro - ZDROWIE I ŻYCIE tu się wazy szanowna brać pracownicza, a tu takie "ogryzki" jak dla świnek ???? No więc, taka twarz jest tych na których się pracuje.

Zaniepokojony

Co z planowanymi zmianami w wynagrodzeniach które miały nastąpić we wrześniu? Mamy już połowę a żadnego jasnego komunikatu nie ma. Nawet o normalnych podwyżkach inflacyjnych nic nie słychać a co dopiero o normujących do standardów w PL

@Zaniepokojony

Czekają na drugą falę covid19 żeby się znów wycofać ale za to najniższa krajowa rośnie w przyszłym roku i powoli dogania nasze pensje.

Zaniepokojony

Jakoś u konkurencji podwyżki są co roku. I mimo CV w tym też dostali. Najfajniejsze że dowiedzieli się o tym dostając przelew.

Lolek
@Zaniepokojony

O jakiej konkurencji piszesz?

Zaciekawiony
@Lolek

Każdej naszej

Przekonany

Podwyżka będzie już niedługo,Jak tylko najniższa krajowa nas przeskoczy to przyjdzie ten niepowtarzalny mail i obwieści radosną nowinę.że to już,teraz,pomimo złej sytuacji finansowej,wirusów,tajfunów,piorunów,podwyżek,obniżek i ch.j wie czego jeszcze organizacja postanowiła( pomimo tego że ta banda roszczeniowych obiboków-pracowników kompletnie na to nie zasługuje) dać podwyżkę!. Życzę piszącym te korpomaile aby mieli z tego taką samą bekę jak ci którzy je czytają,nie żartuję te bzdety naprawdę potrafią rozładować atmosferę :)

Jak wyglądają zarobki i warunki premii na stanowisku przedstawiciel handlowy? Interesuje mnie najbardziej w regionie małopolskim

zaciekawiony
@Zainteresowany

Świetnie, widełki w zależności od rejonu i handlowca wynoszą x3, ale to nic skoro target i tak będzie nierealnie wysoki

Witam coś wiadomo o nagrodzie z zysku za 2020 rok ? Chyba jakiś był ? Może kierownictwo ponownie zwali wszystko na pandemię i tak jak z podwyżkami i dodatkiem na Święta schowa głowę w piasek i weżmie nas na przeczekanie. Może nowy dyr. Finansowy zabłyśnie na nowym stanowisku i da coś ludziom którzy ciężko pracują na zyski w Onninenie. Życzę zdrowia i dużej premii :)

zaciekawiony

Standardowo jak z każdą obietnicą wezmą nas na przeczekanie. Ma się liczyć wynik, nie podwyżka, premia, ogólne zadowolenie pracownika. Ciekaw jestem co by zrobiła Finlandia jakby się dowiedziała jak traktowany jest człowiek. Sami nie przestrzegamy CoC

Byly pracownik

Z tym grodnem to przesadzasz dwa lata tam stracilem i krotko nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Onninen Sp. z o.o. - Teolin

• Jak się pracuje w Onninen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onninen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onninen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Onninen Sp. z o.o.