Onninen Sp. z o.o.

Teolin

Opinie o Onninen Sp. z o.o.

Martyna

Wszystkie opinie są uzależnione od oczekiwań i własnego zaangażowania w pracy osób piszących. Lubię swoją pracę i jestem zadowolona a jeśli komuś nie odpowiada zawsze może zmienić!!

Martas

Szkoda czasu na ta firmę bo zmienila się przez ostatni rok w najgorsza dla pracownika firmę i jest tragicznie. Godziny pracy niby 8h ale jesli nie zrobisz swojego zadania czyli do 20.00 nawet, to dostajesz opier.. ol. Pensja- oczywiscie nie ma mozliwosci podwyżek, bo ostatnio poszly obnizki pensji i caly czas się mowi o zwolnieniach. Nowy prezes to Norweg wymagający ale to polaczki przelozeni zrzucaja wszystkie winy na swoich podwladnych i ciagle straszą, że cię zwolnią. Brak rozwoju, socjal to magazynierzy mają w tych czasach lepszy. Najlepiej to pracować 10-12h dziennie w domu po godzinach, a do tego na zwolnieniu lekarskim tak samo się zasuwa. Ogolnie firma zwalnia i straszy zwolnieniami, przez co atmosfera jest grobowa, ludzie zaczynają krzyczeć na siebie i używać wulgaryzmów. Jedyne rozwiazanie to zwolnić się gdzie nawet Ci po 20letnim stażu uciekają.

M...

Pracuję w Onninenie w Teolinie pod Łodzią ponad 8 lat. Praca ok. Nie ciężka. Co do kierowników- jeśli ktoś wykonuje swoją pracę to kierownicy są ok, a jeśli ktoś olewa pracę to się 'czepiają' ale to jest chyba normalne. Warunki socjalne super. Opieka medyczna w LUXMED. Premie do 50% podstawy. Praca w soboty dla chętnych płatna 200%. Atmosfera pracy 9/10. Nagrody roczne, premie, bonusy. Imprezy dla pracowników. M...

200%?
@M... 23.07.2016 19:59

masz na myśli magazyn z tą możliwością 200% w soboty?

Koza
@Rick 15.10.2016 11:17
Co do atmosfery to nie zgodzę się, że jest dobrze. Kiepsko wygląda wiele rzeczy, tyle że są ukrywane i niełatwo się wielu rzec...

Prawda, wszystko co na minusie.

anka

Jedna osoba piszę, że mega dużo nadgodzin jest a druga, że plus to godziny pracy nie wiem, już komu wierzyć do tego z ogłoszeń wynika, że z benefitów jest ubezpieczenie medyczne, multisport, szkolenia a wy o tym nie wypominacie naprawdę dziwna sytuacja

krzakus
@ende 28.10.2016 19:01
a możesz rozwinąć czy chodzi o magazynowe stanowiska pracy czy biurowe ?

Magazyn.

Prawdaniefałsz
@krzakus 30.10.2016 23:15
Magazyn.

Kłamstwa poprzednika nie poparte dowodami, straszne jak ktoś może tak kłamać.

Wernychora

Praca biurowa to od zmiany wlasciciela koszmar! Nie polecam nikomu i ostrzegam, bo moga czlowieka zajechać i nic w zamian albo jak ci sie nie podoba to mozesz sie zwolnić. Kiedyś to szanowalo się doswiadczenie i wiedzę w tej firmie, teraz jesteś śmieciem i liczy się wyłącznie zadowolenie prezesa. Ciągłe straszenie o zwolnieniach, brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony przełożonych. Świat się zmienia na lepsze ale ta firma idzie na dno. Jesli chodzi o nadgodziny to można teraz spokojnie wyrobić tyle co rezydent i nikt ci nie podziękuję, a jeszcze opier... li, że coś jest nie tak, nie mówiąc o wpłacie bo nigdy nie placili za nadgodziny. Nic tylko uciekać jak najszybciej do konkurencji lub innej rozwojowej nowoczesnej firmy.

kkk

,,,,,masakra

krzakus

Nigdy nikt mi nie zaplacil 200% za sobote, tylko 100%.

zim
@raj dla konfitur 03.12.2016 00:22
praca w stylu nie doniesiesz ty na kogoś to ktoś doniesie na ciebie, powód jakiś się zawsze znajdzie - sama odpowiedz sobie czy...

Należałoby jeszcze dodać - pracodawca nie dotrzymujący obietnic, stosujący bardzo represyjne metody wobec swoich klientów jak i swoich pracowników, samemu zaś na lewo zatrudniający obcokrajowców bez wymaganych wiz pracowniczych.

okraso
@zim 04.12.2016 21:16

ty andrzeju ty konfituro wyklęta w onninenie zamknięta

jelonek

Czyli orientuje sie ktos jakie sa warunki dla PH?

arbuz

warunki socjal itp faktycznie w porównaniu do innych łódzkich firm są na poziomie zadowalającym, jeśli chodzi o kierowników to o każdym z nich można mieć różne opinie, niestety w większości te złe, jak dobrze trafisz to będziesz zadowolony, jak źle to każdego dnia z pracy wychodzisz w okropnych nerwach.Często nierealne pomysły tych zza biurka dają o sobie znać w pracy i odbijają się na atmosferze. Praca jest w miarę stała, nie ma mowy o krótkoterminowych umowach i przemiale ludzi.

alan

To najlepiej sprawdzic na wlasnej skorze tylko pracujac w magazynie a nie za biurkiem Zapraszam

ilonka

dokładnie, moim zdanie ludzie, którzy piszą, ze firma do bani itd, że nie ma żadnych plusów grubo przesadzają i prędzej w ten sposób chcą się zemścić za firmie na przykład za to, że już tam nie pracują, a nie pomóc faktycznie nowym kandydatom i rzetelnie opisać warunki.. dlatego ja wszystko czytam z przymróźeniem oka.

alan

O jakie pieniądze chodzi A o zabieranie pracownikom części premi aby zapchać dziury A pracownicy biurowy dostają podwyżki To jest sprawiedliwe

alan

Jak to jest w tej firmie pracownikom ktorzy ciezko pracuja zabiera sie premie a pracownicy biurowi dostaja podwyzke niezla zamiana

alan

Pracowalem w tejfirmie troche lat warunki pracy moga byc ale tak jak traktowani sa pracownicy to wola o pomste do nieba Ludzie pracuja udczciwie a zarzadzajacy tylko szukaja pretekstu. aby zabrac wypracowane ciezko pieniadze Jestem ciekaw co sie dzieje z tymi srodkami Polski pracodawca. to zly pracodawca ktory nie przestrzega zadnych zasad

olo

Uważają ze zawsze maja racje a jeśli nie maja racji to i tak maja racje

alan

Praca i warunku dobre ale kierownicy zmianowi nie powinni pracowac z ludzmi

baku

Zmarnowałem tam 4 lata mojego życia,ekipa była fajna ale nad kierownikami zmian już było gorzej...

.....

Moja przygoda na magazynie w Teolinie trwała prawie 5 lat i jedyne co mogę powiedzieć o pracy tam to ( usunięte przez administratora ). Jedyne co mnie dobrego spotkało w tym czasie to wręczenie pracodawcy wypowiedzenia.

ex

Witam, pracowałem w Onninen w Teolinie niecały rok, odszedłem do innej firmy bo jak mi sie wydawało dostałem oferte życia. Teraz jednak tego bardzo żałuję. Onninen na tle innych Łódzkich pseudofirm prowadzonych przez pseudobiznesmenów jest firmą w pełni profesjonalną. Jeżeli chodzi o pracę biurową w Onninen to polecam.

Zostaw opinię o Onninen Sp. z o.o. - Teolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onninen Sp. z o.o.