Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.

QWERTY

Nie polecam tej firmy. Pensja słaba, za tą pracę którą się wykonuje,( 3000 brutto/ 2148 netto). Pracujesz za dwóch i nikt tego nie doceni, tylko jeszcze doda ci pracy. Premia akordowa, jak wyrobisz normę. Normy bardzo wyśróbowane. Praca na 2 zmiany. Ciągle na nogach, jak bedziesz zbierał towar to zrobisz min. 16 km dziennie, jak rozkładasz towar to kilka ton przerzucisz a wszystko w kurzu który jest wszędzie oraz przy marnym oświetleniu. O urlop jednodniowy musisz się prosić, bo zawsze brakuje ludzi do pracy, a jedyne wyjście wtedy to urlop na żądanie lub zwolnienie lekarskie. Zapraszamy. Przekonaj się sam.

Dks
@QWERTY

Mogę dodać że praca na dwie zmiany (8-15) oraz (12-20). Do tego 2 soboty pracujące obowiązkowo w miesiącu (100 zł za sobotę to śmieszne).

Xyz
@Dks

Popieram. Wzięcie urlopu to masakra jakaś. Iść do kierownika z wnioskiem i będzie ci gadał tak pamiętam. Za takie podejście co oni mają do ludzi to nie znajdą nowych osób.

Agnes

Dla jasności dodam tylko, że powyższe dotyczy sklepu na Subislawa w Gdańsku.

Mroczek3132
@Agnes

Dla jasności dodam, że powyższe dotyczy Agnes, która mając ewidentny problem z liczeniem powinna siedziec w domu i pilnowac garów :D :D

Agnes

OSTRZEGAM przed kasjerKA - (usunięte przez administratora)PRZY WYDAWANIU RESZTY !!! Wielokrotnie robiłam zakupy w tym sklepie i niestety za każdym razem kasjerka- BRUNETKA oszukiwała przy wydawaniu reszty, z początku były to "groszowe" sprawy 2 zł 5 zł ale ostatnio Pani kasjerka była tak zajęta rozmowa przez telefon że pomyliła się o 50 zł ! Niestety zamiast mi je grzecznie oddać i przeprosić za pomyłkę zaczęła być opryskliwa i w dość agresywny sposób zakomunikowała że ona się nigdy nie myli... Nie doczekalam się ani przełożonego ani zwrotu moich pieniędzy !! Jestem zbulwersowana całą tą sytuacją i dlatego postanowiłam opisac i ostrzec wszystkich przed KASJERKA OSZUSTKA która w podły i wyrafinowany sposób okrada klientów, wykazuje się przy tym totalnym brakiem kultury osobistej i cwaniactwem. Ta kobieta przynosi wstyd całej firmie ! Dla jasności dodam tylko, że powyższe dotyczy sklepu na Subislawa w Gdańsku.

Mroczek3132
@Agnes

Hahahahha...co za bzdury!! Wielokrotnie robiłas zakupy w tym sklepie i jeszcze sie liczyc nie nauczyłaś?! :D w sklepie jest monitoring i takie pierdoły możesz sobie wsadzić miedzy bajki :D

xnx

A było trzeba zatrudniać obcokrajowców, a nie pretensjonalnych 20-latków nic nie potrafiących i chcących zarabiać pieniądze powyżej średniej krajowej. Dziwić się że wyjścia do toalety są odliczone od przerwy, gdyby tak nie było to by przesiadywali po kilka godzin.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr w firmie Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Qwerty

Nie polecem, ciężka praca, niesprawiedliwy system akordowy. Brak nadgodzin, jak zostajesz dłużej w pracy to za darmo. Soboty, dwie w miesiącu obowiązkowe, za które płacą 100 zł. Żadnych benefitów pracowniczych. Paczki w tym roku na Święta były, ale to nie jest pewne w przyszłości. Po 2 latach pracy zarobisz 3000 brutto tj. Ok 2150 netto. Reszta w systemie akordowym jako premia. System ustawiony tak aby nie wyrobić tej normy. Chyba, że dobrze żyjesz z brygadzistą, to bedziesz najlepszym pracownikiem. I normę wyrobisz z nawiązką.

Antonio
@Qwerty

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam tej firmy. Jezeli jesteś desperatem to tak. Studenci i uczniowie może się nabiorą i skorzystają z oferty pracy. Firma dla desperatów. Szanuję swoje zdrowie. Nie polevam szkoda czasu dla tych ludzi.

xys

Nie polecam! Za mało płacą jak za tą pracę, którą ludzie wykonują - ciężką, fizyczną i z dużą odpowiedzialnością. Bez żadnych pakietów socjalnych, czy innych systemów motywacyjnych, płaca podstawowa, plus to co się wyrobi w nadgodzinach (ale już niedługo, bo na premię trzeba będzie zasłużyć odpowiednimi wynikami a nie ilością przepracowanych godzin). 30 minut w ciągu dnia (8-12h) na przerwy na jedzenie czy siku, wszystko system monitoruje i kierownik, który chyba nic innego nie robi, jak tylko sprawdza kamery. Do tego atmosfera - kierownicy i szefostwo każdą skargę kwitują : "zwolnij się, na Twoje miejsce czeka 100 chętnych". Teraz w większości pracują osoby, które przepracują tu może miesiąc lub dwa i uciekają, albo Ukraińcy, którzy niczego nie ogarniają i nie da się z nimi dogadać. Bonusowo: "dla chętnych" praca w niedziele...

XXX
@xys

MARCHEWA DO BOJU.....

Xxxx
@XXX

Spójrz na siebie a nie

Joanna
@xys

Z tego, co napisałeś, wynika, że praca w Auto Partner Holding jest ciężka i ma wiele do życzenia, lecz już niedługo praca będzie na akord, więc sytuacja z wynagrodzeniami dla pracowników ulegnie polepszeniu, mam rację? Jakie jeszcze zmiany szykuje ta firma?

A.s

Łokietek wez się za robote a nie tu ludzi straszysz :) Pozdro dla starej ekipy z subislawa

elf

12.11.18 dla chętnych także można popracować...

Jurij

Jednym słowem,omijać .Praca tam jest naprawdę ciężka,,Kołchoz,,jak mówią.Czas na skorzystanie z toalety odliczany z przerwy MASAKRA.

mick

Tylko negatywne opinie są niestety prawdziwe...

Wojtuś

Polecam super firma. Szef nie oszukuje na na kasie, interesuje się wszystkim, dba o pracowników, w okresie świątecznym złoży życzenia wszystkim swoim pracownikom. Kierownik Rafał jest życzliwy oraz pomocny dla wszystkich. Urlop dostaniesz u niego kiedy tylko chcesz. Atmosfera super. Szukasz pracy to wpadaj. Zobaczymy jak długo wytrzymasz.

adam

W dobrej firmie ??? Chyba żart...

Eporady24

Jakdla mnie sprawa jest jasna a odnosisie do ponizszych opini Przepis art. 134 Kodeksu pracy (w skrócie K.p.) nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikowi, którego dobowy wymiar czasu pracy wynosi co najmniej 6 godzin, piętnastominutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy. Obowiązkowi temu odpowiada stosowne prawo pracownika chronione jak każde roszczenie ze stosunku pracy. Prawo do tej przerwy jest powiązane z faktycznym czasem trwania pracy w ciągu jednego dnia pracy, a nie z obowiązującą pracownika dobową normą czasu pracy. Celem instytucji opisanej w art. 134 K.p. jest odpoczynek od pracy i czas na spożycie posiłku. Żaden przepis nie reguluje kwestii korzystania z toalety celem wykonania czynności fizjologicznych, a wliczania go do czasu przerwy śniadaniowej. W mojej ocenie należy jednak odwołać się do art. 8 K.p. który mówi, iż „nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony”. Czynności fizjologiczne należą do podstawowych czynności człowieka. Działanie Pańskiego pracodawcy nakazujące wliczać czas na skorzystanie z toalety do czasu przerwy śniadaniowej wydaje się nie przestrzegać Pańskich praw pracowniczych wynikających z przytoczonego powyżej przepisu. Postawa taka jest bowiem sprzeczna z zasadami współżycia społecznego. W orzecznictwie Sądu Najwyższego prezentowane jest stanowisko, w myśl którego z ochrony wynikającej z zasad współżycia społecznego korzystać może tylko ten, kto sam zasad powyższych nie lekceważy. Pogląd Pańskiego pracodawcy w mojej ocenie pozostaje także sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem prawa określonego w art. 134 K.p. Działanie takie nie tylko urąga godności człowieka, ale także pozostaje w sprzeczności z ogólnie rozumianymi zasadami bezpiecznej i higienicznej pracy.

Parafianin

Problem tej firmy to zarząd. Jak ktos kto w życiu nie pobrudził sobie rąk ciężką praca chce rządzic ludzm. Myślą ze ludzie beda pracować za darmo wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy a jeszcze kombinuja jak je obciac. Na twoje miejsce 100 innych pytam sie gdzie oni sa. Jak nie nauczycie sie szacunku do pracowników to bedziecie za chwile sami pracować. Dajcie ludzią zarobic konkretne pieniadze to ludzie tez beda uczciwie i solidnie pracować. A odliczanie czasu pracy za wykscie do toalety jest niezgodne z prawem. Powinna sie tym zainteresowac inspekcja pracy.

No cóż

Spieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą....... I ... szanuj pracownika swego bo możesz nie mieć żadnego.....

Były

Rzeczywiscie rekrutacja trwa cały czas, ale tak jest wszędzie w tego typu centrach logistycznych niestety. Zarobki no cóż jak wyżej podobnie jak w innych firmach magazynowych. Brak rąk do pracy jest permanentny i nieznośny .. Dało się wytrzymać ale dużym nakładem sił. Pensja na czas umowa o prace urlopy itd no ale teraz to już standard nie luksus. Być może że dla tych coś potrafią i się starają są podwyżki po jakim czasie, ale ja tego nie wiem. Ludzie w miarę pomocni jak trzeba, ale atmosfera no cóz... Moja opina

AS

Porażka na magazynie, kasa dużo mniejsza niż w firmie obok. Szkoda czasu na tą firmę.

Yamaha

Witam! Chicałbym spytać czy dużo jest pracowników przez pośrednika? I jak się tam pracuję?

Elfa

Z punktu widzenia kilkuletniego pracownika, brakuje systemu motywacyjnego, który również dowartościowałby człowieka, poczucia, że jest się dobrym, potrzebnym, docenianym. Aby tylko Ci niedocenieni nie uciekli z firmy w dobie zmieniającego się rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.