opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Veo Worldwide Services

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 307 ocen
Opinie(425)
Dodaj opinię
Aktualności(13)

Opinie(425)

Dodaj opinię
Aktualności(13)
Logo
  • About us
  • .
  • Our values
  • .
  • Our mission and vision
  • .
  • Contact Us

About us

Our values

Our mission and vision

Contact Us

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Veo Worldwide Services

Opinie

Opinie o Veo Worldwide Services Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Veo Worldwide Services!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Były pracownik VEO

    07.04.2017 17:33

    Inne

    Pracowałam dla VEO przez rok, czyli praktycznie od początku istnienia VEO Poland. Postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią na temat firmy. Jak każda inna ma swoje plusy i minusy, jednak warto zwrócić uwagę, że firma jest nowa i bardzo szybko się rozwija, co za tym idzie istnieją realne szanse na awans. W porównaniu do innych firm, w których pracowałam, zapewniają bardzo fajne warunki pracy, a atmosfera w biurze jest (usunięte przez administratora) br /> @ kobieta pracująca: jeżeli chodzi o okres próbny- każda firma może Cię zwolnić w trakcie okresu próbnego, mogą nie przedłużyć Ci umowy itp. Tutaj przynajmniej oficjalnie o tym mówią, chociaż wcale nie muszą. Szczerze polecam pracę w veo.
    ReviewUserIcon
    niktniemówiłjakżyćwVEO

    16.11.2017 20:21

    Inne

    Fitbek to połączenie dwóch słów 'fit' oraz 'beka' i wtedy wychodzi Ci fitbek czyli taka beka dla ludzi dbających o zdrowie
    ReviewUserIcon
    Nick1

    17.11.2017 20:12

    Inne

    Ale kobieta pracujaca pisze, że firma daje pozytywny "fitbek" - czy to oznacza, że jest tez zła beka, taka np jak ciemna strona mocy czyli beka zła?
    ReviewUserIcon
    BabaJaga

    08.09.2017 18:52

    Inne

    Każda praca ma swoje dobre i złe strony. Nie zapominajmy, że większość pracowników VEO to ludzie młodzi, których przygoda z rynkiem pracy dopiero się zaczyna. Trudno więc liczyć na oszałamiające zarobki. Veo płaci całkiem dobrze. Na polskim rynku pracy nie można oczekiwać, ze osoba zaraz po studiach i bez żadnego doświadczenia w handlu dostanie pensję powyżej minimalnej, a w Veo jednak te pensje nie są najniższe, zwlaszcza dla osób z językiem niemieckim. Trzeba określić sobie cele na dalsze lata kariery, według mnie Veo jest fajną firmą, z dobrą atmosferą i bardzo miłym zespołem. Managerowie są dostępni, nie uciekają od rozmów, jak bywa w innych korpo. Dobre miejsce na start w karierze.
    ReviewUserIcon
    trzezwy osąd

    28.09.2017 20:23

    Inne

    gdzie ty widziałaś na evencie rekrutacyjnym ludzi bardzo młodych i niedoświadczonych? wg mnie takich osób na evencie nie było, ok 70% to byli ludzie koło30-stki, a pozostałe 30% ludzie około 40-stki. Rozmawiałam zwieloma znich i byli bardzodobrze wykształceni, objeżdzeni po świecie i wszechstronnie doświadczeni zawodowo. A tu takie (usunięte przez administratora)korpo ciśnie nam wszyskim propagandę na spotkaniu....
    ReviewUserIcon
    Alicja

    30.10.2017 21:27

    Inne

    W firmie 90% to ludzie poniżej 30stki, których "objeżdżenie po świecie" to weekendowy wypad do Londynu, lub pobyt u cioci w Niemczech...
    ReviewUserIcon
    Praktyk

    26.10.2017 14:44

    Inne

    Byłem na kilku rekrutacjach i wszędzie sprawdzają język - to raczej normalne. Z tego co ja zauważyłem, to weryfikacja języka nie polega na uzyskaniu certyfikatu tylko na określeniu czy stopień znajomości języka pozwala na płynną rozmowę - więc dla mnie spoko.
    ReviewUserIcon
    Pela91

    13.10.2017 11:49

    Inne

    Nie dogodzisz wszystkim :), dla mnie było to dużym zaskoczeniem że pojawił się sportowiec. Z początku też zastanawiało mnie po co ale w końcu zrozumiałam co firma chce nam przekazać na rekrutacji, pomyśl... Fajnie że chce im się, że wychodzą poza PUDEŁKO. A skoro rekrutacja była ciekawym wydarzeniem, to myślę że pracodawca też takim będzie.
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.10.2017 19:24

    Inne

    Brałam udział w ostatnim wydarzeniu rekrutacyjnym i moim zdaniem wcale nie było słabe. Mnie się podobało. Cały dzień był dobrze zorganizowany, wiedziałam co i gdzie będzie się działo, a samo spotkanie skończyło się koło 14:00, więc nawet krócej niż nas uprzedzano. Rzeczywiście na początku jest prezentacja połączona z wystąpieniem sportowca, co było całkiem fajnym doświadczniem, szczególnie, że można z nim po całej prezentacji pogadać i napić się kawy. Później są zadania - dwie scenki do odegrania, a między czasie testy językowe. Test jak test, jakoś muszą to znajomośc weryfikować, przynajmniej wiem na czym stoję. Na koniec Interview i do domu. Jak na dzień rekrutacji to wszystko przebiega raczej bezstresowo i w spoko atmosferze, a jeśli komuś nie odpowiada taka forma, to rozumiem. Niektóre z Waszych komentarzy są chyba trochę przesadzone. Przecież osoby z rekrutacji uprzedzają jak to wygląda...
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.09.2017 15:35

    Inne

    Czy testy językowe są trudne? Jaki rodzaj wypracowania trzeba napisać?
    ReviewUserIcon
    Michał

    27.09.2017 14:38

    Inne

    W zupełności się zgadzam. Poza tym zapraszanie ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem i mówienie im potem, że są zbyt dobrzy jest trochę niepoważne.
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.10.2017 22:05

    Inne

    Powody to nieodpowiadające pracownikowi godziny pracy, niedopasowanie do kultury organizacyjnej firmy, wątpliwości co do tego, czy nadajesz się na stanowisko i brak zaangażowania.
    ReviewUserIcon
    Jatupracuje

    14.09.2017 13:45

    Inne

    Ej z tego co mi wiadomo, to każdy zarabia w zaleznosci od doświadczenia, języka i pewnie kilku innych czynników. Wcale nie uważam, ze moje wynagrodzenie jest niskie a tez tu pracuje... jakby mi mieli mało płacić to bym nie przyjmowała oferty. Jeśli ktoś jest niezadowolony to proponuje szukać tam gdzie mu płaca więcej. Z tego co mi wiadomo, PwC tez kokosów nie płaci. Tyle w temacie...
    ReviewUserIcon
    Maryna

    14.09.2017 13:19

    Inne

    Moze dlatego nikt nie pisze o zarobkach, bo jest to informacja poufna? Ja z moich jestem zadowolona. poza tym przynajmniej nie siedze w korpo, tylko mam fajna atmosfere bez wyscigu szczurow. Nie przyrownywalabym do PwC lub Capa...

    Kontakt - Veo Worldwide Services

    Katowice

    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2017 12:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    DziadekFranek

    11.10.2017 13:25

    Inne

    Skad masz taka informacje? Ja mam i karte bankomatowa i sportowa ;)
    ReviewUserIcon
    JJ

    11.10.2017 13:30

    Inne

    Zgadzam się z Dziadziusiem :D jest karta - MultiSport się nazywa
    ReviewUserIcon
    Stary Pracownik

    12.09.2017 11:42

    Inne

    Witam Forumowiczów, Z tego co widzę, opinie na temat firmy są bardzo podzielone. Osobiście przeszedłem szkolenie, które trwało 4 tygodnie I dało solidne podstawy. Co do szkolenia, to na samym początku byliśmy jasno poinformowani o tym że przyjęcie na szkolenie, nie jest równoznaczne z przyjęciem na stałe, a okres wypowiedzenia, w przypadku rozstania podczas szkolenia jest płaty MIMO tego, że do pracy nie trzeba już uczęszczać. Takie warunki otrzymały osoby które odpadły podczas szkolenia, a z którymi na ten temat rozmawiałem I widziałem wypowiedzenia na własne oczy. Pracodawca wg prawa pracy nie jest obowiązany do zwolnienia pracownika ze świadczenia pracy. Co do kultury pracy: atmosfera w biurze bardzo pozytywna, ludzie młodzi, uprzejmi, nie ma wyścigu szczurów. Co prawda miesięczne osiągnięcia są ogłaszane publicznie, ale jest to na zasadzie uznania dla osób które dały z siebie wszystko. Kwestia samej pracy: Praca nie jest prosta, dlatego że polityka cenowa firmy zakłada zakup produktów po skrajnie niskich, wręcz symbolicznych cenach. Oczywiście chodzi tylko o produkty bliskie utylizacji, jednak nie każdy przedsiębiorca widzi plusy rozwiązań proponowanych przez firmę. Co do zarobków: Zarobki nie sa złe, szczególnie dla osób które nie mają dużego doświadczenia zawodowego. W handlu wysoka podstawa nie skłania handlowców do realizacji wyników, bo wtedy premie są niskie. Tutaj jest to mieszane, bo premie nie są w wysokości 10000zł netto, ale przy osiąganiu wyników, można wyciągać miesięcznie premię rzędu 2000zł netto. To naprawde realne I sam wielokrotnie taka gratyfikację otrzymałem. Przełożeni: Nie mogę wypowiadać się na temat innych managerów, ale mój manager jest jak najbardziej kompetentnym przełożonym. W ciągu 6 lat pracy w różnych zakładach miałem różnych przełożonych I trudno znaleść kogoś bez horych ciśnień w handlu I "słupkowego" patrzenia na ludzi. Oczywiście znajdują się przejawy "korporacyjności" w firmie, ale jest to do zniesienia. Reasumując, pracodawca nie jest zły, ale selekcja na początku jest ostra. Trzeba sprostać wymaganiom firmy, a decydując się na szkolenie podejmuje się ryzyko. Moim zdaniem jest ono warte zachodu, ale to każdy musi ocenić we własnym sumieniu. Swoją drogą, jest to że znaczna większość ludzi wylewa tu frustrację, bo kiedy któś jest w pełni zadowolony, nie szuka miejsca na "wieszanie psów" w internecie.
    ReviewUserIcon
    Prawda jest taka że

    16.09.2017 10:06

    Inne

    Karolina, niestety wiele rzeczy na szkoleniu i w firmie przekazuje się za plecami i to w bezczelny i otwarty sposób. Robią to zwłaszcza ci, którzy uważają się za profesjonalnych :) W końcu to firma z "wartościami"... hahahahaha.
    ReviewUserIcon
    Nikczemik

    18.09.2017 12:04

    Inne

    hahhahhahahhahahah :) :) :) Zrobiłaś mi dzień xDxxD
    ReviewUserIcon
    Karolina

    06.09.2017 13:57

    Inne

    Wydarzenie rekrutacyjne: Prezentacja firmy Zadanie grupowe po angielsku i zdanie indywidualne w różnych językach - sprawdzane były m.in. umiejętności komunikacyjne, umiejętności badania potrzeb klienta, podejmowanie grupowej decyzji. Test z gramatyki angielskiej i języka pracy (oprócz polskiego) - Cactus Krótkie wypracowanie pisemne - po angielsku i w dodatkowych językach pracy Prezentacja branży clearance Przy pierwszej prezentacji musiałam się wyłączyć, nie zauważając tego. Nie posiadam zbyt wiele odporności na lanie wody, a tak ta prezentacja wyglądała i zupełnie jej nie zapamiętałam. Źle dla mnie. Złapałam się za to na samo clearance. Against waste. Decydując się na pójście do pracy do korpo spodziewałam się wyłącznie nudnej, papierkowej roboty w bezdusznej instytucji nastawionej na zysk, a w VEO odkryłam branżę, która zapobiega marnotrawieniu produktów. Żadne charytatywne akcje jak dla mnie już tutaj nie byłyby potrzebne, by utrzymać mnie w przekonaniu, że firma robi coś dobrego. O dziwo nikt w VEO w ten sposób chyba o ich biznesie nie myśli - przynajmniej nie w polskim biurze. Firma-matka, czyli francuskie NOZy, już u siebie aspekty środowiskowe podkreśla. To spowodowało, że chciałam tam pracować. Wahałam się tylko, czy będę się chciała rozwijać w firmie poziomo bądź pionowo (szkolenia pracowników byłyby dla mnie także ciekawe), czy też potraktuję ostatecznie tę pracę jako czas na podniesienie kwalifikacji językowych, co było pierwotną przyczyną, dla której na pracę w korpo się decydowałam (poprzednia branża nie zostawiała mi wolnego czasu na dodatkowe szkolenia) - a więc jako pracę na okres roku do dwóch lat. Zaczynając pracę spodziewałam się jeszcze dalszej selekcji, ale sądziłam, że będzie to zależało od wykonywania bądź nie określonych zadań. Pierwsze trzy dni to było tzw. value school, co rozumiem - coraz więcej firm kładzie na to nacisk, a wszystkie te wartości były u nas sprawdzane w praktyce, budowana była identyfikacja z firmą, przy okazji ludzie się zaczynali integrować; odpadły tutaj pierwsze dwie osoby, jedna zrezygnowała sama. Razwan, prowadzący Value School, zapewniał, że firma akceptuje to, że niektóre z osób mogą za parę miesięcy zrezygnować, że mają to wliczone i że nie stosują żadnej polityki zapobiegającej tego typu sytuacjom. No cóż, podejście w polskim biurze najwidoczniej jest inne, bo nie patrzą na potencjał, a jedynie na perspektywę długofalowej współpracy. Dalsze szkolenie to już koncept biznesowy firmy, odkrywanie potencjału dostawców, negocjacje itd. Atmosfera w zespole była fajna, pełna współpraca i pomoc, wyścigu szczurów nie zaobserwowałam - ani wśród osób szkolących się, ani wśród pracowników, których pracę raz w tygodniu obserwowaliśmy. Wspominałam na szkoleniu, że rozważam naukę francuskiego (ogólnie chcę zacząć naukę kolejnego języka, rozważałam francuski i tak, gdybym zostawała w VEO to na pewno poszłabym w tę stronę) jako przydatnego we współpracy z firmą-matką. Szkolenia nie ukończyłam - podziękowano mi ze słodkimi słowami o dużym potencjale, o tym, że na pewno osiągnę to, czego będę chciała, gdy już będę wiedziała, co to jest; a także przede wszystkim o tym, że z punktu widzenia firmy byłabym ryzykiem, bo prawdopodobnie bym się nudziła w tej pracy i za 2-3 miesiące bym zrezygnowała sama, a to wiąże się ze zmianami baz danych klientów, co jest dla nich uciążliwe. Rozminęło się to bardzo ze słowami Razwana z pierwszych trzech dni pracy. Aktywne słuchanie bez nakładania własnej interpretacji ze strony osoby szkolącej właśnie z umiejętności miękkich powiązanych w dużej mierze ze słuchaniem raczej też nie zdało egzaminu, bo jakoś nie usłyszano moich planów językowych, sugerujących, że raczej rozważam dłuższą współpracę, a oceny dokonano na podstawie "bo mi się wydaje". Albo bardzo się do tej pracy nie nadawałam i nie chcieli mi o tym powiedzieć, albo ich słowa są tylko słowami, bez pokrycia w rzeczywistości. Przyda się takie doświadczenie, za drugim razem będę już mniej naiwna ;-)
    ReviewUserIcon
    ...

    07.06.2017 12:26

    Inne

    A co do szkoleń, są prowadzone w Rumunii i Francji , a w jakich miastach ?
    ReviewUserIcon
    Majk

    23.06.2017 15:55

    Inne

    zależy o co pytasz. jeśli chodzi ci o szkolenie wstępne to odbywa się w Polsce. generalnie są też różne wyjazdy, do Francji, Rumunii, ale ja osobiście byłem też na szkoleniu w Bułgarii. właściwie możesz jechać do każdego kraju gdzie firma ma siedzibę.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik VEO

    28.04.2017 17:39

    Inne

    Nie, mialam umowe na czas nieokreslony. Powodem mojego odejscia byla relokacja, dosyc odlegla, wiec dojazdy nie wchodzily w gre.
    ReviewUserIcon
    mn

    09.04.2017 18:49

    Inne

    A mi proces rekrutacji się podobał, chociaż rzeczywiście spotkanie mogłoby być krótsze.
    ReviewUserIcon
    obiektywny

    29.03.2017 10:54

    Inne

    Witam ponownie Cały profesjonalizm HR i procesu dały w d..pę na koniec,mimo obiecanych dwu dni na wiążące stanowisko w sprawie decyzji,takowej nie było.Firma łaskawie naskrobała jakieś meile gdzie znów uroczo namydliła oczy.Myślę sobie że duch olimpijski jak i owszem ale firma chciałaby najlepszych za ceną najtańszych-:)Zamiast Złoto mydlone błoto-:) Przeanalizowałem sobie ponownie siedzibę w Rumunii, "twarze firmy" raptem kilka i te same na każdej wersji językowej i trzy katowickie,czyli jakoś wygląda na to że to trąca mocno ściemą-:)Generalnie doszedłem do wniosku że te całe spędy z kawą i mydleniem oczu czemuś służą ale czemu?tego nie wiem na pewno nie zatrudnieniu ambitnych zdolnych ludzi za dobre pieniądze.No i adres Katowicki Opolska 22 .......ma tu siedzibę duża liczba "Wirtualnych firm" może coś w tym jest.Pozdrawiam czytających i "zespół HR"
    ReviewUserIcon
    Kobieta Pracujaca

    26.03.2017 00:05

    Inne

    Byłam na ichniejszym ''evencie rekrutacyjnym". Kiedy słyszłam idee Veo np zaangazowanie czy rozwój to bardzo zdystansowało mnie od tej korporacyjnej nowomowy na zamydlenie oczów. Ale dopiero jak powiedziano, że selekcja oparta jest na "duchu olimpijskim" to zrozumiałam, że tracę czas. Chodziło im o to, że już po przyjęciu do pracy, to w okresie próbnym i tak w każdy piątek jest ocena "dopasowania do poszukiwanego (przez Veo) typu osobowości'' (oraz postępów) i można po tym piątku wylecieć! Żeby wyglądało na moralne działanie - firma szczyci się PŁATNYM OKRESEM WYPOWIEDZENIA (czyli 2 tyg - wg kodeksu pracy - kiedy pracuje się do 6 msc). Nie chciałabym tego komentowć, ocenę pozostawiam czytającym .
    ReviewUserIcon
    obiektywny

    29.03.2017 10:58

    Inne

    Siema Ariel co do gulaszowej dobra była-:) a skoro w piątek gulaszowa Ci przeszkadza to może w Radio Maryja roboty poszukaj-:) albo trzymaj post ścisły i nie jedz gulaszowej-:)Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ariel

    29.03.2017 20:39

    Inne

    Siema obiektywny. Tobie radzę skończyć z parówkami od pn do nd - po tym już tylko korpo i zawał przed 40-tką. A co do świadomości i kultury to żadne plucie lemingostwa mi nie straszne. Pamiętaj kibel po sobie umyj - korporacyjne szczury zawsze zapominają i strach tam zaglądać po tych parówkach w piątek hahahahahahahahahaha
    ReviewUserIcon
    obiektywny

    24.03.2017 21:38

    Inne

    Witam W związku z dzisiejszym spotkaniem rekrutacyjnym w Katowicach postanowiłem się podzielić wrażeniami dla potencjalnych pracowników firmy VEO. Profesjonalizm z jakim podeszli do kwestii całego procesu od momentu złożenia CV jest godny podziwu. Natomiast całość to takie sito że jeśli ktoś ma wrażenie że się prześlizgnie ściemą w CV to szkoda czasu.Weryfikacje jest wieloetapowa i nie ma lipy-:).Pozdrawiam zespół rekrutacyjny i potencjalnych pracowników.Powodzenia

    Zostaw merytoryczną opinię o Veo Worldwide Services

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.