Veo Worldwide Services

Opinie o Veo Worldwide Services

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Veo Worldwide Services? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Mike

Na pewno na stek kłamstw które usłyszysz.

MemyselfandI

Nie aplikuj!!!! To jest najgorsza firma na rynku. Szkoda czasu i energii.

Dorota
@MemyselfandI

Ja chce to niech aplikuje, nikt nikomu nie broni. Ja zrezygnowałam, po przeczytaniu tych opinii. Nie na moje nerwy ta praca.

Nova
@MemyselfandI

Już miałam przyjąć ofertę pracy ale zdecydowałam się na inną firmę.I mam dobrą pracę żadnego dzwonienia po firmach żadnych tickets.I co ważne lepiej mieć więcej niż jedne interview i mieć szansę wybrać lepszą ofertę.Zanim się kto zdecyduje lepiej poczytać opinie.

@Nova

A co ci nie pasowało w ofercie tej firmy? Tzn jakie warunki?

S.

Kiedy wchodziłam na opinie na GoWork przed rozpoczęciem pracy w Veo starałam się myśleć pozytywnie bo większość firm ma bardzo słabe oceny więc liczyłam, że nie będzie źle. Niestety się pomyliłam. Nie chce nikogo zniechęcać, jeśli czujecie, że macie wystarczająco mocne nerwy żeby się tam utrzymać. Uważam, że w Katowickim biurze Veo panuje chaos i to jest pierwsza rzecz którą się rzuca w oczy. Podejście do pracownika po szkoleniu teoretycznym (tu jedyny plus, szkolenie z zarąbista prowadzącą która podniosła moja samoocenę) wrzucenie go do biura i narzucenie targetów jak doświadczonym pracownikom, zmienianie ludziom stanowisk i rynków pracy z dnia na dzień. Nowe ustalenia co do sposobu wykonywania pracy wprowadzane na wariackich papierach, a zdanie co do tego jak coś ma być robione zmienia się trzy razy w przeciągu jednego dnia. Generalnie praca polega na dzwonieniu do firm i szukaniu produktów których nie potrafią sprzedać, dzwonisz dalej nawet jak już jakaś firma kilkukrotnie prosiła żeby tego nie robić. Jak sobie wymyślą coś nowego to możesz do kogoś dzwonić nawet drugi raz w przeciągu tygodnia i się z tego tłumaczyć, czemu znowu dzownisz. Jeżeli ktoś nie ma wysokiej odporności na stres nie polecam ryzykować załamania nerwowego.

@S.

bardzo Ci dziekuje za tak wyczepujaca opinie, czy po okresie probnym bedziesz przedluzac umowe czy jednak bedziesz szukac innej pracy ? rozumiem ze te narzucone targety nie sa do wyrobienia i to najbardziej poza atmosfera przeszkadza?

tom
@S.

bardzo trafna opinia, może z wyjątkiem tej wspaniałej prowadzącej :)

@tom

a co jej zarzucasz ? masz inna opinie na jej temat?

Alicja
@S.

Powiedz więcej o tym szkoleniu. Ta prowadząca to osoba z firmy, pracownica czy ktoś z zewnątrz?

Bo to prawda

Romanian szef

Jeśli zaaplikujesz przeczytaj uważnie!!! Ostatnio można znaleźć ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska rozne do VEO (m.in. serwis indeed). Jednym z benefitów jest na początku kilkutygodniowe szkolenie z handlu międzynarodowego. Po pierwszy wygląda to świetnie, firma chce Cię wdrożyć w obowiązki. Nie daj się zwieść temu i przeczytaj teraz na ich stronie o szkoleniu: "....Łączy elementy rekrutacji, progresywnej selekcji....". Fajny benefit co? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej poinformowali Cię, że szkolenie to dalszy etap rekrutacji? Teraz zastanów się 100 razy czy chcesz dalej w tym uczestniczyć.

@Romanian szef

Dokładnie tak. Co tydzień stres bo mogą Cię wywalić jak się im nie spodobasz. A po szkoleniu wiele się nie zmieni. Targety z (usunięte przez administratora) dzwonienie non stop żeby kupić od kogoś towar oferując marne grosze. Nikt z Tobą nie chce gadać. Gorzej niż akwizytor chodzący po domach sprzedając jakieś badziewie

Dorota
@Mike

ale czemu od razu wywalić? chyba nie można ot tak i z dnia na dzień wyrzucić kogoś z pracy? na to trzeba mieć solidne argumenty.

@Dorota

Ależ można. Wypowiedzą umowę jeśli np uznają że nie robisz postępów albo nie spodoba im się jak negocjujesz albo coś innego. Niektórzy wylatują z powodów personalnych bo ktoś ich nie polubił z managementu.

@Mike

Ale to w umowie niby tak jest, że ktoś z dnia na dzień może od tak polecieć?

E
@Marta

Oczywiście, że nie. Dostajesz dwa wyjscia: - zwolnienie z zachowaniem okresu wypowiedzenia ("ale wiesz... w świadectwie pracy będzie wpisane, że to my cię zwalniamy za brak wynikow") -porozumienie stron beż okresu wypowiedzenia ("robimy ci przysługę, bo nie masz wpisanego w papierach powodu terminacji umowy")

Nova
@Mike

Mnie pytano na romowie czy mam dzieci,i bardzo prywatne sprawy takich pytań typu:,czy ktoś jest żonaty ile ma dzieci,czy mieszka w swoim domu lub wynajętym albo jakiego jest wyznania,lub ile się zarabia w obecnej pracy nie powinno byc bo to jest nie zgodne z przepisami prawa pracy.Takze lepiej uważać

@Nova

To bardzo nie w porządku ze zadawali takie pytania. Już po pierwszym powinieneś zwrócić uwagę. Zastanawiam się w jakim celu? Przecież prywatne sprawy nie powinny w żaden sposób rzutować na zatrudnienie.

Jolka
@Marek

Nie powinno a mimo to pytają.

@Jolka

Nieciekawie w takim razie :/ A na rozmowie są tylko takie pytania? Czy jednak pytają o bardziej konkretne rzeczy, typu doświadczenie?

Czarek
@Iza

Pytają czy masz dwie rece i dwie nogi, jesli spelniasz te wymagania to powinnas sie dostac do tej firmy, jeszcze znajomosc angielskiego, ale niektorzy mówią na poziomie "Kali jesc, Kali pic" i jest okay.

Ada K

Shiji =Veo? Cześć, czy to przypadek kiedy xhxe wyszukać opinii o firmie Shiji wyskakuja mi opinie o Veo?

Katarzyna
@Ada K

Nie rozumiem o co ci chodzi, te firmy mają jakieś połączenie związek czy coś?

Ada K
@Katarzyna

Właśnie chciałam się tego dowiedziećx gdyż wyszukiwarka na to wskazuje.

tom

true, this is what they use to motivate you: fear, humilation, unsecurity...

J

Chciałabym pochwalić cały proces rekrutacji, który przebiegł naprawdę szybko i sprawnie, z czym zazwyczaj się nie spotykałam. Atmosfera miła, przyjemna i co najważniejsze nie odczuwałam żadnego stresu w trakcie. Rekruterzy sympatyczni, odpowiadali z chęcią na wszystkie pytania. Sama forma upchnięcia wszystkich etapów rekrutacji w jeden dzień jest bardzo wygodna i jestem pod wrażeniem.

@J

Czyli Ty się nie załapałaś na słynne szkolenie z selekcją? :D

Bez nicku

Zanim zaaplikujesz przeczytaj uważnie!!! Ostatnio można znaleźć ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska managerskie do VEO (m.in. serwis indeed). Jednym z benefitów jest na początku kilkutygodniowe szkolenie z handlu międzynarodowego. Na pierwszy rzut oka wygląda to świetnie, firma chce Cię wdrożyć w obowiązki. Nie daj się zwieść temu i przeczytaj teraz na ich stronie o szkoleniu: "....Łączy elementy rekrutacji, progresywnej selekcji....". Fajny benefit co? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej poinformowali Cię, że szkolenie to dalszy etap rekrutacji? Teraz zastanów się 100 razy czy chcesz dalej w tym uczestniczyć.

Radio voice

Istny Titanic, nie wiem ile ten oddział jeszcze przetrwa. Poziom rotacji na szokującym poziomie. Liczba osób które odeszło lub zostało zwolnionych w ciągu ostatnich kilku miesięcy jest zbliżona do obecnej ilości zalogi. Zarządzający nie mają szacunku do żadnych pracowników, czy to Buyer czy Prospector czy Manager. Strata czasu i energii. Moje sugestie dla Veo Worldwide Services: Więcej szacunku dla pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wiem czy coś jeszcze można zrobić

Anna Maria
@Radio voice

SHOW MUST GO ON ROMANIA 2019

Dział komunikacji
@Radio voice

VEO szanuje i ceni każdego pracownika. Stosunek pracy opiera się na wzajemnym szacunku i docenieniu wysiłków, jakie należy podjąć. Naturalny jest poziom rotacji, jeśli chodzi o osoby osiągające słabe wyniki lub osoby, które nie są zaangażowane w wykonywaną pracę. Staramy się temu jednak zapobiegać, zachowując przejrzystość i jasność co do naszych oczekiwań dotyczących wyników, i wybieramy tylko osoby, które mogą utrzymać to samo tempo.

Radio voice
@Dział komunikacji

Ale brednie hahaha to prawdziwy komentarz czy kopiuj wklej z jakiegoś utopijnego folderu?

Aha...
@Dział komunikacji

Wybieracie osoby, które mogą utrzymać to samo tempo w podlizywaniu się, czy co?? Bo raczej nic innego nikt w tej firmie nie robi, więc...

ShameonVeo
@Dział komunikacji

Tempo niewolnika na polu z bawełną????

Witold

Podpowiedzcie jak przebiega sprawdzanie stopnia znajomości języka obcego

P
@Witold

Tak jak w innych firmach Jak nie umiesz to i tak wyjdzie.

Hortensja
@Witold

sprawdzenie znajomości języków obcych wygląda tak, że w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej rekruter zada Ci kilka pytan po angielsku. potem, jezeli zostaniesz zaproszony do dalszej czesci rekrutacji, na spotkaniu pisze się wypracowanie w danym języku, robi sie test gramatyczny na komputerze i na koncu jest rozmowa telefoniczna.

Jk
@Witold

Na początku to kilka słów przez telefon, jeśli umiesz się dogadać po angielsku, to nie masz się czego bać. ...... GOOD LUCK ........ PS jeśli nie masz warunków do rozmowy, to przełóż to na później, ale pewnie to oczywiste

@Witold

Ogólne sprawdzenia języka, nie pytają z branżowych słówek czy wyrażeń. Można poćwiczyć sobie przed samą rozmową, zeby się "rozgadać" Sama rozmowa jest OK No stress!

Kaska
@Witold

Rozmowa telefoniczna albo test albo to i to

@Kaska

To jest okazja pokazać znajomość branżowych słówek? Nejtiv pisze, że nie pytają, ale w takim razie pewnie test jest z ich znajomości? Czy w ogóle nic...

Tlumacz
@Weronika

Test jest z ogólnej wiedzy, ale warto poćwiczyć liczebniki.

@Tlumacz

Zwłaszcza jeden - stawkę oczekiwań finansowych ;) Dzięki za odp.

Aleksandra
@Weronika

Z tego co wiem, to absolutnym minimum jest poziom B1 jeśli chodzi o język angielski. Nie wiem, jaki jest poziom wymagany jeśli chodzi o inne języki. Wiem, że jest test językowy online, którego wynik przychodzi na maila i rozmowa z pracownikiem firmy. Na spotkaniu w hotelu też było zadanie napisać kilka słów na jakiś temat.

Reo
@Weronika

Yeah they asked me about it too, I didn't know what to say???? I have a meeting tomorrow, relk me what should I expect plz

Jack

Hej, Widzę ze veo szuka pracowników, jestem przerażony tymi opiniami. Czy na prawdę jest tak źle? Bardzo proszę o odpowiedź.

Ex pracownik
@Jack

Niestety jest... lepiej poszukaj innej firmy chyba że nie przeszkadza ci brak szacunku do pracownika i wazeliniarstwo.

Wiej
@Jack

Wiej chłopie póki możesz, każda negatywna opinia tutaj jest szczerą prawdą.

Ostatek
@Jack

Ostatnio zwolniła się cała stara doświadczona ekipa firmy...zostali tylko żółtodzioby którzy są brani z ulicy...istna łapanka...tak tak...to prawda...jeśli dostajesz pracę w veo oznacza to że nigdzie indziej nie potrafisz jej znaleźć bo oni biorą wszystkich! Zarządzanie po rumuńsku...domyśl się jak!

Nieładnie
@Jack

Hej Jacku, to zdradź nam w jakiej konkurencyjnej firmie pracujesz, zakładam, ze jakiś dział komunikacji ;)

Czas na nowe
@Ostatek

Piszę w imieniu nowych pracowników: tak, wszyscy już o Was słyszeliśmy, a nawet pracowaliśmy na Waszych pepitach. Pogodzie się z tym, że firma nie poszła na Wasze propozycje, sorry takie życie. Nie obrażajcie nas z krótszym stażem. Źle się to czyta!!!!!!

Czas na nowe

Nie wiem o której menedżer mówisz, ale zakładam, że o tej, której dawno nie ma. Tak, pracuje się dla kasy, hajsu, pieniędzy, czy jest to (usunięte przez administratora)? Trochę zalatuje takim klimatem, specyfika biura i ludzi i open space.

;)

"ćwierćinteligencie" czyli zabolało, Twoje wpisy są bardzo emocjonalne :) może warto z kimś o tym porozmawiać...

XD
@;)

Na podstawie tego, że ktoś nazwał cię ćwierćinteligentem wysuwasz wniosek, że to osoba kierująca się emocjami? Buhahahahahaha. No i tyle w temacie.

Staż

Robiłem w firmie staż 4 miesiące i jestem bardzo zadowolony świetni ludzie spoko atmosfera.

Zainteresowana
@Staż

Jak staż robiłeś? Możesz powiedzieć coś więcej? Mają praktyki studenckie?

Teraz
@Zainteresowana

Nie mają ani stażystów ani praktykantów, napisz do firmy bezpośrednio i się spytaj. Powodzenia.

Haha
@Teraz

Wszystkie pozytywne opinie na tym forum albo te głupie tendencyjne pytania to robota wiadomo kogo z firmy w celu robienia dobrego pr. Nic więcej...

Colorado
@Staż

Na Twoim miejscu zapytałbym się w Biurze Karier Twojej uczelni. Może mają podpisaną umowę. Wiem, że jeśli firma jest zainteresowana praktykami to zgłasza to danej uczelni. Uczelnia wysyła kandydata i podpisują umowę. Czasem zdarza się, że firma zatrudnia studentów na okres urlopu i podpisuje wtedy umowę zlecenie. Jest to korzystne dla obu stron, nawet pod względem podatkowym, bo firma nie odprowadza Zusu, a student nie płaci też podatku. Pozdrawiam

@Haha

Niektóre pytania są napisane przez pracowników tego portalu. Dziwię, że taki inteligentny człowiek, tego nie zauważył. Przecież wszystko kręci się wokół kasy.

Ty, inteligencie...
@Dobra rada

A masz jakiś dowód na to które wypowiedzi zostały napisane konkretnie przez pracowników tego portalu? :)

Zuzanna

Hej, interesuje mnie stanowisko sprzedawcy wielobranżowego w Veo jednak w tym momencie na stronie nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy. Może się orientujecie co jaki czas się one pojawiają? A może warto i tak podesłać firmie swoje CV z informacją o zainteresowaniu taką ofertą pracy? Myślicie, że jest wtedy szansa na zatrudnienie?

MC
@Zuzanna

Aktualne oferty znajdziesz na głównej stronie w zakładce recruitment lub na pracuj.pl; w zakładce contact us znajdziesz email do działu kadr.

Skąd ty wiesz kto napisał opinie? Taki z ciebie detektyw albo jasnowidz? Przez takie gadanie ludzie przestaną się dzielić opiniami o zatrudnieniu. A liczę na jakieś info jak się tu pracuje.

a
@Zuzanna

Nie warto. Lepiej poszukać normalnej firmy, w której szanuje się pracownika.

Nick2

Ja też się wypowiem, bo denerwuje mnie ta fala hejtu, która się tu pojawiła, sporo przesadzonych rzeczy. I od razu zaznaczam, że firma nie jest ideałem. Ale porównując z tymi, w których pracowałam (a trochę ich było ;) ), to jestem zadowolona. Najważniejsza jest dla mnie zdecydowanie atmosfera, bo nawet jak coś mi nie wyjdzie w pracy, to mam pomoc z zespołu i od przełożonego, nie jestem sama ze swoim problemem. Poza tym wspólnie obchodzi się różnego rodzaju rocznice, urodziny, wydarzenia- jest to naprawdę super, trochę jak w rodzinie. Oczywiście nie jest tak, że każdy każdego lubi, ale nigdy nie zauważyłam jakiegoś obgadywania czy nieprzyjemnych zachowań. Sama praca jest jednak wyzwaniem, jest presja, są określane cele, ale z pewnością nie niemożliwe do osiągniecia, po prostu bardzo ambitne. Także osoby, które nie są przygotowane na prace na 100 % swoich możliwości mogą czuć się zawiedzione. Jeżeli chodzi o rekrutacje i szkolenie, to ogólnie rzecz biorąc moje doświadczenia są pozytywne. Rekruterka zawsze miała dla mnie czas i odpowiadała na sporą ilość pytań. Minusem zawsze jest niepewność, czy przejdzie się okres próbny, a tu jeszcze intensywne szkolenie, ale cóż, wiedziałam o tym. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest część stała i premie. Obydwie części są atrakcyjne - trzeba na nie tylko pracować. I do tego są jeszcze benefity, w sumie, to chyba najbogatszy pakiet, który mi do tej pory proponowano w firmach. To z pozytywów. A co mi nie do końca odpowiada? Firma w Polsce jest stosunkowo nowa, wiec co jakiś czas pojawiają się jakieś zmiany, no i godziny pracy. Wolałabym pracować bez dodatkowej przerwy obiadowej.

Long_way

Zgadzam się z tb

Kumi
@Nick2

Nie wiem gdzie wcześniej pracowałas ale jeśli to najlepsza firma na jaką trafiłaś to współczuję. Obchodzenie urodzin to standard we wszystkich firmach. Przynajmniej ja nie byłam w takiej gdzie tego nie było. Nie wiem czym tu się zachwycać... Głównym minusem veo jest stosunek pracodawcy i zwierzchników do pracownika. Pewnie się jeszcze na tym przejedziesz... dla mnie to NAJGORSZA firma w której byłam a było ich kilka. jestem naprawdę zdziwiona że jeszcze jest na rynku.

Radio Hello
@Nick2

Na pewno plusem jest to, że pracujesz z językami, uczysz się asertywności. Wiele zależy od ludzi, jaką atmosferę budują. Wiadomo, że ze wszystkimi się nie dogadasz. Ja podszlifowałam niemiecki, na tyle, że teraz mieszkam w Niemczech i pracuję w niemieckiej firmie, jako manager. Dobrze wspominam ten czas.

@Radio Hello

A to oni mają odział też w Niemczech????

Iti

Nie mają oddziału w Niemczech.

Hallöchen
@Kumi

Zgadzam się. Co do urodzin, to były składki wśród pracowników, ale firma nic nie dokładała, więc też nie rozumiem tego zachwytu. W Veo faktycznie poczujesz się jak w rodzinie, bo robiąc bezpłatne nadgodziny zintegrujesz się z pracownikami ;) W niektórych teamach była niepisana zasada, że wypada spędzać przerwy ze swoim teamem. To było uciążliwe gdy człowiek chciał odsapnąć po całym dniu dzwonienia. Także taka to "integracja". Na wyjściach zespołowych pracownicy musieli pokrywać koszty tego co zamówili, na Wigilię też była "zrzutka" jedzenia. Firma chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych typu Szlachetna Paczka, a to pracownikom przydałoby się dołożyć do pensji... Za to "wypada" dołożyć się do takich zbiórek żeby podbudować nadszarpnięty PR firmy... Jeśli chodzi o wykorzystywanie swoich możliwości w 100% to jest to niemożliwe, bo firma robi wszystko żeby najprostsze zadania rozbić na czynniki pierwsze by stworzyć iluzję, że robi się coś ważnego i skomplikowanego... Tak, żeby żółtodzioby miały podjarę, a doświadczeni pracownicy szybko się orientują i zwijają. Atmosfera jest sympatyczna na pokaz, wystarczy nie wyrobić targetów albo powiedzieć swoje zdanie na temat nieprawidłowości w firmie.

Freund
@Nick2

Firma jak firma. Atmosferę tworzą ludzie. Wiadomo, że są stresujące sytuacje, a praca z targetami tak jest. Nie wypijesz tutaj smacznej kawusi jak w urzędzie i nie podrzemiesz. Minusem jest tempo pracy, plusem zarobki i benefity, a także amosfera. Osoby, które w kółko tu się wypowiadają niestety są sfrustrowane, mam wrażenie, że jesto to jedna i ta sama osoba, która nie umie się pogodzić z odejściem i wspomina stare czasy, kiedy to starzy pracownicy to i tamto i w ogóle... życzę wszystkim wszystkiego dobrego, a przede wszystkim spokoju ducha. powodzenia!!!

Maja
@Freund

Jakie konkurencyjne na rynku pracy benefity oferuje Veo?

Irek
@Maja

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe to jest to opieka medyczna i karta Multisport. W firmie dla pracowników jest dostępna kawa i owoce.

Niepowodzenia
@Freund

A ty nie jesteś przypadkiem jedna i ta sama osoba jak to wyżej wspomniałeś, która w jeden i ten sam sposób próbuje wmówić wszystkim jaka to ta firma jest fajna? :) Zwłaszcza, że nie ma to nic wspólnego z realiami... no, właśnie :) zgadzam się z przedmówczynią, to jest praca dla ludzi naiwnych i slabych. Nikt rozgarnięty nie nabierze się na tak waląca po oczach manipulację. Toksyna tam aż wisi w powietrzu.

Zainteresowana
@Nick2

Dziękuję Ci za rzeczową wypowiedź bo niestety większość jest bardzo lakoniczna i nic szczegółowego nie wnosi. Można odnieść wrażenie, że są to opinie w stylu " robota do kitu bo trzeba rano wstawać"

Niepowazni.

Odradzam, zawracanie gitary, telefony, umawianie spotlan po czym mail z automatu. Widocznie budżety niskie.

Mimi
@Niepowazni.

Tez bym sie wkurzyła, ale przynajmniej dostałeś odpowiedz po rekrutacji.

@Niepowazni.

Zamiast wylewać swoje żale tutaj, trzeba było napisać rekruterce, to tylko ludzie... Powody dla których nie dostałeś pracy mogą być różne, budżet, zmiana języka, inny kandydat, rekrutacja wewnętrzną itd.

@Niepowazni.

A jak supplier by powiedział NIE to też byś napisal o tym tutaj?

Arievia

plusem firmy jest to, ze mają siedzibę w centrum katowic, do budynku wejdziesz w minutę. szybko tez dojdziesz z buta z dworca. w przypadku innych znanych korpo do budynku wchodzisz/wychodzisz 15-20 minut.

long_way
@Arievia

to prawda

@Arievia

Jak wygląda sytuacja z parkowanie? Jest jakiś parking w okolicy? Czy tam jest płatna strefa parkowania?

Freund
@Dolcevita

Obok firmy jest strefa płatnego i bezpłatnego parkowania, są dwa duże płatne parking. Wcześnie rano jest miejsce.

@Freund

Dzięki. Chyba postawię na pociąg, bo dworzec jest blisko

Karo
@Dolcevita

Cześć, mozesz wykupić abonament na parkingu. W czasach Covidu dużo miejsc się zwolniło.

Edward
@Karo

Możesz mi powiedzieć jakie warunki płacowe oferuje Veona start? Ile się tu zarobi i po jakim czasie można się starać o podwyżki? Czy przyjmują też bez doświadczenia? Daj znać!

miramar
@Edward

a na jakie stanowisko startujesz? jakie znasz języki?

Kaśka
@Edward

Dostajesz tyle ile sobie wynegocjujesz. Podwyżka? Nigdy. No chbba6 że zostaniesz gwiazda firmy, to może ewentualnie Rumunia zgodzi się na podwyżkę po roku.

Kaśka nr 2
@Kaśka

Ciekawe, dlaczego odpowiadasz na pytania, chociaż już nie jesteś pracownikiem.

Koleżanka Kaski
@Kaśka

Są premie i podwyżki nie pleć bzdur moja droga, ale fakt nie ma podwyżki z automatu po okresie próbnym, taka polityka firmy, dlatego warto na samym początku zawalczyć o dobra stawkę, a nie biadolić i zazdrościć innym, nikt Ci nie każe tam pracować

Mimi

Powiem tak: najpierw jest (usunięte przez administratora) potem metr mułu a pod spodem znajduje się praca w Veo;) Uciekajcie jeśli możecie!

Czy Veo Worldwide Services ma ściśle ustalone godziny pracy?

mnvhjgf

8.30 do 17.00

Zuzanna
@mnvhjgf

Czy nadgodziny w Veo Worldwide Services się zdarzają? Czy raczej pracownik sztywno o 17 wychodzi do domu?

Xyz
@Zuzanna

Jak się nie wyrabiasz to zostajesz po godzinach. Oczywiście za darmo, bo płatne lub "do odebrania" nadgodziny to w Veo cos w rodzaju jednorożca

Iggy

8-16

Kumi
@Iggy

Raczej do 17. Bez możliwości negocjacji. Nie wolno wyjść nawet 16.55

Jak długo czekaliście na odzew z Veo Worldwide Services? Oddzwaniają zawsze?

long_way

Do tygodnia tak, jesli nie mozesz się doczekać, to napisz im maila...

Jakby nie było zainteresowani to otrzymałbyś maila.

Roberto

Very nice and polite recruiter, I like This kind of approach.

Anonymous
@Roberto

100% right

Śląski chop
@Roberto

Tak, to prawda. Mam złe doświadczenia z firmy konkurencyjnej C. Tutaj było bardziej profesjonalnie i szybki Feedback.

@Śląski chop

Wysłałeś cv po polsku czy angielsku? Nikt się do mnie nie odezwał.

To powinieneś się cieszyć

Covid survivor

Czy w firmie używa się prompta (narzędzie do śledzenia ruchów myszki)?

Elo ziomek
@Covid survivor

Nie. Poza tym za 130 zł możesz kupić sobie urządzenie, które (usunięte przez administratora)system. Poszukaj na Allegro :-)

Xvsbshz
@Elo ziomek

jest też tańsza wersja, mocujesz myszkę do wiatraka :)))

Emi
@Covid survivor

A dlaczego w ogóle o to pytasz i czemu to śledzenie miało by służyć. Przecież to jest jakaś kompletna bzdura. To, że ktoś nie klika i nie rusza myszkà, nie oznacza, że nie pracuje. Takie śledzenie to chyba tylko by się sprawdzało, w jakiejś kompletnie odmóżdżającej pracy albo w przypadku, gdy team jest tak duży, że TL nie jest nawet w stanie zapanować, kto co robi. Serio, nie rozumiem..

@Emi

Od ponad roku pracuję na zdalnej w firmie I*** pracuję również w nocy i na zdalnej i juże psychicznie nie daje rady. Tak po prostu się nie da żyć i spać ;) wiem wiem, że zaraz niektórzy powiedzą, że mi się w d. Poprzewracało, ale ja już mam dość.

@Elo ziomek

Dzięki myślisz, że trzeba jakieś sterowniki instalować, bo tak to u mnie odpada. Nic się nie da zrobić bez IT.

Elo
@Covid survivor

Nietrzeba, wystarczy podpiąć przez USB do lapka

Elo
@Emi

Skoro pracodawca może spradzac ci maila, to czemu nie miałby sprawdzać, czy ruszasz myszka XD

Emi
@Elo

Ty tak na serio? Czy to sarkazm (mam nadzieję)

*****
@Emi

Widzę, że nie macie juz pomysłów jakby tu ukryć te wszystkie fatalne opinie na temat firmy, to i robienie (usunięte przez administratora) z niczego wjechało na tapetę... haha, śmiech na sali ????

Zostaw merytoryczną opinię o Veo Worldwide Services - Katowice

• Jak się pracuje w Veo Worldwide Services?

Zobacz opinie na temat firmy Veo Worldwide Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veo Worldwide Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Veo Worldwide Services?

Kandydaci do pracy w Veo Worldwide Services napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Veo Worldwide Services