Bik Brokers sp. z o.o.

Gdańsk

Bik Brokers sp. z o.o.

Opinie o Bik Brokers sp. z o.o.

Nie polecam pracy ... W firmie jest takie powiedzenie : uczmy się kochać handlowców tak szybko odchodzą. Na rozmowie wszystko wygląda kolorowo,natomiast jak zaczyna się prace to nikt cie nie wspiera. Mam wrażenie że zbiera się kontakty i informację o klientach bo wiadomo że aby podpisać większą flotę trzeba czasu ... niestety handlowiec go nie ma ... potem te kontakty przejmuje tzw kierownik i później się chwali ile to potrafi zrobić przypisy ... nawet jak złapie się klienta to centrala robi taka oferte ze nie da się przebic przez inne oferty innych brokerów ... po trzech miesiącach Cię zwalnia i mówi że to przez brak wyniku ... mala firma i licza się tylko znajomości ... Nie polecam !!!!

Tatko
@Były pracownik 03.08.2018 23:06

Kochać handlowców nie klientów oczekujących na wysłanie tylko jednej zgody do ubezpieczyciela pracownik który się tym zajmuje po prosto od miesiąca "olewa" swoje obowiązki

Karol

@Rycka, bardzo dokładnie i widać, że z zaangażowaniem przedstawiłaś na tym forum swoją opinię i doświadczenia na temat Bik Brokers. Zważywszy, że Twój wpis jest pierwszy od kilku miesięcy, będzie z pewnością dostrzeżony i wzięty pod uwagę przez te osoby, które poszukują informacji o tej firmie przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niej.

Rycka

Pracowałam w Call Center w dziale likwidacji szkód. PRACA: Jest to praca polegająca na tym, że klient (bardzo często kilka minut) po wypadku dzwoni i opisuje co się wydarzyło. Często to zwykłe stłuczki lub zarysowania parkingowe. Czasem zdarza się coś gorszego więc trzeba być cierpliwym. Przede wszystkim od pracownika wymaga się MYŚLENIA. ZAWSZE trzeba takiej osobie postarać się pomóc i uspokoić- objaśnić JAK NAJDOKŁADNIEJ procedury. Jeśli nie myślisz, nie robisz jak nakazują procedury to tworzysz tylko problem sobie i innym, bo ktoś to musi później poprawić. Bardzo nerwowe sytuacje zdarzają się podczas dialogu z klientem- nie raz pozwalają sobie na zbyt wiele. Szkolenia bardzo często są okrojone i poza podstawowymi informacjami musisz po prostu pytać innych pracowników co w danej sytuacji robić. Do zapamiętania jest OGROMNA ilość informacji więc przeważnie ktoś pomoże. Pracuje się od poniedziałku do niedzieli - również w nocy. Do zmian można przywyknąć. WYNAGRODZENIE I BENEFITY: Wypłata jest ZAWSZE na czas. Jest jedną z wyższych w Trójmieście za stanowisko w CC, ale głowy nie urywa. Premia przeważnie jest, a nawet jeśli coś wskazuje, że jej nie będzie kierowniczka walczy o nią dla podwładnych. Można robić nadgodziny (choć często trzeba było), żeby wyrobić normę dla premii oraz, by nie dokładać sobie pracy na przyszłe miesiące. Jest możliwość dofinansowania do karty MultiSport i okularów, oraz dostaje się bony na święta. Niestety mimo obietnicy wypłacenia mi premii po odejściu z jakiegoś ( nieprzedstawionego mi ) powodu nie została mi wypłacona i na to może liczyć raczej każdy kto odszedł. ATMOSFERA: Przede wszystkim : zależy w jakim dziale. W moim była dość słaba, ponieważ kierowniczka jest potężnie nerwowa i manipulowana przez kilka osób w dziale, które są mściwe, zawistne, bezczelne i nie mają szacunku do siebie nawzajem. Najgorszą zbrodnią jest L4- jest tak, dlatego że pracownicy chorują często w tych najgorszych wiosenno- jesiennych porach i nie ma komu pracować. KIEROWNICTWO: Niestety, ale to najsłabsza część tej firmy. Kierowniczka ma niewątpliwie wiele zalet jak np. NIE ZOSTAWI NA LODZIE gdy masz sytuację naprawdę krytyczną, będzie walczyć o premie dla pracowników gdy norma nie będzie wyrobiona z powodu braku rąk do pracy. Postara się zrobić wszystko co w jej mocy, żeby w razie konieczności pomóc ustabilizować pracownikowi sytuację. Jest też OSTATNIA, żeby zwolnić kogokolwiek. Docenia też starania i dobrą pracę.Problem zaczyna się wtedy kiedy sobie nie radzisz i tu zaczynają się schody i wady. Wszyscy są bardzo nerwowi i często granice odzywek i chamstwa zostają przekroczone jak również poziom decybeli podczas ich przekazywania. Często to wszystko mocno ociera się o mobbing. Wielu pracowników bało się przychodzić do pracy i to nie tylko dzięki kierownictwu ale też koleżankom/ kolegom, które siedzą w tym samym pomieszczeniu. Dochodzi często do absurdalnych sytuacji, na które szkoda nerwów. Często plotki i wzajemne oskarżanie ( najczęściej za plecami, kiedy pracownik jest na L4 i często przez kierowniczkę) sprawiają, że nie ma możliwości obrony i nikt Cię nie chce słuchać. Podsumowując : Same obowiązki nie są tragiczne, za to atmosfera jest. Plotki i oskarżenia za plecami pracowników są na porządku dziennym i mało kto zachowa tu własny rozum i rozsądek. Mimo wielu cudownych osób moim zdaniem NIE WARTO tracić czasu i nerwów.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Bik Brokers sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Bik Brokers sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Placeduk
@Administrator 03.03.2018 08:44

Wiarygodnie to powinni stamtąd wszyscy uciekać przed Sylwunia, Martunia i Ewcia... unikać jak ognia!

-AutoManiak

miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie spory kawał czasu.po obietnicach pracy w firmie, w której rzekomo jest jak 'w rodzinie' miałem pole do popisu w dziale likwidacji szkód. ostrzegam przed różową wizją pracy,ktorą snuje na rozmowie szanowny pan kierownik M. Jego wizerunek( niezbyt gustownie rozpięta koszula i podkrążone oczy) sprawia wrażenie wyluzowanego gościa...ale ale...to sciema.liczą się tylko cyferki(typowe korpo).człowiek się nie liczy.zero szkoleń,zero pomocy ze strony kierownictwa.dział zwany koordynacja wraz z kierownikiem szydza z innych pracownikow objadając się kurczakami z knajp... fajnym gościem jest pan Grzegorz-dyrektor,codziennie daje czesc i rzeczowo się z nim rozmawia.pracując na stanowisku X nagle dowiadujesz się,ze od jutra bedziesz odpowiedzialny za inną robotę...wtf?! więc zbierasz swoje graty,zmieniasz pokoj i ni z gruszki ni z dupy robisz calkiem inne sprawunki........jak siedzisz w Biku po godzinach (za darmo)- jest to dobrze widziane.a najlepiej wszystkim dobrze wchodzic w d...robic swoje,zbierac opierdol....byc moze od czasu mojej pracy w tej firmie cos sie poprawiło,lecz szczerze mam obawy........jesli lubicie korpo-klepanie,opierdol i brak pomocy kiero-idzcie tam do pracy!

anonymous
@-AutoManiak 21.10.2016 22:56

Żałosne, ale i prawdziwe. Tam się nic nie zmienia.

Scooby

Cześć, też miałem możliwość popracowania w BIKBROKERS w dziale handlowym. MINUSY 1. Po ustaleniu na rozmowie kwalifikacyjnej wysokości pensji została zmieniona na niższą!! 2. Umowa przedłużana co miesiąc na ( pracowałem na umowę zlecenie) dyrektor Jarosław K. obiecuje gruszek na wierzbie , mówi o zaufaniu o tym jaki on dobry, jakie ma wizje i plany, kiedy miała być podpisana umowa o pracę gość mówi że to koniec , "prosze oddać narzędzia pracy i to koniec", tak w 5 min..!!! Kłamstwa na kłamstwie. Dużo by opisywać , podobnie jak AutoManiak który opisał szczegółowo to co dzieje się w tej firmie NIE POLECAM WAM tam pracować!!!!!!!!!!

@Scooby 18.01.2018 14:39

Dokładnie , kombinatorzy w dziale handlowym. Też nie polecam!

Rafal

Jeden wielki mobbing ze strony team-leaderki Sylwii, teksty typu "szanuj innych skoro sam sie nie szanujesz", darcie sie, wyzywanie za nedzne 1800zl na reke, prace swiatek, piatek i niedziela. Ciagla rotacja, bo ludzie nie wytrzymuja atmosfery i tokstycznej szefowej z muchami w nosie. Kompletnie odradzam, szkoda zdrowia, czasu i nerwow.

Zostaw opinię o Bik Brokers sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bik Brokers sp. z o.o.