Bik Brokers sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Bik Brokers sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bik Brokers sp. z o.o.

Administrator

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Bik Brokers sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Placeduk
@Administrator 03.03.2018 08:44

Wiarygodnie to powinni stamtąd wszyscy uciekać przed Sylwunia, Martunia i Ewcia... unikać jak ognia!

-AutoManiak

miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie spory kawał czasu.po obietnicach pracy w firmie, w której rzekomo jest jak 'w rodzinie' miałem pole do popisu w dziale likwidacji szkód. ostrzegam przed różową wizją pracy,ktorą snuje na rozmowie szanowny pan kierownik M. Jego wizerunek( niezbyt gustownie rozpięta koszula i podkrążone oczy) sprawia wrażenie wyluzowanego gościa...ale ale...to sciema.liczą się tylko cyferki(typowe korpo).człowiek się nie liczy.zero szkoleń,zero pomocy ze strony kierownictwa.dział zwany koordynacja wraz z kierownikiem szydza z innych pracownikow objadając się kurczakami z knajp... fajnym gościem jest pan Grzegorz-dyrektor,codziennie daje czesc i rzeczowo się z nim rozmawia.pracując na stanowisku X nagle dowiadujesz się,ze od jutra bedziesz odpowiedzialny za inną robotę...wtf?! więc zbierasz swoje graty,zmieniasz pokoj i ni z gruszki ni z dupy robisz calkiem inne sprawunki........jak siedzisz w Biku po godzinach (za darmo)- jest to dobrze widziane.a najlepiej wszystkim dobrze wchodzic w d...robic swoje,zbierac opierdol....byc moze od czasu mojej pracy w tej firmie cos sie poprawiło,lecz szczerze mam obawy........jesli lubicie korpo-klepanie,opierdol i brak pomocy kiero-idzcie tam do pracy!

anonymous
@-AutoManiak 21.10.2016 22:56

Żałosne, ale i prawdziwe. Tam się nic nie zmienia.

Scooby

Cześć, też miałem możliwość popracowania w BIKBROKERS w dziale handlowym. MINUSY 1. Po ustaleniu na rozmowie kwalifikacyjnej wysokości pensji została zmieniona na niższą!! 2. Umowa przedłużana co miesiąc na ( pracowałem na umowę zlecenie) dyrektor Jarosław K. obiecuje gruszek na wierzbie , mówi o zaufaniu o tym jaki on dobry, jakie ma wizje i plany, kiedy miała być podpisana umowa o pracę gość mówi że to koniec , "prosze oddać narzędzia pracy i to koniec", tak w 5 min..!!! Kłamstwa na kłamstwie. Dużo by opisywać , podobnie jak AutoManiak który opisał szczegółowo to co dzieje się w tej firmie NIE POLECAM WAM tam pracować!!!!!!!!!!

pracownik
@Scooby 18.01.2018 14:39

Dokładnie , kombinatorzy w dziale handlowym. Też nie polecam!

Rafal

Jeden wielki mobbing ze strony team-leaderki Sylwii, teksty typu "szanuj innych skoro sam sie nie szanujesz", darcie sie, wyzywanie za nedzne 1800zl na reke, prace swiatek, piatek i niedziela. Ciagla rotacja, bo ludzie nie wytrzymuja atmosfery i tokstycznej szefowej z muchami w nosie. Kompletnie odradzam, szkoda zdrowia, czasu i nerwow.

Zostaw opinię o Bik Brokers sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bik Brokers sp. z o.o.