Intervapo Sp. z o.o.

Opinie o Intervapo Sp. z o.o.

Ziutek

Pewnie ten co wypisywał i szkalował Intervapo, wypisuje już na kolejną firmę, która się z nim rozstała. On taki fajny, a w każdej firmie go tłamszą hahahah

Kamil
@Ziutek 10.10.2018 12:23

Masz może jakąś wiedzę na temat warunków pracy w firmie Intervapo? Pracujesz, bądź pracowałeś w tym miejscu? Jeżeli tak to prosiłbym Cię o to, żebyś przedstawił nam wynagrodzenie, które można otrzymać na początku zatrudnienia. Czy wynagrodzenie składa się tylko z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Twoja odpowiedź dużo wniesie do tego wątku dla potencjalnych pracowników.

Adam

Podobno szukają mechaników. Kiedyś gadałem z jednym mechanikiem który tam pracował kilka lat i powiedział że praca jest ok i można zarobić. Czy teraz też tak jest, ktoś wie?

Robert

Jeśli maja miejsce takie zachowania to powinniście zgłosić to do szefostwa!!

Tonik

Może ktoś napisze czy firma potrzebuje pracowników?

Są na forum jacyś pracownicy firmy Intervapo Sp. z o.o.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

ktoś
@Administrator 08.06.2018 09:23

Żadnych. Chamskie podejście do pracownika, brak szacunku, wyzywanie.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Wiki

Jak się nie udało utrzymać w firmie to pozostało jedynie oczernianie?

Ex
@Wiki 07.04.2018 18:18

Panie wojciechu/lechu/piotrze zwracam się do kazdego bo nie wiem ktory miał czelność to pisać , spojrzcie realnie jak traktujecie podwładnych !! To ,ze ktoś nie gra w golfa i nie jezdzi harleyem nie znaczy ,ze mozna nim pomiatać bo w waszych oczach jest gorszy

cotad

czy Tadeusz Cholewa tam jeszcze pracuje bo to dobry i tani pracownik

chania84
@cotad 12.04.2018 15:51

dlaczego dobry i tani?

Jakim pracodawcą jest Intervapo Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Byly pracownik

Jako ,ze zostaly pousuwane opinie a w moim obowiazku jako bylego pracownika zniszczonego psychicznie przez przelozonych w tej firmie jest napisac na nowo : UWAGA na te firme !!!! Prezesi nie mają za gorsz szacunku do podwladnych , nie wspominajac migania sie od wypłat prowizji dla handlowców !!!!! Trzymajcie sie z daleka od Intervapo

Kott

A gdzie się podziały opinie z przed 15.07.2015r o pracodawcy Intervapo.Były wcześniejsze opinie od chyba 2010 r Kto je usunął i dlaczego.Czyżby nie podobały się pracodawcy.

Henry

Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Czy możecie coś podpowiedzieć? Mają jakieś potrzeby kadrowe?

Hanna

Odbył ktoś ostatnio rozmowę kwalifikacyjną w Intervapo Sp. z o.o.? Jak oceniacie przebieg rekrutacji?

zzzzz
@Hanna 30.03.2017 15:07

Powyższe opinie są odpowiedzią na pani pytanie odnośnie tej firmy.

zastanawiam się czy u Was pracować...

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć ile średnio zarabia u Was mechanik?

Michu

Ogłoszenie na pracownika myjni ktos wie cos o tej pracy? Ile wypłaty jaka umowe ilosc godzin dziennie? Opłaca się?

Garos

Nadal są ogłoszenia na sprzedawcę części. Podpowiecie jak tam jest bo z opinii powyżej widzę że straszna tam lipa

edi

Jest oferta pracy na stanowisko mechanika, jak wyglądają pensje, urlopy itd? Warto?

Tomek

Niewarto :)

Lu

Zastanawiam sie nad podjeciem pracy jako doradca serwisowy w Intervapo. Czy ktos orientuje sie na jakie zarobki mozna tam liczyc??

kaja

Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.

obywatel

Jak Waszym zdaniem odbywają się serwisy Aut? Zastanawiam się nad kupnem peugeot ale jak widzę nie wiem czy warto... hmm

obywatel

Szpak

Heheheh.... Jak to można się wiele dowiedzieć... A to początek dopiero.. Może właściciele otworzą oczy i zamiast zajmować się tym co niepotrzebne,spojrzą na wszystko z innej perspektywy. A jest chyba na co :):)

Gustavo

Kto ci kazał napisać tą opinię??Polecenie służbowe szefa??

dobry

A to prawda, zgadzam się ;-)

Zgadzam się z dwoma pierwszymi opiniami. odradzam pracy w firmie Intervapo.

pracownik_obecny a nie były

Jeżeli ktoś robi to co do niego należy,to nie jest "tłamszony" A jeżeli ktoś udaje że pracuje oszukuje swojego pracodawcę i zostawia go z problemami z dnia na dzień to potem wypisuje takie opinie. Twoja opinia jest wyssaną z palca i napisaną po złości.

Zostaw opinię o Intervapo Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervapo Sp. z o.o.