Intervapo Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Intervapo Sp. z o.o.

Kott

A gdzie się podziały opinie z przed 15.07.2015r o pracodawcy Intervapo.Były wcześniejsze opinie od chyba 2010 r Kto je usunął i dlaczego.Czyżby nie podobały się pracodawcy.

Henry

Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Czy możecie coś podpowiedzieć? Mają jakieś potrzeby kadrowe?

Hanna

Odbył ktoś ostatnio rozmowę kwalifikacyjną w Intervapo Sp. z o.o.? Jak oceniacie przebieg rekrutacji?

zzzzz
@Hanna 30.03.2017 15:07

Powyższe opinie są odpowiedzią na pani pytanie odnośnie tej firmy.

zastanawiam się czy u Was pracować...

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć ile średnio zarabia u Was mechanik?

Michu

Ogłoszenie na pracownika myjni ktos wie cos o tej pracy? Ile wypłaty jaka umowe ilosc godzin dziennie? Opłaca się?

Garos

Nadal są ogłoszenia na sprzedawcę części. Podpowiecie jak tam jest bo z opinii powyżej widzę że straszna tam lipa

edi

Jest oferta pracy na stanowisko mechanika, jak wyglądają pensje, urlopy itd? Warto?

Tomek

Niewarto :)

Lu

Zastanawiam sie nad podjeciem pracy jako doradca serwisowy w Intervapo. Czy ktos orientuje sie na jakie zarobki mozna tam liczyc??

kaja

Wydaje mi się, że widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @lepszy, bo widocznie każdemu odpowiadają warunki płacowe, bo ostatnio pojawiły się chyba jakieś premie i podwyżki do pracowniczych zarobków.

obywatel

Jak Waszym zdaniem odbywają się serwisy Aut? Zastanawiam się nad kupnem peugeot ale jak widzę nie wiem czy warto... hmm

obywatel

Szpak

Heheheh.... Jak to można się wiele dowiedzieć... A to początek dopiero.. Może właściciele otworzą oczy i zamiast zajmować się tym co niepotrzebne,spojrzą na wszystko z innej perspektywy. A jest chyba na co :):)

Gustavo

Kto ci kazał napisać tą opinię??Polecenie służbowe szefa??

dobry

A to prawda, zgadzam się ;-)

Zgadzam się z dwoma pierwszymi opiniami. odradzam pracy w firmie Intervapo.

pracownik_obecny a nie były

Jeżeli ktoś robi to co do niego należy,to nie jest "tłamszony" A jeżeli ktoś udaje że pracuje oszukuje swojego pracodawcę i zostawia go z problemami z dnia na dzień to potem wypisuje takie opinie. Twoja opinia jest wyssaną z palca i napisaną po złości.

Zostaw opinię o Intervapo Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervapo Sp. z o.o.