Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot

Opinie o Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot

Marek

Kupiłem samochód peugeot 3008 w salonie intervapo na ul. Elbląskiej w Gdańsku lat temu 8 następnie przez kolejne lata serwisowałem i naprawiałem w sumie bardzo dobry samochód ( jak dla mnie) bardzo niedawno miałem kolizje i z OC sprawcy naprawiłem samochód w Intevapo na Elbląskiej . Po rozmowach z Panami z blacharni po prostu doszedłem do wniosku że już nigdy nie kupie auta w Intervapo to po pierwsze a po drugie nigdy nie zbliżę się do serwisu tej stacji . Coś złego stało się z poziomem szefa Blacharni znam go z poprzednich napraw ale obecne podejście do Klienta to dramat. Człowiek się wypalił t trafił z poziomem do wczesnego PRL . Starsze osoby wiedzą o czym pisze a dla młodszych polecam klasykę kina polskiego. Bez emocji ja sobie poradzę i pewnie serwis Interwapo tez ale wstyd i żenada Panowie menadżerowie. A dla tych co przeczytali nie polecam tego serwisu absolutnie lepiej znaleźć inne miejsce do wydawania swoich pieniędzy . ( wersje angielska i francuska wysyłam do centrali peugeota) Moje sugestie dla Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot: Poważną rozmowie z Panem z Blacharni i popracowanie nad technikami sprzedaży i rozmowy z klientem ( wcale nie trudnym ) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Panowie z sobą nie rozmawiają a klienta traktują ja "Petenta " który przeszkadza im w pracy oraz zadaje zbędne pytania

Jak długo pracowałeś w firmie Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intervapo Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot