Obpon
4 6 13 5 1
Adam Nowy wpis

Witam, bardzo złe doświadczenie. Wysłałem cv przez pośrednictwo pracuj.pl. Zadzwoniła do mnie Pani z OBPON'u że jeśli uzyskam zaświadczenie od neurologa, że moje schorzenie ma charakter schorzenia szczególnego to będą mogli mi zaoferować wiele ofert. Dostałem informację, żeby umówić się na prywatną wizytę (JAK NAJSZYBCIEJ!!!) i wziąć fakturę na OBPON. Wywaliłem 120 zł na wizytę, a zaświadczenia nie uzyskałem gdyż moja choroba nie dotyczy układu nerwowego a jest spowodowana ortopedią. Po tym jak poinformowałem o takim stanie rzeczy, Pani Petry.....wicz nie odbiera ode mnie telefonu i nie odpisała na maila. Fakturę miałem wysłać na wskazany adres, ale nikt mnie nie zapytał o konto na jakie ma być zwrócona kasa. Generalnie straciłem 120 zł + paliwo. Tak wygląda pomoc osobom niepełnosprawnym przez OBPON.

Dominika Nowy wpis
@Adam

Rozumiem, że jesteś rozżalony takim stanem rzeczy - i masz do tego oczywiście prawo. Tylko następnym razem postaraj się unikać używania danych osobowych. Skoro nikt z Obpon nie odpisuje na Twoje maile, to może warto byłoby się udać bezpośrednio do ich biura i tam spróbować to wyjaśnić. Co o tym sądzisz?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Jak wygląda rozmowa w Obpon na stanowisko Elektryk? Prowadzący rozmowę są OK? 17 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Kasia

To nie jest oferta pracy od firmy, tylko jest to pośrednik pracy. I to trzeba tak naprawdę sobie znaleźć samemu tą pracę. Oni to nazywają projektem. Żerują na tych niepełnosprawnych. Odradzam, lepiej sobie poszukać samemu roboty.

Tak3Nie
Paweł
@Kasia

@Kasia Jako użytkownicy bardzo cenimy sobie twoją opinię, dlatego mam pytanie. Czy korzystałaś z usług które oferuje firma "Obpon" ? Jak myślisz nad czym pracodawca mógłbym popracować?

or4 Nowy wpis
@Kasia

lepiej trzymac sie z daleka od takich agencji

Tak1Nie
Bożena

@Patka, do tej pory zapewne obpon się z Tobą skontaktował w sprawie ewentualnego zaproszenia Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko. Czy wiesz już jakie w tym momencie pracodawca ten proponuje warunki zatrudnienia? Czy pozostawiłabyś informacje na ten temat na tym forum?

@Bożena

OBPON to pośrednik - agencja pracy, a nie pracodawca. Mogą za jej pośrednictwem pracować osoby z orzeczeniem (nie mylić z niepelnosprawnymi;) ), wynagrodzenie bywa różne na różnych stanowiskach, ale raczej dosyć hmmm skromne. Mam wrażenie ze jesteś botem, albo moderatorką, ktora masowo wstawia kopiujwklejki.

Tak3Nie

Rekomendacja
@Bożena

Bożena, na bank jesteś mało lotną moderatorką która musi takie rzeczy wypisywać. Osoby niepełnosprawne z dobrym wykształceniem i doświadczeniem rzadko godzą się na wymagająca pracę, wynagradzaną najniższą krajową stawką. Dlatego omijam takich pośredników żerujacych na desperacji. Poczytaj sobie ich oferty, wszędzie proponuja minimalną krajową. Więcej w krótszym czasie zrobię gdzie indziej na umowach cywilnoprawnych.

Tak5Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Krzysiek

Generalnie można powiedzieć, że to bardzo dobra firma i warto z nimi pracować.

Tak1Nie3

Patka

czy są tu osoby pracujące w OBPON? wysłałąm CV i mają do mnie dzwonić, zastanawiam się jakie warunki pracy tam panują, jaka atmosfera, ludzie itp.

anonymous

pomocna strona :)

TakNie1

Bożena

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zamieszcza na swojej stronie internetowej oferty pracy dedykowane osobom z niepełnosprawnością. A jak możecie opisać pracę w samej tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać aktualnie zaproponowane osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu?

Zostaw opinię o Obpon - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie