Opinie o Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. w Warszawa

counter
4 6 17 5 1
Kasia

To nie jest oferta pracy od firmy, tylko jest to pośrednik pracy. I to trzeba tak naprawdę sobie znaleźć samemu tą pracę. Oni to nazywają projektem. Żerują na tych niepełnosprawnych. Odradzam, lepiej sobie poszukać samemu roboty.

Tak7Nie
Paweł
@Kasia

@Kasia Jako użytkownicy bardzo cenimy sobie twoją opinię, dlatego mam pytanie. Czy korzystałaś z usług które oferuje firma "Obpon" ? Jak myślisz nad czym pracodawca mógłbym popracować?

or4
@Kasia

lepiej trzymac sie z daleka od takich agencji

Tak4Nie
Kasia Nowy wpis
@Paweł

Drogi Pawle. Agencja pośrednictwa ofert pracy nie jest pracodawcą, tylko pośrednikiem. Pytanie "nad czym pracodawca mógłbym popracować" (pisownia oryginalna) trzeba zadać samym pracownikom biura Obpon, a nie kandydatom. obpon tylko outsourcuje rekrutację i nic wiecej - na tym polega ich działalność.

TakNie1
anonim Nowy wpis
Klient

Masz rację

Daniel Nowy wpis

Powiedzcie do czego ogranicza się działanie agencji przy wyszukiwaniu pracy dla klientów?

Adam

Witam, bardzo złe doświadczenie. Wysłałem cv przez pośrednictwo pracuj.pl. Zadzwoniła do mnie Pani z OBPON'u że jeśli uzyskam zaświadczenie od neurologa, że moje schorzenie ma charakter schorzenia szczególnego to będą mogli mi zaoferować wiele ofert. Dostałem informację, żeby umówić się na prywatną wizytę (JAK NAJSZYBCIEJ!!!) i wziąć fakturę na OBPON. Wywaliłem 120 zł na wizytę, a zaświadczenia nie uzyskałem gdyż moja choroba nie dotyczy układu nerwowego a jest spowodowana ortopedią. Po tym jak poinformowałem o takim stanie rzeczy, Pani Petry.....wicz nie odbiera ode mnie telefonu i nie odpisała na maila. Fakturę miałem wysłać na wskazany adres, ale nikt mnie nie zapytał o konto na jakie ma być zwrócona kasa. Generalnie straciłem 120 zł + paliwo. Tak wygląda pomoc osobom niepełnosprawnym przez OBPON.

Tak3Nie
Dominika
@Adam

Rozumiem, że jesteś rozżalony takim stanem rzeczy - i masz do tego oczywiście prawo. Tylko następnym razem postaraj się unikać używania danych osobowych. Skoro nikt z Obpon nie odpisuje na Twoje maile, to może warto byłoby się udać bezpośrednio do ich biura i tam spróbować to wyjaśnić. Co o tym sądzisz?

Adam Nowy wpis
@Dominika

proszę o uruchomienie wyobraźni. obpon ma biuro w woj. podkarpackim. zatrudniają osoby z całej Polski, zdalnie. spojrz na mapę, na odległości drogowe, itp. wniosek taki, że transport w obie strony moze kosztowac jednak np dwukrotnosc tych 120zl, brz gwarancji pozytywnego załatwienia sprawy. Na drugi raz mozna co najwyzej sugerowac o uzyskanie od rekrutera informacji na pismie, zeby tylko byl jakikolwiek namacalny ślad po takiej korespondencji.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 401 dni.

Jak wygląda rozmowa w Obpon na stanowisko Elektryk? Prowadzący rozmowę są OK? 17 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bożena

@Patka, do tej pory zapewne obpon się z Tobą skontaktował w sprawie ewentualnego zaproszenia Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko. Czy wiesz już jakie w tym momencie pracodawca ten proponuje warunki zatrudnienia? Czy pozostawiłabyś informacje na ten temat na tym forum?

@Bożena

OBPON to pośrednik - agencja pracy, a nie pracodawca. Mogą za jej pośrednictwem pracować osoby z orzeczeniem (nie mylić z niepelnosprawnymi;) ), wynagrodzenie bywa różne na różnych stanowiskach, ale raczej dosyć hmmm skromne. Mam wrażenie ze jesteś botem, albo moderatorką, ktora masowo wstawia kopiujwklejki.

Tak6Nie

Rekomendacja
@Bożena

Bożena, na bank jesteś mało lotną moderatorką która musi takie rzeczy wypisywać. Osoby niepełnosprawne z dobrym wykształceniem i doświadczeniem rzadko godzą się na wymagająca pracę, wynagradzaną najniższą krajową stawką. Dlatego omijam takich pośredników żerujacych na desperacji. Poczytaj sobie ich oferty, wszędzie proponuja minimalną krajową. Więcej w krótszym czasie zrobię gdzie indziej na umowach cywilnoprawnych.

Tak9Nie

Krzysiek

Generalnie można powiedzieć, że to bardzo dobra firma i warto z nimi pracować.

Tak2Nie5

Patka

czy są tu osoby pracujące w OBPON? wysłałąm CV i mają do mnie dzwonić, zastanawiam się jakie warunki pracy tam panują, jaka atmosfera, ludzie itp.

anonymous

pomocna strona :)

TakNie1

Bożena

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zamieszcza na swojej stronie internetowej oferty pracy dedykowane osobom z niepełnosprawnością. A jak możecie opisać pracę w samej tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać aktualnie zaproponowane osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu?

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad