Opinie o Rk Trans Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rk Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rk Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rk Trans Sp. z o.o. w Łomża

BARTEK

super przejazd kierowcy bardzo mili i fajnie wypasione samochody polecam kazdemu .

Shrek3

Witam kierowcy ok samochody ok (usunięte przez administratora) umawia się przez telefon na co innego a później nie odbiera telefonu a biedny kierowca musi zrobić co mu e smsie napisał tyle więcej nie skorzystam

zadowolony

Super przewoznik polecam jak wszystkim i mega fajne busy

Dagmara Kraków

Jestem MEGA zadowolona z podróży do Polski szybko , komfortowo a przede wszystkim miły kierowca pozdrawiam (usunięte przez administratora)i Wesołych Świąt .

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rk Trans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nijkerk

polecam własnie wracamy do domu z holandii fajny klimat i kierowca.

ziomek

Porządna firma , pozytywni kierowcy polecam kazdemu .

Dona

Po pierwsze przyjechał po mnie jakiś bus z firmy krzak,potem na ich długim postoju poprosiłam o potwierdzenie wpłaty za przejazd no i się zaczęło pretensje,zaskoczenie szukanie kartki A jak i co napisać? Itp potem telefon do kogoś i długa rozmowa,przekleństwa,itp. W końcu z innego busa juz z tej rktrans przyszedł kierowca i dał mi jakiś papierek z moim nazwiskiem i z kwotą. Oczywiście jechałam dalej z tym samym niegrzeczny kierowcą. Moja trasa trwała od 17.30 do 9.00 następnego dnia.caly czas w stresie.Nikomu ale to nikomu nie polecam. Ą w ofercie jest wszystko cacy wifi i miła obsługa wszystko na czas ale w praktyce wszystko jest inaczej.zaplacilam 80euro I jestem przekonana że jechałam na czarno

Oszukana
@Dona

Trzeba bylo zadzwonic na biuro i zgłosić. Mialam tak z paczkami. W biurze Zamawialam za 25e a kierowca bral 40e. Za drugim razem zadzwonilam a pani mi powiedziala ze to nie pierwsza skarga na tego kierowce i ze bardzo przepraszają. Potem spotkalam tego kierowce w innej firmie ( chyba go zwolnili)

małgosia

Bardzo miła obsługa ze strony 2 kierowców na powrocie do Polski ,bardzo szybko wygodnie i niesamowici panowie za kółkiem . bardzo polecam i pozdrawiam oraz Wesołych Swiat .

zamosc

Jak dla mnie jedni z najlepszych ostatnio ar speed nie mial miejsc wiec pojechalam z nimi i jestem bardzo zadowolona . Bardzo polecam szybko wygodnie i bardzo komfortowo .

MONIKA

Polecam bardzo super przewoznik i wielka cecha tej firmy jest to ,ze nie pozwala pic w busachalkoholu to jest wielki plus gdyz jezdzilam z roznymi firmami i mam bardzo zle opinie o innych . Oczywiscie pozdrawiam kierowce bartka .............

Www

Jeżdżę do Niemiec do tej pory za każdym razem z inną firmą i mogę z czystym sumieniem bezinteresownie powiedziedz że w moim rankingu rk trans zajmuje jak narazie pierwsze miejsce ex aeguo z.... nie będę tutaj robił reklamy tej firmy Naprawdę ok od pierwszego tel do celu podróży, a jazda z kierowcą "bocianem" czysta przyjemność pozytywny gość na maxa:)

Halinka z Wieliczki

Bardzo profesionalna i miła obsluga zarowno kierowcy gdyz jechałam z 2 panami czyli 2 samochodami po przesiadce na granicy a takze mila pani z biura wszystko mi objasnila co jak i kiedy, gdyz jechalam jako opiekunka pierwszy raz do Niemiec pod hamburg .Kierowca podwiózł mnie pod dom oczywiscie w Niemczech zaniósł mi bagaze takze bardzo jestem zadowolona z miłej obsługi wyzej wymienionej firmy nie rozumiem niektórych komentrzy jednak kazdy ma swoje zdanie nie zawsze opiewajace i adekwatne do sytuacji ktora nastapiła .Ja osobiscie polecam i zawsze bede kontynuowac moje podróże z firma rktrans .

basia

moja opinia jeest jak najbardziej pozytywna jezdze do no niemiec juz kilka lat kozystalam z roznych przewoznikow ale rktrans jest jak najbardziej do polecenia innym piekne busiki duze wygodne i kierowcy mili co zadko sie spotyka .

kierowca

Co do placy wyplacalni super atmosfera takze polecam jazde u nich jako kierowca .

Kierowca

Płaca na czas co jest dużym plusem.. 1000 razy niż na poprzedniej firmie, dobrze traktują kierowców i za to ich cenie, polecam

miroslaw

dla mnie najlepsi jezdze z nimi juz prawie 5lat i naprawde nigdy nie mialem klopotowpolecam bardzo.

pasazerka

Dla mnie wszystko jak najbardziej odbylo sie znakomicie pozdrowienia dla pana walerego kierowce .

ania i jacek

polecamy super firma

klientka opoczno

najlepsi jezdze z nimi juz 3 lata i nigdy nie bylo zadnych problemów zawsze jest wszystko dobrze dopracowane

JUREK

Dla mnie firma,ktora jak najbardziej polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża

Rk Trans Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Łomża