Opinie o Rk Trans Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rk Trans Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rk Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rk Trans Sp. z o.o. w Łomża

Jadzia z Podlasia

Komfortowo i na czas! Polecam przewoźnika. Kierowcy sympatyczni oraz miła obsługa biura!

Ten przewoznik to jakas porazka! Kupa kasy za krecenie sie po Niemcach, bo oni chca upiec dwie pieczenie na jednym ogniu! Rozwiezc i zebrac paczki podczas transportu z ludzmi za 370zł! A nawet pokwitowania nie otrzymałem za przejazd. W razie gdyby czlowiek zaginal, kto za to odpowie? Czy firma placi klientom za to, ze sa zmuszeni Jeździc z kierowcami dookola celu po paczki?

Niezadowolonaaaa! tRAGedia

NIE POLECAM!! Wyjazd z Katowic o 13 przyjazd do holandii o 8 rano! Kierowcy zabieraja po drodze co tylko moga, mowia jedno, a robią drugie, bo rzekomo szef im dokłada w trakcie jazdy trasy po paczki. 340 zl za spedzenie 19h w busie gdzie droga w ta strone jest do pokonania w 10h. Rozumiem, nowi ludzie, przerwa na toalete. Ale nie stawanie co chwile na 15 albo 40 minut bo musza sie paczkami wymienic pomiedzy trzema busami np! Zjezdzaja sie ich 3 busy wymieniaja sie ludźmi paczkami i jada dalej. Podroz trwa w nieskonczonosc I NIE WIESZ KIEDY TAK NA PRAWDE SIE SKOŃCZY! JAK MASZ ISC DO PRACY, ZASTANOW SIE, BO PRAWDOPODOBNIE NIE Zdążysz. GEHENNA! NIGDY WIECEJ NIE POJADE ZA POMOCA USŁUG TEJ FIRMY- usb dla kazdego z osobna tez jest sciema, filmy na tv nie dzialaja albo nie ma glosu. NO I BRAK POKWITOWANIA ZA PRZEJAZD-to normalne??? Kierowcy są Sympatyczni i kulturalni, natomiast nie jest to w stanie rekompensowac straty czasu w podrozy, dzieki szefowi, ktory podobno doklada roboty. Chyba, ze kierowcy maja placone od paczki to nic dziwnego, ze sa w stanie opoznic moj przyjazd o prawie 5h zeby odebrac nagle nieplanowana paczke bo szef kazał.... To jest CHORE

Niezadowolonaaaa!

NIE POLECAM!! Wyjazd z Katowic o 13 przyjazd do holandii o 8 rano! Kierowcy zabieraja po drodze co tylko moga, mowia jedno, a robią drugie, bo rzekomo szef im dokłada w trakcie jazdy trasy po paczki. 340 zl za spedzenie 19h w busie gdzie droga w ta strone jest do pokonania w 10h. Rozumiem, nowi ludzie, przerwa na toalete. Ale nie stawanie co chwile na 15 albo 40 minut bo musza sie paczkami wymienic pomiedzy trzema busami np! Zjezdzaja sie ich 3 busy wymieniaja sie ludźmi paczkami i jada dalej. Podroz trwa w nieskonczonosc I NIE WIESZ KIEDY TAK NA PRAWDE SIE SKOŃCZY! JAK MASZ ISC DO PRACY, ZASTANOW SIE, BO PRAWDOPODOBNIE NIE Zdążysz. GEHENNA! NIGDY WIECEJ NIE POJADE ZA POMOCA USŁUG TEJ FIRMY- usb dla kazdego z osobna tez jest sciema, filmy na tv nie dzialaja albo nie ma glosu. NO I BRAK POKWITOWANIA ZA PRZEJAZD-to normalne??? Kierowcy akurat są oNIE POLECAM!! Wyjazd z Katowic o 13 przyjazd do holandii o 8 rano! Kierowcy zabieraja po drodze co tylko moga, mowia jedno, a robią drugie, bo rzekomo szef im dokłada w trakcie jazdy trasy po paczki. 340 zl za spedzenie 19h w busie gdzie droga w ta strone jest do pokonania w 10h. Rozumiem, nowi ludzie, przerwa na toalete. Ale nie stawanie co chwile na 15 albo 40 minut bo musza sie paczkami wymienic pomiedzy trzema busami np! Zjezdzaja sie ich 3 busy wymieniaja sie ludźmi paczkami i jada dalej. Podroz trwa w nieskonczonosc I NIE WIESZ KIEDY TAK NA PRAWDE SIE SKOŃCZY! JAK MASZ ISC DO PRACY, ZASTANOW SIE, BO PRAWDOPODOBNIE NIE Zdążysz. GEHENNA! NIGDY WIECEJ NIE POJADE ZA POMOCA USŁUG TEJ FIRMY- usb dla kazdego z osobna tez jest sciema, filmy na tv nie dzialaja albo nie ma glosu. NO I BRAK POKWITOWANIA ZA PRZEJAZD-to normalne??? Kierowcy są Sympatyczni i kulturalni, natomiast nie jest to w stanie rekompensowac straty czasu w podrozy, dzieki szefowi, ktory podobno doklada roboty. Chyba, ze kierowcy maja placone od paczki to nic dziwnego ze sa w stanie sie wracać 200km po paczke! To jest CHORE

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rk Trans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Madzia

Ile zarabia kierowca ? I jakie są kraje, do których się jeździ ?

Alicja

Jestem spakowana.... już czuję atmosferę Świąt spędzonych z rodziną. Wczoraj odbieram telefon z firmy potwierdzający przewóz- jest super........ O 3.35. dostaję sms-a " Z powodu awarii busa, wyjazd odwołany. Przepraszamy za utrudnienia" - jak mam to komentować????????? Jaką opinię wystawić???????

Zła_Anna

Podróż z Niemiec do Polski trwała 17 godzin w tym jakieś chore przesiadki, no ale to pominę... niech będzie :) W busie zimno jak w psiarni, kierowca chyba z pierwszej łapanki bo sam siebie nie ogarniał, palenie papierosów przez kierowcę - bez komentarza ale aby wyjść na siku - problem - BO NIBY NIE MA CZASU!!! Później już jakieś bezproduktywne stawanie to na fajka to na coś... Gdy ludzie już wymęczeni całą drogą. Hipokryzja! Wietrzenie mimo temperatury na lekkim minusie. Co najciekawsze szofer zjeżdżał z trasy zamiast jechać jak należy (nie mowa tu o wysadzaniu poszczególnych ludzi) i jeździł bez sensu jakimiś wioskami... Zapomniałabym w busie jechał zderzak :) Tak! Od drugiego auta :) Paczka dla kierowcy :) i większość trasy DISCO POLO w głośnikach... Litości. Straszny przewoźnik i zupełnie niekompetentny... Nie polecam nikomu a właściciel powinien przejrzeć na oczy co się wyprawia w jego firmie. Ostatni raz. Nie jest to gra warta świeczki. Dno, 2 metry mułu i wodorosty...

zadowolony bus pasazerów

wczorajsza jazda z belgii do polski super zawalista , szybko milo i bardzo smiesznie pozdrawiamy walerego i gienka aby zawsze bylo tak fajnie i rewelacyjnie .

kaja - zadowolona

Bardzo mila atmosfera w busiku , bardzo mily kierowca i wesoly aby tak bylo zawsze to bede czesciej korzystac z usług tej firmy .Super firma kazdemu polecam .

Wie ktoś czy poszukują kierowców? Słyszałem, że dają dobre warunki dla kierowcy i że się opłaca... ktoś coś??

anonimek
@Zainteresowany

Słyszałem coś ostatnio że tak ale to wiadomo musisz sam popytać co i jak. Tutaj raczej jak ktoś złapie prace to się trzyma więc nie jest tak łatwo się dostać ale próbować zawsze możesz :D

administrator
@Zainteresowany

www.rktrans.online

Polecam

Bardzo polecam rktrans .Super firma.

Aleksandra
@Polecam

Jesteś zatrudniona/ny w Rk Trans? Chciałam dowiedzieć się, jaką umowę proponują tutaj nowym pracownikom. Czy coś o tym wiesz?

Edyta

Jest 2.30 a ja nadal czekam na kierowcę który miał być między 22 a 23. Nawet nie mam informacji czy ktoś w ogóle się zjawi

Edyta

Jest już dwie godziny po czasie i nikt nie raczej zadzwonić do której w nocy mam jeszcze czekać. Firma porażka. Jadę z nimi ostatni raz. Nie polecam.

super przewoz

Wlasnie wróciłam do Polski bardzo pozdrawiam kierowców z RKTRANS super miła i przesmieszna podróz .

Nizadowolona

Przepraszam, ale nie wiem o jakim odziale rk trans piszę, wiem jedno- (usunięte przez administratora) i pogarda dla klienta. Przez jeden błąd zostałam potraktowana jak śmieć. Nikt Cię nie "wesprze" Za granicą tak jak rodak. Jestem pełna pogardy dla przedstawiciela tej firmy,z którym rozmawiałam

Aleksandra
@Nizadowolona

Jesteś klientką czy pracownikiem firmy Rk Trans Sp. z o.o.? Nie do końca można to ocenić po Twojej wypowiedzi. Wyjaśnij, jeśli możesz. Dziękuję.

zadowolony

Polecam bardzo fajna firma .

SUPER

Nikomu nie dogodzisz z tego co czytam dla mnie jeden z lepszych przewozników którymo podróżowałem , kierowcy mili i pomocni naprawde polecam i jakie samochody wypasione .....POLECAM ........

Ten przewoźnik to kpina, zamówiłem transport z rowerem, rower musiałem zostawić, trzy razy przesiadka, cena 85e, na stronie 80, kierowca burak, (usunięte przez administratora) ciągle palił w aucie, duszno w aucie i po kilkugodzinnych prośbach ten (usunięte przez administratora) z laską włączył klimę... Typowe gnoje które z powodu dużego ruchu w biznesie traktują ludzi jak śmieci... Serdecznie polecam rk omijać szerokim łukiem!

zadowolony

Polecam! Szybko i komfortowo na trasie Eindhoven - Kielce. Kierowca Daniel, bardzo kulturalny oraz pomimo zapomnianego pendrive z filmami wynagrodził noc mega klimatyczną muzyką.

polecam

Polecam mila obsluga fajne samochody szybko i bezpiecznie .. tak trzymac

Mietek
@polecam

Trzy godziny opóźnienia kierowca nie mily nie worza pod adre s porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża

Rk Trans Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Łomża