Rk Trans Sp. z o.o.

Łomża

Opinie o Rk Trans Sp. z o.o.

Monika

Nie polecam! Pan z infolini nie jest w stanie odpowiedzieć na żadne pytania. Pytając go o przybliżony czas przejazdu odparł, że nie ma czasu na tego typu rozmowy i bezczelnie się rozłączył. Chciałam tylko wiedzieć czy przypadkiem nie będą odwozić każdego pasażera pod wskazany adres, ponieważ taka forma mi nie odpowiada.

dranek

No dobra, ale wiecie czy jest jakakolwiek szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jak warunki finansowe są odpowiednie to nic dziwnego, że są tak popularni. A jak wypłata odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy.

xxx

Polecam!

Jak dla mnie porządna firma! :D

Annie

Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy

Kamilooo15

Ja również z całego serca polecam! Jechałem z tą firmą już 5 razy i nie zdarzyło się, żeby mnie zawiedli :) Bus co prawda był lekko opoźniony ale to chyba normalne, jak to w przewozach bywa.. Wiadomo nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć

Misia5384

Osobiście jeżdżę z tą firmą od kilku lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Osoby przyjmujące rezerwacje w biurze są bardzo uprzejme i nie ma problemu kiedy zwracam się do nich z konkretną prośbą, a negatywne komentarze ludzi, którzy potrafią oczerniać firmę w internecie są żałosne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jasno i wyraźnie składa swoją rezerwacje, na pewno zostanie odebrany i dostarczony w wyznaczone miejsce bez problemu. A ludzie którzy nie potrafią sie określić lub zamawiają busy w kilku przewoźnikach na raz są sami sobie winni. Dlatego ludzie ogarnijcie się i nie róbcie świńst właścicielowi tej firmy. Tam też ciężko pracują ludzie!!!!!!!!!!!

kierowca

Witam Panią serdecznie. Osobiście Panią wiozłem i mogę powiedzieć jedno, jeżeli ktoś dostaje PADACZKI po drodze i nie ma na to żadnych leków to raczej sama potrzebuje Pani pomocy a nie do pracy za granicę sie wybierać. Po drugie to ja nie pracuję u P. Krzyśka tylko zostałem wynajęty. Proszę więc nie pisać głupot i życzę Pani zdrowia oraz proszę się zastanowić zanim Pani pojedzie do pracy za granicę. Pozdrawiam

Pasażerkark

Ja wam powiem tak, jeżdżę juz długo i wiadomo że sami nie jedziemy tylko musimy jeszcze kogoś zabierać. Ja osobiście trafiam na miejsce po ok 20 godzinach. Ale jeżeli ktoś oczekuje wygody, to są samoloty... 2 godz i na miejscu.Osobiście polecam tą firmę. I jakby ktoś trafił na kierowcę Grzesia to ma szczęście bo w 100% jest odpowiedzialny i dba o pasażerów. Pozdrawiam

Lukasz

Bus nie przyjechał co to jest? Rezerwacja była i zapewnienia że będzie! Nie polecam

aksoa

prosze o kontakt na maila kasia.kufel2@gmail.com mam takie same problemy z ta firma i postanowilam zainteresowac media.

Zostaw opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rk Trans Sp. z o.o.