Opinie o Platinum Residence w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Platinum Residence. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Platinum Residence o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinum Residence w Warszawa

Obserwator Nowy wpis

Warunki płacowe jedne z lepszych jeśli mamy na myśli hotelarstwo, atmosfera z pozoru wydaje się przyjazna i rodzinna lecz tylko wtedy kiedy będziesz pieskiem lub kotkiem na posyłki Pani zarządzającej konferencjami .... Poza tym okej

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Audytor w firmie Platinum Residence. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Energetyczna Biernacka Nowy wpis

Byłam gościem hotelowym w Platinum Residence Willanów, gdzie organizowaliśmy szkolenie. Jestem bardzo zadowolona ze standardów pokoju, czysto, wygodnie i pięknie. Pani manager okazała się bardzo profesjonalna i kulturalna. Polecam w 100% i napewno wrócę.

Recepcja Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Recepcjonisty? Są jakieś dodatki do pensji, jaka jest mi więcej pensja podstawowa?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w firmie Platinum Residence? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
speedy2137

2K22UPDATE A mi tam się spoko pracowało - piszę o placówce na Grzybowskiej. Spędziłem rok na recepcji i był to spoko czas. Poznałem wielu fajnych ludzi, zarówno w personelu jak i pośród gości/lokatorów. Praca nie była ciężka, na pewno można tam załapać trochę hotelowych umiejętności. Biedronka w galerii jest dodatkowym atutem, wraz z różnymi lokalami usługowymi i naprawdę dobrym i niedrogim sushi. Płacili nienajlepiej i nienajgorzej, ale teraz podobno były dodatkowo podwyżki, więc polecam. Wielkie pozdrowienia dla chłopaków z recepcji, kto ma wiedzieć ten wie. Zważywszy na miłą atmosferę pracy na recepcji i przyzwoitą wypłatę, uważam że warto tam pracować. Były różne bonusy na święta, kolacje pracownicze - to wszystko jest na plus. Oczywiście nie każdy jest tak fajny i miły, ale to mniejszość.

Czy w Platinum Residence zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Najczęściej tak. Jeżeli umiesz i chcesz pracowac, po umowie na okres próbny dostajesz już umowę na czas określony i potem nieokreślony.

Karola

Znalazłam ofertę pracy u nich i nie wiem czy to kit... wysłali mi umowę o prace ale obawiam się, że coś jest nie tak w tym

mateo

Pracowałem tam swego czasu i było spoko. Teraz żałuję, że odszedłem. Najlepszy dział w firmie to technicy, ale ciężko się do nich wbić. Nieźle płacą w porównaniu do innych. Jak szukają do pracy to radzę startować, biorą z ulicy a nie tak jak wszędzie albo po znajomości albo chcą żebyś robił za free.

@mateo

informacja dawno nie aktualna. na zewnątrz ma być wszystko ładnie i pięknie... w rzeczywistości przełożeni nie mają szacunku dla pracowników na porządku dziennym jest tekst "nikt Cię tu nie trzyma na twoje miejsce jest pełno chętnych"

Kinia
@mateo

Hahaha, z tego co pamiętam to opinia została osobiście wystawiona przez kierownika techników lub przez Panią od "guest relations", więc żenada :)

Ew

Wyzysk i szerzace sie wszędzie robactwo(pluskwy) ,znam ludzi którzy tam pracowali, zwykly wyzysk za 2000zl pensja supervisora. Szefostwo dobre tylko dla siebie Obecnie zwolnienia. Porażka

Olga
@Ew

Czy kwota przez Ciebie wskazana to sama podstawa, czy już po podliczeniu wraz ze wszystkimi dodatkami? Możesz powiedzieć, czy pracownik ma szansę dorobienia sobie do wypłaty poprzez dodatkowe godziny lub premię zadaniową? Jest taka możliwość?

Olga

@gość czy przy całej swojej antypatii do pracodawcy Platinum Residence, jesteś w stanie znaleźć jakieś plusy pracy w tej firmie? Takie jak np. możliwość rozwoju zawodowego, czy też otrzymywanie dodatkowych benefitów? Czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na ten temat i mógłby się podzielić? Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl.

Jeśli ktoś pracuje w dobrej firmie to powinien to doceniać.

@Andrzej

w 100% się zgadzam. Jak ktoś pracuje w dobrej firmie niech nie wymienia jej na Platinum!

gość

informacja dawno nieaktualna. Na zewnątrz ma być wszystko ładnie i pięknie... w rzeczywistości przełożeni nie mają szacunku dla pracowników na porządku dziennym jest tekst "nikt Cię tu nie trzyma na twoje miejsce jest pełno chętnych"

Tomasz

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem wątpliwości, widocznie potrzebują takiego fachowca.

Teodor

Od kilku lat Platinum R. szuka inspektora pięter (oferta pracy non stop). Miałem ochotę złożyć aplikację, jednak wygląda na to, że to ściema. Może ktoś wie, coś na ten temat.

juro

No można na to stanowisko próbować @ergt, ale jest nowsze, na inspektora działu służby pięter. Zadania na tym stanowisku to przede wszystkim dokonywanie codziennej inspekcji apartamentów wyjazdowych oraz zamieszkałych i czynne reagowanie na wszelkie dostrzeżone niedociągnięcia związane ze stanem czynności apartamentu.

Pokojowa

Głupoty gadasz. Pracuje już 14 lat i w zadnym hotelu tyle nie zarabiałam co tutaj. Mam umowe o prace i dodatkowe zlecenie jak chce zarobic wiecej. Ostatni dokupili wiecej poscieli, wiec jest ok. W houskipingu dobrze sie pracuje, nie wiem jak w innych wydziałach.

Pokojowa

W Platinum pracuję już ponad rok i złego słowa nie dam powiedziec. Pensja jest na czas, supervajzorzy nie czepiają się za bardzo i grafik ustawiam sobie sama. Brakuje czasami pościeli i stoi sie z robotą. Fajne dziewczyny.

katarzyna w.

platinum residence., ten na grzybowskiej w warszwie..? oni tylko ukrywaja ze male dochody itp , po pierwsze zeby obcinac pensje a po drugie zeby nie wyplacac umowne platnosci tym ktorzy powierzyli mieszkania platinum residence, tez pracowalam tam...nierzetelna firma ten hotel platinum residence ktory dziala w apartamentowcu a wlasciciel wywozi kase za granice

ABW
@katarzyna w.

Pani Kasiu, potrzebuję z Panią się skontaktować..Sprawa pilna.

malegdnpl
@katarzyna w.

Pani Katarzyno, byłem na rozmowie - nie wiem czy to to samo miejsce bo to nie hotel a jakieś mieszkania na wynajem. Pierwsze wrażenie spoko. Mam znajomego, który tam pracuje i o żadnych obniżkach nigdy nie słyszał i w sumie jest zadowolony. czy może Pani podać jakieś konkretne przykłady na to co Pani pisze? Ja przestaję wierzyć w jakiekolwiek opinie w necie, gdyż za dużo jest fałszywych.

longer

Przychylam sie do Kolegi Przedmówcy FIRMA NIE SOLIDNA praca tu to obóz nie polecam nikomu obiecója złote góry a potem nic nie ma .

rick
@longer

Potrzebuję skontaktować się z Panem.

zbyszek

Praca w Platinum jest ponad siły wyciskają wszystko. Następnie obniżają pęsję bo małe dochody Firmy. NIE POLECAM

rick
@zbyszek

Mogę się jakoś skontaktować z Panem?

Zostaw merytoryczną opinię o Platinum Residence - Warszawa

• Jak się pracuje w Platinum Residence?

Zobacz opinie na temat firmy Platinum Residence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platinum Residence?

Platinum Residence