Opinie o G2A.com w Rzeszów

Założony w 2010 roku, największy na świecie i najszybciej rozwijający się marketplace z cyfrową rozrywką, gdzie można kupić vouchery do produktów cyfrowych, takich jak gry komputerowe, DLC, giftcardy, subskrypcje czy oprogramowanie. Platforma tworząca bezpieczny ekosystem łączący sprzedawców i kupujących, której zaufało ponad 30 milionów użytkowników ze 180 krajów, którzy dokonali zakupów ponad 100 milionów cyfrowych przedmiotów. G2A.COM to zebrane w jednym miejscu 75 tysięcy cyfrowych produktów oferowanych przez sprzedawców z całego świata. W 2023 roku platforma zanotowała 250 mln odwiedzin użytkowników. G2A.COM zatrudnia obecnie ponad 400 osób pochodzących z 12 krajów, z których 40% stanowią kobiety. Holding znajduje się w Holandii (Amsterdam), oddziały regionalne w Hong Kongu, Rzeszowie (centrum R&D), Warszawie oraz Krakowie.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G2A.com w Rzeszów

gracz PC

O co chodzi? (usunięte przez administratora)

#Iloveyouhater
@gracz PC

O to chodzi :) (usunięte przez administratora)

@#Iloveyouhater

Szybki HR zewnętrzny szkoda, że wewnątrz kuleje...

kapusta
@pracownik

a czym w tym przypadku jest HR zewnętrzny?

bosa
@#Iloveyouhater

chwilowy zabieg kosmetyczny zeby poprawić wizerunek na kolejne 5 minut

kręcona

boshe co w tej firmie sie dzieje!? dobrze ze mnie zwolnili wcześniej

Szal
@kręcona

katastrofa już sie nie podniosa nigdy hehehe

Soki
@Szal

czarne kruki dzioby czyszczą o tron

foto
@Soki

a własnie, co to za tron u nas stoi w firmie? czy to gadżet na Summer party?

Brisbane
@gracz PC

(usunięte przez administratora)firma jest bardzo negatywnie postrzegana w branży gamingowej i posiadanie jej na CV może negatywnie wpłynąć na możliwości zatrudnienia w tej branży.

babo rambo level 0
@Brisbane

mam ja w swoim CV. To już wiem dlaczego pracy nie mogę znaleźć nowej, śle i śle te moje cv a nikt nie dzwoni do mnie:( muszę zmienić to CV

Maszrację
@babo rambo level 0

Tak, koniecznie zmień, to na 100% ten powód

Sebastian
@Maszrację

Skąd w ogóle wzięło się takie stwierdzenie, że mając w swoim CV wpisaną pracę w firmie G2A.com mogą być problemy ze znalezieniem nowego miejsca pracy? Moglibyście bardziej precyzyjnie przedstawić tę kwestię? Nie ukrywam, że zaciekawiła mnie ta informacja i chciałbym ją omówić.

Maszrację
@Sebastian

jaja sobie robiłem :)

former G2A-nianin
@Sebastian

Te dżuniory to we wszystko uwierzą ... ja rozumiem, że to może pierwsza praca i jesteście jeszcze nieupierzeni, ale bez przesady. Rynek pracy jest naprawdę trochę inny niż Wam rodzice i babcie nakreślają. CV to nie jest najważniejsza rzecz na świecie, a już na pewno piątki na świadectwie w ogóle nie mają znaczenia ... ba nawet studia jakie ukończyliście prawie nie mają żadnego znaczenia. Co w takim razie ma znaczenie? Umiejętności. Zdobywajcie je jak chcecie. Przykładowo dzisiaj bardzo się ceni umiejętność komunikacji z innymi. Zamiast więc siedzieć w książkach czasem lepiej chodzić na imprezy, bo tam się bardzo rozwija umiejętności komunikacji z innymi, a potem jak przyjdzie do rozmowy z Dawidem, to Wam to zaprocentuje i się dostaniecie.

Hduvtjcdri
@former G2A-nianin

Haha ale propaganda, koń by się uśmiał.

Bright

Weź się ogarnij stary. Nie masz już za co hejtować firmy, że się pod takim kątem przypierdalasz?

agata

Witam, czy firma jeszcze rekrutuje ludzi do działów legal/ risk/ finance itp? Jesli tak jakie są zarobki i jak można wysłać cv bo na stronie www nie ma takich ofert;)

Wrozka
@agata

Lepiej to przemyśl... życie marnować chcesz?

Ja wiem, że HR coś musi pisać by podtrzymać wizerunek. Proszę dajcie już spokój. Dno i tyle. PR przejął portal? Nikt ludzi nie uciszy. Szkoda czasu. Nikt kto szanuje stabilizację nie powinien podejmować pracy w tej firmie. Hongkong dalej istnieje? Legal daje radę?

mycha

daje daje... nawet słyszałam ze ludzie u legali awansują

RDSS

Sądząc po zawartości wpisów, to ciężko tu zauważyć HR i PR, jest za to stała grupka hejterska wpisująca co tydzień coś podobnego

@RDSS

Skoro to hejterzy to po co reakcja? To miejsce służy do zamieszczania opinii i ludzie to robią. Natychmiastowa reakcja na wpis świadczy o słej cenzurze. Taka dobra rada- jak ktoś mysli, że to jest hejt niech przeczyta większa liczbę wpisów i wyciągnie wnioski. Odnośnie Legal może i awansują bo jest co robić. Hongkong pewnie ma co liczyć w tym układzie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G2A.com? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk/ Analityczka finansowy(-a)
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
prymus

wszystkich oddanych firmie pracowników już dawno nie ma. w dużej mierze zostało w firmie na stanowiskach kolesiostwo CIO,CO,CIOT itd. którzy nadal ładnie się uśmiechają

Nie polecam

Zorro

W maju znowu odchudzanie po całości działu. Wszyscy już mają miękko i zwolnienia nikogo już nie omijają IT included. A kiedy przyjdą po Ciebie?

asd

Coś więcej? :)

Ciekawski
@Zorro

W sumie nie wiem kiedy po mnie przyjdą, bo pracuję gdzie indziej, trudno stwierdzić, zwalniają też w innych firmach?

Sancho Pansa
@Ciekawski

Oni zwalniają wszędzie, rozumiesz??!!1! wszędzie! co tam IT, oni wczoraj zwolnili obsługę mięsnego w Dębicy i to nie jest ostatnie słowo, jadą dalej, mogą być już blisko, kryj się

Marku
@Zorro

Zwolnienia dotyczą też tych z zagranicy? Czy to wszystko dzieje się z dnia na dzień?

firecrack
@Marku

Jakaś psychoza u was panuje jak się czyta opinie o pracy na tym forum, serio, aż tak zle? :)

Sprite
@firecrack

@firecrack raczej parę osób mogłoby skorzystać z akcji #iloveyouhater i wypić sprite :)

G2akufel
@Zorro

@Robert to znowu Ty? Wrzuć luz, to nieładnie tak byłą miłość oczerniać.

gorymury

Jeśli chodzi o przebieg rekrutacji to nie do pomyślenia jest, że tak znana i zdaje się profesjonalna firma tak się zachowa. Pomimo zapewnień, że bez względu na wynik procesu i podania daty przekazania feedbacku tego nie zrobiono. Szkoda, bo w wielu firmach to krótki telefon badz mail. I jest to standardem.

SwedzaMnieReceZebyKogosZwolnic

Ktoś coś?

miod

Co taka cisza ostatnio? Czyżby w firmie (znów) nastały idealny czasy?

pracujacy
@miod

Cisza bo juz nie ma kto pisac postów, garstka ludzi została w firmie

Kuk
@pracujacy

Po ludnych niegdyś korytarzach samotne odbija się echo

@Kuk

Masz racje smutna jest owa rzeczywistość, gdzie te kolejki do ekspresu po kawę... kolejki do kuchni po śniadanie... tłumy przy wejściu/wyjściu (

ciekawy były pracownik
@pracujacy

to ile teraz jest osób?

ktb
@ciekawy były pracownik

550-570 jakoś tak

Uman
@ktb

Eee to nie najgorzej, myślałem że garstka to mniej...

Ciekawy
@ktb

W samym Rzeszowie czy łącznie z innymi biurami w Krakowie i Warszawie ?

ktb
@Ciekawy

całość

byćmożepracownik

Chciałbym aplikować na stanowisko Marketing Automation ma ktoś jakieś opinie na ten temat? CV pisać po PL czy ENG? w ogóle warto? pozdrawiam :)

vF

Byłem jedną z pierwszych osób, które z firmy odeszły, i to bardzo szybko. To było dość wcześnie i nie było jeszcze tylu pracowników. Wyjechałem wtedy z Rzeszowa do pracy mniej interesującej, ale lepiej płatnej, gdzie też długo nie zagrzałem miejsca. Sama praca - cóż, przyszedłem do zespołu, który był już jako tako ugruntowany i trochę nie mieli jeszcze pomysłu, co ze mną zrobić, chociaż mnie niby potrzebowali. Zespół był bardzo fajny, chociaż dookoła już bywali ludzie lekko dziwni i czasem bucowaci (że wspomnę kolegę "chłodnego"). Cóż... podobno po moim odejściu w firmie zaczęły w ogóle być urlopy dłuższe niż parę dni. Prezes ponoć powiedział potem, że "pracownik, który pracuje 8 godzin, to nie jest dobry pracownik" :D. A, no i bardzo wesoło się zrobiło, jak już się szefostwo dowiedziało, że nie będę kontynuować pracy. Jegomość DR wezwał mnie wówczas i zaczął pouczać o lojalności - nie zajarzył, że tak samo jak oni mają prawo nie przedłużyć umowy, tak i ja mam to prawo; przy czym zachowałem się lepiej niż oni - powiedziałem wcześniej o swojej decyzji - chyba im się w pale nie mieściło, że ktoś to może zrobić. Najlepsze było, kiedy się prawie popłakał (ale udawana żenada), że odchodzę i powiedział, że zawsze mu przykro, kiedy ktoś odchodzi z firmy. Po tej rozmowie kazano mi się od razu pakować i nie pozwolono (był taki wierny korporacji człowiek o inicjałach MR, który mnie dosłownie wyrzucił za drzwi) się pożegnać z ludźmi (choć wtedy to była mała firma i naprawdę większość przynajmniej kojarzyłem). Osobna historia to jeden Filipińczyk, którego pamiętam jeszcze jako straszną pierdołę, co to nie umiała sobie załatwić karty pobytu. Takie wyrośnięte dziecko, a zarabiał wtedy poniżej pensji minimalnej, nie jarzę jak się na to zgodził (to było jako praktyka czy coś). Dziś jest dużo wyżej, ciekawe czy się ogarnął, czy nadal jest taką pierdołą. Ogólnie rzecz biorąc ten niewielki okres pracy w G2A wspominam nieźle, trochę żenująca była końcówka.

@vF

ten filipińczyk to nawet nie potrafił wymienić sobie żarówki samodzielnie w mieszkaniu firmowym buhahahaha, ale po firmie to cwaniakuje i sie wywyższa. teraz więcej zarabia niż minimalna pensja. a inicjały (usunięte przez administratora) chyba znane ale nie chce ich rozwijać - ci panowie nazwiska podobne maja D

gsd

Jak można nie dawać w 2019 roku feedbacku po rekrutacji? Programistom? Nie zależy Wam na opinii społeczności czy jak?

Ytr
@gsd

Ciesz się że Cię nie zatrudnili :)

Player

Hej. Napiszcie prosze opinie o pracy w aml/fraud w g2a

LBanian
@Player

Myśle ze generalnie dziś to już jest rozważane w kategoriach obciachu być g2anianem. Przykro patrzeć na nieodwracalny upadek wątpliwego niegdyś prestiżu tej firmy.

Joanna

Koniec miesiąca jest. Kto tym razem ???????

beny

Asia, ja tym razem

expectopatronum
@Joanna

dla kogo tron stawiaja? :)

Macpherson

Kolejny wpis usunięty przez administratora, tak jak ten dotyczący zmian w zarządzie spółki g2a.com sp z o o z siedzibą w Krakowie. Dlaczego wpis ten był usunięty? Nie widzę żeby był sprzeczny z regulaminem. Przecież o tej spółce jest to forum? Z nią podpisywało się umowę? Jeszcze niedawno w każdym razie...

Maciek Sikorski

Fajna firma duzo sie nauczylem, polecam i pozdrawiam ;)

Lv
@Maciek Sikorski

Poczekaj na koniec miesiąca. Haha

kon4mista
@Lv

Co wtedy będzie? Wypłata? 8)

czarna9

słyszałam ze przymierzają sie do masowych zwolnień szaraków, grube kumate ryby same odchodzą

Kampus
@czarna9

Planowane są też zmasowane zwolnienia białaków, żółciaków, świeżaków i w ogóle wszystkich żaków, przyspieszenia wystąpią za to u ryb średnioodchudzonych i vegańskich

Lord V.
@Kampus

Kucu daj spokoj. Serio to juz jest slabe.

0 floor
@czarna9

czarna9 skąd miałaś takie informacje?????? dziś przedostatni dzień miesiąca i własnie kilka osób dostało kwita:(

MBE
@0 floor

Dzisiaj też kilka osób poleciało :/

Joanna
@MBE

I to nie koniec koleżanki i koledzy.

Joey
@Joanna

Jakieś konkretne działy poleciały, czy z każdego po trochu?

it nie
@0 floor

to zwolnienia w tej firmie jeszcze kogoś dziwią? przecież to norma od co najmniej roku :D

@it nie

pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki pracujące (jeszcze) w g2a. dziś jest mój pierwszy dzień poza firma. oby was to nie spotkało co mnie wczoraj:( a plotki chodzą chodzą... i sie sprawdzają

expectopatronum
@Maciek Sikorski

ja to tylko tutaj zostawie :) (usunięte przez administratora)

Czarna 10
@pracownik

Tak tak, to wszystko prawda, firma zwolniła 103% osób, dlatego nawet negatywne komentarze na Gowork piszą boty bo nie ma już kto

ona82
@Czarna 10

proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, żadne 103%... obecnie w firmie pracuje nieco powyżej 500 osób czyli jakieś 70% wszystkich pracowników

Nowiny

Wielkie parkiety G2A celuje w trzy czołowe giełdy świata: LSE w Londynie, NASDAQ w Nowym Jorku oraz parkiet w Hongkongu. Ostatni wybór nie powinien dziwić, bo choć biznesowe serce firmy bije w Rzeszowie, to jedna z jej spółek działa w Hongkongu. Zdaniem prezesafirmy, jest to jedno z najlepszych obecnie miejsc do prowadzenia biznesu na świecie, a ponadto okno do Azji. To największy rynek w branży, w której działa G2A. Obecnie G2A zatrudnia 700 osób, z których zdecydowana większość pracuje w Rzeszowie (spółka ma jeszcze oddziały w Hongkongu, Chinach, Indiach i Holandii), w przyszłym roku planuje zatrudnić jeszcze 600. — Powoli wyczerpują się nasze możliwości kadrowe w Rzeszowie, dlatego otwieramy oddziały w Krakowie i Warszawie, w których zatrudnimy programistów — mówi Bartosz Skwarczek. Kierowana przez niego firma przymierza się także do uruchomienia biura w USA

Kisnę

XDDDDDDDDDDD

Cikibeng
@Kisnę

Gustowne okulary, drewniana marynarka, choć zawsze czary mary to treść prawdziwa miała, myślisz że człowiek stary, to zaufać mu mogę, a w domu puste gary, więc pijesz tylko wodę, aj pracowniku szary, żal ci bo wśród elity siedzą święte maszkary, zgarniajac twoje kwity.

Ruda

A premie za wejście na giełdę wypłacone? Notariusz był? Oj ciemny lud wszyztko kupi. Pelikany XD

hfg
@Ruda

dobry PR to podstawa a sam zalozyciel podobniej jak zalozyciel innej kontrowersyjnej inicjatywy IT w krk ktora miala byc american dream swoje zarobil wystarczajaco.... doradzam usunac sie w cien ze swoim wielkim hajsem jako spragniony nowych wyzwan i..... zatrudnic top manago ktory zaora to do reszty

pacjent
@Ruda

gdzie jest moje 50k ja sie pytam??????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baron1988
@pacjent

jakie 50k? czy mam rozumieć ze mogli nie wypłacić wypłaty?

Pupazzakrzaka

Mam wrażenie że opinie wypisują tutaj tylko osoby mające jakiś żal do tej firmy. Fakt firma ma gorszy czas, ale tragedii nie ma. Jak były imprezki i rozpieszczanie to było ok, jak jest czas zwykłej pracy to ludzie płaczą.

@Pupazzakrzaka

Zobaczymy co będziesz pisał jak pewnego dnia o 12 dostaniesz bez konkretnego powodu wypowiedzenie

Jo
@Pupazzakrzaka

Serio? No ja wiem, że PR przepraszam dział komunikacji się stara ale to żałośnie wygląda. Dajcie sobie już spokój. Mówicie o imprezkach i rozpieszczaniu a nie o szukaniu pretektów i masowych zwolnieniach? Słaba pamięć to bilobil!

Dj bobo
@Pupazzakrzaka

Znowu poleciał manager ????

zwolnienia
@Dj bobo

Corporate Event Manager + Head of Marketing

Dj bobo
@zwolnienia

Widzę, że Head of Marketing jest już zastąpiony. Starym zwyczajem podkopów. Żałosne...

Kolega Brutusa
@Dj bobo

Sztylety w plecy jak u Cezara, a krew kapie i spływa po schodach

Nic po prostu przyjme jedna z ofert pracy z którymi piszą do mnie rekruterzy ;). Na pewno nie bede lamentowal na gowork bo nie bede miał problemu ze znalezieniem kolejnego pracodawcy.

Jack

Witam, Chciałbym poznać Wasza opinie jak zmienił się styl zarządzania i kultura organizacji(usunięte przez administratora) Pozdrawiam, J.

Zostaw merytoryczną opinię o G2A.com - Rzeszów

• Jak się pracuje w G2A.com?

Zobacz opinie na temat firmy G2A.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G2A.com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G2A.com