Pro Juris Artur Porucznik

Łódź

Opinie o Pro Juris Artur Porucznik

Zawiedziony

Też aplikowałem do tej firmy na stanowisko dyrektora. Ale miałem swoje wymagania, więc zrezygnowali ze mnie. Podjęli za to współpracę z osobami, które nie mają o rynku odszkodowań zielonego pojęcia. Ale mają jedną wielką zaletę dla firmy - oprócz prowizji nic od nich nie otrzymują. Czyli przynajmniej na początku są całkowicie darmowi dla kancelarii. Tak to można "zatrudnić" i setkę dyrektorów. Tylko kto będzie pracował na wyniki?

Sęp

Słuchaj, to sprawa szefów i właścicieli. Ich cyrk, ich małpy.

Whiskey

Masz niewątpliwie trochę racji. Wiadomo, że opinie pozytywne piszą z reguły pracownicy kancelarii zmuszani do tego przez szefów. Jest tu też kilka takich profili w branży odszkodowań. Poza tym właściciele firm mogą wykupić na tym forum możliwość decydowania o tym, który komentarz Gowork dopuści do edycji. Krótka piłka - płacisz, wybierasz sobie komentarze. Co do tej konkretnej firmy, to nie wiem jaki jest ich poziom obsługi klienta, ale poziom rekrutujących do pracy jest żenujący. Olali ludzi z branży, wzięli sobie za dyrektorów terenowych osobników, którzy twierdzą, że byli gwiazdami w rekrutacji w innych branżach. Tylko, że odszkodowania, to nie sprzedaż kredytów i kart. To nie ta bajka. Przy tej branży to przedszkole. Klienci sami się pchają. W odszkodowaniach jest niezwykle twarda konkurencja. I to powinni wiedzieć szefowie tej firmy i nie odrzucać konkretnych ludzi z branży, a nie zatrudniać tzw. "wodolejców" i "ściemniaczy". Życzę szefom przejrzenia na oczy.

corm
@Whiskey 08.04.2016 22:25

Napisz do mnie na priv i podaj nr tel abyśmy mogli porozmawiać, być może pojawi się szansa na dobrą funkcję. O ile rzeczywiście jesteś branżowy. Pisz na cormak (at) op. pl

Bociek

A w jakich stronach naszego pięknego kraju działasz?

Maćko

Byłem, widziałem, przeszedłem weryfikację a później szkolenie na doradcę. Nie czarujmy się, to nie jest lekka praca. Ale spróbować zawsze można. Póki co jestem nakręcony, co będzie dalej, czas pokaże. Co do powyższych opinii, takie same opinie są na wszystkie firmy z odszkodowań na tym portalu, wszędzie jest źle i wszędzie komentujący zrobiliby to lepiej. Zresztą, dotyczy to praktycznie wszystkich firm, nie tylko z branży odszkodowań, nie dajmy się zwariować.

prawda

Mam do czynienia z tą firmą jako klient. Miałem wcześniej z inną w tej samej sprawie.Ci którzy krytykują pro juris to muszą się od nich wiele uczyć. Profesjonalna, miła obsługa i uczciwe stawianie spraw od samego początku.

Opolanin

Mnie też gościu czarował na rozmowie. Wszystkim, tylko nie profesjonalizmem. Na pytanie gdzie pracował u konkurencji odparł z rozbrajającą szczerością, że zaczyna uczyć się branży. Ale wcześniej sobie dyrektorował w finansach, to i tutaj może być dyrektorem. Gratuluję dobrego samopoczucia, może to działa na nowicjuszy, ale profesjonalistów tak to oni nie pozyskają do współpracy.

xyz

Witam - kancelaria mocno rekrutuje na stanowisko dyrektora regionu - spotkanie prowadzi jakis kolo, ktory nie ma pojecia o branzy , o konkurencji , o mozliwych zarobkach . Opowiedzialem o kilku mozliwych sprawach do wypracowania odszkodowania-byl zachwycony , kiedy po spotkaniu zadzwonilem do centrali firmy i opowiedzialem - oczywiscie powiedzieli, ze nie sa wstanie wziac tych spraw. Pan opowiada szeroko o swoich podbojach milosnych , nie ma pojecia nawet bladego jak powinna wygladac rozmowa kwalifikacyjna. Nie wiem skad oni go wzieli

Lankaster

Witam jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą dla kancelarii ( nie Pro Juras) to proszę o kontakt, więcej szczegółów podam przy rozmowie i ew. spotkaniu i weryfikacji. Oferujemy wysokie prowizje. Tel kom. (usunięte przez administratora)

Slowak

Wiecie może czy szukają kogoś w Małopolsce albo na Śląsku?

Lobbe

Mnie też rozbawił ten wpis. Moja kancelaria bez problemu współpracuje ze mną mimo kilkuset kilometrowej odległości. No, ale tak to jest jak ktoś na siłę chce wystawić pozytywną opinię na zamówienie.

ciekawy

a co ma zmiana adresu zamieszkania do pracy w firmie, która odzyskuje odszkodowania tam gdzie teraz mieszkasz wypadków nie ma

Niechętny

Jak komuś się uda dostać? Przecież to nie jest praca na etat, a zwykła "śmieciówka". Przyjmą każdego chętnego, bo i tak nic pracodawcy to nie kosztuje. Jeździsz własnym autem, własne paliwo, jak w końcu coś spiszesz, to możesz dostać zaliczkę. I tyle

Zaniepokojony

A co jest w tej umowie niebezpiecznego?

Odumowy

Wszystkim, którzy chcą współpracować proponuję najpierw przeczytać uważnie umowę. I myślę, że przejrzą na oczy.

Szukający

Może odezwie się ktoś z byłych i napisze o prawdziwych warunkach pracy?

Zet

Parę dni temu odbyłem spotkanie z dyrektorem regionalnym. Cały czas czarował jakimiś tabelkami, wykresami, tabletami i wycieczkami dla pracowników. Ale niewiele konkretów usłyszałem. Może któryś z aktualnych lub byłych doradców poda prywatnego maila? Chętnie dowiedziałbym się prawdy o pracy w tej firmie...

Nowy

Jest aż tak źle?

Ciekawy

Witam. Właśnie otrzymałem propozycję podjęcia współpracy z nimi.Ale po tym co tutaj przeczytałem, to będę trzymał się jak najdalej od tej firmy!

Racja

Zarówno Pola jak i Bambo mają rację! Sam zrezygnowałem mimo "super hiper extrasów" obiecywanych. Nie wypłacajom zaliczek, wszystko jest na gembę! Stanowczo odradzam! Tak walczą z innymi "hurtami", że o podjeściu do przedstawiciela zapomnij! Nie wiem kto tam siedzi, ale jak dzwonisz to nic nie załatwisz i się nie dowiesz, a jak oni czdgoś chcą to na teraz! Parnoiczna firma! Strata czasu, pieniendzy na benzyne, straconego czasu!

Bambo

Dno, dno dno. Niewypłacających zaliczek (bo sprawa warunkowa), Kamil bardzo prosty człowiek wychodzi do klienta na boso jak cejrowski, śliniąc się przy tym jakby miał wściekliznę, a Pan Artur ucina wszystkim jak może, sądząc, że jest mistrzem sprzedaży i manipulowania ludźmi. Zdecydowanie nie polecam!

Kamil S.

Pola, albo pomyliłaś firmy, albo jesteś z konkurencji, po której poprawialiśmy sprawy i siejesz niepotrzebny ferment.

Kamil S.

Pracowałem wiele miesięcy, niestety sytuacja rodzinna spowodowała, że musiałem zmienić miejsce zamieszkania i zrezygnować z pracy. Krótko: super atmosfera, super ludzie, duże możliwości awansu i rewelacyjna jakość usług na tle konkurencji. Jak komuś się uda dostać, 100%, że będzie zadowolony.

Pola

Nie warto pracowac (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pro Juris Artur Porucznik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Juris Artur Porucznik