Opinie o Pro Juris Artur Porucznik w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pro Juris Artur Porucznik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Juris Artur Porucznik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Juris Artur Porucznik w Łódź

Skusiła mnie oferta dla Dyrektora ds. sprzedaży i rozwoju, potem się zorientowałem, że oferta ma 9 lat :) Dalej funkcjonuje to stanowisko bo zamierzam po prostu podesłać swoją kandydaturę? Pisano w ogłoszeniu o dobrych regularnych premiach, regularne w tym przypadku co oznacza? Procentowo jak teraz te premie wyglądają? Jeżeli ktoś wie jakie są średnie zarobki to byłbym wdzięczny.

Miałem kilka dni temu tzw. trzeci etap rekrutacji. Generalnie działam w odszkodowaniach od kilku lat więc nie spodziewałem się czegoś nowego. I tu nastąpił zwrot , który mnie zaszokował. Uświadomiono mi, na przykładach ile nie zarobiłem pracując dla poprzednich firm. Z tego co pokazał mi prowadzący rozmowę w swoim systemie CRM jasno wynika, że projuris uzyskuje kwoty kilkukrotnie wyższe niż wynikały z mojej dotychczasowej wiedzy. Moja dotychczasowa firma nawet w 30% nie zbliżyła się do kwot uzyskiwanych przez projuris a jednocześnie cały czas wmawiano mi że to szczyt możliwości. Aby było ciekawiej, wśród spraw które mi pokazano była jedna moja ( w innej firmie) , gdzie wypowiedziano klientce umowę gdyż nie chciała iść do sądu a wg. mojej dotychczasowej firmy nic nie dało się zdobyć na etapie przedsądowym. Projuris wziął tę sprawę i bez sądów ugrał dla klientki prawie 30 tys. Dziś już wiem że byłem matołem nabierającym się na ładną gadkę. Zaczynam współpracę z projuris. I wierzę, że tym razem się nie zawiodę.

Stały
@Andrzej

I dalej nabierasz się na ładną gadkę...żałosne...

@Stały

Napisz coś więcej, bo taka wrzutka nic nie wyjaśnia.

@Andrzej

@Andrzej, rozumiem, że obecnie jesteś już pracownikiem Pro Juris Artur Porucznik, tak? Jestem ciekawa, co możesz powiedzieć o specyfice pracy w tym miejscu po tym czasie, który już spędziłeś w firmie. Mogę liczyć na Twoją wypowiedź?

Andzrzej
@Justyna

Tak już działam w pro juris. Co prawda dopiero zacząłem ale mam nadzieję, że będzie to naprawdę owocna współpraca. Bazując na mojej wiedzy w branży odszkodowań spodziewam się zarobić dużo więcej niż w kancelarii w której dotychczas pracowałem.

@Andzrzej

@Andzrzej, w takim razie życzę Ci tego i trzymam kciuki, aby tak się stało! Co możesz napisać o atmosferze panującej w pracy? Jestem ciekawa, jakie są relacje wśród współpracowników i czy jest między nimi jakieś współzawodnictwo.

A_ Nowy wpis
@Andrzej

a potem się obudziłeś z reką w nocniku! Fantasta!

Aleksa

Te wszystkie niby wysokie zarobki to totalna ściema. Byłam na szkoleniu dla dyrektorów regionalnych w pro juris i stwierdzam, że w innych kancelariach da się zarobić dużo więcej. Podam przykład, dyrektor regionalny zarabia 30% dochodu swoich doradców czyli jak kancelaria zarobi 1000 zł, doradca zarobi 20 % czyli 200 zł to dyrektor regionalny zarobi 60 zł. Do kupy daje to 26 %. Dlaczego zatem w innych kancelariach dyrektor może liczyć nie na 6% ale na 10, 15, 20% nadwyżki? Czyżby cała praca dla pro juris polegała tylko na tym że napycha się kabzę kancelarii. Dlaczego w innych firmach można przeznaczyć w dochody struktur sprzedażowych nawet 45-50% a w pro juris nie dojdzie to nawet do 30%? Pan Artur bardzo ładnie tłumaczy na szkoleniach jakie to wysokie kwoty uzyskuje kancelaria ale w zderzeniu z rzeczywistością okazują się one wcale nie takie duże. Bardzo ładna ściema ale w realu podziękuję tej kancelarii. Wolę zarabiać nadwyżkę 15-20 % tego co uzyska moja struktura niż 6% jak to proponuje pro juris. Nie dajcie się omamić jakimś rzekomo wysokim kwotom uzyskiwanym przez tę kancelarię. Owszem zdarza się w wyjątkowych przypadkach ale jak się spojrzy na całość to nie bardzo mają się czym pochwalić.

@Aleksa

Jeśli dobrze rozumiem to byłaś na szkoleniu ale współpracy nie podjęłaś. I mimo to wiesz doskonale jakie kwoty uzyskuje pro juris? Sorki ale zalatuje ściemą.

@Adam

Właśnie przeglądałem ogłoszenie, że projuris szuka managerów ds. rozwoju. Wszedłem na to forum aby skonfrontować obietnice z rzeczywistością. I jeśli ta panienka pisze prawdę to raczej się nie zdecyduję. W mojej obecnej kancelarii mam 35% i nawet jeśli projuris uzyska o 20-30% więcej dla klienta to ja i tak lepiej zarobię. Mam wrażenie, że ktoś wyprał mózgi agentom projuris. Osobiście mam 10% nadprowizji nad moimi agentami. Żeby zarobić więcej to projuris musiałby się zobowiązać, że zdobędzie dla klientów minimum 50% więcej niż moja obecna firma. Jak mi to dadzą w umowie to ok. A jak nie to na drzewo.

@Michał

Zgodziłbym się z Tobą gdyby pro juris faktycznie poprawiał o 20-30 %. Tyle tylko, że poprawiamy o 100, 200, 300 i więcej %. A teraz policz sobie o ile mniej zarobiłeś.

@Michał

Zastanawia mnie dlaczego na temat firmy najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nigdy w niej nie pracowali lub nie potrafili się odnaleźć w tej branży?

@Adam

Pieprzysz kolego, nikt o tyle nie poprawi.

R.
@Michał

No cóż, miałem dzisiaj spotkanie rekrutacyjne w Skierniewicach i na bazie Twojej opinii zadałem pytanie czy to prawda co wyczytałem z Twojej wypowiedzi. Dyrektor, z którym rozmawiałem nawet nie próbował tłumaczyc, po prostu pokazał mi w CRM jak poprawiają sprawy. I powiem krótko, ten Adam ma rację. Musisz być naprawdę cienki skoro wydaje ci się, że Twoja kancelaria jest taka debeściarska. Mam związek z odszkodowaniami od kilku lat, raczej jako coś dodatkowego ale mam świadomość tego ile ktoś obiecuje i co potem z tego wychodzi. A dzisiejsza rozmowa dała mi naprawdę dużo pełniejszy obraz o co naprawdę chodzi. Skoro uważasz, że pracuje ci się lepiej tam gdzie jesteś to sobie tam pracuj. Ja już wiem gdzie się zarabia a nie tylko gada o dużych zarobkach. A muszę zaznaczyć, że raczej twardo stąpam po ziemi i nie nabieram się na opowieści o tym jak to za pół roku będę milionerem. Cenię rzetelną informację. I taką właśnie dzisiaj dostałem. Muszę Ci podziękować. Dzięki takim wpisom, wiem że nie będę miał realnej konkurencji na tym rynku.

Agata
@R.

Piszę ten post aby być może uciąć dyskusję czy w pro juris daje się naprawdę dobrze zarobić. Pracowałam przez kilka lat dla kancelarii na "V" z Wrocławia. Jedna z największych w Polsce. Niestety kilka miesięcy temu otrzymałam wypowiedzenie umowy, co wiąże się z utratą wszystkich prowizji. Pomijam już fakt, że przyczyna wypowiedzenia była niesłuszna i trwa w tej chwili sprawa sądowa przeciwko "V". Co ważniejsze, spotkałam się z dyrektorem pro juris, który na przykładach pokazał mi ile kasy straciłam przez ostatnie lata. Żeby było ciekawiej nie były to jakieś setki złotych ale kwoty idące w tysiące a nawet dziesiątki tysięcy. Nawet nie zastanawiałam się czy związać moje dalsze działania w odszkodowaniach z pro juris. Innego wyjścia po prostu nie widać.

GOT
@Adam

informacja dla normalnych ludzi - OMIJAĆ Szerokim ŁUKIEM - nie dopuszczają do wypał zaliczek dla pracowników- na forum ,,kreci " jedna osoba, która stara się wybielić to całe gó.no!!! - natomiast dla ,,lizodu.pów" idealne środowisko pracy :)

Skoro uważasz, że uzyskanie kwoty o 300-400% wyższej niż inne kancelarie to taka sama robota top pracuj sobie tam gdzie jesteś. Z idiotami się nie dyskutuje.

@Adam

@Adam, bardzo proszę o nieużywanie obraźliwych słów i pisanie w kulturalnym tonie. Po Twoich wypowiedziach wnoszę, że pracujesz obecnie w Pro Juris Artur Porucznik i jesteś zadowolony z zarobków w firmie. Czy możesz napisać tego, jaka jest specyfika pracy w tym miejscu i czy osoby bez doświadczenia mają szansę dostać się do pracy?

hmmm

właśnie widzę po Pana wypowiedziach jacy mili ludzie są zatrudniani w tej kancelarii - wnioskuję, że prezes jest takim samym bucem co Pan - jak to mówią ciągnie swój do swego ;) Miałam ochotę się zatrudnić ale właśnie ją straciłam wchodząc na to forum zweryfikowałam co mówiono mi wczoraj na spotkaniu rekrutacyjnym- uciekam za nim dostanę po (usunięte przez administratora) bo widzę, że sporo tu takich osób co po niej dostali od Porucznika - smutne :(

_ja
@hmmm

Ciekawi mnie co konkretnie Cię zniechęciło do pracy w pro juris. Twój wpis tego nie wyjaśnia. Czy możesz napisać dlaczego nie chcesz podjąć współpracy, ale podając konkretne powody? Bo Twój wpis zawiera jakieś ogólniki a brakuje w nim istotnych przesłanek. Zawsze można napisać, że prezes to (usunięte przez administratora) i buc. Tylko jakie to ma przełożenie na Twoje zarobki. Na marginesie proponuję podać kancelarię, w której prezes nie jest bucem ! Dziecino, zanim zaczniesz oczerniać jakąś kancelarię zastanów się kim Ty jesteś, skoro używasz wyrażeń usuwanych przez administratora jako niecenzuralne. A dodam jeszcze jedno, skoro oceniasz jakość kancelarii na podstawie jednego wpisu na forum to szukaj pracy tam gdzie kancelarie moderują to forum. Czyli Eu.., Vot.., Aux…., Dr..., i tym podobnych. Tam nie znajdziesz nawet jednej niepochlebnej opinii. Tylko nasuwa się pytanie, w czym są lepsi?

Justyna

Dlaczego zwracasz się do mnie w taki sposób i od razu mnie atakujesz? Grzecznie po prostu zapytałam o warunki pracy w Pro Juris Artur Porucznik, więc uważam, że taki komentarz, jaki zamieściłeś w odpowiedzi do mnie, jest co najmniej nie na miejscu. Bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo.

@Adam

Pokaż mi te super sprawy w swoim crm. Być może wtedy uwierzę. Bo jak na razie to tylko gadanina na forum. Daj namiar na priv. Spotkamy się i wtedy być może mnie przekonasz. Ale jak nie masz takich przykładów wśród swoich spraw to zastanów się ja Cię zmanipulowano.

pisz na cormak@op.pl Pokażę Ci mój crm

bynajmniej nie oszust
@Adam

A czytam tak sobie i sądzę że to wszytko "bole siet" pozyskane sprawy znikąd bez perspektyw zesztute sytuacje lub podrasowane sprawy ale ludziom tak naprawdę nikt nie chce pomóc tylko licytują się skubańce kto ile wygra ale takiego agitatora w sądzie nie ujrzysz. potem przypadkowe osoby jako pełnomocnicy którzy mają uzyskać te horrendalne kwoty a tu lipa.... śmieszne to jest 30% lub 50% do kopania rowów złamasy...

Ewa Nowy wpis
@Adam

A ja bez kozery powiem PIŃCET!!! Hahahahaha... Polecam przeczytać tekst przed wysłaniem!

Bartłomiej

Są obecnie wolne wakaty? Ktoś coś wie?

Wakaty Nowy wpis
@Bartłomiej

są cały czas, firma nie daje żadnej podstawy, więc wezmą każdego. Może uda sie na nim zarobić

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pro Juris Artur Porucznik.
Bartek

Spokój na forum to dla mnie nic dziwnego bo mamy super pracodawcę, dobre zarobki i świetną załogę!

@Bartek

Ale jaja! Ty tak na powaznie?

Grażyna
@była

A czemu miałby nie być poważny? O co Ci chodzi

Pomyłka
@Bartek

Co ty wypisujesz? Zastanów się - umowę zlecenie bez żadnej podstawy nazywasz "pracą"? Żenujące jak i ta cała firma!

Aaa

Proponuję firmę Auxilia

Małgorzata

Całkiem niedawno miałam spotkanie z dyrektorem projuris, który proponował mi przejście do tej firmy. Wszystko wyglądało bardzo ładnie dopóki nie zaczeliśmy rozmawiać o rozwoju w ramach firmy. Miałam teraz kilka dni aby spokojnie przyjrzeć się tej propozycji. I aż się uśmiałam patrząc jakie prowizje płaci projuris na kolejnych szczeblach. Łącznie nie dochodzi się nawet do 30% dochodu netto kancelarii. Czyli pracuje się za darmo? Zupełny brak motywacji do rozwoju w ramach firmy. Dlaczego inne firmy mogą przeznaczyć w struktury sprzedażowe 45- 50% dochodu a w projuris nie sięga to nawet 30%? Powiem krótko, albo projuris chce się rozwijać i wtedy podniesie prowizje albo pozostanie firemką o bardzo ograniczonym zasięgu. Bo nikt nie lubi pracować za ochłapy.

Rafał
@Małgorzata

Również miałem ostatnio podobne spotkanie. I niestety dyrektor pro juris sam szczerze przyznał, że nie bardzo ma mnie czym kupić. Pracuję w Votum i mam 35% prowizji kancelarii. Nawet biorąc pod uwagę wyższe kwoty uzyskiwane przez pro juris to realnie zarobię mniej niż w mojej firmie. A nawet gdyby te kwoty okazały by się wyższe to nie chce mi się czekać na to kilka lat (sprawy sądowe). Mam rodzinę na utrzymaniu i opowieści jaki będę bogaty za 3-4 lata mam głęboko w d. Ja potrzebyję kasy na bieżąco. A przy tym co płaci pro juris nie da się utrzymać.

@Rafał

Chłopaku, sam wiesz doskonale w jaką branżę wszedłeś. Chcesz mieć wysokie zarobki to bądź gotów trochę na nie zaczekać. Jak chcesz mieć małą kasę co miesiąc to idź pracować do biedronki albo lidla, tam dostaniesz śmieszne pieniążki.

zxcv
@ja_!

co złego jest w uczciwej pracy w biedronce lub lidlu?

Obserwator
@Małgorzata

Daj sobie spokój z ta firmą. Od 8 lat pracuję w odszkodowaniach i parokrotnie miałem okazję porozmawiać z "(usunięte przez administratora)" z tej firmy. Próbowali mnie zrekrutować - żenada! Z czym do ludzi.

100 % racji!

Aaa

Zapraszamy do firmy Auxilia

niezadowolony

chciałem się wypowiedzieć - inna Kancelaria poprawia po Pro Juris moją sprawę, więc już nie możecie się szczycić sloganem ,,nikt jeszcze nie poprawiał po nas -to my poprawiamy po konkurencji" Pozdrawiam, niezadowolony

@niezadowolony

"inna Kancelaria poprawia po Pro Juris moją sprawę" . Czyli jeszcze nie poprawiła tylko "poprawia". Zatem Twoja wrzuta "więc już nie możecie się szczycić sloganem ,,nikt jeszcze nie poprawiał po nas -to my poprawiamy po konkurencji" nie ma jeszcze oparcia w faktach. To są tylko Twoje przypuszczenia. I idąc dalej. Skoro zabrałeś swoją sprawę przed etapem sądowym to skąd wiesz ile dla Ciebie wywalczyłby pro juris? I jeśli nie masz jeszcze efektów działania owej "lepszej" kancelarii to po co piszesz o jej lepszości. Poczekaj na efekty, wtedy będziesz mógł coś powiedzieć. A na razie wygląda to tak, "wycofałem sprawę z pro juris i wierzę, że ktoś inny ugra dla mnie więcej". Czyli mamy do czynienia z klasycznym błędem osób zmanipulowanych przez inne kancelarie, czyli "Obiecamy Ci 2 miliony za złamaną rękę". Sorki, ale wali ściemą na kilometr. Napisz jak ta "lepsza" kancelaria rzeczywiście poprawi sprawę po pro juris. Ale podaj wtedy szczegóły czyli uszczerbek na zdrowiu, jego konsekwencje oraz inne zmienne wpływające na wysokość świadczenia (jeśli Twoje nowa kancelaria jest lepsza to wyjaśnią Ci o co chodzi) i wtedy podaj konkretną kwotę jaką Ci wypłacili. Prześlij skan pozwu sądowego jaki złożyła ta "lepsza" kancelaria, ile i jakich wniosków dowodowych w nim zawarła. A na koniec, podaj wynik batalii sądowej. Bo chyba masz świadomość, że dopiero na etapie sądowym dochodzi się do najwyższych kwot. Napiszę krótko jako podsumowanie, Twój wpis nic nie wyjaśnia poza jednym, nie masz pojęcia w jaki sposób działa pro juris i w jaki sposób uzyskuje najwyższe w Polsce kwoty odszkodowań. Pozostaje pytanie, w jakim celu wrzuciłeś post, który nie ma oparcia w faktach tylko opiera się na Twoich przypuszczeniach?

Dominik ,Legnica
@ja_!

,,nikt jeszcze nie poprawiał po nas -to my poprawiamy po konkurencji" ale też nie "poprawiliście..." jak i też nikt nie "poprawił..." idąc Twoim słusznym tokiem myślenia .I proszę Ciebie, nie bądź stronniczy bo zaczną podejżewać ,że to ktoś z Pro Juris. Pozdrawiam Serdecznie

Klient
@ja_!

Nie wiem skąd na stronie aktualności pro juris takie kwoty wywalczone.W moim przypadku ( wypadek w pracy) najechał mi na stopę operator wózka widłowego .Sprawa sądowa ( 3 proc. mojej winy przyczynienie) wyrok 20000 tys. Zmiażdżony staw skokowy 8 srób i 2 blachy kirschera

@niezadowolony

W sloganach to sa dobrzy!

@ja_!

Znowu ty! Ciagle cwaniakujesz, weź sie do roboty lepiej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pro Juris Artur Porucznik?

A na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? Bo w samej centrali nikt się na atmosferę nie skarży. Natomiast jeśli chcesz być Doradcą Klienta to sama sobie tworzysz atmosferę pracy.

Zarobki - szkoda gadać, atmosfera - podobnie. Właściciel firmy dąży do tego, żeby pracować za jak najmniej. Najchętniej to nie dałby złamanego grosza. Jeśli nie szkoda wam czasu i pieniędzy - zapraszam. A, no i oczywiście zaraz pewnie ktoś (może właściciel lub jego odwieczni poplecznicy) napiszę, że to nieprawda. Oni są tutaj najaktywniejsi.

Paulina

Co do zarobków - jest to kwestia rozpatrywana indywidualnie, ale rozumiem, iż mogą Ci one nie pasować. Martwi za to atmosfera. A jak przedstawiają się kwestie związane z pakietem socjalnym w Pro Juris? Możesz coś o nim powiedzieć?

Obserwator

Już dawno zaobserwowałem, że pozytywne opinie piszą 2, 3 osoby. I to w kółko w odpowiedzi na negatywy. Zawsze jak pracodawca chce zgarnąć większą część tortu /na którą i Ty się składasz/, to twierdzi, że to dla dobra pracownika.

Sabina

Czy to prawda ze atmosfera nie jest zbyt dobra w firmie? Dla mnie to najważniejsze.

Qwert

Nie bardzo rozumiem te negatywne opinie po zmianie systemu prowizyjnego. Osobiście jestem ZA! Nowy system daje dużo większe możliwości dla osób, które chcą się realizować w odszkodowaniach. Daje im możliwość rozwoju i w efekcie dużo wyższe zarobki. A odnośnie nowego systemu korzystania z samochodów służbowych to mogę powiedzieć tylko tyle, że jeżeli ktoś, razem z ekipą nie jest w stanie złożyć miesięcznie 7-8 sensownych umów to niech się nie mianuje wielkim dyrektorem w projuris. Tyle umów powinien złożyć jeden aktywny Doradca. Skoro zatem nie potrafisz sam/sama spisać tylu umów, a Twoja struktura przysyła 2-3 umowy w miesiącu to za co chcesz korzystać ze służbowego auta?

Moni

No ja pierdzielę, pro juris wprowadził system MLM. Jestem Dyrektorem Regionalnym w tej firmie i widzę, że w tym nowym systemie mam gorzej niż miałam. Co ciekawsze, limity spraw aby korzystać z samochodu służbowego zostały tak skonstruowane, że chyba nikt nie będzie korzystać ze służbowego auta. Ktoś tu chyba przestrzelił. Ale nie żałuję tej firmy. Jak nie docenia się tutaj wkładu pracy i zarobionych dla firmy pieniędzy to niech firma nie oczekuje lojalności. Przykro to mówić ale zawiodłam się na tej firmie. Aż żałuję, że poświęciłam kilka lat dla pracy w projuris.

Wiwi
@Moni

Moni, nie pierdziel. Ani to MLM (chyba nie wiesz na czym polega MLM) ani prawda co piszesz. Gdybyś faktycznie poświęcił(a) kilka lat pracy dla projuris to byś dziś nie potrzebował(a) samochodu. Nowy system tak jak stary jest dla tych co pracują a nie dla tych co mówią że pracują. Ten system (nowy) sam kasy Ci nie zrobi, ale jak zechcesz się w nim odnaleźć to szybko zmienisz zdanie. Spróbujesz?

@Moni

A auta stoją na parkingu przy siedzibie i czekają, aż ktoś uzbiera punkty. Tragedia

Mariola

Poczytalam te wszystkie wypowiedzi,wszyscy madrzy,z duuzym doswiadczeniem itp...a nikt nawet slowka nie napisal,ze Pro Juris w swoich umowach ma wiele klauzul niedozwolonych....chachacha...coz za doswiadczenie i prawnicy.....MASAKRA...czy jedyne co wlasciciel i pracownicy robia to wyciagaja od juz poszkodowanych pieniadze ? stac Was na uczciwosc i przejrzystosc w umowach z klientem ?!

_JA
@Mariola

A możesz napisać coś konkretnego, bo takie frazesy nic nie wnoszą. Podaj jakiś zapis w umowie, który potwierdzi Twoją opinię. Być może wtedy doczekasz się sensownej odpowiedzi. Pokaż na przykładach, które zapisy w umowach są niedozwolone, które są niezgodne z prawem. Być może wtedy będziemy dyskutować. A jak na razie jest to wpis, który nic nie wyjaśnia ! Mam nadzieję, że odniesiesz się w sposób merytoryczny do moich wątpliwości co do prawdziwości stwierdzeń Twojego postu.

prawda
@Mariola

Pani Mariola ma 100 % racji Pro Juris to dno i nalezy je omijac z daleka

Tonik

Podpowie mi ktoś czy kancelaria prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak przebiega rekrutacja?

Patrick

Odniosę się do wpisu niejakiej Aleksy. Mam nadzieję, że zrozumiesz. Kancelarie takie jak Eu, Vo, Dr., Aux.., i inne nie uzyskują nawet 30% tego co dla klientów zdobywa projuris. Twoje wywody miałyby sens gdyby uzyskiwano zbliżone kwoty. Jako przykład podam sprawę, która trafiła do mnie jako poprawka po Eu... Otóż owa, największa w Polsce kancelaria po wypadku śmiertelnym zaproponowała córce osoby, która zginęła "super" ugodę na kwotę 20 tys. Niby ok. Ale w projuris kwota bezsporna w takim przypadku wynosi 35-50 tys. A potem droga sądowa, na której uzyskuje się min. 100 tys pln . I teraz Ci wyliczę. Zakładając, że agent zawarł umowę z klientem na 25% i mając nadwyżkę prowizyjną w 15% a "Eu" zarobisz ok. 750 pln. W projuris mając, jak twierdzisz raptem 30% dochodu doradcy zarobisz, przy takiej samej prowizji dla klienta i najmniejszej możliwej prowizji dla agenta min. 1500 zł. Czyli co najmniej dwa razy więcej. Laluniu, zdaj sobie w końcu sprawę, że to nie wysokość prowizji ale kwoty, od których tę prowizję się pobiera robią różnicę.

@Patrick

Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w stawkach, prowizjach i innych rzeczach dotyczących pracy w Pro Juris Artur Porucznik. Długo już jesteś związany z tym pracodawcą? Czy są jakieś aspekty, które mogłyby ulec zmianie w tej firmie, czy raczej wszystko jest OK?

Patrick
@Justyna

Pracuję dla projuris od 8 miesięcy. Wcześniej 3 lata w "Eu..." Widzę w kieszeni tę różnicę. Jedyne co mnie martwi to kontakt klienta z centralą. Albo nikt nie odbiera telefonu, albo szukają pracownika, albo wypytują po co klient chce rozmawiać z konkretną osobą. Trochę to mało profesjonalne ale wierzę, że to tylko chwilowe i przejściowe problemy związane z szybkim rozwojem kancelarii.

Eckbert
@Patrick

Chłopczyku, o czym ty opowiadasz. Kiedy jestem w Euco na 30% to od pozyskanego agenta, który ma 10% mam 20% nadwyżki, czyli dostaję 2 razy więcej niż on. A w tej Twojej kochanej firemce raptem jakieś 6%. Nadal nie widzisz różnicy? I przykład, kiedy agent zarobi 1000 to w Euco mam z tego 2000. A w projuris raptem 300 . I nadal będziesz twierdził, że w projuris zarabia się więcej? Ogarnij się trochę a takimi wpisami bo to jest żałosne.

@Patrick

Rozumiem, że planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą, tak? Ciekawa jestem jeszcze, czy do pracy w Pro Juris Artur Porucznik chętnie zatrudniane są osoby kończące studia lub zaraz po nich - takie, które potrzebują wsparcia bardziej doświadczonych pracowników. Czy jest dla nich możliwość rozwoju w Pro Juris Artur Porucznik?

Fiodor
@Eckbert

Potwierdzę, nie działam w euco ale dla innej kancelarii odszkodowawczej i widzę, że te wysokie zarobki w projuris to ściema. Osobiście mam 35% dochodu netto mojej firmy. Posiadam agentów, którzy pracują na 15%. Proste liczenie: jak agent zarobi 1000 zł to ja zarabiam 2 000 zł. Czyli tak ja u ciebie. Projuris musi być naprawdę skompe skoro płaci managerom takie ochłapy. No ale jak sobie dają tak prać muzgi to już ich problem.

@Eckbert

Widzę, że nadal nie dostrzegasz sedna. Żeby Twój agent zarobił w Euco 1 tys. to musi wrzucić 4-5 spraw. W projuris zarobi tyle za jedną. I proste wyliczenie. Twoje 20% nadwyżki z 5 spraw to 2000zł. W pro juris z 6% nadwyżki to min. 1 500 zł. I nadal jesteś pewien, że więcej zarabiasz?

Prawada i tylko prawda
@ja_!

Ty ja !!! żeby chociaż Porucznik chciał normalnie wypłacać pieniądze! nie(usunięte przez administratora) bo słabo się robi ja się czyta jak to się w Pro Juris zarabia, omijać szerokim łukiem !!! prawda jest taka, że prawnicy maja ośle tempo jeżeli chodzi o analizę spraw a zaliczek nie zobaczysz bo zawsze jest coś w sprawie, która w rzeczywistości warta jest powyżej 20 000 zł przy polubownym, żeby zakwalifikować ją, na szyje czyli taką która nie wchodzi na zaliczki i te ich lipne konkursy po każdej nowej odsłonie dośrubowują punktację do góry a łosie pracują za darmo i bez wsparcia, także te dopłaty do samochodów lub samochody to lipa, pracuj w Pro Juris tylko po to aby zobaczyć, że dokładasz do biznesu!!! pyzatym centrala nie szanuje samych klientów!!! Pozdro dla Antoszkiewicza ten to potrafi nawijać makaron na uszy przy rekrutacji -!!!

@Prawada i tylko prawda

Znam przynajmniej kilku Doradców jeżdżących służbowymi samochodami więc nie możesz twierdzić, że to ściema. Fakt, że wg. Ciebie sprawa powinna być inaczej sklasyfikowana nie znaczy wcale że tak jest faktycznie. To istnieje tylko i wyłącznie w Twoim odczuciu. No i na koniec najlepsze. W jaki sposób dokładasz do tego biznesu? Jakoś tak się składa, że dobrzy Doradcy mogą zarabiać po kilkanaście tys miesięcznie i nie narzekają. Pretensje mają tylko ci, którzy chcieliby tyle zarabiać za nic nierobienie.

Janetta

No aż mnie trzęsie jak czytam te pozytywne opinie o dobrym zarabianu w projuris. Ludzie chyba wam mózgi wyprano skoro tak twierdzicie. Pracowałam dla tej firemki przez prawie rok i kwoty jakie uzyskiwała dla klientów w niczym nie odbiegały od tych jakie uzyskują inne firmy. A do tego jeszcze pan Kamil nie potrafiący rozmawiać z klientami i psuje relacje jakie z nimi miałam. Ta firma to totalna porażka.

Peter
@Janetta

Przychylę się do Twojej opinii. Pracuję w pro juris od prawie 2 lat ale w moim crm nie widzę żadnych spektakularnych sukcesów firmy. Mimo opowieści pana Artura o tych wysokich kwotach jakoś nie dostrzegam tego w przypadku moich spraw. A muszę zaznaczyć, że większość to sprawy śmiertelne gdzie rzekomo pro juris występuje o 150 - 200 tys a realnie ugrywa 40-50 tys. Czyli tyle ile inne kancelarie. I gdzie ta lepszość? Dobry PR i manipulacja. I tyle można napisać o dobrych zarobkach w pro juris.

@Janetta

Twoja wypowiedź stoi więc w opozycji do innych, które pojawiają się na forum. Czym może być - Twoim zdaniem - spowodowana ta rozbieżność? Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - jak wyglądało (wygląda) rozliczenie z pracownikiem w Pro Juris Artur Porucznik? Rozumiem, że większość wypłaty zależy tu od uzyskanego odszkodowania, ale czy jakaś część jest stała?

Peter
@Justyna

Odpowiem, na tak debilną wrzutę nawet nie chce mi sie odpowiadać.

@Justyna

Jaka część stała, ogarnij się. Znasz kogoś w tej firmie kto pobiera cokolwiek poza prowizją? No może dyrektorzy generalni. Chociaż jak znam warunki w tej firmie to i w to wątpię.

@Janetta

Nie znam sytuacji w firmie Pro Juris Artur Porucznik, dlatego pytam. Przecież mam do tego prawo? Dobrze mieć jasność w każdej kwestii, a szczególnie, jeśli chodzi o wynagrodzenie w danym miejscu. Może jakieś osoby chciałyby podjąć pracę w Pro Juris Artur Porucznik i wiedzą już, że całość wynagrodzenia opiera się na prowizji.

@Justyna

Czyli najpierw mianujesz się moderatorem forum z ramienia firmy a potem twierdzisz, że nie znasz warunków ???? Sorry, ale to już jest kpina z obserwatorów tego forum. Skoro nic nie wiesz to po co się tu udzielasz?

@Janetta

Pracowałaś jeden rok i nie widzisz dużych wypłat? No to Cię uświadomię, choć już powinnaś to wiedzieć, że pro juris idzie zawsze po maksymalnie wysokie kwoty. A takie zdobywa się tylko w sądach. Sprawa sądowa trwa minimum 1,5 roku. Do tego dochodzi etap przedsądowy czyli ok. 9-12 miesięcy. Razem daje to min. 2,5 roku. Rodzi się pytanie co Ty po jednym roku pracy w pro juris możesz powiedzieć o kwotach jakie ta firma uzyskuje. Ale gratuluję umiejętności plucia na firmę.

Jacek
@ja_!

O jest i wątek prawniczy! Koledzy szanuję was. Pozdrawiam!

@Peter

Napisałem już tej Janette ale powtórzę też Tobie. Ile tych Twoich spraw już zostało zamkniętych? Mam wrażenie, że mylisz kwoty bezsporne od tych jakie uzyskuje pro juris w sądach. Po dwóch latach pracy w pro juris mam wręcz pewność, że żadna z Twoich spraw jeszcze nie doczekała finału. No chyba, że Twoi klienci nie chcieli iść do sądu i wybrali ugody ale wtedy miej pretensje do swoich klientów a nie do firmy.

Justyna

@Michał, czy to było jakieś szkolenie wstępne czy też takie cykliczne dla pracowników? Jestem ciekawa, czy firma Pro Juris Artur Porucznik dba o rozwój swoich pracowników oferując im właśnie różnego rodzaju ciekawe ścieżki rozwoju oraz szkolenia podnoszące ich kompetencje.

Byłem ostatnio na szkoleniu dla menedżerów w pro juris. Mimo iż już na etapie rekrutacji pokazano mi różnice w kwotach uzyskiwanych dla klientów to na tym szkoleniu na przykładzie kilku spraw wyjaśniono mi gdzie jest różnica. Inie jest to jakaś magia ale tylko umiejętność odpowiedniego poprowadzenia sprawy. Mam już wiedzę, która sprawia że nie będę miał konkurencji na rynku odszkodowań gdyż to co dla klientów uzyskuje pro juris w porównaniu z moją dotychczasową kancelarią too po prostu kosmos. A to przekłada się na moje zarobki.

Justyna

@Patryk, czyli rozumiem, że udało Ci się dostać pracę w Pro Juris Artur Porucznik, tak? Czy masz już dużo doświadczenia w branży? @Karol, napisz proszę, jakie wymagania stawiane są przed osobami chcącymi podjąć pracę w tym miejscu. Czy na poszczególnych etapach rekrutacji, w których brałeś udział, miałeś do wykonania jakieś szczególne zadania?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Juris Artur Porucznik - Łódź

• Jak się pracuje w Pro Juris Artur Porucznik?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Juris Artur Porucznik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pro Juris Artur Porucznik