Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza

Zuzanna

Czy ktoś zdecydował się na aplikację na wcześniej opisywane stanowisko? Na pewno informacje o tym, jak wygląda obecnie rekrutacja w firmie będzie pomocą dla wielu innych, zainteresowanych osób. Obecnie nie widać ofert pracy, ale ten stan może szybko się zmienić. Warto być wtedy uzbrojonym w dodatkową wiedzę.

Zuzanna

Jeszcze przez około tydzień aktywna będzie oferta pracy dla Asystenta/Asystentki w Dziale Dochodzenia Roszczeń. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Czego mogą się spodziewać osoby aplikujące na tą ofertę? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie w Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza.

Zuzanna

@RealistA Czy w ostatnim czasie zmieniła się sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na co można liczyć pracując w Pro Juris?

Valdi

Witam, czy ktoś wie coś w temacie rekrutacji i warunków dla: Dyrektor regionalny ds. sprzedaży i rozwoju w Pro Juris, warto ?

anonim

(usunięte przez administratora)

mlody

a o jaką firme chodzi ?

kinga

A w jakim celu ta dyskrecja ? Wstydzicie sie czegos, czy o co ci chodzi? jestes jakims przekretem?? co to za firma, którą reprezentujesz?

warszawa przyjezdny

Boże rekrutował mnie jakiś gość na stanowisko: Dyrektor regionalny ds. sprzedaży i rozwoju. O czym on rozmawia: ze wizja ze zaczynasz od początku bez podstawy bez samochodu, od kolegi znad morza dostałem załącznik - to jakaś porażka. Gość opowiada i opowiada. Tak anemiczne ze głowa boli a najciekawsze ze do łodzi na szkolenie za własną kase ludzie o co tu chodzi.

Oszczędny
@warszawa przyjezdny 21.06.2016 10:50

Jak masz spore oszczędności, to możesz u nich spróbować. Po pół roku dokładania do interesu zastanowisz się, czy warto...

Szukający

A czy dają auto służbowo do wyjazdów do klientów?

RealistA
@Szukający 24.02.2016 11:06

Zmartwię cię, ale jeździsz własnym autem.

Juro

Jak przebiega rekrutacja do tej firmy?

Zostaw opinię o Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza