Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza

Opinie o Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze przez około tydzień aktywna będzie oferta pracy dla Asystenta/Asystentki w Dziale Dochodzenia Roszczeń. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Czego mogą się spodziewać osoby aplikujące na tą ofertę? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy właśnie w Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@RealistA Czy w ostatnim czasie zmieniła się sytuacja w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na co można liczyć pracując w Pro Juris?

Valdi

Witam, czy ktoś wie coś w temacie rekrutacji i warunków dla: Dyrektor regionalny ds. sprzedaży i rozwoju w Pro Juris, warto ?

warszawa przyjezdny

Boże rekrutował mnie jakiś gość na stanowisko: Dyrektor regionalny ds. sprzedaży i rozwoju. O czym on rozmawia: ze wizja ze zaczynasz od początku bez podstawy bez samochodu, od kolegi znad morza dostałem załącznik - to jakaś porażka. Gość opowiada i opowiada. Tak anemiczne ze głowa boli a najciekawsze ze do łodzi na szkolenie za własną kase ludzie o co tu chodzi.

Oszczędny
@warszawa przyjezdny 21.06.2016, 10:50

Jak masz spore oszczędności, to możesz u nich spróbować. Po pół roku dokładania do interesu zastanowisz się, czy warto...

Szukający

A czy dają auto służbowo do wyjazdów do klientów?

RealistA
@Szukający 24.02.2016, 11:06
A czy dają auto służbowo do wyjazdów do klientów?

Zmartwię cię, ale jeździsz własnym autem.

Juro

Jak przebiega rekrutacja do tej firmy?

Zostaw opinię o Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Juris Kancelaria Odszkodowawcza