Opinie o Axialus S.A. w Poznań

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axialus S.A. w Poznań

Alina

Jakie są warunki mieszkaniowe? czy cięzka praca jest przy kawie i odzieży? czy miasto koło norymbergi jest bezpieczne? w sensie dużo tam uchodźców? proszę o pomoc w odpowiedziach

Tchibo

Pierwsza taka sytuacja się zdarzyła przy zmianie firmy z z Uniapol na Axialus i ludzie sieją panikę. Rozumiem terminy, rachunki do zapłacenia itp., ale wcześniej nie było takich problemów, więc bądźmy szczerzy i obiektywni, za przeproszeniem.

Lidia

@tchibood kiedy są problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia? Jak dużej części pracowników to dotyczy? Chętnie usłyszymy również od innych pracowników firmy. Czy wy również macie ten problem?

Mat

Ja pracuje przez te firme w berlinie i nie narzekam. mieszkanie za darmo, godziny pracy normalne, wolne weekendy, blisko do domu bo to z berlina, kasa na koncie punktualnie - czego chcieć wiecej!??

on

jaką prace wykonujesz ??

Polak
@Mat

Witaj a jakie warunki mieszkaniowe po ilu w mieszkaniu jest lokatorów ?

ted240
@Mat

Witam Mam pytanie. Jaka prace pan wykonuje w Berlinie,Ja jestem z zawodu spawacz, czy potrzeba spawaczy. Prosze dac znac. Pozdrawiam.

Pakowacz

Rozmowa przebiegala nastepujaco: przedstawiajac prace podczas rozmowy tel wydawalo sie spoko, po przyjezdzie do biora we wroclawiu okazalo sie ze darmowe mieszkanie jest faktycznie ale potracane jest 500zl z dwoch pierwszych wyplat. Rozpoczecie pracy podczas roz.tel mialo byc w poniedzialek w biorze okazalo sie ze w srode.:) kontakt po przyjezdzie z rekruterem ograniczony nie odbierala pani tel koordynator na miejscu dostepny tylko raz w tyg mieszkanie oddawal jakis ciapaty niemiec pokoj oblesny brudny. Na innych mieszkaniach jedna lazienka na 4 pary:p zalamka warunki pracy po przyjezdzie calkiem inne oczywiscie bardzo ladnie i zrecznie tlumaczone przez koordynatora by wyszlo ze sie czlowiek myli. Odradzam odradzam odradzam. Tak sie nie podtepuje z ludzmi. Masa lidzi po tygodniu dwoch rezygnuje(nie bez powodu) zrozumcie ludzie ze was oszukaja

Mlodszy koordynator kiedy pytalismy o warunki pracy i dlaczego to tak zle wyglada, oslupial "zgadzam sie z wami ale co wam mam powiedziec" "poprosze od was nr tel porozmawia z wami koordynator ktory dluzej tu pracuje" chyba ma juz wprawe jak zrobic z ciebie debila i wytlumaczyc tak by bylo ze to nie Ty masz racje. Gdyby to bylo przed podposaniem rozmowy to nikt by jej nie podpisal:)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

eee

Dlaczego ? co jest nie tak ?

er

noo oni często teraz w sumie dodaja te oferty..ostatnia jest na piekarza i napisali ze to jst praca tymczasowa jednak mimo wszystko może warto by było sprobowac zawsze to jest szansa na dodatkowe pieniadze

Axialus HQW

Pani Janko, Proszę o przesłanie swojego CV lub numeru telefonu na adres rekrutacja.belgia@axialus.pl Chętnie do Pani zadzwonimy i porozmawiamy o szczegółach tej oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół Axialus HQW

Zostaw merytoryczną opinię o Axialus S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Axialus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Axialus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axialus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axialus S.A.?

Kandydaci do pracy w Axialus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axialus S.A.