Opinie o Axialus S.A. w Poznań

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axialus S.A. w Poznań

Jolu

ale kogo? jak oni nie są z krakowa?

NIE POLECAM PRACY NA MAGAZYNIE W TCHIBO!!! Strata czasu i pieniędzy na wyjazd. Po 3 dniach szkolenia z partnerem zostaliśmy zwolnieni, nie wiedząc dlaczego. Nikt nam nie zwracał uwagi czy coś źle robimy, także nie wiemy co było powodem zwolnienia. W sumie tyle co się szkoliliśmy pod kontrolą innej osoby... Pracowaliśmy wcześniej w Holandii i Anglii ale takiego braku organizacji i nieposzanowania pracownika jeszcze nie widzieliśmy. Na kwaterze hałas, nie szło odpocząć po drugiej zmianie. Normy bardzo wysokie bo aż 800 produktów na godzinę do zapakowania, w tym między czasie rozcinanie kartonów, sprzątanie magazynu, przerzucanie palet, zamykanie skrzynek czyli średnio wychodzi około 14 produktów do zapakowania na minutę! Czasami się to udaje gdy ma się np skarpetki do spakowania. Codzienne analizy norm i gonitwa polaków kto zrobi większą normę, a przecież PŁACONE JEST NA GODZINĘ A NIE NA AKORD!! Totalny wyścig szczurów i popisówka przed innymi kto zrobi szybciej i więcej zamówień. Praca raczej nie dla kobiet. Kontakt z koordynatorem bardzo słaby. Ogólny brak organizacji. Odradzam dla Waszego dobra.

B

Za robotę byście się wzięli nieroby

@B

Oczywiście, że wzięliśmy się za robotę. W firmie gdzie szanuje się ludzi. A Ty dalej przyzwalaj na niewolniczą pracę i pozwalaj na wyzysk ludzi takim firmom jak Tchibo.

Jeśli to jest wyzysk, to jak ja nie wiem, gdzie go nie ma. Trochę szacunku dla ludzi, którzy tam pracują i zarabiają na życie.

wyzy

to jest wyzysk?to ty wyzysku nie widziales

Janusz

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają wystarczająco dużo?

Praca

Niemcy : Jaka jest w tej chwili sytuacja w norymbergi na pakowaniu kawy oraz odzieży ? Czy są godziny pracy ? Oraz jak wyglądają sprawy mieszkaniowe ? Proszę o szczera odpowiedz ponieważ zastanawiam się nas przyjazdem

tchibo
@Praca

Czytaj komentarze poniżej tam masz odp. Ja osobiście nie polecam pracy w norymbergi w tchibo i każdemu odradzam

Pakowacz

Rozmowa przebiegala nastepujaco: przedstawiajac prace podczas rozmowy tel wydawalo sie spoko, po przyjezdzie do biora we wroclawiu okazalo sie ze darmowe mieszkanie jest faktycznie ale potracane jest 500zl z dwoch pierwszych wyplat. Rozpoczecie pracy podczas roz.tel mialo byc w poniedzialek w biorze okazalo sie ze w srode.:) kontakt po przyjezdzie z rekruterem ograniczony nie odbierala pani tel koordynator na miejscu dostepny tylko raz w tyg mieszkanie oddawal jakis ciapaty niemiec pokoj oblesny brudny. Na innych mieszkaniach jedna lazienka na 4 pary:p zalamka warunki pracy po przyjezdzie calkiem inne oczywiscie bardzo ladnie i zrecznie tlumaczone przez koordynatora by wyszlo ze sie czlowiek myli. Odradzam odradzam odradzam. Tak sie nie podtepuje z ludzmi. Masa lidzi po tygodniu dwoch rezygnuje(nie bez powodu) zrozumcie ludzie ze was oszukaja

Mlodszy koordynator kiedy pytalismy o warunki pracy i dlaczego to tak zle wyglada, oslupial "zgadzam sie z wami ale co wam mam powiedziec" "poprosze od was nr tel porozmawia z wami koordynator ktory dluzej tu pracuje" chyba ma juz wprawe jak zrobic z ciebie debila i wytlumaczyc tak by bylo ze to nie Ty masz racje. Gdyby to bylo przed podposaniem rozmowy to nikt by jej nie podpisal:)

adasko

bylem na kotrakcie w belgi. wszystko sprawnie, panie w biurze bardzo mile, mieszkanie ok. ja byem zadowolony

Ontoure

Ja też przestrzegam przed pracą na magazynie w Tchibo w Neumarkt. Totalny wyzysk. Czegoś podobnego wcześniej nie widziałem. To nie ma nic wspólnego ze spokojną i brzstresowa praca. Bardzo duże normy do wyrobienia. Polacy sami sobie zgotowali ten los.

Tomasz

Jeśli ktoś nie zapracował na premie to jej nie dostaje!!

123abc
@Tomasz

Co to znaczy, że trzeba zapracować na premie? Powinny być chyba stosowne zapisy w umowie dotyczące wypłaty premii? Może nie zostały spełnione pewne warunki?

Premia to ściema
@Tomasz

Niestety mówimy tu o premii naliczonej według ustalonych zasad. A czemu nie została wypłacona pracownikom to pytanie do firmy .

123abc
@Premia to ściema

Podpisywaliscie jakis dokument odnosnie zasad wyplacania premii? Czy jest premia "na slowo honoru" ?

Zainteresowana
@Tomasz

@Tomasz 07.06.2018 10:37 Pracujesz/pracowałeś jako Rekruter w firmie Axialus? Możesz coś więcej napisać - jak jest z wypłatą tych premii? Jest szansa, aby je wypracować, czy firma nie ma zapotrzebowania lub ludzie zjeżdżają ze względu na bardzo złe warunki?

Lidia

Ostatnio pojawiło się bardzo wiele ofert pracy w AXIALUS. Prowadzona jest rekrutacja na rozmaite stanowiska: Prace remontowo - wykończeniowe (Pracownik Tymczasowy) https://axialus.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/279446/97 Operator suwnicy - prefabrykacja https://axialus.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/276851/97 Monter izolacji/ Dekarz (Pracownik Tymczasowy) https://axialus.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/275604/97 Stolarz wykończeniowy (Pracownik Tymczasowy) https://axialus.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/279125/97 Wszystkie oferty dotyczą pracy w Belgii. Planujecie wybrać się tam do pracy? A może ktoś już był i napisze czego można się spodziewać i jak wyglądają realia i warunki zatrudnienia?

ArrY

Pracowalem w Axialus na dwoch projektach, w Berline i Bad Essen. Moim zdaniem solidna firma, wyplata na czas, staly kontakt z koordynatorem A., pomoc przy zalatwieniu spraw meldunkowych i innych, takze polecam

Tomasz
@ArrY

A ja mam zupełnie inne zdanie na temat koordynatora A. Niestety niepochlebne.

ArrY
@Tomasz

no kazdy ma swoje zdanie. Mi pozalatwial sprawy jak najbardziej pozytywnie. A z tego co pamietam to reszta ludzi z projektu tez zadowoleni z niego. :-)

Lidia

@anonymous w jaki sposób warunki zatrudnienia i pracy różniły się w Twoim przypadku od tych zaoferowanych przez agencję? Czy próbowałeś wyjaśnić ten przypadek i kontaktowałeś się z przedstawicielem AXIALUS S.A.? Z czego wynikała ta różnica? Ktoś jeszcze z Was był właśnie w takiej sytuacji, czy było to jednostkowy przypadek?

Metju
@Lidia

Powiem tylko tyle że, po przyjeździe tutaj pracownicy firmy Axialus mają ludzi w (usunięte przez administratora) i każą kontaktować sie z kordynatorem. Ogólnie mają (usunięte przez administratora)

Poszkodowany

Niestety w moim przypadku "przejechałem" się na tej firmie - nie polecam.

michu
@Poszkodowany

a coś wiecej?

nieinteresujsie

witam chcialbym się dowiedzieć coś na temat pracy w Norymberga na magazynie i o warunkach mieszkalnych

Również nie polecam tej agencji oraz pracy na magazynie Tschibo w Neumarkt. Pani z tej agnecji bardzo ładnie o wszystkim opowiada. Praca po 7 godzin. 35 godzin pracy tygodniowo. Sobota prawie każda pracująca na 15 również. Podpisując umowę też napisane jest że 35 godzin tygodniowo po 7 godzin dziennie. Zajeżdżając na miejsce dopiero wtedy dowiadujesz sie jak jest naprawde, a koordynator śmieje sie i daje do zrozumienia że ta umowa to jedno wielkie oszustwo!

hans kloss

Jedzie może ktoś do Niemiec produkcja elektroniki Drezno jego okolice darmowe zakwaterowanie jak z dojazdem bo ja akurat nie posiadam auta

Kolicki
@hans kloss

Ja tam jadę, ale też bez auta, na miejsce busem się mam zamiar dostac

nickleodeon
@hans kloss

poproszę o kontakt na slawek.oz@wp.pl

Pracownick
@Kolicki

Jak praca ? Dostałem propozycję proszę o przedstawienie jak tam jest?

Lidia

@drataddratambardzo ostro wypowiadasz się na temat tych firm. Czy współpracowałeś z aż tak wieloma? Co dokładnie sprawia, że tak właśnie oceniasz AXIALUS S.A. jako pracodawcę?

nickleodeon

czy to miejsce "okolice Drezna" took 150 km na zachód o Drezna? poproszę wszystkich, którzy tam jadą, o kontakt na slawek.oz@wp.pl - chciałbym zaczerpnąć dokładniejszych info

Lidia

@Sylwia rozumiem, że jesteś zadowolona z współpracy z AXIALUS S.A. Piszesz, że nie ma dodatkowych opłat za mieszkanie, jednak @Tschibowspominał jednak o jakiejś opłacie. Skąd ta różnica? Czy jest to zależne od miejsca do którego się wyjeżdża?

Sylwia

z nimi współpracuję już dłuższy czas i jestem zadowolona ze współpracy i wiadomo nie zawsze jest wszystko na 100% dopięte ale informują i naprawiają niedociągnięcia. mieszkania dają za darmo nie ma opłat dodatkowych koordynator przyjeżdża i pomaga w meldunku na kwaterze w pracy więc nie ma na co narzekać. a praca jak to w niemczech się pracuje. pracowałam w 2 innych agencjach i nigdzie nie było tak jak mam tu bo tam musiałam sama wszystko załatwiać. komu się nie podoba to trudno ja jestem zadowolona i polecam. co ważne wypłata jest na czas. pozdrawiam.

Tschibo

Nie polecam, kontakt z pania rekruter niestety podczas rozmowy tel nie powiedziala ze do "darmowego" zakwaterowania potracaja 500zl w dwoch ratach termin pracy opoznil sie o 2 dni co wyszlo dopiero pozniej. Praca w tchibo ok ale kontakt z koordynatorami bardzo zly praca po 9godz wtorki albo wolne albo tylko pare godz nie wyplacaja nadgodzin ani nocek bo jak tlumacza wedlug nich nie obowiazuja. Dostalismy oblesne mieszkanie po przyjezdzie kontakt z koordynatorem dopiero jak zrezygnowalismy z pracy. Placone jest za godz a nie na akord a na miejscu okazuje sie ze norma jest najwazniejsza presja ze strony niemieckich brugadzistow natomiast niemcy i polacy ze znajomych lub rodziny koordynatorow calkiem na innych stanowiskach pracuja. to apropo "warunkow niemieckich" maaasa ludzi, par, odchodzi po pierwszym tugodniu, nieposzanowanie polskich pracownikow, moim i nie tylko moim zdaniem sa oni tam wykorzystywani i rzeruje sie na nich oczywiscie nie wszyscy ale bardzo duzo. Koordynatorzy i rekruterzy bardzo ladnie mowia o tej pracy bo to ich zadanie.. nie jedzcie odradzam, szkoda waszych pieniedzy czasu i zdrowia. Pracuje sie od 15 do pierwszej lub 00:30 ranna to 5:30-15.

Lidia

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest firma AXIALUS S.A., jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie, czy też skupianie swoich opinii na poszczególnych pracownikach firmy. Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązuje regulamin. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Axialus S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Axialus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Axialus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axialus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axialus S.A.?

Kandydaci do pracy w Axialus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axialus S.A.