Opinie o Axialus S.A. w Poznań

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axialus S.A. w Poznań

Dydek1991

bardzo dobra agencja, od kilku lat jezdzi z nimi. wYPLATA NA CZAS, ZAKWAterowanie w standardzie dobrtm. Pomoc na miejscu.

Magazynier
@Dydek1991

Jaka pomoc ? Kordynatora tak długo jak pracuje nie widziałem. Wypłata może na czas ale jaka? Na projekcie Tchibo brak godzin pracujemy 2-3 godziny i do domu, a kolejnego dnia wolne. Odradzam

maszynista

Czy ktoś pracuje przez tą agencję w okolicach Furstenwalde w branży obróbki metali? Proszę o jakieś info osób znających temat, jakie warunki pracy, mieszkania i wynagrodzenia.

Grażyna
@maszynista

Całkiem sporo osób wypowiadało się tu na temat tego, jak wygląda praca, która oferuje firma AXIALUS. Dlatego też odsyłam Cię do poniższych postów. Od siebie dodam, że ciekawe informacje na temat tego pracodawcy znajdziesz pod tym adresem: http://axialus.pl/w-polsce/ Jesteś już na etapie aplikowania, czy jeszcze zwlekasz z podjęciem takiego kroku? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Fffff
@maszynista

Witam także dostałem propozycję do furstenwalde, jako operator cnc, i też mnie interesuje jak to wygląda??

@maszynista

Witam ja także jestem zainteresowany jakąś informacja, dostałem propozycję wyjazdu do tej miejscowości jako operator cnc

Damian1990
@Aaaa

praca swietna, duzo wymagaja w pracy jesli chodzi o doświadczenie, ale mieszkanie swietne, zarobki tez i blisko Polski

Damian1990
@maszynista

darmowe zakwaterowanie , bardzo przyzwoity standard. Zarobki zalezy od stanowiska 14 euro do 16 euro brutto za h, weekendy wolne

@Damian1990

Dzięki za odp stawka spoko! Chodziło mi właśnie o mieszkania! Ja miałbym 200 km tylko! Można jakiś kontakt do ciebie?

Grażyna
@Damian1990

Super! Dziękuję Ci, że zechciałeś - co prawda pokrótce - opowiedzieć nam o warunkach, na jakie mogą liczyć osoby zatrudniające się w AXIALUS. Sam nadal tam pracujesz? Zarobki, o których wspomniałeś można już spokojnie uznać za atrakcyjne. Bylibyśmy jeszcze ciekawi, jak przedstawia się kwestia związana z ubezpieczeniem zdrowotnym. Czy każdy pracownik ma do niego nieograniczony dostęp?

ZYX
@maszynista

Witam , praca przez agencje tragedia. Zero logistyki , i zaangazowania w pomocy z ich strony, trudny kontakt z biurem nikt nic nigdy nie wie. Ktos kogos zawsze musi zapytac, poprostu odbijanie pileczki. Zakwaterowanie, kiepski standard pokoje 2-3 osoby. Stawka godzinowa ktora oferuja sklada sie ze stawki podstawowej i premi dodawanej do kazdej godziny.

abc

Polecem, praca jako monter. Super, duza firma pieniadze dobre , zakwaterowanie- wysoki standard. Koordynator zawsze pomocny.

Grzegorz
@abc

Skoro piszesz już o zakwaterowaniu, to czy zapewnia i opłaca go pracodawca, czy to należy do Ciebie? Praca, która wykonujesz jest sezonowa, czy stała, a kontrakty są stabilne i długoterminowe? Fajnie, że jesteś zadowolony i polecasz innym. To najlepsza rekomendacja do aplikowania.

Aga

Nie polecam firmy, byłam na tchibo i co chwila Nowi przyjeżdżą bo ludzie rezygnują. Koordynator nie osiągalny, a jak dzwoni się do Wrocławia to pani ta , pani ta już nie pracuje.

A.S.
@Aga

Dostałaś Informator z numerami telefonów do osób kontaktowych? Nie ma jednych to dzwoni się do drugich. I do skutku. Nie ma że kogoś już nie ma. To musi być ktoś inny. Ktoś tam przecież musi pracować. I jest jeszcze koordynator do pomocy.

Jarek
@Aga

Chyba odeszła niedawno jedna z doświadczonych koordynatorek tam, więc może akurat trafiłaś na okres jej wypowiedzenia. Muszą kogoś mieć na jej miejsce, trzeba dzwonić.

Xyz
@Aga

Dokładnie... z nikim nie mozna sie skontaktować,kontakt zerowy, zero pomocy

Pakowacz

Rozmowa przebiegala nastepujaco: przedstawiajac prace podczas rozmowy tel wydawalo sie spoko, po przyjezdzie do biora we wroclawiu okazalo sie ze darmowe mieszkanie jest faktycznie ale potracane jest 500zl z dwoch pierwszych wyplat. Rozpoczecie pracy podczas roz.tel mialo byc w poniedzialek w biorze okazalo sie ze w srode.:) kontakt po przyjezdzie z rekruterem ograniczony nie odbierala pani tel koordynator na miejscu dostepny tylko raz w tyg mieszkanie oddawal jakis ciapaty niemiec pokoj oblesny brudny. Na innych mieszkaniach jedna lazienka na 4 pary:p zalamka warunki pracy po przyjezdzie calkiem inne oczywiscie bardzo ladnie i zrecznie tlumaczone przez koordynatora by wyszlo ze sie czlowiek myli. Odradzam odradzam odradzam. Tak sie nie podtepuje z ludzmi. Masa lidzi po tygodniu dwoch rezygnuje(nie bez powodu) zrozumcie ludzie ze was oszukaja

Mlodszy koordynator kiedy pytalismy o warunki pracy i dlaczego to tak zle wyglada, oslupial "zgadzam sie z wami ale co wam mam powiedziec" "poprosze od was nr tel porozmawia z wami koordynator ktory dluzej tu pracuje" chyba ma juz wprawe jak zrobic z ciebie debila i wytlumaczyc tak by bylo ze to nie Ty masz racje. Gdyby to bylo przed podposaniem rozmowy to nikt by jej nie podpisal:)

Tomasz

Witam czy pracował ktoś na stanowisku pilarz drwal ? jestem zainteresowany ofertą lecz nie wiem czy jechać czy spróbować gdzieś indziej?

Majka

Wyjechałam do pracy dzięki firmie Axialus i przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Fajna praca przy pakowaniu odzieży w Norymberdze :) Fajne zarobki, pomoc koordynatora więc o nic nie trzeba się martwic :)

Kolo
@Majka

Witam, mam zamiar wyjechać do pracy na stanowisko komosjomer na magazyn Tchibo, mógł bym się coś więcej na temat tej pracy dowiedzieć, firma zapewnia 140godz w miesiącu, a jak z nadgodzinami i średnie zarobki w miesiacu ?

@Kolo

Nie dajcie się oszukać tym kupionym opiniom, litości. Ale wiadomo jak jest: złym opiniom nie uwierzysz, wyjedziesz, wrócisz rozżalony i wrócisz też tu pytać o kwoty które ktoś ci kiedyś obiecał albo o te które ci zabrano. Obiecasz sobie, że ten wyjazd to jednorazowa akcja- zostawisz tutaj jednorazowy komentarz a ta firma mająca w regulaminie oszustwo zeby przykyć ten jeden zły ale prawdziwy kupi sobie kilka kolejnych kłamliwych pozytywnych.

@Kolo

Pracowałem na magazynie w Tchibo. Oczywiście zawsze masz możliwość nadgodzin, ja zarabiałem średnio 1700 euro :)

Kazimierz
@Marek

Byłeś zadowolony z tej pracy? Napisz proszę, jak długi był Twój kontrakt i czy miałeś opiekę koordynatora, który pomagał Ci na miejscu? Jak wyglądały warunki zakwaterowania? Byłeś z nich zadowolony? Jestem tego bardzo ciekaw, czy poleciłbyś tę pracę innym osobom.

@Kazimierz

Jasne, pracowałem raz w na prawdę tragicznych warunkach, więc mam porównanie. Tutaj praca była bardzo fajna, ludzkie podejście, jeśli miałem problem zawsze mogłem się zwrócić do koordynatora. Warunki mieszkaniowe bardzo przyjemne :)

StopOszustom
@Marek

Jak można tak kłamać? Pracowałam w tchibo i najgorszemu wrogowi nie polecam ani tchibo ani axialus. Zero kontaktu z koordynatorem na miejscu, w pracy normy wygórowane. Moim zdaniem najgorsza oferta pracy i agencja. Jednym słowem (usunięte przez administratora) Nie dość że strata nerwów, pieniędzy na wyjazd, to jeszcze po jakimś czasie wysyłają pismo z zapłatą 700 zł i nawet nie umieją wytłumaczyć za co mam płacić. Błagam ludzie nie dajcie się nabrać tym komentarzom pisanym przez pracowników Axialus. Ja ze swoją sprawą idę do prawnika.

Halina
@Marek

Nikt nie zarabia tam takich pieniędzy, chyba, że Ci donosiciela ze śląska. Zarobki około 1200 e realne, (usunięte przez administratora)

Bede znow z nimi jechal do Dilsen-Stokkem. Praca na produkcji. Pomocny w organizacji. Warunki spoko!

Pawski
@Adam

Prafabrykaty czy coś innego?

Zbigniew

Obsługa i poziom na wysokim poziomie, Panie z Wrocławia bardzo pomocne, prcowałem na polskiej umowie. Wypłata na czas , zakwaterowanie tez ok super polecam Zbigniew

Jerzy87

polecam, wypłata na czas , dobry kontakt z koordynatorem

Paula

Masz rację!!!!!!

Staszek
@Paula

A ja się wcale nie zgadzam! Znalazłem poprzez nich super pracę, bardzo mi pomogli we wszystkim doradzili! Ja jak najbardziej polecam :)

Witam Pani Patrycjo, kaucja nie jest zwracana w przypadku, kiedy kwatera została pozostała zostawiana w nienależytym porządku. Jest Pani pewna, ze nie ma Pani sobie nic do zarzucenia? W jaki sposób została Pani oszukana przez firmę? Czy rozliczenie wypłaty nie było zgodne z umowa, która Pani podpisała? Czy ma Pani na to jakieś dowody?

@Anna

Pracowałem dzięki tej firmie już dwa razy i za każdym razem kaucja została mi zwrócona.

Paula
@Anna

Sprawa jest zgłoszona do sądu

X3game
@Anna

Ano to ,że pobieracie opłaty z tytułu wykonywanej przeze mnie pracy od pracodawcy co w polskim prawie jest nielegalne ! Wy podpisujecie umowę z pracodawcą na kwoty wyzsze niż oferujecie pracownikowi !

Lukas

Bylem w Waregem na pracach budowlanych,dachy przemyslowe itp. Niezla kasa, ogolie warunki ok. fajna ekipa! moze akurat dobrze trafilem ale nie powiedzialbym ze jakies wykorzystywanie czy cos..

Ksawery

Pracowalem jako Operator wózka widłowego - zarobki ok. 1200 euro netto - niezbyt wygórowane normy - bardzo pomocny brygadzista - stały kontakt z koordynaatorką - bardzo dobre warunki mieszkaniowe - możliwość przejścia na następne projekty Polecam!

Lukaszek

Polecam, ja miałem fajnych ziomków na składzie. Praca mija w przyjemnej atmosferze :))

Andrew

Nie wiem jak na innych stanowiskach, ale jako dekarz mogę polecić axialus. Zakwaterowanie i zarobki bardzo dobre

Patryk

Pracuję w Dilsen Stokkem i jestem zadowolony! Akurat pracuję na prefabrykacji i mam w pełni wyposażoną kwaterę za co daję duży plus. Zarobki wysokie i to bardzo, polecam axialus

Kazik

Polecam, pracuję w Waregem jako dekarz i jak ktoś już wcześniej pisał również mam zagwarantowane zakwaterowanie. Do tego dostaję dodatek do dojazdów do pracy.

Konrad

Ja akurat pracowałem w Niemczech na wózku widłowym. Byłem szkolony przez właściciela, a na miejscu panowała pozytywna atmosfera - magazyn był dosyć mały, należał do tej rodziny. Do pracy miałem bardzo blisko, mogę polecic każdemu, kto chce sobie trochę dorobić.

Zadowolona

Super praca, wysokie zarobki i pomoc w organizowaniu wyjazdu

Pracowałem jako dekarz. Nie mogę powiedzieć - zarobki jak najbardziej na plus. Jeśli komuś zależy na dobrym i szybkim przychodzie, zdecydowanie powinien rozważyć opcję pracy w axialus. Miałem akurat 1800 euro i bezpłatne kwaterowanie - zajęła się tym firma. Otrzymałem także dodatek do dojazdów do pracy i współfinansowanie przez agnecję karty żywieniowej

Adrian0o

Witam razem z dziewczyna pracowalismy w tym roku przez axialus ( uniapol ) w tchibo. Bylismy tam nie cale 2 miesiace a teraz po 6 miesiacach przyslali nam do zaplacenia note ksiagowa z OBCIAZENIEM KOSZTAMI ROZLICZENIA PODATKU DOCHODOWEGO ktos moze dostal cos takiego ?

Norbert
@Adrian0o

Witam, można prosić o kontak? Posiadam tą samą sytuację.

Karol

Pracowałem przez firmę Axialus na sortowni ziemniaków w Niemczech i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z pracy. Super opcja nadgodzin, w sumie to praca sezonowa więc chciało się jak najwięcej zarobić, a była tak możliwość :) Z pewnością jeszcze kiedyś będę szukał pracy poprzez nich :)

Zostaw merytoryczną opinię o Axialus S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Axialus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Axialus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axialus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axialus S.A.?

Kandydaci do pracy w Axialus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axialus S.A.