Opinie o Axialus S.A. w Poznań

Axialus to zespół profesjonalistów, którzy uważnie słuchają potrzeb swoich Klientów. Z naszą pomocą możesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się tym, co wychodzi nam najlepiej! Dostarczymy Ci kompetentnych pracowników, w zależności od zapotrzebowania.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axialus S.A. w Poznań

Xxxx

Witam. Czy ktoś kontaktował się z porada prawna odnośnie wystawianych mit księgowych przez Axialus ?

Krystyna
@Xxxx

Widzę, że sporo jest na forum komentarzy dotyczących tego tematu. Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat - czego dotyczą te noty, na jakiej podstawie są wystawiane i czy pracownicy wcześniej mieli świadomość czegoś takiego? To na pewno ważne informacje.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem mailowym rozliczenia.niemcy@axialus.pl

Igor

Zastanawiam się czy firma wymaga od kandydata znajomości języka obcego i w jakim stopniu zaawansowania?

Bardzo dobra praca na produkcji. Pracuje juz 6 tygodni. Duzo godzin

Pata

Gdzie na produkcji ?

Bernadka

Tydzień temu byłam na produkcji z koleżanką dokładnie piekarnia .. podejście do pracownika skandaliczne ściągają dużo osób a później nie ma pracy i ciągle terminy są przesuwane.

Asd
@Bernadka

A jak warunki zakwaterowania? Wypłata na czas? Może pani coś więcej powiedzieć?

Miszka
@Bernadka

W której piekarni ?w Bamberg ?

Pakowacz

Rozmowa przebiegala nastepujaco: przedstawiajac prace podczas rozmowy tel wydawalo sie spoko, po przyjezdzie do biora we wroclawiu okazalo sie ze darmowe mieszkanie jest faktycznie ale potracane jest 500zl z dwoch pierwszych wyplat. Rozpoczecie pracy podczas roz.tel mialo byc w poniedzialek w biorze okazalo sie ze w srode.:) kontakt po przyjezdzie z rekruterem ograniczony nie odbierala pani tel koordynator na miejscu dostepny tylko raz w tyg mieszkanie oddawal jakis ciapaty niemiec pokoj oblesny brudny. Na innych mieszkaniach jedna lazienka na 4 pary:p zalamka warunki pracy po przyjezdzie calkiem inne oczywiscie bardzo ladnie i zrecznie tlumaczone przez koordynatora by wyszlo ze sie czlowiek myli. Odradzam odradzam odradzam. Tak sie nie podtepuje z ludzmi. Masa lidzi po tygodniu dwoch rezygnuje(nie bez powodu) zrozumcie ludzie ze was oszukaja

Mlodszy koordynator kiedy pytalismy o warunki pracy i dlaczego to tak zle wyglada, oslupial "zgadzam sie z wami ale co wam mam powiedziec" "poprosze od was nr tel porozmawia z wami koordynator ktory dluzej tu pracuje" chyba ma juz wprawe jak zrobic z ciebie debila i wytlumaczyc tak by bylo ze to nie Ty masz racje. Gdyby to bylo przed podposaniem rozmowy to nikt by jej nie podpisal:)

Rafal

Pracuje jako ślusarz. Projekt na bawarii

ciekawy

witam jest ogłoszenie o pracy dla wędliniarza w Niemczech -Koblenz macie jakies opinie na temat tej pracy

Kiełbasa
@ciekawy

Praca od pon do pt po 8h. czasami sobota mieszkanie troche małe.

Bronisław
@Kiełbasa

Mieszkanie i transport do miejsca pracy załatwia firma? Napisz dokładnie jaki jest standard zakwaterowania.

Herb

pracuje w lipsku. dostalem niemiacka umowe. praca na 2zmiany. Ogulnie spoko mogloby byc wiecej godzin

Ola

z mężem pracujemy na kiełbaskach. mieszkanie jest ok, darmowe.

BaRtosz

Pracuję z nimi od roku. Warunki ok. Pieniądze na czas. Dobra stawka.

Jaka atmosfera panuje w firmie AXIALUS S.A.? Widziałam kolejne ogłoszenia na EmploySystem.com, jakie umieścili 17 września. Duża jest tam rotacja?

Elżbieta

No to nieciekawie. Wiadomo przecież, że dobra atmosfera między pracownikami ma znaczny wpływ na wiele rzeczy. A jak przedstawia się kwestia, jeśli chodzi o zarobki? Są one adekwatne do powierzonych obowiązków?

Abc

Witam. Mam pytanie czy ktoś pracował w tej agencji jako pilarz w Belgii ?

Emilia

Super, że zechciałaś opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach z agencją pracy AXIALUS. Jednocześnie muszę powiedzieć, iż Twoja wypowiedź bardzo mnie zaniepokoiła. AXIALUS jest bowiem agencją pracy tymczasowej, której celem i priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług z zakresu leasingu pracowniczego i rekrutacji pracowników. Można byłoby zatem przypuszczać, iż współpraca z nimi będzie przebiegać bezproblemowo. Czy jednak wszystko ostatecznie udało Ci się wyjaśnić?

operator

jest ok, kwatera ok, praca też zarobki też,

Krystyna
@operator

To super! Rzadko się zdarza, by dany pracownik była aż tak bardzo zadowolony ze swoim warunków pracy. Muszę jednak powiedzieć, że Twój komentarz jest dosyć ogólnikowy, a my z kolei chcielibyśmy poznać jakieś szczegóły. Wiele osób na pewno zastanawia się teraz nad podjęciem zatrudnienia za pośrednictwem firmy AXIALUS i dlatego też jestem ciekawa, jak wygląda tam cały proces rekrutacji? Składa się z wielu etapów? Proszę, powiedz nam coś o tej kwestii.

Dad

Rok temu otrzymalam z chłopakiem noty księgowe po 80 euro. Dziś dostaliśmy kolejne po 200.Ktoś ma informacje na temat wystawianych not księgowych przez firmę ? Czy musimy to zapłacić ? Czy ktoś uzyskał informacje od porady prawnej ? Widziałam komentarze że inni też otrzymali ale nic dalej nie jest napisane

Pracaa

Jak z pracą z firmie Tchibo? I czy jest możliwość przyjazdu na 2 miesiące?

Tchibo

Nie polecam pracy w tchibo neumarkt. Zachęcają darmowa kwatera a ludzie w piwnicach śpią. Domy stare pękają był przypadek ze szyba w oknie pękła wilgoć. 2 kuchnie na 16 osób trudno żeby ktoś za to płacił. Godziny pracy od 5 do 15 i od 15 do 1. Normy tak wyśrubowane ze trzeba biegać jak w akordzie. W rekrutacji tez obiecują a po przejechaniu nic się nie zgadza. Nie polecam wraz z znajomymi wracamy do kraju

Rumcajs.
@Tchibo

A czego tys oczekiwal? 1 kuchnie na 2 osoby? To chyba logiczne, ze skoro jest darmowe zakwaterowanie to nie dostaniesz apartamentu z marmuru, tylko najtansze lokum. Nikt ci przeciez nie broni na wlasna reke wynajac super mieszkanka. Ludzie przyjezdzaja i mysla, ze za darmo dostana wszystko i jeszcze im zaplaca. Tez bylem w Tchibo i widzialem, co ludzie robia. Norma wcale nie taka wysoka, jak ktos chce pracowac to spokojnie norme wyrobi. Ale byly takie polskie ewenementy, ktore po 3 dniach wracaly do domu, bo "za duzo chodzenia"... nikt nie jedzie do Niemiec na wakacje.

@Rumcajs.

rumcajs , ty chyba nie masz pojęcia jaki powinien być standard dla pracujących ludzi , dla ciebie to wystarczy mała obórka z kozami i wychodkiem na zewnącz. Tacy jak ty psują renomę pracujących Polaków , szkoda gadać bo takich jak ty z pod siekiery jest pełno.

Slawek
@Rumcajs.

Dokladnie.. jak ja bylem w Dilsen-Stokkem (wylewka betonu,prace porzadkowe,zbrojenia etc) to tez takich spotkalem, co to by chcieli zlotego kibla. Firma zapewnia co trzeba..najwazniejsze ze hajs sie zgadza. dobrze placa,opiekuja sie i wszystko gra.

elo
@Rumcajs.

Kolego slyszales o auslösengeld? Jezeli mieszkanie jest "darmowe" znaczy ze musisz miec placone po polsku delegacyjne.1 kuchnia na dwie osoby jest mozliwa. Pokoj jednoosobowy z lazienka i aneksem kuchennym plus 2€ netto do godziny.Tak to dziala ale coz polak niedoinformowany nie zna swoich praw.

Wolny Polak
@Rumcajs.

Ale nie jadę jako niewolnik jak ci co w Polsce mają wystawione wille na Franku i wstyd im się przyznać co i za ile robią u Niemca. I namawiają innych za premie 100€ od (usunięte przez administratora) takiego jak On.

kaska08
@Tchibo

dawno i nie prawda!! jestem obecne z partnerem , zakwaterowanie nowe i czyste. Blisko pracy i wpełni wyposazone. Praca na magazynie jest ok, latwa ale troche meczaca, ale to chyba normalne w pracy.

AK
@elo

Nie masz racji elo. Rumcajs był w Belgii a prawo belgijskie nakazuje wynająć pracownikowi mieszkanie bez potrącenia. Tego wymogu nie ma w Niemczech. To raczej Ty jesteś niedoinformowany

Ralf
@Rumcajs.

Człowieku przestań pieprzyć głupoty minimum socjalne to podstawa a jeśli ktoś ci oferuje darmowe zakwaterowanie to nie znaczy że masz w oborze mieszkać

@Ralf

Przypominam Ci, że na forum nie można używać słów ogólnie uznanych za obraźliwe. Zakwaterowanie nie zawsze jest w standardzie hotelowym. Czy podpisując umowę miałeś zawarte warunki mieszkania w kontrakcie? Chętnie dowiem się więcej na temat zatrudnienia. Na stronie http://axialus.pl/oferty-pracy/ jest sporo ofert pracy w Belgii. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z wyjazdów i realnych warunków, które zastaliście na miejscu.

Bartek

Jade z nimi niedługo już po raz drugi bo przekonałem się że naprawdę można na nich polegac. Kasa na czas, warunki pracy w porządku!

@Bartek

Mając dobre wspomnienia z pierwszej pracy za pośrednictwem danej agencji pracy, chętniej wracamy do niej po raz drugi. Kontaktowałeś się może już z przedstawicielami agencji i wyraziłeś chęć ponownej pracy? Ciekawi mnie, czy musisz od nowa przechodzić cały proces kwalifikacyjny, czy może z uwagi na to, że jesteś byłym pracownikiem, wystarczy, że się tylko zgłosisz?

Betty

Bardzo solidna i rzetelna agencja, rzadko sie to niestety zdarza w obecnych czasach..

@Betty

Będziesz tak uprzejmy i rozwiniesz swoją wypowiedź? Ciekawi mnie, jak to się stało, że trafiłeś akurat do agencji AXIALUS? Polecił Ci ją któryś ze znajomych, czy może zachęcony pozytywnymi opiniami zdecydowałeś się sam spróbować?

Ola

Dokladnie! Na biuro i kadry nie ma nawet co liczyc..smutna prawda

Dydek1991

Nie prawda... kontakt z paniami z biura bardzo dobry, jest ich kilka i odbierają telefony! Płaca większa niz w innych agencjach, bardzo polecam .

@Dydek1991

Dydek to pani z biura z tej pseudo firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Axialus S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Axialus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Axialus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axialus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axialus S.A.?

Kandydaci do pracy w Axialus S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axialus S.A.