Zuzanna Nowy wpis

Cześć, przejrzałam wpisy, które pojawiły się w wątku i były one głównie negatywne :( Nie chciałabym jednak się nimi za bardzo sugerować bo sporo lat minęło, wiele mogło się przez tak długi okres czasu zmienić, więc może znajdzie się jakaś osoba, która napisze swoją aktualną opinię o pracy w Greeneris? :)

Mi Nowy wpis
Kandydat
@Zuzanna

Cześć. Dziś miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną w firmie Greeneris. Dostałam telefon i maila z linkiem do rozmowy już kilka dni temu. Problem w tym, że link ten nie działał, gdy wchodziłam w niego o właściwym czasie pokazywał się komunikat o nieistniejącej stronie. Napisałam maila w tej sprawie, jednak zero odzewu ze strony firmy. Pytanie czy ktoś z was jako kandydat spotkał się z tym samym?

Administrator Nowy wpis

Jakim pracodawcą jest Greeneris Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

P. Nowy wpis

Nie polecam. Generalnie szukają frajera który im będzie za śmieszne pieniądze pozyskiwał klientów dla bardzo drogich i skomplikowanych rozwiązań i usług. Ich największy problem - nie chcą inwestować w porządnych pracowników, nie mają nic do zaoferowania co skłoniłoby na współpracy z nimi. Pewnie dlatego mają dużą rotację, bo ludzie szybką stąd uciekają. Omijać jak najdalej, gdyż lepiej poszukać gdzieś indziej.

R.

Nie polecam. Współpracowałem z tą firmą parę miesięcy. I była to ciężka współpraca. Nie chcę mówić szczegółów, natomiast jeden z tych pracodawców ma problem z powiedzeniem o co konkretnie chodzi w powierzonym zadaniu, zbywają pracownika jak ma pytania a potem mają pretensje, że pracownik coś źle zrobił.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Julia

Dzień dobry, raczej nie polecam. Zapraszają na spotkanie, obiecują kontakt i mimo delikatnych przypomnień i kolejnych ich obietnic, nie wywiązują się z nich. Skoro na tym etapie są nie słowni, to po zatrudnieniu...?

Zostaw merytoryczną opinię o Greeneris Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Greeneris Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nad Rzeczką 21 B