3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 212 301 5 1

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Soltys Nowy wpis

Praca załatwiona w ciągu tygodnia bez napinek i odwiedzania biura jestem u nich od 4 miesiecy i wszystko pieniadze dostaje na czas.Niemiecka firma w ktorej pracuje jest spoko nie ma pomiatania wrecz wiedza to ze kierowca jest gora w dzisiejszych czasach

Tak1Nie1
Marek P Nowy wpis

Jestem zadowolony pensja jet taka jak było ustalone warunki pracy pewnie zależy od firmy ja pracuje w Koblenc i jest dobrze

Tak1Nie1
Hardy Nowy wpis
Klient

Panowie kierowcy! Asmo to "gebels" (usunięte przez administratora) i "esesman" dla swoich pracowników. Pozdrawiam MO właściciela i Pana swoich "białych" (usunięte przez administratora) rodem z polski.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy w ASMO Solutions Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

kierowca
Kandydat

Dzięki Trucker !!! Mam podaną miejscowość 10 km od granicy ale jak sprawdziłem nie ma tam żadnej firmy jest jedynie agencja pracy lub pośrednictwa .... Nie brakuję (usunięte przez administratora) a istnieją nadal dlatego,że nikt stara się aby ponieśli konsekwencję więc wszystkich traktują jednakowo tak jak opisujecie. Każdy z Nas jest dla nich jeleniem przy pomocy którego można zarobić a niski poziom inteligencji narzeka i pracuję nadal przedstawiając naród polski jako idiotów,których można wykorzystać. Zwracajcie się do prokuratury itd bo nic nie zmieni się a jedynie daję siłę i przekonanie dla tych,którzy w nie są z pochodzenia polakami i polaków wprowadzają w błąd uzyskując z tego tytułu korzyści materialne !!!

Adamus

Wszystko gra praca zorganizowana dobrze w szybkim tempie

Kris

nie mam im nic do zarzucenia praca normalna u niemca zalatwiona bez problemów

Ziomuś

Zacząlem tydzień temu w asmo z podstawami jezyka i udało sie jakoś temat ogarnąć pomogli mi zajażyć robotę i teraz jazda jest bez problemów.

Tak3Nie4
@Ziomuś

Zapytaj o Abrehnungu bo ja musiałem się długo upominać o to. Sami nie wyślą tobie a będzie to potrzebne....

Marcin Obiegły

Dzień dobry Panie Andrzeju, zapewniam Pana, że nikt z pracowników biurowych nie wchodzi na gowork, aby pisać pozytywne komentarze. Gdybyśmy tak robili to gwarantuje, że te negatywy zasypalibyśmy pozytywnymi. Tylko kto ma na to czas...

Marian T

Z całą odpowiedzialnością stwierdzam że Marcin Obiegły właściciel firmy ASMO Solutions GmbH jest OSZUSTEM. Liczę na to, że poda mnie do sądu. W dniu kiedy podjął wiadomość o moim chorobowym cofnął i zablokował ubezpieczenie w AOK nie dając mi szans na otrzymanie chorobowego. Rozwiązał umowę bez wypowiedzenia a korespondencję w języku polskim uznał za niebyłą. Żałosny typ który za nic ma innych ludzi. Jesteś tak długo dobry jak długo tyrasz na jego firmę. Radzę uważać koledzy na tą firmę i liczcie się z tym że możecie mieć potężne kłopoty.

Tak16Nie1
@Marian T

Szanowny Panie, niestety rozczaruje Pana i nie pozwe Pana. Przyzwyczaiłem się już, że za każdym razek jak kogoś zwolnie to potem opowiadane są o mnie różne kwiatki. Nie cofnąłem żadnego Pańskiego ubezpieczenia, bo jest to niemożliwe do zrobienia. W sytuacji kiedz kierowca regularnie spóźnia się do pracy, ma za nic polecenia, a do tego nie przyjmuje innych ofert pracy to ciężko go nie zwolnic. Z całym szacunkiem gdyby Pan tak tyrał to by firma trzymała Pana rekami i nogami, a nie zrezygnowała z Pana "wytężonej| pracy. Pracują u nas ludzie już od początku firmy, Ci którzy znajdą inna ofertę i rozstają się z nami w normalny sposób w taki sposób są traktowani. Dla zainteresowanych wolna mysl: Jak "pracowity" musi być kierowca, aby go w szczycie sezonu zwolnić?... Pozdrawiam Marcin Obiegły

Tak2Nie5
pol
@Marian T

możesz podać nr tel w celu kontaktu

@Marcin Obiegły

Panie Marcinie na każdą opinie negatywna odpisujecie że pracownik coś zniszczył, złamał prawo albo nie chciał pracować.... A to wiadomość od Państwa agencji z dnia 17.12.2019 odnośnie wypowoedznia umowy... Gdzie jest okres wypowiedzenia.... "Drodzy Panowie, z dniem 20.12.2019 konczy sie zlecenie i praca w firmie (nazwa firmy) z tym dniem umowy o prace zostana rozwiazane. Ci z Panow ktorzy sa zainteresowani dalsza wspolpraca i przepracowaniem okresu zimowego w firmach w innych czesciach Niemiec prosimy o kontakt ze mna lub Asia. Praca w (nazwa firmy) rozpocznie sie na nowo od Kwietnia 2020. Wtedy tez wrocilibyscie z powrotem do firmy Pozdrawiam Paul Pastian "ASMO Solutions"

@Były pracownik

Panie "były pracownik" za grosz nie rozumiem Pańskiego oburzenia. Pracował Pan z tego co widze na wywrotkach, więc jak każdy wie, jest to praca sezonowa, dlatego też każdemu oferujemy inną ofertę aby nie pozostał bez pracy przez okres zimowy, po czym znowu wraca na wywrotki. Oczywiście każdemu kto chce...

Johny

Do tej pory było wszystko ok ale mnie niezmiernie (usunięte przez administratora) ze musze na swieta zostac.

Tak13Nie3
@Johny

szkoda mi cie chopie, ja w tym roku w domu na szczeście ale w tamtym byl parking. to praca dla twardych, trzymaj sie i Wesolych Swiąt! Pozdro!

Tak11Nie1
GreG
@Grosicki

Tesz kiedys na markingu swietowalem ale nie sam kilka chlopakow tak samo

Tak9Nie1
Artur
@Grosicki

Chyba dla glupich. Mądry człowiek szuka pracy bezpośrednio a nie przez polskich pseudo pośredników

Jaro

Pracuje tam 2 lata, dużo opini to taki hejt że szok Nie jest idealnie Są sytuacje ze sie czegoś niedopatrzą np zapomnieli ze mam isć na urlop, miałem dzień poślizgu co mnie mega wkurzyło bo miałęm już plany Ale ogólnie nie byłem jeszcze w żadnej firmie żeby było bez zarzutu Kasa jest na czas praca w nocy ale dobrze płatna Mogłęm przejść do firmy bezpośrednio ale zaproponowali mi 50 euro mniej niż w asmo to po co zmieniać

Tak21Nie8
Pankracy
@Jaro

Bo hejt jest w modzie teraz kolego. Tak już jest na tym świecie naszym

Tak16Nie2
Solina
@Jaro

Ja latałem u nich na bdfach ostatnio, wcześniej na chłodniach. Jak na moje spoko, ale każdy inaczej, to zależy gdzie trafisz, bo to niemcy robią więcej problemów i ich dyspo dziady. Gdyby nie kasa wole w pl 100 razy

Tak12Nie3
Piotr B.
@Pankracy

Bo ludzie myślą że sa anonimowi w internecie, piszą co im wpadnie do głowy. Taka natura ludzi że dobrym to sie nie podzielą ale kogoś obsmarować to z przyjemnością :)

Tak10Nie3
@Solina

to dawno u nas nie jezdziłeś kolego. Ale twardym trzeba byc bo to praca nie dal leszczy! Pozdro i wesołych!

Tak7Nie4
Kazik

sto procent racji

Tak7Nie2
Cezary Cezary
@Piotr B.

i to jest racja ale to dotyczy wielu sytuacji nie tylko na takim forum na firme czy kogos. Hejt w naszym kraju stał się normalny, do tego jest na to niepisane przyzwolenie. Nie raz sie słyssz że jakiś dzieciak zrobił sobie krzywde bo w szkole poszedł hejt na niego... Kiedyś było łatwiej. Pozdro rocznik 78!

Tak8Nie3
Adam
@Jaro

Poto żeby nie być oszukiwanym przez ludzi którzy żerują na tobie. Sprawdź ile dostaniesz zwrotu podatku po roku pracy czasu w Asmo. Oni pasują na tym że ludzie nie znają niemieckiego prawa

Slawomir

Asmo bez zarzutu ale ogolnie Niemcy tragedia nie trawie ich. Wróciłem do Polski i pracuję u siebie bez stersu.

Tak25Nie
Solina
@Slawomir

Ja też myślę o zjexdzie do kraju ale jednak kaska tu lepsza. Jest jeszcze róznica duza

Tak14Nie1
@Solina

nie wiem gdzie ty dostajesz lepszą kasę niż w Polsce po odliczeniu kosztów paliwa amortyzacji samochodu jedzenia i wszystkich innych wydatków w wychodzi na to samo że w Polsce zarabiasz tyle samo co za granicą. Radze wszystkim pracujących dla Asmo Solutions żeby sprawdzili swoje odcinki płacowe i wtedy zobaczycie (usunięte przez administratora)

Tak12Nie
@Slawomir

Asmo Solutions to najgorszy pośrednik pracy na rynku.

Tak8Nie4
Mlody
@Andrzej

To jak tyle samo wychodzi to po co tam pracować? co? dla lepszej kuchni? Glupoty, zarabia się lepiej i dlatego tam się jeździ. Proste, chodzi o kasę i nic więcej, czy to w wypłacie, przyszlej emeryturze czy innych

Tak4Nie2
Piotr B.
@Slawomir

To powedz jak to jest z tymi pieniędzmi w Pl i DE. Tak w procentach, nie to że chcę wnikać w twoje konto bankowe. Ja dawno w Polsce nie jeździłem, a bliżej domu to zawsze lepiej.

@Piotr B.

kolego ja liczyłem w tamtym roku jak to wychodzi bo i tu i tu pracowałem. U mnie wyszlo ok 1/4 kasy więcej przy pracy u niemca, ale to zalezy bo ja na firance jezdzilem, jak ktos ma bdf czy wybuchowe to pewnie wyjdzie wiecej. Pozdro i wesołych!

Tak6Nie
Cezary Cezary
@Grosicki

podobnie u mnie wychodziło. Śmiało tak można liczyć, a jak trafisz dobrą ofertę to jeszcze więcej

u mnie 1/3 na bdf koelgo

@Slawomir

A gdzie ? Jako kierowca ?

7 firm i każda lipa a wymagania nie mam wygórowanych

@Ej

od solo po tandem i firanka i chłodnia i manual i automat i pety Tylko mały problem z kartą i kasą i gratem który zaraz się rozpadnie i z umową

A i sam lądowałem i rozładowywałem i w dzień i w nocy i mieszany po 15 +

@Ej

I kompletowałem palety żeby przywieść całoś bo na sterczu żałowali na naczepę nie szło załadować za niska była naczepa ! Od dystrybucji po sklepach po dalekie I kurierkę też wychaczyłem kurierkę paletową z paleniskiem ręcznym 180zł od 6 do 23 za Przez dobre 2 miech

@Ej

Umowa zlecenie To podrzuć gdzie ta wspaniała i bez stresowa praca w Polsce to 1 pensje ci odpalę z góry !

Ja narazie na dwie czekam 1 igarniają pip

@Ej

Dałem sobie spokój z tym zawodem a mieszkam 1.5 roku w Polsce a jeżdżę od 2001 r i wróciłem do kraju

@Ej

Trzeba miec cos takiego w glowie co nazywa sie mózg:)

Tak2Nie
Koksu

asmo staneło na wysokości zadania w pomocy z językiem w pracy Ostatecznie zmienilem robote bo dysponent był irytujący / naziol ale znalezli mi lepsza alternatywe i teraz wszystko gra

Pracownik od roku

Firmy w Pl przez Koronawirusa masowo zwalniaja jak nie maja roboty a tu chociaż pokombinowali i tydzień byłem w domu potem mnie przeżucili do innej fimy

Tak5Nie2
Adam
@Pracownik od roku

i specjalnie wszedłeś na forum żeby się z tym podzielic. Glupota ludzi z Asmo nie zna granic.

Piotr

Witam Panie Marcinie Mógłby mi Pan wytłumaczyć w jaki sposób nalicza Pan wypłaty >? Jak to jest możliwe ze kierowca ma 40 godzin w miesiącu nocnych a po Pana wyliczeniach wychodzi tych godzin nocnych 100? Czy Pan Marcin Obiegły jest takim dobrym pracodawcą i dodaje Pracownikowi ? :) A moze jednak Pan Marcin poprzez taki manwer zmniejsza kwotę brutto aby nie musiał płacić większych składek dla pracownika ? Wydaje mi sie ze Pani Angela nie bedzie zadowolona z Pana Marcina :) Panowie do Was apeluje nie dajmy sie zrobić w balona! Pandemia juz mija można iść do sądu wyjaśniać sprawy . Niech Pan pamieta karma zawsze wraca !!! Dobra lub Zła ! :) Pozdrawiam Pana Marcina

Czak

Co bylo ustalone sie zgadza pensja wplynela

Tak3Nie4
Pracownik 2019

Tak jak już wielu tu pisało system zwolnień conajmniej niesprawiedliwy. Szef typowy (usunięte przez administratora) dobrze udaje na początku.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Nikos

Jestem zadowolony ogolnie niema problemow z praca i dyspo kasa na czas

Tak7Nie5
@Nikos

to chyba na granicy nie stales ostatni ze bez problemow ;) pozdro kolego

Guma

Na razie u nich latam ale będę szukał coś na własną rękę pensja tak jak mówili przyszla ale wiem że lepiej zarobie bez pośrednika

Tak6Nie
@Guma

to zalezy na jakiego helmuta tarfisz jak cie nie wyroluje w tych czasach izostawi z niczym to bedzie ok

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa