ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy ze szkoleniem.

Karolina Nowy wpis

Jakiś czas temu ktoś pisał że w pracy są fajni ludzie. Mąż jako kierowca c+e może liczyć na zgrany, życzliwy zespół i spoko szefostwo?

Igi Nowy wpis

Czuję się doceniony i wiem, że moje prawa pracownika są święte w tym miejscu

Dusia Nowy wpis

Jako kierowca gdzie dają zakwaterowanie?

Daniel

Relokacja do Niemiec przebiegła bez problemów dzięki wsparciu ASMO Solutions. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka pracy za granicą.

Marek Nowy wpis
@Daniel

potwierdzam! nie wiesz na kogo trafisz na kwatarze, ale to zawsze loteria. Podsumowujac na plus.

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Olaf

Warunki są bardzo dobre, a zarobki znacznie wyższe niż w Polsce.

Sergiusz

Pracuję w ASMO Solutions od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Firma zapewnia stabilne zatrudnienie i wypłatę zawsze na czas.

Arek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak w firmie wygląda sytuacja z umowami na czas nieokreślony? Konkretnie chodzi o prace jako kierowca C+E plandek. Warunki bardzo ciekawe dlatego zastanawiam się czy można liczyć na stałą współpracę.

Wgl Jak oceniacie pracę bo opanujemy z mężem wyjechać bo mi ciężko od miesiąca mi znaleźć pracę w polsce

Bartek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam jest tu jakiś kierowca co pracuje aktualnie na kategorii C , ? Przez asmo

Agata

Czyli mówicie że można liczyć na wsparcie ze strony opiekuna? Mąż chciał przesłać CV na kierowcę CE do transportu styropianu. Warto aplikować?

tomasz

Witam, zamierzam jechać do pracy przy komisjonowaniu w Getynga. Może sie ktoś wypowie, jakie warunki mieszkaniowe i w pracy?? czy tylko przy komisjonowaniu sie pracuje??? jak to wygląda? chodzi mi o to, czy nie jest to typowa fizolka, jakiś rozładunek kontenerów reczny??

@tomasz

zakwaterowanie w rozsadnych warunkach, nie jest to hotel czterogwiazdkowy ale zawsze schludnie i czysto, w miare niedaleko do pracy. A jesli chodzi o samą prace to jest to typowe komisjonowanie drobnej elektroniki i malych sprzetow agd - najwiekszy sprzet to ekspres do kawy. Absolutnie zadnego rozladowywania tirów.

@tomasz

dodatkowo warto popdytac telefonicznie rekruterow lub koordynatorów. Tam jest glowne zrodlo wiedzy;)

Mka
@HR

Komis to tylko jeden z działów na który można trafić. Ja też myślałam, że tam trafię, a jestem na pakowaniu. Poza tym jest jeszcze przyjęcie towaru i wysyłka.

Drive

Polecam. Można dorobić, praca w okol komina w miarę ok. Z minusów, kwatery nie są tuż tuż pracy, ale też zdecydowałem wyjechać w czwartek, a w poniedziałek byłem już w pracy, także jestem w szoku że to się dało tak szybko poskładać. Może mi się uda to mieszkanie zmienić. Drugi minus, to czasem jeździ się mniej a czasem więcej więc dzień do dnia niepodobny. Zasadniczo to praca na dorobienie nie na stałe. Czy polecam? tak, czy wrócę kiedyś? jeszcze nie w wiem, krzywdy na razie nie mam.

51 latek
@Drive

Witam daj znać jak robota i zakwaterowania . Podaj do siebie kontakt jak nie problem jestem z Wielkopolski koło Piły. Tu już tyle poczytałem na temat różnych Agecji że w głowie mętlik

Hej wyjeżdżam z chłopakiem do pracy w miejscowości Getynga na komisjonowanie elektroniki chciałabym się dowiedzieć czy ciężka praca na magazynie?,czy są jakieś normy ?, czy pary są rozdzielane?

@Marta

Hej, pary absolutnie nie sa rozdzielane, to jest wlasnie ta wartosc dodana pracy, nie jest to ciezka praca, aczkolwiek zdarzaja sie ciezsze paczki w tym również telewizory, nie ma norm, ale trzeba zwyczajnie uczciwie pracować nie robiąc sobie dodatkowych przerw. pozdr M.

@Marcin

A jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest zadowalające , wszystko się zgadza z umową?

Dj
@Marcin

Ile miesięcznie można zarobić i jak wygląda zakwaterowanie ile osób itd ?

@@Marcin

tak jest ok jesli chodzi o wysokosc, ale dokladnie omów wynagrodzenie z rekruterem. Co sie na co składa, jak jest platny urlop. Oni sa po to, zeby ci pomoc. Ogolnie polecam

M
@Dj

zakwaterowanie 2 lub 3 os pokoje a o kase trzeba pytac koordynatora, bo prace sie roznia czesto

M
@Marcin

A jeśli chodzi o pracę na magazynie to rzeczywiście jest to tylko komisjonowanie czy coś innego?

Grzybiorz
@Marcin

A ile mniej więcej na rękę za miesiąc jest wstanie się wyciągnąć ? :D

@Grzybiorz

kazdy zarabia inaczej, w zaleznosci od liczby wypracowanych godzin, weekendów przepracowanych. Serio zapytaj koordynatora przez tel. Ja na internecie o kasie nie gadam;)

Daria
@Marta

Hejka, my też chcemy jechać z chłopakiem w to samo miejsce. Jesteśmy po rozmowie telefonicznej ? Macie już podpisane umowy i czy Wam też kazali wysłać zdjęcia dowodów osobistych ?

Majkell
@@Marcin

Urlopy są u nich bezpłatne . To zależy od projektu . Mieszkanie na osobę 300 lub 400 euro . Miesięcznie zostaje koło 1700 euro za wyrobienie 176h pracy . Przerwy też są bezpłatne to wszystko zależy gdzie jesteś . Jeden minus to taki że jeździliśmy tam gdzie było zapotrzebowanie. Bez samochodu ani rusz .

@Daria
@Daria

Hej umowy już podpisane ,też musieliśmy wysyłać zdjęcie dowodów żeby mogli sprawdzić ważność no i do wyrobienia potrzebnych dokumentów

Nick Hornby

hej, pamietaj, ze to praca tymczasowa i pamietaj, ze planowanie "dni wolnych", to nie planowanie urlopu. Zatem uzywaj slow normalnych, a nie nacechowanych agresją...;)

Tom
@Marta

Jak dojechaliście?? Wszytko w porządku? Ja mam zamiar jechać I sie zastanawiam?

tomaz
@Marta

czesc, dojechaliscie tam do pracy?? jak warunki mieszkaniowe i w pracy? tez zamierzam tam jechac i nie wiem czego sie spodziewac

@marta
@tomaz

Hej tak dojechaliśmy na miejsce,warunki mieszkaniowe no nie najgorsze , na początek 3 dni szkolenia

Tomasz
@@marta

To spoko, prawdopodobnie będę w czwartek i ja na miejscu. A jak w pracy, jakaś bardzo skomplikowana praca?

Madzia

Mówiliście na temat wypłacalności i dobrych warunkach płacowych. Mojego męża interesuje praca jako kierowca i chce wiedzieć czy miałby płacone za nadgodziny? Jest możliwość dorobienia do pensji podstawowej?

@Madzia

Firma jest wypłacalna i od lat na rynku. Co do nadgodzin to najczęściej jest dniówka płacona (raz pracuje sie mniej raz więcej). Ale ogólnie na plus oceniam. Pamiętaj, że to praca na dorobienie i nie na zawsze

praca jako Komisjoner ok, tylko pamietajcie, to nie jest latwa robota. Plus taki ze mozna sobie dorobic i tez koordynatorzy ASMO duzo pomagaja. Minusy to czasem sie mieszka daleko od firmy.

Bartosz tomczyk

Cześć, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dostania pracy na jakieś stanowisko bez prawa jazdy, ktoś może tak pracuje? ¿

@Bartosz tomczyk

Na projekcie w Media Markt/Saturn Göttingen z lokacji jest niewiele ponad 4 km do pracy, komunikacja jest dobra więc można się dostać na spokojnie, aczkolwiek ja dojeżdżam ze znajomymi, ewentualnie na nogach też nie jest daleko

Jozek
@Bartosz tomczyk

Generalnie polecam ASMO. Robota jak robota, ale masz zawsze jak chcesz oczywiście wsparcie od nich (koordynator itd)

Bartosz tomczyk

Komisjonowanie w fabryce z napojami, 60 km na północ od Hamburga, ktoś zna dokładna lokalizację?

@Bartosz tomczyk

Prosimy o kontakt z koordynatorami rekrutacji na pewno podadzą wszystkie informacje

Lech

Współpraca z ASMO przebiega bardzo dobrze. Mogę polecić na każdym etapie. Warto omówić warunki pracy na początku i być w kontakcie. Polecam

Dzień dobry, chciałbym zapytać o wyjazd do pracy w Niemczech Państwo organizują przejazd czy we własnym zakresie? I analogicznie na miejscu tam zagranica jak wygląda kwestia dojazdów z zakwaterowania do miejsca pracy? Czy umowe docelową podpisuje się w Polsce czy już na wyjeździe i czy jest w języku polskim???? dziękuje za ewentualną szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam, chciałbym skorzystać z oferty pracy przy tapicerowaniu mebli w okolicach Norymbergi z agencji ASMO Solutions. Czy nie wie ktoś jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku? Jak wyglądają warunki zakwaterowania? I czy agencja jest godna polecenia?

Nikoś
@Marek

warunki zakwaterowania - podpytaj, są różne. Generalnie z tego co wiem to są dwójki (spisz z kims obcym na kwaterze -> to za darmo, chyba, ze jest mozliwosc doplaty do 1ki - czasem sie udaje). A praca, jak praca..nie jest zle, trzeba pracowac;)

@Nikoś

Dzięki, za info. A tak ogólnie jesteś zadowolony z tej agencji ?

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 63 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.