ASMO Solutions

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ASMO Solutions

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy ze szkoleniem.

Kociuch Nowy wpis

Polecam

Kris Nowy wpis

Znaleźli mi dobrą robotę z mieszkaniem, płacą na czas często zjeżdzam do domu i kasa spoko

Janko

Pracuje u nich ogarneli mi pokój i pojechałem na gotowe praca taka jak opisywali robota ta sama co w pl tylko kasa lesza

KV Nowy wpis
@Janko

A pozostali współpracownicy jacy się trafili? Interesuje mnie też zestawienie kosztów utrzymania. Jakie w praktyce wychodzą na przykład na tydzień lub też miesiąc?

Kaśka

Praca na magazynie ok nie jest zbyt wymagająca fajni ludzie jest beka

#kaśka
@Kaśka

Gdzie pracujesz? Na czym polega praca? Jak zakwaterowanie?

Ola Nowy wpis
@Kaśka

Witaj a co robisz na magazynie ? Język trzeba znać niemiecki ?

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
YQ

Który system Wam się bardziej sprawdził w pracy? Chciałem aplikować na kierowcę kat. C + E a tam podają 3/1 lub 2/1, jaki wy macie? Jeśli to kwestia wyboru to chcę się poradzić, jak lepiej sobie tu ustalić. W ogłoszeniu tylko tyle napisali

CV

A mnie w większości pokazują się oferty za kółko. Był ktoś na plandece w Essen może? miasto kojarzę bo byłem, nie wiem czy praca tam dobra. Piszą o zaliczkach już w samym tytule. Auta wiecie jakie maja? piszą tylko ze nowoczesne

Meso
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Witam dostałem ofertę pracy z tej agencji jako ślusarz spawacz w Magdeburgu,kto coś się orientuje?Będę wdzięczny za info pozdrawiam

IF

Jak się w tej chłodni pracuje to są jakieś dodatki w ogóle? Chodzi mi głównie o takie szkodliwe za pracę właśnie w niskich temperaturach, bo to tak pewnie wygląda, nie? Dajcie znać szerzej, jak to jest. Pytam, bo znalazłem ogłoszenie.

Gucio

Hej! Czy ktoś pracuje/pracowal w okolicach Bremen? Produkcja sałatek i dressingów. Planuje tam pracować i szukam opinii

Ewa 52

Czy ktoś pracuje przez tą agencję jako szwaczka?? Mam ponad 20 lat pracy w zawodzie krawcowej i jestem ciekawa czy warto wyjechać przez tą agencję do pracy??

ładowaczMPO

Witam Czy ktoś pracuje przy załadunku odpadów jako ładowacz śmieciarki ( mulllader ) Co możecie powiedzieć o tej pracy w Niemczech ? Pracuję w Polsce w tym zawodzie. Pozdrawiam !

Kosmo

Nie mam zastzren robie u nich od 2 lat zmieniłem firme raz jak wywrotka na zime sie skonczyla bez przestoju. Płacą i tyle jak wolne chce to jakos tam ogarna mi zawsze

Pioter82

nie mogę złego słowa powiedzieć, załatwili mi pracę bez języka w razie potrzeby ogarniją tematy ,żeby mi pomóc jak nie mogę sie dogadac. Wypłłata zawsze jest

YQ
@Pioter82

Cześć, tez bym właśnie bez języka jechał jeśli już, to byłby mój pierwszy wyjazd. Powiesz przy tym z jakimi sytuacjami można się ewentualnie spotkać bym już mógł być na nie wstępnie przygotowany? W czym pomagają?

DI

a to biuro jest jakieś nowoczesne? Jak wygląda ergonomia pracy? ktoś pisał ze uważa je za ładne i ze chyba dobrze się w nim pracuje, lecz nie znam szczegółów a lubię być mimo wszystko na bieżąco. Głównie tutaj kierowców szukają, przynajmniej tak widzę po ofertach, co natomiast z biurem? Gdzie znajdę aktualne ogłoszenie? Ktoś wcześniej widzę ze jakieś odkopał

K.

Polecam fajną atmosfera w pracy , ładne biuro pomocni ludzie, ogólnie dobrze się tutaj pracuje

QP

Z tym dbaniem o pracownika to opinie od kogo są stawiane? Mam na myśli właśnie stanowisko, bo ktoś go nie doprecyzował i ciekawi mnie czy to ludzie z biura piszą czy kierowcy lub inni? Mnie interesuje akurat pracą w biurze właśnie. Chodzi konkretnie o obsługę klienta z językiem niemieckim. nie ma podanych zarobków wiec to pierwsza kwestia, jakie są aktualne widełki? no i w jaki sposób pracownik może poczuć się zadbany w tym przypadku?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ASMO Solutions?

Alek D

Praca ciężka na nocki przepinac się trzeba ale przynajmniej kasa jest dobra a nie że nie wiesz za co pracujesz

Aduś

polecam nie ma na co narzekać

Hej. Jedzie może ktoś swoim samochodem na magazyn z elektroniką do Getyngi? Potrzebujemy dwóch miejsc już tam na miejscu żeby dojeżdżać do pracy i z pracy (oczywiście nie za darmo)

Magazynier
@Anna

Cześć. Możliwe że jakoś w połowie czerwca wraz z dziewczyną rozpocznę tam pracę. Dasz znać jak to wygląda w praktyce? Z góry dziękuję.

Xd
@Anna

Mi przedstawili ofertę na której widnieje wynagrodzenie 1570e netto i przed odbiciem za mieszkanie 300e. Czyli realne zarobki to 1270e za miesiąc trochę lipa

@Xd

Zarób w pl 6 na magazynie męcząc się tyle samo

Wolny

Mnie dobija imbecyl porównujący zarobki niemieckie z polskim... Pewnie chleb w Niemczech kupujesz za 3 złote a mieszkasz kątem u mamusi.. za darmo - codziennie robi ci kanapki do pracy... Jest tak, że mieszkając i żyjąc w Niemczech, minimalny zarobek na rękę musi być powyżej 2 tyś euro - jeżeli dostajesz mniej, to po okresie półrocznym do ciebie dotrze, że pracujesz za darmo... Bo liczy się to co możesz odłożyć żyjąc normalnie jak człowiek, a nie jak zwierzę w pokoju z kilkoma tobołami i jedną łazienką na piętrze...

Andreas

Ale weż też doliczyć koszty dojazdu..powrotu..To suma około 1000zł..I po przeliczeniu tego wszystkiego zarobisz tyle co w Lidlu na kasie..

MERCIM
@Xd

To jest netto a to oznacza,że 1570 jest euro do ręki my z żoną również mamu to ofertę i jakoś pisze wyraźnie,że 300 euro już po odtrąceniu wcześniej więc nie wiem skąd taka kwota się wzięła u Ciebie jak już ta suma jest po odtrąceniu.Czytanie ze zrozumieniem się kłania.....????

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 51 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions