ASMO Solutions Sp. z o.o.

Gdańsk

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Darek

Jak się pracuje z agencją? Czy mają dużo pracy? Podpowiedzcie coś nowemu.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w ASMO Solutions Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Damian

Warunki jak ustalone, bez ściemy.

Witek

Widziałem ostatnią ofertę i całkiem niezłe zarobki, czy to już na rękę faktycznie?

kierowca

Dlaczego tak długo są ogłoszenia o pracy? I w radio i w internecie i w OLX. Czy to nie podejrzane że od kilku miesięcy nie mogą znaleźć kierowcy kat C na solówkę za 1900/2100 euro netto ?

Pracodawca
@kierowca 19.04.2018 22:01

Witam Pana, Cieszymy się, że nasza oferta przykuła Pana uwagę. Jesteśmy agencją pracy , tym samym zajmujemy się kwestią personalną wielu firm. W związku z tym poszukujemy wielu pracowników , nie tylko z kategorią C ale także z kategorią CE na wywrotki, BDF, plandeki i inne. Pozdrawiam serdecznie Aleksandra ASMO Solutions

tomi

witam mam wyjechac do bremen czy ktos by napisał cos wiecej o tej firmie bo zastanawiam sie juz tyle razy byłem wykrecony ze chcem cos wiecej wiedziec zanim sie spakoje i pojade

MTS
@tomi 18.04.2018 09:54

i pracujesz w tej Bremie? bo widzę,że jest znowu ogłoszenie i sam się zastanawiam

Tadek

Agencja bardzo porządna. Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zarabiać i mieć pewność, że wypłata będzie na czas. Asmo solutions to chyba jedna z nielicznych agencji, która dba o pracownika i stara się go zatrzymać. Kontakt z biurem bez zastrzeżeń, pomagają jeżeli ma się jakiś problem.

@Tadek 09.11.2017 12:11

hej czy nadal tam pracujesz? Piotr tel 504 591 981

Olek

Porządna agencja pracy. Stają zawsze po stronie pracownika. Warunki mieszkaniowe ok. Kasa na czas zawsze. Formalności, składki itp załatwione na czas i porządnie. polecam

@Olek 25.10.2017 12:34

hej czy nadal tam pracujesz? Piotr tel 504 591 981

jezdziec

Jak dyspo poniesie to szef staje w obronie ogólnie spoko ale mogliby mieć oferty w Berlinie

@jezdziec 06.09.2017 22:05

czesc kolego szukam tez cos w Berlinie na solowke wokol komina moze masz jakies oferty lub namiar gdzie mozna znalezc cos uczciwego? pracy sie nie boje pozdrawiam Piotr tel 504 591 981

Ulka

Wydaje mi się , że trzeba sprawdzić dokładnie wszystkie dokumenty!!

Henryk

Takie opinie i ta cisza to musi być dobrze!!!

Waldigator

Polecam, dobra wspópraca i ok warunki

Adamus

Agencja ok tylko dysponent w firmie do jakiej trafilem to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

szeryf

ok, szef idzie na ugode, łatwa praca

michal87

Pieniądze na czas, dobra opcja na początek

agencja pracy

reznia do zarzynania złotych kur? pewnie kolejne dziadostwo, aby sie nachapać moim kosztem

markus195

Wszystko spoko

Zostaw opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.