ASMO Solutions Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ASMO Solutions Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy ze szkoleniem.

nowy. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

a jak wyglada praca spawaczy moze ktos cos powiedziec??

Feor Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Hej, Czy w Samo zatrudniają kierowców bez doświadczenia? Jak tak to jakie są początki podwoje obsady jaki czas?

Giena Nowy wpis

Pracowałem u nich rok i chyba wróce bo zaczełem prace w Polance i już zaczeło się kombinacje

Hipek110
Kandydat

Witam. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy przy rozwożeniu opon? Dostałem właśnie taką ofertę pracy w 3 różnych lokalizacjach: Kolonia, Stuttgart i chyba Hamburg. Z tego co wiem opony są przewożone w wózkach ważących 300 - 400 kg. Jak wygląda ich załadunek I rozladunek, ile godzin dziennie się pracuje i jakie są warunki zakwaterowania, w jakiej kondycji są ciężarówki. Czy praca zgodnie z tacho? Interesuje mnie praca w systemie 3/1. Proszę o opinię ( w tym o zarobkach - czy się zgadzają i o pracodawcy - czy rzetelny ). Dodam że nie znam niemieckiego, ale to podobno nie jest problem. Znam tylko j. angielski i oczywiście polski ????

Hell
@Hipek110

Pracujesz juz na tych oponach?

Hipek110 Nowy wpis
@Hell

Nie - jeszcze się nie zdecydowałem. Chciałem uzyskać jakieś informacje, ale ciężko. Wiem że w ciągu tygodnia ludzie pracuję i nie mają czasu na pisanie, e może w weekend ktoś się odezwie. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma ASMO Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego SEO/SEM. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Arek K

Pracowalem 3 miechy i przeszedlem do firmy do jakiej mnie wyslali. Wkuzalo ze cieszko bylo sie dodzwonic ale kasa sie zgadzala i z firma fajnie wszystko dograli. Patrzac jakie debile czasami przychodza do roboty to im wspolczuje. jeden z drugi nie potrafia nawet plandeki odpionc ale morde maja za trzech

Kiler
@Arek K

A Ty (usunięte przez administratora) to naucz się pisać,a nie obrażać tych co dopiero zaczynają

Jakub
@Kiler

Jest w stanie ktoś podpowiedzieć jak wygląda praca na solówce przy rozwożeniu opon ?

Patryk
@Kiler

Siemka też właśnie szukam informacji na temat tej pracy jakbyś coś wiedział daj znać. Pozdrawiam

Tomekkk
@Jakub

Ciężka robota ale tylko na sezon pracuje w Hamburgu jak coś odezwij sie

Patryk
@Tomekkk

Do kiedy jest ta praca bo w asmo nic nie mówią że na sezon ???

KAJTEK
@Arek K

Kolego , polecam korepetycje z j. polskiego. Jeżeli tak pracujesz jak Twoja pisownia, to idź na stróża

Gneis
@Arek K

Hej orzeł. ,,Naumij" się na początek Polskiego ,bo oczy bolą od ,, byków " i szczerze mówiąc to ośmieszasz ASMO,????

Hipek110
@Jakub

Witam. I jak- zacząłeś pracę? Ja właśnie dostałem taką ofertę. Jezeli tak to odpisz, proszę jak wygląda zatrudnienie. Z góry dziękuję

Kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat

Witam czy ktoś pracuje na przeprowadzkach w Hamburgu?? System 2/1 Jakieś opinie ? Pozdrawiam dzięki

Sebastian

Witam , 4 miesiące w ASMO już za mną ,jestem zadowolony z pacy wszystko jest tak jak być powinno być zgodnie z umowa i mam nadzieje ze tak pozostanie ,ciężko w tych czasach jest znaleść tak rzetelna firmę .pozdrawiam

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Jakie warunki pracy kierowca smieciarkiy Bremen, atmosfera?

Matrix
Kandydat

Jak wyglonda praca na smieciarce Brema,

Dominik

Osoby, które poszukujecie pracy. Przeczytaliście bądź przeczytacie tutaj sporo negatywnych komentarzy. Czytając je, postanowiłem dodać swój, opisujący jakie Asmo jest "złe". Jestem kierowcą, pracuję w Asmo. Opowiem historię jednego kierowcy. Dwóch kierowców zaczyna pracę w tej samej firmie: ja i druga osoba. Razem jedziemy w to samo miejsce po kontenery. Ta osoba, nie umie podjechać pod kontenery BDF tandemem. Pomagam mu. Później, on jedzie pierwszy, dzięki czemu widzę jak prowadzi zestaw. Nie umie zmieścić się w rondzie, wjeżdżając kołami na krawężniki. Drugi dzień jedzie już sam. 3 i pół godziny podjeżdża pod kontenery!!! Ma 3 rozładunki. W jednym dwie godziny próbuje spiąć przyczepę z ciężarówką i co chwilę do mnie dzwoni, co ma zrobić i że zaczep jest uszkodzony. Nastepnie spóźnia się do ostatniej firmy. Musi czekać do następnego dnia. Na początku trzeciego tygodnia firma już traci do niego cierpliwość i rezygnuje z tego kierowcy ale żeby dojeździł do piątku. W piątek około 1 w nocy ma ruszyć. Nie umie spiąć przyczepy z ciężarówką, do tego stopnia, że uszkadza prawdop. zaczep, ponieważ musiał serwis przyjechać w środku nocy. Kierowca twierdzi, że zestaw "się popsuł" i dali mu drugi, nowy zestaw, który dopiero odebrano z salonu. Jedzie do klienta, jest spóźniony 4 godziny! Przez to, nie jest w stanie wrócić w piątek na bazę. Wraca w sobotę. 7 km przed bazą ma wystrzał opony! Postanawia dojechać do bazy, ciągnąc felgę po asfalcie. Felga była tak rozwalona, że nadawała się tylko na złom! Ten kierowca dzwoni do mnie i się pyta, czy Asmo mu zapłaci za pracę w sobotę!!! Mówię mu delikatnie, że przecież się spóźniłeś w piątek, do tego ta rozwalona opona z felgą... Odpuszcza ale po kilku godzinach dzwoni do mnie ponownie, że jednak Asmo ma mu zapłacić za pracę w sobotę! Pomimo tego Asmo daje kierowcy drugą szansę, już na najprostszej pracy, jaka może być, czyli naczepa i towar najczęściej już załadowany. Odebrać z portu i dostarczyć do klienta. Poniedziałek: kierowca zaczyna pracę, dojeżdża do klienta, rozładował, ma odstawić naczepę do portu. Odjeżdżając spod naczepy, uszkadza zamek siodła, ponieważ maksymalnie opuścił ciągnik zanim odjechał spod naczepy. Z tego tytułu auto musi jechać do serwisu i czekać na części do następnego dnia. W piątek ten kierowca zostaje zwolniony z pracy. Wielu kierowców, którzy tutaj wypisują swoje żale, mają sporo "za uszami" ale twierdzą, że wszystko im się należy i jeszcze rządają, jak ten, zapłaty za pracę w sobotę. Pracuję w Asmo ponad 3 lata i jest to BARDZO DOBRA agencja, w której nawet w nocy ktoś jest zawsze na dyżurze, gdyby się coś działo. Także, jeżeli podejmujesz decyzję na podstawie komentarzy tutaj zamieszczonych, mam nadzieję, że mój komentarz pokaże Tobie, że nie zawsze jest prawdą, co ludzie wypisują oczerniając kogoś a nie dodając, jakich problemów sami narobili. Pozdrawiam, Dominik, kierowca ASMO Solutions.

Mirek
@Dominik

Ale ściema hahahaha. Chce wam sie po pracy w biurze takie wypociny pisać? Jesteś ewenementem na skale światowa. Zadowolony z pracy pracownik wchodzi na forum zeby bronic swojej agencji buhehhehehe. Asmo osiągnęło tzw (usunięte przez administratora)

Leon
@Dominik

tylko czy to co ty piszesz jest prawdą , ?

Kris
@Dominik

Bo to jest prawdą...przyjeżdżają Janusze transportu ..nc nie umiejący...Ale wymagania straszne..""Zapłać za przyjście do pracy"" Sorry ale tak to nie działa...

Kris
@Mirek

Dla takich ludzi jak Ty..Zawsze są jakieś problemy..Ale pracownicy z ASMO zawsze starają się je rozwiązać..Wiem bo tam pracuję.....

paweł
@Dominik

skoro pracował w sobotę to ma mieć zapłacone za sobotę !

@Dominik

Ty (usunięte przez administratora) cfoku. Miales sie wypowiedzieć n temat asmo nie kierowców. U mnie też przyjeżdżały stare (usunięte przez administratora) z 10letnim doświadczeniem i jeździli 2 dni. Tu chodzi o to jak się traktuje pracowników. Zaznaczę ze są lepsi i gorsi asmo faworyzuje.... i nie dba o pracownikow

Dag
@Dominik

To prawda że nieraz ludzie wypisują bzdury nie myśląc o swoich szkodach, pozdrawiam

Pisane rozsądnie
@Dominik

Widać, że pisana przez kierowcę.

Kandydat

Witam. Mam opcje pracy jako kierowca kat.C z system 2/1 - darmowe zakwaterowanie. Pytanie czy rzeczywiście jest darmo cały czas czy później (po miesiącu/dwóch) będą kazali płacić ? Czy wynagrodzenie można otrzymać na zjeździe do PL, po tych 2ch tygodniach ? Pozdrawiam

@Nowy kierowca

Zapomniałem napisać, że chodzi o pracę w miejscowości Fulda, jakaś firma istniejąca ponoć od 130 lat

@Nowy kierowca

Tak jest jak w ogłoszeniu...zakwaterowanie darmowe od początku..I żadnych zmian.Vo do wypłaty to zawsze jest ona 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni..chyba że poprosisz o zaliczkę.. Ogólnie jest ok..I nie można die do niczego przyczepić..chyba że przyjedziesz ""do pracy"" ale nie pracować..Wiem bo tutaj pracuje.

@Andi

No to do zobaczenia na początku sierpnia, może będziemy na 1nym pokoju Dasz swoj nr tel? Mam parę pytań albo powiedz: Czy umowa o pracę od rauz na czas nieokreslony? Jezdzi się samemu czy we dwóch ? Ile h dziennie i co się robi dokladnie ? Ciezka fizycznie robota ? Przelozony, koordynator ok? Kasa na konto PL czy w kopertę przed wyjazdem (jeśli praca w systemie) ?

NO NAME
@Nowy kierowca

Przeciez wszystkie informacje masz w umowie. Nikt Ci nie napisze ile godzin dziennie, bo to roznie wychodzi

@Nowy kierowca

To zależy gdzie Ty jedziesz.. kasa ok..Konto obojętne jakie.

Barbara

Na przekór tym wszystkim którzy piszą negatywnie o firmie Asmo ,pracuje z firmą i niestety nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie .Kontakt z koordynatorami jest bardzo dobry ,jeżeli nie odbiorą telefonu gdy się dzwoni zawsze oddzwaniają, przecież nie jesteśmy sami i wiad9mo że nie zawsze mogą odebrać telefon w danym momencie. Również wszystko inne jest zgodne z umową. Pozdrawiamy firmę Barbara i Andrzej

PRZYSZŁY PRACOWNIK
Kandydat

Witam czy ktoś pracuje w ASMO jako kierowca wywrotki w Bremen? Wybieram się tam do pracy i zastanawiam się czy ktoś mógły się podzielić opinią na temat tej roboty

A.B

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Jest to oczywiscie moja subiektywna opinia. Wiadomo, że jest to agencja pracy i pracownicy trafiają do róznych miejsc. Ja trafiłem w dobre miejsce i naprawdę jestem zadowolony, chociaż bywają dni cięższe i lżejsze. Mam doświadczenie w pracy z innymi agencjami. Ta naprawdę dba, lub chociaż stara się sprawić wrażenie, że pracownik jest dla niej ważny - i wychodzi jej to. Nawet jeśli zadrzy się jakaś wpadka, jest załatwiana professionalnie z kulturą, tak aby pracownik był zadowolony. Co bardzo ważne, u mnie Kasa zgadza się w 105 % i piszę to całkiem poważnie. Jestem naprawde bardzo pozytywnie zaskoczony professionalizmem, tej Agencji, i sposobem w jaki działają i jak traktują pracowników. A i takie zachowania procentują dla ich samych, już jeden kolega polecony, prawdopodobnie nie długo zacznie pracę. Dziękuję za miłą współpracę. Pozdrawiam.

Michał
Kandydat

Witam, uczestniczyłem w procesie rekrutacji do tej firmy na stanowisko biurowe. Moja kandytatura została na ostatecznym etapie odrzucona. Jak najbardziej to rozumiem i do tego czasu przez myśl mi nie przyszło napisanie swojej opinii. Po 2 tygodniach Pan (usunięte przez administratora)zaproponował mi inne stanowisko i po ustalonych paru dniach nawiązałem kontakt wyrażając chęć współpracy. Po porannej miłej rozmowie umowiliśmy się na kontakt po południu w celu ustalenia dnia podpisania umowy w Warszawie. Niestety w tej rozmowie dostałęm informacje o wyborze (usunięte przez administratora)innego kandydata na to stanowisko. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim brakiem szacunku ze strony potencjalnego pracodawcy. Proponując mi stanowisko nie miałem pojęcia, że uczestniczę w "procesie rekrutacyjnym". Nie poważna sytuacja i firma.

Kudłaty
@Michał

Nie bądź Marcinku taki słaby(właściciel firmy Asmo) i nie publikuj tekstów własnych troli. Masz ludzi którzy piszą tylko pozytywy!

Marcin Obiegly
@Michał

Panie Michale, Podczas pierwszej rozmowy zadeklarował Pan kwotę poniżej, której Pan nie chce zejść. Zaproponowaliśmy Panu kwotę w pierwszych trzech miesiącach o 2 tys. złotych wyższa od Pana wymagań, a od trzeciego miesiąca jeszcze dodatek w formie premii. Po otrzymaniu propozycji, która znacząco przekraczała Pana wcześniejsze deklaracje, stwierdził, ze koszty życia w Warszawie są bardzo wysokie i podniósł Pan swoje wymagania dwukrotnie od początkowej deklaracji. Pan nie przyjął naszej oferty i zrezygnował, a nie nasz pracownik odrzucił Pana z procesu rekrutacji. Pomimo Pana decyzji pracownik ASMO-Solutions postanowił do Pana zadzwonić i zaproponować Panu inna ofertę pracy, która odpowiadała Pana kwalifikacjom i wymaganiom finansowym. Jako że umowę podpisuje ja, po otrzymaniu informacji o formie negocjacji prowadzonych przez Pana, stwierdziłem, ze jej nie podpisze. Pozdrawiam, Marcin Obiegly prezes zarządu

Michał
@Marcin Obiegly

Panie Marcinie, chciałbym się odnieść do Pana komentarza - niestety nie można naspisać wiadomości prywatnej. Czytając go zrozumiałem, że nastąpiło nieporozumienie. Podczas pierwszej rozmowy Nie zadeklarowałem żadnej minimalnej kwoty, na pytanie o zarobki użyłem słów "planując powrót z DE do PL orientując się w ogłoszeniach pracy, pomijam te które mają podane zarobki X tys. zł brutto". Podczas kolejnej rozmowy o zarobkach, padła propozycja " proponujemy Panu o 2 tys zł brutto więcej niż zadeklarowana Pana minimalna kwota", od razu sprostowałem, że kwota X tys. zł brutto nie była żadną deklaracją. Po przedstawieniu Państwa propozycji, zaczerpnąłem opinii wśród znajomych w Polsce, ponieważ pracowałem tylko w Niemczech. Moje wymagania nie zostały podniesione dwukrotnie od początkowej deklaracji, ponieważ jej nie było, a punktem wyjścia negocjacyjnym dla mnie była dopiero propozycja przedstawiona przez Państwo. Wnioskuję również po Pana komentarzu, że druga propozycja pracy odbyła się w Pana niewiedzy i nie powinna w ogóle mieć miejsca. Dziękuje za odniesienie się do sytuacji, jak widać małe nieporozumienie może spowodować zupełnie odmienny punkt widzenia. Pozdrawiam Michał

Janek
Kandydat

Witam, proszę o informację kto pracuje lub pracował na śmieciarce okolice Hanoweru. Dziekuje bardzo.

NoName
@Janek

Też bym był zainteresowany opinią osób co pracowały lub pracujące Hanover na smieciarkach(ładowacz)

Świeży
Kandydat

Koledzy i koleżanki przychodzę z pytaniem odnośnie Asmo, jak ma się praca=wypłata na terenie Niemiec? Czy rzeczywiście jeśli w ofercie jest 2500-2700 to realnie idzie tyle zarobić? I jak z kwestia zakwaterowania? Hotel,mieszkanie czy buda ? Bo coś kiedyś wspominali o hotelu a meldunek na terenie Niemiec ? I ostatnia rzecz to jak agencja ma się do pomocy w znalezieniu mieszkania dla siebie ?

@Świeży

Kolego..pracuje .wiem..Agencja ok..czasami problem z komunikacją ale jest ok..Mieszkania czy hotele normalne.czyli z reguły jest to miejsce gdzie spokojnie się wyśpisz..ugotujesz jedzenie.. wykopiesz się..nie są to budy cz baraki...Wypłatą tak jak podpiszesz umowę tak dostaniesz.. czy to system czy nie...Jeżeli chodzi o załatwienie mieszkania...no raczej nikt Ci nie pomoże..Tak samo jak z meldunkiem. nie będziesz go miał...To jest agencja a nie instytucja udzielająca pomocy . Pozdro.

Inka93
Kandydat

Cześć czy ktoś pracował jako kierowca C+E z asmo rozwożenie części samochodowych,okolice Norymbergii ?

Magazynier.
Kandydat

Witam, staram się o pracę na magazynie w wyżej wymienionej firmie. Mógłby mi ktoś mniej więcej opisać sprawy urlopów?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 24 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ASMO Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy ASMO Solutions Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions Sp. z o.o.