Opinie o Mobile Marketing Center sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mobile Marketing Center sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mobile Marketing Center sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Marketing Center sp. z o.o. w Warszawa

Amala

Firma z czasem zaczęła obcinać pracownikom prowizje poprzez nowy system. Kadra zaczęła odchodzić ostatnio masowo, w tym momencie widać jakość kadry menadżerskiej i jej doświadczenie, a mają się za rekinów sprzedażowych. Co do samej pracy to kontrolują każde słowo które powiesz do klienta. Nacisk na wyniki, lecz uważam że to rzecz naturalna w sprzedaży. Team Liderzy mają natomiast za wysokie mniemanie co do swojej osoby, przekłada się to na relacje z pracownikiem podczas dyskusyjnych sytuacji.(mam cichą nadzieję że nie otrzymujecie premii za te czystki w firmie). Praca napewno dla osób odpornych na stres, nie szukających rozwoju zawodowego. Możliwości awansu praktycznie brak, co najwyżej z pracownika na szkoleniowca. Wykonywać taką pracę za te pieniądze co obecnie płacicie, szkoda czasu. Firma obecnie chyba ma świadomość że ktoś może niedługo się tym zainteresować przez co szefowie procentowo z zysku biorą ile się da. Kierunek zawodowy bardzo specyficzny, osobiście nikomu nie mówiłam czym się zajmuję bo nie jest to raczej powód do chwaly. Myślę że jeszcze kiedyś usłyszę o tej firmie w TV

nie warto

można załamania dostać nerwowego, ta praca to jakiś żart i totalny scam, nie polecam nikomu

Widzę, że wiele osób bardzo śmiało wypowiada się o tej firmie. Zdania są podzielone, dlatego pomyślałam sobie, że warto by było uaktualnić wątek. Czy jest tu ktoś, kto aktualnie pracuje w tym miejscu i chciałby się podzielić doświadczeniem? Szczególnie interesuje mnie atmosfera pomiedzy działami.

Ola

Czy szukają Państwo pracowników na czat? Sms?

@Ola

Proszę napisać na maila: rekrutacja@mmc.pl

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mobile Marketing Center sp. z o.o. na stanowisko Praca szuka człowieka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
pracownica

Pracuję od niedawna. Praca jak każda inna, kokosów nie ma ale ważne że zdalnie. Da się dogadać z supervisorami, zależy kto czego wymaga. Jak coś potrzebuję, nie wiem to mogę i normalnie zadzwonić. Odpowiedzą - nie gryzą :D Jak ktoś poszukuje czegoś na jakiś czas, nie wymaga Bóg wie czego i umie pogadać, a nie marudzić to będzie pracował... Zobaczymy jak przyjdzie wypłata :D jestem realistką, nie liczę na cuda tym bardziej że mam średnie wyniki ale nie mam ciśnienia ;)

życzliwy

To czemu działa od dziewięciu lat i są pracownicy, ktorzy od samego początku są związani z firmą? Dziwna opinia, niepoparta żadnymi faktami

Adam 13

Jaki jest asortment usług Mobile Marketing Center Sp z o.o.. Świętokrzyska 30/63 Warszawa? Co ich łaczy z Centrum Egzotycznym- - wróżbami?

Nie polecam pracy w tym miejscu, a właściwie aplikowania do tej firmy. Robią sobie żarty z ludzi, nie ma z nimi żadnego kontaktu. Jedyny kontakt to przez e-mail i to odpisują jak mi się zachce co kilka dni. Przeszkolenia brak. (usunięte przez administratora)

Tamara

Cześć wszystkim! Mam takie pytanie. Brałam udział w rekrutacji 2 spotkania online... i nagle nastała cisza... zero odpowiedzi. Czy możecie podzielić się jak było w waszych przypadkach?

Firma

Szanowny Panie, Nasza firma nie sprzedaje żadnych kursów językowych na płytach CD. Propagowanie fałszywych informacji o naszej firmie zostaje zgłoszone jako pomówienie do odpowiednich służb. Wskazany artykuł nie dotyczy naszej firmy Serdecznie pozdrawiamy, Mobile Marketing Center

ktoś

praca spoko jak każda inna , ale trzeba umieć coś dobrze sprzedać, a nie każdy ma do tego smykałke

jadwiga

Co to za firma to jakas sciema

Pracuje 3 miesiące i jest spoko. Wypłaty na czas i to bardzo dobre. Trzeba pracować i pieniądze są ;) Polecam bo dawno nie widziałam tak zorganizowanej firmy

ggffh

(usunięte przez administratora) wielki marketing urządzają dorwali mój numer nie wiadomo skąd i przesyłają mi ciągle smsy z numeru 73856 erotyczne , za torbę powiesić tego co tak robi

Czy ktoś może podzielić się opinią czym zajmuje się ta firma. Czy firma jest uczciwa względem pracowników i klientów? Na czym polega praca?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Mobile Marketing Center sp. z o.o.?

Dział HR

Zapraszamy do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@mmc.pl z informacją o zespole,do którego chcecie Państwo dołączyć

Były
@Dział HR

Czy szukacie na czat?

Dział HR
@Były

Rekrutacja prowadzona jest również w tym obszarze - zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem rekrutacja@mmc.pl Pozdrawiamy

Ona

@Były nie były czyli 2 miesiące pracy to max ile można wytrzymać?? Slabo..

Pytanie praca

Czy ktoś zna podoba firmę do Mobile marketing Center? Niestety musiałam zrezygnować podczas dyżuru próbnego, ponieważ w ostatniej chwili zrezygnowała mi opiekunka dla córki. Gdy sytuacja u mnie się unormowala po ponownym kontakcie z firmą dostałam informację że niestety firma nie prowadzi już rekrutacji. Dlatego stąd moje pytanie czy ktoś zna podobne firmy? Praca zdalna, czat?

Tak
@Pytanie praca

Jest mobisystem, teleaudio 2 :) tyle wiem ale pewnie jest jeszcze więcej ;)

Praca pytanie
@Tak

Bardzo dziękuję :) A te firmy również prowadzą takie czaty czy to już inna branża?

Tak
@Praca pytanie

Tak tak, to także są firmy SMS premium i praca polega na odpisywaniu na wiadomości zarówno z branży ezoterycznej jak i rozrywkowej jak w MMC :)

Praca pytanie
@Tak

A masz jakiś namiar na te firmy bo w necie nic znaleźć nie mogę.

jasnowidz

Szybka rekrutacja, możliwość pracy zdalnej, mało skomplikowany produkt.

3bit

Umowa zlecenie, dobre wynagrodzenie, możliwość pracy zarówno w biurze, jak i zdalnie. Większych wad nie widziałem.

TheWitcher
@3bit

Zdecydowanie potwierdzam :) pracuję z Holandii, praca na dwie zmiany. Od czasu do czasu praca również w weekend. Fajne szkolenie, troskliwość ze strony przełożonego, baza ciepła i przynajmniej nie muszę słuchać obelg od klientów jak miałem okazje wcześniej w innych firmach. Wynagrodzenie na czas - mogliby jednak pomyśleć o umowach o prace dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Na początek tylko umowa zlecenie. Ja jednak polecam :)

JanSam
@TheWitcher

Pracuję w sumie od niedawna i nie miałem problemu z przejściem szkolenia oraz wdrożenia. Fajny sposób komunikacji z całym zespołem - dzięki czemu wszystko jest jasne i zrozumiałe. Przełożeni zaangażowani w to,aby pomóc każdemu zwiększać wyniki. Zauważyłem że dużo zależy od siebie. I tego czy się słucha podpowiedzi,bo widziałem kilka osób które mimo wielu lat doświadczenia sobie po prostu nie poradziły,bo chciały robić po swojemu. Polecam sprawdzić. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości chętnie pomogę. Pozdrawiam

nowy nabytek
@JanSam

Pracuje od niedawna. W sumie mój pierwszy kontakt z Cc. Praca fajna, kasa całkiem dobra. Atmosfera panująca w biurze luźna i przyjemna. Wiąże swoją przyszłość na dłużej z tym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Marketing Center sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobile Marketing Center sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Marketing Center sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Marketing Center sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 28 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobile Marketing Center sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 179 ocen.
  • świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Mobile Marketing Center sp. z o.o.