Opinie o Mobile Marketing Center sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mobile Marketing Center sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mobile Marketing Center sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobile Marketing Center sp. z o.o. w Warszawa

to jest firmadla ludzi z mocnymi nerwami i twardą skórą. (usunięte przez administratora) robią aferę o przekroczenie przerwy o 5min. (usunięte przez administratora) kary kary kary. na koniec może się okazać ze z pensji zostały ci resztki. sprzedajesz coś czego nie ma - typowe naciąganie.

Aniołek
@były pracownik

zgadzam się w 100%!

Czy w firmie Mobile Marketing Center sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Aniołek

jest tylko śmieciówka-umowa zlecenie. Nie zarobisz.

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Mobile Marketing Center sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

były

W skrócie. dostaniesz obietnicę świetnych warunków i super pieniędzy. Po miesiącu okazuje się że dostaniesz kilka kar i i pracujesz za podstawę. I cały zespó do wymiany i tak w kółko. rekrutują non stop bo nikt nie chce tam pracowac

Ela

uważam, że umyślnie wprowadzono mnie w błąd. Zamawiałam plastry oczyszczające na stopy , przyjęto zamówienie. Następnego dnia pracownik firmy dzwoni, że zamówienie nie przeszło, nie byłam już czujna gdy mówiono mi że plastry maja 4cmx4 cm, przysłano plastry odchudzające. PRACOWNICY NIESOLIDNI, NAKIEROWANIA TYLKO NA ILOŚĆ ZAMÓWIEŃ

iveta
@Ela

zamówiłam plastry odchudzające rzekomo częściowo finansowane przez Unię Europejską. Jedno wielkie nieporozumienie zapłaciłam normalną ceną. To zwykli (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mobile Marketing Center sp. z o.o. na stanowisko Praca szuka człowieka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Poliglotos

Nie mogę sie w ogóle zalogować.Pieniądze wyrzucone w błoto.Ostrzegam wszystkich.Nigdy więcej się nie nabiorę .Po prostu rozbuj w biały dzień.Mniej niż 1.Dzwoiłam 3 razy z prośbą o pomoc.,wysłałam emaile ,żadnego odzewu.Nie polecam,nie polecam,nie polecam!

Byky

Uważajcie na nich. Ta firma to jedne wielkie nieporozumienie i amatorka. Szwindel

Kacper

Malinova
@Kacper

Dokładnie jest tak jak piszesz rotacja niesamowita! A pracownicy którzy już jakiś czas przepracowali ale nie robią wyniku są zwalniani a firma szuka nowych (usunięte przez administratora) którzy zrobią im wyczekiwaną sprzedaż.

Wiecie, czy Mobile Marketing Center sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mania

Hahhahahhahahahahhahahah o czym Ty człowieku mówisz? Ta, jasne...

D

niedawno przeszedlem rekrutacje na czat sms i jest spoko. nie wiem jak na dziale tele sales ale na sms jest dobrze

Blanka

Pracuję na smsach. Praca w domu, co przy pandemii jest plusem. Kokosów nie ma ale mozna zarobic na spokojnie. Nie wiem, skad te wszystkie negatywy, bo nie oszukuja. Pieniadze sa zawsze na czas. A ze praca specyficzna- no taka branrza.

Lena
@Blanka

Witam czy mogę prosić o kontakt e-mail

UWAGA. Firma porażka zatrudniają każdego obiecują super zarobki i atmosferę a jest (usunięte przez administratora) i zakłamane wypłaty. Człowiek zwolnił się od obecnegio pracodawcy łudzony obietnicami a okazuje się że firma krzak.

Klient

rozsyłanie SMS z fikcyjna oferta dofinansowania 67% na kursy językowe i ze niby to unijne. Trzymajcie się ich z daleka żeby nie stracić pieniędzy. Można stracić pieniądze. (usunięte przez administratora) Radzę poczytać o tym w internecie i nie odbierać żadnych paczek.

Podejrzliwy

Ostatnio jest tu wysyp sporej ilości komentarzy od kilku kont typu kopiuj wklej. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby to pracownikom tak zależało na poprawie wizerunku firmy. Tym bardziej, że z doświadczenia wiem, że to co piszą te konta mija się z prawdą. Jak w ciągu jednego dnia przybywa 40 komentarzy chwalących firmę pisanych przez 2 konta to wiadomo, że to pracodawca zlecił. Jeśli rozważacie nową pozycję dla osoby piszącej pozytywne komentarze na gowork to odezwijcie się ;)

Ezo świr
@Podejrzliwy

Podejrzliwy myślę, że masz duzo racji. I patrząc na to co się działo w ostatnich miesiacach w tej firmie sądzę, że powstalo tam już pewnie nowe stanowisko - specjalista ds. Naprawiania wizerunku firmy w sieci czyli ,,napisz opinie a dam Ci 100zl do premii za to,,

@Podejrzliwy

No to się zdziwisz bo firma na prawdę jest po prostu ok w stosunku do pracowników. Ja nie narzekam.

Alicja
@Ezo świr

Nie wiem dlaczego uważasz, że wpisy nie są szczerze pisane przez pracowników firmy. Przecież to normalne, że ktoś może mieć odmienne zdanie od Nas i być zadowolony z pracy w danym miejscu. Wspomniałeś, że w ostatnich miesiącach w firmie coś się działo. Co masz na myśli?

Aspect

Mogę prosić o kontakt autora komentarza ? Mam kilka pytań

Z
@Podejrzliwy

Tragedia, totalnie podejrzana firma, zero responsywnosci, nawet nie przedstawiają się nazwiskiem na rozmowach kwalifikacyjnych, prosze omijać szerokim łukiem ...

Kat

Śmiecie wysyłający SMS premium

Prawdziwy
@Kat

Nic do dodać nic ująć

Nowa

Dopiero zaczynam pracę w tym miejscu i jak na razie wszystko ok. Mam już doświadczenie z innych Call Center i porównując - w Mobile Marketing jest sielanka. Zastanawiam się, skąd biorą się te negatywne komentarze, ale jak mniemam - w niewielu miejscach komentujący pracowali :) Dam znać za jakiś czas co i jak

Ezo świr
@Nowa

A może to Ty wlasnie nie miałaś okazji zarobić dobrej premi i myslisz , że te 100zł, które dostałaś za ten wpis to jakies wyroznienie ? (usunięte przez administratora)

Hm
@Nowa

Jak masz doświadczenie to uciekniesz szybko

@Ezo świr

A Ty chyba masz jakąś fobię, skoro obczajasz komentarze w opinii o byłym pracodawcy :D albo bardzo się nudzisz ;)

@Hm

A zobaczę i dam znać :)

Prawdziwy
@Nowa

Albo po prostu czyje się (usunięte przez administratora) !! A z tego co widzę to nie tylko on !!

Filip

Zdecydowanie nie. Ciśnienie ogromne, uważać na każde słowo, totalna kontrola, kary finansowe, obcinanie prowizji. Dramat.

Xxx

Zdecydowanie popieram i się zgadzam! ????????❤

Janina Przytyk

Szanowna Pani, może być Pani spokojna. Niestety portal ten jest z założenia miejscem,gdzie byli pracownicy oczerniają swoich pracodawców. Zapominają jednak najczęściej dodać z jakiego powodu współpraca się zakończyła. W przypadku wymienionej przez Panią osoby udało się uzyskać od portalu GoWork IP autora, co pozwoliło ustalić personalia autora. Dlatego też prowadzone jest już postępowanie ze względu na naruszenie dóbr osobistych przedsiębiorstwa na mocy art. 23 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.). Firma jest pośrednikiem pomiędzy specjalistami,a osobami,które potrzebują szczególnej pomocy. Proszę pamiętać,że zawsze ma Pani możliwość odesłania przesyłki jeśli produkt nie spełni Pani oczekiwań. Mam nadzieję, że pomogłam i chociaż trochę uspokoiłam. Pozdrawiam serdecznie

Klientka
@Janina Przytyk

Do Janina Przytyk. Droga Pani, dziękuję za odpowiedz. Mam nadzieję, że to co pani do mnie napisała jest wiarygodną prawdą.(usunięte przez administratora) dlatego się bardzo zmartwiłam, wypowiedzią "BYŁ". Odbiorę przesyłkę do kuriera i jeśli wszystko będzie tak jak zapewniała mnie ta pani, która zadzwoniła do mnie z propozycją zakupu "tych rzeczy" - to tego produktu nie zwrócę. Pozdrawiam Panią.

Anka
@Janina Przytyk

Droga Pani. Zamówiłam u Marketing Center Właściwie Centrum Medyczne. Nie chcę opisywać dlaczego zadzwonili do mnie ale nie mogłam się odczepić od ich nachalnych telefonów i w końcu zamówiłam. (usunięte przez administratora)

Były
@Anka

Zgłoś sprawę na Policji to dostaniesz zwrot pieniędzy :)

smietnik

Firma dramat, (usunięte przez administratora)ludzi, niewiele różniące się od sprzedaży garnków. Odradzam wszystkim, którzy chcą się rekrutować :)

Telma

Firma przyjmuje wszystkich jak leci, już w trakcie szkoleń wiele osób rezygnuje słysząc na czym polega praca i jakie techniki sprzedażowe należy stosować. Z grupy ponad 20 osób rozpoczynających szkolenie zostaje mniej niż połowa. Potem rezygnuje jeszcze więcej bo nie każdy lubi ludziom wciskać kit przez telefon. Praca dobra dla osób zdesperowanych (przyznaje, ja też przepracowałam miesiąc w akcie czystej desperacji żeby mieć jakieś pieniądze na wakacje, studiuję i nie bardzo mogę dorobić sobie w ciągu roku) albo dla ludzi, którzy gdzieś mają etyczne podejście do drugiego człowieka i byliby skłonni własnej babci sprzedać byle co aby tylko zarobić parę groszy. Nie polecam.

m

Jak wygląda szkolenie w tej firmie dla pracy zdalnej? na ile jest pierwsza umowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobile Marketing Center sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobile Marketing Center sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobile Marketing Center sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobile Marketing Center sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 28 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobile Marketing Center sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 179 ocen.
  • świętokrzyska 30 lok. 63
    00-116 Warszawa

Mobile Marketing Center sp. z o.o.