ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

nowalek

młoda firma a tyle ofert.. wygląda to nieźle, ale czy jest prawdziwe? zastanawiam się nad aplikowaniem na ofertę dla pakowaczy bez niemieckiego

nowalek

cinek

oni mają w ciul ofert, sam się zastanawia nad aplikowaniem

Mati

Obsługa na wysokim, poziomie. Ludzie mili i bardzo pomocni.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Mati

Obsługa na wysokim, poziomie. Ludzie mili i bardzo pomocni.

spawaju

Ja zarabiam 1700 euro netto jako spawacz mag i firma oplaca mi mieszkanie.

Aaaa

Nie profesjonalne podejście. W dzień wyjazdu praca została odwołana, zero wyjaśnień dlaczego. W odpowiedzi na moje telefony dostałam jedynie zapewnianie, że trwają rozmowy i poszukiwania nowej pracy co jednak nie przełożyło się w żaden sposób na rzeczywistość. Straciłam tylko nie małe pieniądze na artykuły spożywcze i kosmetyczne( wyjazd miałbyć na 2 miesiące), nie dostając w zamian pracy ani tym bardziej wyjaśnień. Nie polecam tego biura, czytając wcześniejsze opinie byłam przekonana, że wszystko będzie dobrze jednak jak widać zostałam z niczym.

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, faktycznie Państwa wyjazd został odwołany w zwiazku ze wstrzymaniem zamówienia przez klienta, o czym zostaliscie poinformowani również przez stronę niemiecką. Niestety oprocz Panstwa zostal wstrzymany wyjazd 4 innych osób.Rozumiem Państwa rozzalenie,jednak jedno chciałam sprostować,nasza konsultantka była z Państwem w stałym kontakcie i zgodnie z tym,co Państwu przekazała szukamy dla Was nowej oferty, na co wyraziliscie zgode. W tej kwestii nic sie nie zmienilo.Prosze miec na uwadze,ze wyjazd zostal odwolany w Panstwa interesie,byscie nie musieli ponosic kosztow dojazdu do pracy,ktora nie byla pewna a co moglo wiazac sie z koniecznoscia powrotu do Polski. W razie pytan zapraszam do kontaktu bezposrednio ze mna.

Kami

czasem warto jednak się zastanowić, zanim napisze się krytykę. Wyjaśnienia p. Moniki są jasne, może więc lepiej jej podziękować, że uratowała was przed niepewnym losem wysyłając do klienta, który dziwnie się zachowuje. To z pewnością oszczędziło Ci większych kosztów niz te Twoje kosmetyki, które nie zginą i możesz je zachować na kolejny pewny wyjazd. Dla mnie dowodem, że firma jest wiarygodna jest choćby to, że nie usuwa negatywnych komentarzy jak pozostałe agencje i sam właściciel Wam odpisuje i wyjaśnia.

zastanawiam sie

Dziewczyno, a ty myslisz, ze agencja odwolalaby twoj wyjazd bez powodu? czemu wy nie rozumiecie, ze agencje sa uzaleznione od strony niemieckiej? ja bym się cieszyl gdybym wczesniej dostal taka informacje, a nie jechal 1000 km zeby pocalowac klamke i dowiedziec sie na miejscu, ze nie ma pracy. ciekawe co wtedy zrobilabys ze swoimi kosmetykami. nie bronie zadnej agencji ale akurat w tym wypadku nie masz racji, ale pewnie mloda jestes to sie jeszcze nauczyc duzo w zyciu musisz.

zastanawiam sie

adam z bad driburg
@zastanawiam sie

moja historia jest krotka. pojechalem za ich posrednictwem do pracy jako spawacz do kassel. nie znam jezyka, dojechałem na mieszkanie a tam syf i ubóstwo, ale przetrwałem. w poniedziałek nie chcieli mnie wziac na zaklad, bo debil z niemieckiej firmy zawalil. zadzwonilem do impact od razu wszystko zalatwili. szefowa porozmawiala z brygadzista, bo niemiec z zeitfirmy sie nie pofatygowal zeby telefon odebrac. pomogli ze zmiana mieszkania, ale po tygodniu impact zadzwonil ze maja obiekcje co do tego pracodawcy i przeniesli mnie 100 km dalej, znalezli goscia z autem, wiec mam zapewniony dojazd ale wszystko przez inna zeitfirme. jestem tu od polowy czerwca, kasa na czas a jak chce zaliczke to dzwonie do p. moniki i wszystko zalatwia. wiecie czemu szanuje ta firme? bo nie traktuja ludzi jak smieci i nie patrza tylko na kase i za to szacun! ja polecam i polecac bede. na imie mi adam i chetnie podam moj numer telefonu

Andrzej bielsko
@Monika Kowacz ImpactJob

Pani Moniko, a czy dla elekryka z doswiadczeniem 20 letnim ale bez jezyka cos sie znajdzie?Pracowalem a Anglii a w Polsce mialem swoja firme ale sytuacja mnie zmusila i musze wyjechac. Bede wdzieczny za odpowiedz. Andrzej,elektryk Bielsko

Raf

Nie polecam tej agencji pracy, godzinę przed wyjazdem go odwołują. Obiecują inna pracę po czym urywaja kontakt. Wygląda to jak wyłudzanie danych osobowych. NIE POLECAM.

Sukut

A skad takie informacje masz?

hydruik paweł k

mi mieszkanie opłaca firma z Hamburga, wiec tylko na wyżywienie i dojazdy mi schodzi, ale ja jestem hydraulikiem i zarabiam 12 euro brutto za godzine + 25 euro netto diety dziennej. impact przedstawial mi rozne oferty, ale wybrałem ta bo mam mieszkanie za darmo, tylko dojezdzac musze 19 km w jedna strone ale cos a cos

chofr

ciekawe gdzie masz napisane, ze dojazd jest opłacony? ludzie, czytajcie uwaznie! pomagają w zorganizowaniu dojazdu, ale nigdzie nie jest napisane, że go oplacaja dojazd. tylko zamet siejecie

rozsądnie myślący

rozsądnie myślący
@rozsądnie myślący

To co tutaj piszecie jest może połowiczną prawdą. Panie w biurze miłe i doradzą o co zapytasz,ale z tego się nie najesz. Pozdrawiam panie z biura. Ale co do zarobków to nikt nie powie co??!!!! 10 euro brutto ok, ale za zakwaterowanie trzeba 300 euro płacić gdzie jest wspólna łazienka na piętro i za transport do Niemiec i w Niemcach do i z pracy też trzeba płacić z własnym zarobionych pieniędzy. Więc ile zostaje???!! 900 do 1000 euro max!! I od tego odepnij wyżywienie więc ile zostaje, tutaj niech każdy sam sobie dopisze??!! Czyli ci którzy tutaj się tak fascynują zarobkami to chyba są albo studenci albo kawalerzy lub panny,albo też ludzie mający problem z prawem bądz alimenciarze bo żaden człowiek mający na utrzymaniu rodzinę za takie pieniądze tam nie pojedzie. Tak więc nazywajmy rzeczy po imieniu i nie bójmy się tego. Pozdrawiam . Przepraszam chodzi oczywiscie o pracę bez znajomości języka!!!! Bardzo przepraszam za niedociągniecie

pakowacz
@rozsądnie myślący

to jest oferta bez niemieckiego, wiec jest ok, jak dla mnie,bo to pierwsza praca

taka prawda
@rozsądnie myślący

Nie pasuje ci to nie jedziesz i po sprawie. A na produkcji bez języka wyższych stawek nie ma wiec powodzenia w szukaniu pracy pozdro!

teraz ja
@taka prawda

Dokładnie, Impact stawek nie wymyśla takie są po prostu realia. Niemcy tyle płacą na produkcji wiec zejdźmy na ziemie

Rozsądnie myslący
@taka prawda

i tutaj się mylisz taka prawda jest, że tacy jak wy obniżacie te stawki bo za parę euro byście sobie dali jaja ogolić. A to nie Niemiec was rekrutuje tylko polska firma a więc nie gadajcie bzdur że Niemiec taka stawkeę ustalił!!!!!! Szkoda gadać ale życie was nauczy pokory. Powodzenia!!!

Kukiz20
@Rozsądnie myslący

Bzdury piszesz,impact jest posrednikiem i nie oni ustalaja stawki. Taki jestes cwaniak a pracujesz pewnie za 8 euro brutto i jezyka nie znasz. Nikt ci jechac nie kaze. Znajdz oferte na produkcji za wiecej niz 10 euro to pogadamy. Niektore firmy tyle elektrykom proponuja i jeszcze jezyka wymagaja. Zejdz na ziemie i pozdrow konkurencje ktora kazala ci to napisac.

Rozsądnie myślący
@Kukiz20

nie jestem żadną konkurencją. Piszę bo tacy ludzie jak wy obniżają te stawki. A co do elektryka to pracowałem za 12 euro netto i zakwaterowanie było na koszt firmy wiec jak ty nie wiesz to nie gadaj głupot. Ja wiem co piszę . A jak ty jesteś taki madry to powiedz ile pośrednik zarobi na czysto za twoją jedną 8 czy tam 9 euro bruttogodzinę i pomnóż sobie przez wszystkie swoje godziny a nastepnie przez wszystkie osoby ,które dostały wakat przez tego czy tam innego pośrednika. To się dowiesz wtedy jasności. I prosił bym żebyś czytał dokładnie i ze zrozumieniem moje komentarze . Nie piszę prawie o tej danej firmie, piszę ogólnie że TACY LUDZIE JAK CI KTÓRZY JADĄ ZA TE 10 EURO BRUTTO MINUUS PODATEK MINUS ZAKWATEROWANIE 250 CZY TAM 300 EURO MINUS PALIWO DO NIEMIEC I W NIEMCZECH DO I Z PRACY czyli wyjdzie jakieś 900 euro OBNIŻAJA TĄ STAWKĘ RESZCIE ,KTÓRZY CHCIELI BY WYJECHAĆ I ZAROBIĆ KONKRETNE PIENIĄDZE ŻEBY MÓC WYŻYWIĆ RODZINĘ. A zresztą Kukiz i wszystko jasne

maciek
@Rozsądnie myslący

co ty dziecko za brednie piszesz? Stawkę pośrednik dostaje od Niemca i sam nic z nią nie może majstrować, opamiętaj się i nie szerz tu dezinformacji. pojechałam za 10 euro-to mi powiedziało pośrednictwo i to mi płaci Niemiec, pogadałem z tym i owym na miejscu i wiem, że pleciesz bzdury

Azor
@Rozsądnie myślący

a Ty potrafisz bez ataków ad personam? Chyba nie, bo argumentację tez masz marną. Czemu porównujesz stawkę fachowca do stawki gościa na produkcji, ktory nie zna języka? Wiadomo, że Niemiec liczy się z tym, że za pośrednictwo musi zapłacić jakieś grosze , podobnie musi je zapłacić za twoje ubezpieczenie i cos dorzucić do skarbówki. Czyli jak w Polsce kombinuje by jak najmniej stracić.

no
@Rozsądnie myślący

Możesz tez w polsce na produkcji pracować za 10 ZL brutto

pytam, sie

ja pier... skoncczcie z tymi benefitami! nie wiem ktos z konkurencji na upartego to caly czas pisze?! bo raczej watpie, zeby firma sobie sama w kolano strzelala

srenefit

Co wy macie z tymi benefitami? Oni jak kazda agencja wspolpracuja z pracodawcami z niemiec wiec zatrudnienie na warunkach niemieckich. To nie jest benefit tylko normalne chyba ze czegos nie wiem

mimex

To zalezy,ale ja przywoze jedzenie z polski bo co drugi weekend w domu jestem

Matteo

Pytanie do tych co już pracują u nich.. Powiedzcie ile można u nich zarobić? jakie stawki przedstawiają na początku ? I czy coś pobierają za mieszkanie czy ściągają coś z wypłaty itd? Pozdrawiam.

mimex
@Matteo

Ja pracuję jako elektryk w Ulm, mam 1600 euro netto i opłącone mieszkanie

elektryk bielefeld

Ja mam stawke godzinowa i diete za kazdy dzien kalendarzowy i robie nadgodziny,wiec kase mam dobra. Diety wyplacaja w kazdy piatek i z tego oplacam mieszkanie. Pracuje pod bielefeld. Impact jest ok,jak potrzebuje pomocy to dzwonie i zalatwiaja. Wiecej informacji moge udzielic na priv

a

Hej, a wiecie jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać elektryk przemysłowy? WIadomo jak trzeba zadbać o swoich pracowników, co jest dobrym znakiem

Kluszyk

Ja nie rozumiem o co wam chodzi z tymi benefitamij. to jest praca a nie koncert zyczen.firma ma obowiazek przedstawic ci warunki przed wyjazdem a ty je akceptujesz albo nie

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob