ImpactJob

Opinie o ImpactJob

Yeti

W 100% zasluzone dobre opinie

John Rambo

Czy jest możliwa zmiany pracy po odesłaniu do państwa "umowy o skierowanie do pracy za granicą" a jeżeli nie to czy ta umowa jest wiążąca wysłana droga mailowa? Pozdrawiam

@John Rambo

Witam, umowę kierowania do pracy można rozwiązać przed planowanym wyjazdem, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać i uprzedzić nas o ewentualnej rezygnacji. Jeżeli chodzi o zmianę pracy będąc już w Niemczech, to oczywiście ma Pan takie prawo. Należy jednak pamiętać o złożenia wypowiedzenia umowy o pracę u niemieckiego pracodawcy i zachowania jego okresu. Jeżeli chodzi o podpisanie umowy kierowania do pracy, to jest to możliwe u nas w biurze lub drogą elektroniczną. Pozdrawiam Monika Kowacz

John Rambo
@Monika Kowacz ImpactJob

Pani Moniko czy jeżeli takową umowę o kierowanie do pracy bym rozwiazal z państwem przed wyjazdem będa musiał ponieść ta karę 1000zl?. Ponieważ czy ja to dobrze rozumiem. Pozdrawiam

@John Rambo

Witam, nie, absolutnie. Jeżeli poinformuje nas Pan o rezygnacji odpowiednio wcześniej to oczywiście nie będzie nałożona kara. Pozdrawiam, Monika Kowacz

zDzislaw Kręcina

Witam proszę mi powiedzieć czy w miejscu zakwaterowania jest dostęp do internetu??

@zDzislaw Kręcina

Witam, w większości zakwaterowań oferowanych przez zagranicznych pracodawców jest dostęp do internetu. Pozdrawiam Monika Kowacz

Pomogli odzyskac kase!!!!

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Inwentaryzacja

Witam, kiedy można się spodziewać ofert pracy przy inwentaryzacji?

@Inwentaryzacja

Witam, pierwsza tura powinna ruszyć na początku września. Zachęcam do śledzenia naszej strony www i fanpage na Facebook’u- jak tylko poznamy dokładne daty rozpoczęcia projektu, pojawi się informacja. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Inwentaryzacja
@Monika Kowacz ImpactJob

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrowienia!

Krawczyk

Proszę mi powiedzieć czy bez prawa jazdy jest możliwość wyjazdu pozdrawiam

@Krawczyk

Witam, oczywiście mamy takie oferty. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 602 434 664. Nasz rekruter udzieli wszelkich informacji. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Mieszkanie

Witam, chciałam zapytać jak wygląda sprawa mieszkania w miejscowości Geisingen. Łazienka i kuchnia wspólne? Na ile osób? Da się coś swojego włożyć do lodówki? Jest sens brać jakieś mięso czy coś z Polski? Planujemy zabrać chociaż trochę mięsa, ser, czy szynkę ze sobą w większych ilościach, żeby co chwilę do sklepu nie jeździć, ale boimy się o brak lodówki. Proszę o pomoc.

@Mieszkanie

Witam, w większości mieszkań jest dostęp do kuchni i lodówki.

@Mieszkanie

Jak byłam w Hamburgu przez nich to mieszkanie mi się bardzo podobało w bloku na cichym osiedlu, 5-cioro nas było i żadna tu kobieta nie nadużywała alkoholu a już mi się takie trafiły delikwentki dzięki bogu gdzie indziej bo wstyd, pokoje dwa dwójki i jeden jedynka, spoko ludzie gospodarne, duża lodówka, szafy szafki szafeczki, sporo miejsca nie ciasnota a gdzie tak dopieszczają ludzi to ja pierdziele nigdzie i jak tu się odwdzięczyć po prostu dobrą kulturą.

Kacper1997

Witam, praca dla osoby bez samochodu jest jakas?

@Kacper1997

Witam, tak oczywiście. Zapraszam do kontaktu.

Rafiiss
@Kacper1997

Też byłbym zainteresowany pracą bez samochodu

@Rafiiss

Witam, proszę o kontakt telefoniczny: +48 602 434 664. Nasz rekruter udzieli wszelkich informacji. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Karolina1995

Witam. Mogłabym się dowiedzieć coś więcej na temat pracy z oferty która dziś została dodana na stanowisko pakowacza/komisjonera? Na jaki okres czasu jeśli jest możliwość pracy sezonowej?

@Karolina1995

Witam, proszę o kontakt telefoniczny: +48 602 434 664. Nasz rekruter udzieli Panu wszelkich informacji. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Witam, szukam pracy dla siebie i zony. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jednak nie znamy oboje języka niemieckiego, czy jest jakaś praca na teraz? Z dodatkowych informacji dodaje ze nie mam przeciwskazan w pracy z żywnością, samochodu też nie posiadam

@Michał

Obserwator

Jak jest z polskimi posrednikami wie kazdy ale trzeba tez miec na uwadze, ze sa posrednicy lepsi i gorsi. W moim odczuciu impactjob jest naprawde dobra firma i faktycznie staraja sie pomoc. Widzialem opinie ze pomagaja w odzyskaniu wynagrodzen i ze sama szefowa sie angazuje. Ja nie mialem wiekszych problemow ale samo to ze dzwonia czy czlowiek dojechal czy wszystko w porzadku i czy ma gdzie spac oceniam na bardzo duzy plus. Ludzie niestety nie maja swiadomosci ze posrednik tak naprawde malo moze ale tu przynajmniej sa checi pomocy a i jej efekty czasem tez. W skali 1-5 oceniam impactjob na mocne 4,5 ( nie daje 5 bo zawsze trzeba dazyc do lepszego wyniku). Najwazniejsze ze maja sprawdzone oferty, sa dostepni i interesuja sie ludzmi.

Cxxx
@Obserwator

A co oferuja?

pani nauczyciel
@Cxxx

Oferują to to dla ciebie nowinka, Po ukończonej szkole miejmy nadzieję, że u każdego jest ukończona pracę ze stawką uczciwą a nawet znalezienie mieszkania pracowniczego i + gratis obsługa konsultanta, reszta zależy od was czy będziecie myśleć w pracy lub a jakoś to leci wypiję zgrzewkę browarka na chacie to raczej się zalicza do występku z poza marginesu. W Impactjob prawidłowo dobrze się mieszka żyje i pracuje, bez wstydu zrobionego samego dla siebie.

Opersaekir

Ktos tu pisal ze usuwaja komentarze... Radze pochodzic po watkach innych agencji, pojawia sie cos i za 3 minuty juz tego nie ma. Taka polityka. Impact zyskuje tym ze odpowiadaja na komentarze i nie chowaja glowy w piasek. To wazne i buduje wiarygodnosc firmy. Operator z Babenhausen

Bartek

Dzień dobry nie macie jakieś pracy w Niemczech w rolnictwie jako Traktorzysta z kat T lub C+E najlepiej u Rolnika od zaraz proszę o oferty

@Bartek

Witam, na chwilę obecną niestety nie posiadamy takich ofert. Pozdrawiam Monika Kowacz

we good
@Bartek

Witam, rozejrzyj się za ofertami dla kierowcy, lub za takimi co byś miał też jakieś kwalifikacje, jako traktorzysta to bardziej branże ogrodnicze itp. jest ciężko znaleźć oto mi chodzi. Pozdrawiam

Michal Mak

Ja o firmie ImpactJob dowiedziałem się będąc w Niemczech, gdzie okazało się, że inny polski pośrednik zapomniał mi wspomnieć, że pracy jednak nie będzie. Zrobiłem sobie wycieczkę 1200 km, ale jak to mówią.. kto bogatemu zabroni.. A tak na poważnie to ten drugi pośrednik, którego nazwy nie wymienię totalnie się wypiął, zero kontaktu, zero odpowiedzialności. Na mieszkaniu byli Polacy z innych firm w tym kilku, którzy wyjechali za pośrednictwem ImpactJob i bardzo sobie chwalili współpracę. Najpierw chciałem to olać, bo byłem już tak zniechęcony do pośredników, ale w tym wypadku pozytywnie się zaskoczyłem. Zadzwoniłem, dostałem ofertę bardzo szybko, adresy, numery do koodynatorów i opiekuna w ImpactJob. Pracuję nadal, wszystko się zgadza i co jest na największy plus, firma dzwoni do mnie regularnie, żeby zapytać czy wszystko w porządku a jak mam jakikolwiek problem to od razu reagują. Pani Monika Szefowa osobiście pomogła mi z załatwieniem konta w banku, pomogła też wypełnić formularze do Kindergeld. Bardzo dobra firma!

Pawel

Witam. Czy są jakieś aktualne oferty pracy dla par bez znajomosci jezyka na już? Możemy już w ten weekend wyjechać.

@Pawel

do pary

W ogłoszeniach piszą że dają dietę ale później okazuje się że ta dieta jest do innego projektu bo dali jedno ogłoszenie ale kilka ofert pracy w nim zawartych i nie wiadomo co z czym łączyć . Informacje w ogłoszeniach są ogólne trzeba dopytać jak zadzwonią do was. Pokoje są dwuosobowe więc najlepiej jechać w parach. Koszt łóżka pokrywa agencja , innym razem drogo w zależności od projektu, więc jak się tu przeprowadzać ?

@do pary

Witam, szczerze mówiąc to nie rozumiem Pana wypowiedzi. Mamy różne oferty na produkcję i we wszystkich podajemy stawki. Proszę najpierw przeczytać ze zrozumieniem a dopiero później się wypowiadać.

Możejednakcoś

Witam, czy są jakieś aktualne oferty na magazyn/pakowanie dla par? Jesteśmy wraz z partnerem chętni aby zacząć pracę już 2 lipca. Pozdrawiam

@Możejednakcoś

Witam, tak mamy oferty dla par. Zapraszam do kontaktu

Bardzo pomocna i rzetelna firma z bardzo ludzkim podejsciem. Zdecydowanie polecam

polonia

Tam w biurze w pl pracują fachowcy w swej dziedzinie bardzo dużo osób już obsłużyli i się nie wypalili, a niektórzy dysponenci w Niemczech mają w nosie po paru miesiącach swojej pracy, przykre. Tu akurat serdecznie pozdrawiam.

John

nie polecam, doradzam ostrożność

xxx
@John

Jakieś szczegóły? Coś się stało? Zawsze powinno się zachować ostrożność, wiadomo, ale skoro jest komentarz, pewnie coś się wydarzyło.

@John

Proszę podać szczegóły, chętnie się do nich odniosę.

@John

pewnie, po co pisać konkrety, lepiej rzucić coś budzącego wątpliwość a ty cżłowieku myśl:)))) To może z drugiej strony, polecam ostroznośc przy zatrudnianiu ciebie;)

polonia
@John

Wysoko ambitni coś lepszego sobie znajdą, a jeśli coś nie tak to w biurze pomogą u nich dobry pracownik jest na pierwszym miejscu spory pomiędzy też rozwikłaja, żałuj rezygnacji z nich bo ciężko oj ciężko gdzie indziej. Anglia zamyka swe granice w marcu a popyt rośnie na zachód, maleje za to wynagrodzenie standard kwater, "coś za coś" jak w handlu popyt i podaż warto poczytać.

Czy w Leipzig są dostępne aktualnie jakieś prace czy może będzie coś? co to za praca? Miłego dnia

@Piotr

Witam, w Lipsku mamy ofertę w fabryce chleba. Myślę, że koło środy powinny pojawić się konkrety. Pozdrawiam i również życzę miłego dnia :)

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob