ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

ds

to jest forum, a forum nie jest miejscem do umieszczania ofert, tu ludzie chcą się czegoś dowiedzieć o firmie a nie czytać takie bzdury!

ds

i coś jeszcze? nie wierze ze firma sobie sama takie komentarze pisze, bo to by bylo smieszne. sd odpuść już, jakie mają oferty, każdy widzi

Kilka

Pakowacz miesa

kilka

szukają 10 osób na poniedziałek podobno. my z chłopakiem chcemy jechać, ktoś może coś powiedzieć?

olaa
@kilka

Moi znajomi pojechali niedlugo wracaja bo są studentami. Ale mowia ze spoko polski brygadzista wiec nie trzeba języka. A mieszkanko tez ok bo wyremontowane

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

kilka

pakowacz

jedzie ktoś na piątek na pakowacza do Heilbronn?

miesniak
@pakowacz

Ja chcialem jechac ale nie mam auta a podobno wymagaja 2 na 3 osoby bo sa rozne zmiany a z zakwaterowania sie ok 15 km dojezdza. Jedziesz wlasnym autem?

pakowacz

jedzie ktoś na piątek na pakowacza do Heilbronn?

Monika Kowacz ImpactJob

Pani Karino, mamy oferty zarówno dla elektryków budowlanych jak i przemysłowych (obsługa szaf sterowniczych). Proszę o kontakt telefoniczny, nasi konsultanci udzielą Pani wszelkich informacji. Pozdrawiam, Monika Kowacz

NICK

najpierw się polskiego naucz;)))))

wkurzony

ludzie, czy wy czytać nie potraficie? mają oferty bez jezyka!

stolarski

tak jak pisalem wyzej,w kiel

stolarski

dostałem dziś ofertę na stolarza w kiel za 1700 netto + mieszkanie opłącone. stolarka meblowa. ktoś coś więcej na ten temat może powiedzieć? pani kowacz dzwoniła

Do goscia od benefitow

Chodze po forach roznych firm i ciagle czytam o benefitach,tu tez. Czlowieku pogielo cie??na kazdym forum to samo. Niemiecka umowa to nie benefit tylko obowiazek pracodawcy!!!

lukcy

no to chyba wszystko od rodzaju pracy zalezy. jak robisz jako elektryk budowlany to czasem i w pazdzierniku koniec a jak na zakladzie to przerwa tylko na swieta i w styczniu powrot. magazyny tez pracuja raczej, najgorzej wlasnie ze zbiorami bo to typowo sezonowe. ale ja u nich takich ofert nie widze?

Mnie wystarczyły podstawy. Żebym rozumiał o co mnie pytają, i kiedy chce pracować, no i jak się nazywa mój zawód i jakieś polecenia do niego.

Pisze przeciez ze mamy tu polskiego brygadziste. Jestem tu od miesiaca to wiem co mowie!

kangur

słyszysz, że jest polski brygadzista i koordynator? On ci polecenia da;)

mamy tu polskich koordynatorów, polskiegi brygadziste i jest w ch.. polaków wiec uwierz ze niemiecki naprawde potrebny nie jest :P

Zależy im na ludziach. Mało która firma, zajmuje się człowiekiem już po podpisaniu umowy. Do mnie dzwonili jak już byłem w Niemczech i pytali czy wszystko wporzadku.

Kamil

No teraz po tych atakach to nie wiem

ROZBAWIONYYY

WIDAĆ ŻE TAKIE OPINIE SAM IMPACT PISZE. NIKT NORMALNY NIE SIEDZI NA NECIE TRACĄ CZAS I NIE WPISUJE JAKIE TO TA A TA FIRMA MA OFERTY I ZAROBKI. ŚMIESZNE I ŻAŁOSNE

@ROZBAWIONYYY

Ponownie pozdrawiamy konkurencję :)

@ROZBAWIONYYY

Ponownie pozdrawiamy konkurencję :)

bardziej rozbawiony
@ROZBAWIONYYY

rozbawiony to ja jestem toba.

kangur

i po co krzyczysz?

wigus
@kangur

Od razu widac ze konkurencja albo jakis oszolom co wyzej s... niz d... ma. Zenada,przez takie bzdury szkodzicie innym co na tym forum rzetelnych informacji szukaja,jak ja. Spawacz WIG, cienkie blachy Ochsenfurt. Ktos moze cos powiedziec? Wyslalem cv, dzwonil gosc a ja mam przemyslec. Ktos moze doradzic?

wigus
@kangur

marecki

Damian a skad takie informacje masz?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob