ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

a

Hej, a wiecie jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać elektryk przemysłowy? WIadomo jak trzeba zadbać o swoich pracowników, co jest dobrym znakiem

Kluszyk

Ja nie rozumiem o co wam chodzi z tymi benefitamij. to jest praca a nie koncert zyczen.firma ma obowiazek przedstawic ci warunki przed wyjazdem a ty je akceptujesz albo nie

Joseph

Pojechalem na początku lipca jako elektryk. Na razie wszystko gra a jak cos jest nie tak to dzwonie do pana janka. Zawsze odbierze i wsztko zalatwi

Don

Mi prace zalatwila pani Kinga,wszystko szybko i profesjonalnie,polecam!

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

3e4rtttt

ale wiecie co widze ze oni tutaj daja szane osobom ktore nie znaja jezyka niemieckiego bo znalalzem oferty na stanowisko kelnera/malarza budolwanego i napisali ze bez znajomosci jezyka angielskeigo wiec nie wiem czy na mijscu mozna sie nauczyc czy sa szkoelnia..

zadek
@3e4rtttt

ktoś tu chyba coś pomylił :p zdecyduj się jaki ten jezyk bo tu ściemą zalatuje ahahaha

bluszcz

a skąd wiecie, że są premie? bo z tego co sie orientuje, to chyba od oferty zależy...

Johnny
@bluszcz

Mi przedstawili oferty do 4 różnych firm i w każdej była dieta, więc chyba przeważnie te premie są.

now

@gość - komisarz? hahaha, dobre!

Kloss

czemu moich komentarzy tu nie umieszcza się??? Ja chcę wiedziec od andrzeja, co to za niemiecka firma

@Kloss

Kloss,chodzi o pewna firme z pòłnocy niemiec.

Lampoo
@Andrzej

A konkrety co do tej firmy? Bo mam oferte do hamburga od innej agencji i niechce trafic na mine

mądry

chyba każdy widzi jakie mają oferty, po co tu piszesz?

kondzio

Andrzej, może napisz co to za zeitfirma żeby inni sie nie nadziali.

andrzej

mialem sytuacje ze trafilem do niemieckiej zeitfirmy za posrednictwem impact. ale po kilku dniach zadzwonili z firmy z polski ze niemiec niewyplacalny i ze nie chca mnie tam zostawiac. znalezli mi natychmiast inna prace, pomogli ze wszystkimi formalnosciami. dla mnie najwazniejsze jest to ze sa uczcciwi, bo mogli olac sprawe, wziac za mnie kase i umyc rece i za to jestem wdzieczny. a z tego co wiem to teraz cyrki z tym niemcem maja..

andrzej

śmich

a może po prostu zadzwoń do nich? czy może liczysz na to, że ci gołębiem pocztowym zaproszenie wyślą? :D

Man

Zastanawiam się jak tutaj dostać najszybciej i najłatwiej

qba

Ja pracuje już dłuej bo od czerwca. NA produkcji, wiec pracy troche jest ale jestem bardzo zadowolony. Praca na 3 zmiany, dziisaj ide na popołudnie wiec moglem sie wyspac. Staly kontakt z firma, dwonia srednio raz na tydzien. Na poczatku miałem syf mieskzanie, ale szybko mi znaleźli nowe - mam internet, kuchnie i spoko lokatorów. Szczerze polecam jechac w ciemno nawet jak cos nie pojdzie to oni to naprawia a przynajmniej u mnei tak bylo.

Wsin

Czytam te opinie i musze powiedzieć, że cała sprawa wygląda naprawdę spoko, bardzo jestem ciekaw tylko jakie macie pensje czy są na dobrym poziomie czy nie, czy trochę narzekacie, jak jest tak naprawdę?

Mati

Spoko firma chcialem robic przy miesie ale nie mialem jak dojechac wiec dali mi numer do gościa co ma auto i pojechaliśmy razem. Zaczolem w zeszlym tyg. Pani Agnieszka od razu zadzwonila czy dojechaliśmy i czy jest ok. Widać ze zalerzy im na ludziach

Fachowiec

Oferty jak oferty, inne agencje podają od razu warunki finansowe Wiem co jest i czy warto dzwonić

kompan

Wicek, nie masz dość baby? Mało jej w domu to do roboty ją bierzesz?:))))

Łysy

Pani Monika anioł kobita. Zawsze pod telefonem wiele razy mi pomogła jak mialem problem polecam firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob