ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Komiz

Naucz sie czytac! Oni oferuja tylko umowe o prace z zagranicznym pracodawca,w kazdym ogloszeniu o tym trabia!

Komiz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, współpracujemy wyłącznie z pracodawcami, którzy zapewniają umowę o pracę na warunkach kraju, w którym pracownik będzie zatrudniony. Pozdrawiam, Monika Kowacz

iśka

piszcie sobie co chcecie a mnie nikt przekonywać nie będzie, chłopa sie w czerwcu z domu pozbyłam, w końcu do roboty jakiejś poszedł Tutaj chyba w żadnej tak dlugo nie tyrał. Siedzi do tej pory, choć i zjeżdżać chcial i dośc tam miał jakiegoś brygadzisty. Raz to mało go nie wylali, bo sie spóźniał, pewnie zapił jak go znam. A teraz tylko słysze, że to dzięki tej tam pani Monice i jakiemuś panu Jankowi (chyba), że tak mu do łba natłukli raz mu nawet pomogli prace zmienic, jakieś pisma potłumaczyli. Już mi starsze dziecka chce ściagac tylko one bez języka ale wiem, że już dla nich czegos szuka przez tę firme.

Oponiarz

Tak, ja jade w sobote na szkolenie do Opola i pozniej zaczynam prace w Niemczech

Zatrudnienie jest na niemieckiej umowie o prace

Zatrudnienie jest na niemieckiej umowie o prace

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Rafał z Opola

Cześć, napisz coś więcej o tym Dolnym bo ja też mam do niego jechać i nie wiem czego mam się spodziewać...? Ja jadę jako elektryk. A może zdecyduję się na inną ofertę od nich.

NICKODEM

sd, wiesz że przynudzasz tutaj już od dłuższego czasu? Napisz do "Popcornu" albo "Bravo" bo tutaj nic nie wnosisz

Na Imigracji

Uwaga na Oferty od P.Dolny. przez firme Impacta.jop... bopojedziesz anie wiesz co cie czeka...Zaloga Impact.jop nie ich wina... dzwonia pytaja interesuja. Ale bubla mozna zaliczyc.

henek
@Na Imigracji

Ja też dostałem od nich oferte jako hydraulik, ale po twoim komentarzu zadzwoniłem do firmy i przedstawili i inna oferte z innej niemieckiej firmy, bo wole nie ryzykowac. z impact kontakt naprawde dobry.

henek

NICKODEM

nie pij tyle;))))

zabawka

dzwonili dziś, od poniedziałku mam zacząć :)

a to zdarzają się oferty gdzie nie ma umowy o pracę? szczerze wątpię bo w każdym ogłoszeniub zaznaczają ze gwarantują umowę o pracę z zagranicznym pracodawcom

Kate
@0502

firma na leb chyba by upadła jakby oferowała cos na czarno:))

My_cha
@zabawka

I jak wrażenia? Jakieś sugestie?

zabawka

ja aplikowałam wczoraj na pakowaczkę zabawek. ciekawe czy i kiedy mnie zadzwonią.

guttek

Witam, niedawno rozpocząłem współpracę z z Impact Job i moje zdanie na temat tej firmy jest bardzo pozytywne. Jestem pracownikiem Aliianz Areny w Monachium. A Pani Monika załatwia wiele formalności i rozwiązuje każdy napotkany problem. Więc szczera moja opinia jest taka że ta agencja jest warta polecenia każdemu pracownikowi, który szuka możliwości podjęcia pracy w odpowiednich warunkach. Wcześniej współpracowałem z kilkoma agencjami pracy i muszę powiedzieć że Impact Job należy do ścisłej czołówki według mojej oceny. Polecam i Pozdrawiam

wsciekly

ludzie to są jednak kretyni. miałem jechać za ich pośrednictwem do pracy, byłem ugadany z innym chłopem, który mówi po niemiecku i ma auto i miał mnie zabrać i ten idiota w tym momencie postanowił jednak nie jechać... firma załatwiła że mogę jechać sam, bo podobno ma byc ktoś na miejscu, ale troche się boję ze mnie odesla.. Pani z biura powiedziala ze jak nie pojade to oni to rozumieja i przesuniemy wyjazd tylko ze ja chce pracowac a przez takich ludzi jak ten kretyn nie moge!!

Ryszard
@wsciekly

to czego nie masz auta i nie znasz języka.To chyba twój życiowy problem Ja jak miałbym brać do własnego auta gościa w dodatku bez języka,to po co mi taki ciężar. Później na miejscu jest tak.Trzeba załatwić sprawy urzędowe,koordynator nie ma czasu i ty latasz z ludźmi za frajer.A przecież to mój cenny czas i nie mam obowiązku nikomu pomagać.

best
@Ryszard

mecenas sie znalazl.. moze wlasnie pojechal do niemiec zarobic na to auto?

wsciekly

niemiec
@wsciekly

nie poradzisz nic na kretynów, z tego co piszesz agencja nie jest niczemu winna a nawet zrobiła wszystko byś pojechal bez kretyna. Może warto poczekać skoro masz obawy, nie sądzę by znalezienie ci nie-kretyna było aż tak trudne

Ulej
@niemiec

To jest nic. My pojechalismy we dwoch jako elektrycy. Zabralem goscia z Legnicy, wydawal sie ok. Idziemy do pracy, a ten znika na przerwie i wraca z 0,5.. tak, zwolnili nas... Na szczescie Impact od razu znalazl mi nowa prace a los pojechal w piz...

Ulej
@niemiec

Hyghy

Mi tam podali dane firmy od razu. A poza tym mowili mi ze oni wspolpracuja z niemieckimi agencjami i ja mam byc w takiej zatrudniony w Kassel.

Hyghy

Maczeta

Wyjeżdżałem od nich i o ile umiem jeszcze czytać, to w ich umowie kierowania do pracy jest napisane jaka firma niemiecka nas zatrudnia.

Tomasz

Kontakt bardzo dobry.Oferty przyzwoite.Jedno co mi sie nie podoba to brak (tajemnica) informacji o niemieckim pracodawcy.Nie dowiemy sie nazwy niemieckiej firmy do momenty kiedy podpiszemy wstepn a umowe kierujaca nas do pracy.U mnie okazalo sie ze jest to niemiecka agencja pracy.Czyli nastepny posrednik.Ja zrezygnowalem.Dziekuje pozdrawiam.Tomasz

@Tomasz

A mozna sie z nimi normalnie dogadac?

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, tak,oczywiscie. Zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem. Pozdrawiam

kombajn

a przesłałaś już aplikację? To na co czekasz? Ślij i sie dowiesz, jak dla mnie co to za znaczenie czys kobieta czy nie skoro spełniasz te warunki, pozostaje pytanie zasadnicze, coś będziesz pewnie przewozić tą ciężarówką. Czy w ogłoszeniu masz załadunek i dźwiganie, bo tu już przepisy mogą Ci ograniczyć wszystko

Mchu

Uczciwe warunki, jasne zasady i stała pomoc ze strony ImpactJob to ogromny plus. Nie spotkałem się z agencją, która oferuje taki pakiet. Jak czytam opinie " niezadowolonych kolegów" to chce mi się wyć ze śmiechu, poziom zrycia bani sięga do poziomu depresji. Sprawa jest jasna, chcesz pracować - jedź, nie chcesz - siedź na tym co masz (tam gdzie światło nie zagląda) i przestań siać wrogą propagandę. Pozdrawiam

MANY..

Jestem skierowany przez firmę Impactjob do pracy na terenie niemiec posiadam niemiecką umowę o pracę pracuję już pięć miesięcy powyższa firma wypełniła moje oczekiwania w całości , wywiązuje się z danych ofert przekazanych w umowie wstępnej jest w pełni słowna i odpowiedzialna PŁACA DIETY ZAWSZE W TERMINIE. Współpraca z pracownikami Impactjob jest w 100 procentach skuteczna przede wszystkim miła , wspaniała , szybka pomoc językowa nawet poza godzinami pracy.Szczerze polecam i powodzenia ..GRZEGORZ. K.

GREG

zadzwoń i się przekonasz:)

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob