ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Sety

Ze niby co jest nie tak? Duzo ofert??

viv

a mozesz jeszcze raz ale po polsku:)?

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, w odpowiedzi na pojawiające się raz na jakis czas niepokojące komentarze mijające się z prawdą chciałam poinformować, iż ideą mojej firmy jest zapewnienie Państwu jak najlepszej opieki,również już po podjęciu przez Państwa pracy za granicą. Do naszych standardów należy regularny kontakt z kandydatami,którzy znalezli pracę za naszym pośrednictwem. Wszystkie zgłaszane nam problemy są rozwiązywane na bieżąco. Jak zapewne Państwo wiecie,jesteśmy agencją pośrednictwa pracy,co oznacza, że współpracujemy z zagranicznymi,głównie niemieckimi pracodawcami. Zarzucanie nam braku znajomości języka niemieckiego jest więc po prostu nie na miejscu.Dodatkowo,kazdy kandydat ma przypisanego opiekuna,ktory od poczatku go prowadzi.Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii,które szanujemy,jednak jako właścicielka firmy nie godzę się z komentarzami, które nie mają pokrycia w rzeczywistości a mają slużyć oczernianiu nas. Jak Państwo na pewno zauważyliście żaden komentarz nie jest usuwany, bo fora slużą do tego,by móc wyrażać na nich swoje zdanie,również negatywne. Kluczowe jest jednak to,by opinie te były prawdziwe. Chciałam również poinformować wszystkich zainteresowanych, że nie posiadamy wewnętrznego działu marketingu i raz jeszcze podkreślę,ze nie usuwamy negatywnych komentarzy. W razie pytan lub wątpliwosci pozostaję do dyspozycji a zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam

Bolo

Chcialbym z nimi wyjechać bo maja bardzo dobre opinie. Jakiś oszołom któremu wiecznie coś nie pasuje zawsze sie znajdzie, nie warto sie przejmować. Ale nie znam niemieckiego. Nie wie ktoś czy maja jakieś oferty bez języka?

@Bolo

Zadzwoń do nich Bolo to sie dowiesz

kasia
@Bolo

śledzic musisz na bieżąco, albo najlepiej prześlij im CV. Mój mąż tak zrobił, był u nich w bazie i dzwonili sami do niego z nowymi ofertami aż się dogadali i od miesiąca ma pracę. I od razu odpisze temu Krissowi, nie bredź dziecko, bo przy mnie mąz z nimi po niemiecku rozmawiał i wiem, że dzwonia do niego dopytując czy wszystko jest OK. Chory z nienawiści i zazdrości jesteś, przyznaj sie od razu w jakiej konkurencyjnej agencji pracujesz

Sprawdz na ich stronie.

Sprawdz na ich stronie.

Gregory

Ludzie jak ja czytam co nie ktorych opinie jak tu pisze cie to az mi sie smiac chce z 2 powodow 1 to (usunięte przez administratora) wie a duzo pisze a 2 nie byl a sie wypowiada moze co nie ktorym trzeba naswietlic prawde a wiec juz to zrobie ja pracuje przez ta agencjie I powiem wam ze ja jestem zadowolony ludzie sa summienni I zyczliwi sama pani Monika pomaga jak moze co wy (usunięte przez administratora) wypisuje cie tu na ich temat za brednie I klamstwa ogarnij cie sie bo juz czas

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, musi byc Pan strasznie sfrustrowany,skoro pisze Pan rzeczy absolutnie niezgodne z prawdą. Ale chetnie skomentuje Pana wypowiedz,również ku przestrodze. Po pierwsze wszyscy nasi pracownicy mówią w języku niemieckim, po drugie do kazdego pracownika,ktoru wyjechal za naszym posrednictwem dzwonimy srednio raz w tygodniu i na ewentualne problemy reagujemy od razu.Po trzecie doskonale znamy wszystkich naszych klientow i doskonale wiemy,gdzie kandydaci sa przez nas kierowani. Jestesmy posrednikiem,a wiec nie zatrudniamy pracownikow,robia to nasi zagraniczni parnterzy, o czym kazdy kandydat jest ingormowany(rowniez przy podpisywaniu umowy kierowania do pracy)Kolejna sprawa,nie musze sie budzic,bo jak na pewno Pan zauwazyl na kazdy negatywny komentarz odpowiadam od razu i osobiscie a nie usuwam go. Co do wynagrodzenia to prosze miec odwage i napisac która firma go nie wyplacila. A po ostatnie i najwazniejsze kolejny raz serdecznie pozdrawiam konkurencje :)

pablo

Większych bzdur dawno nie slyszalem chyba malo jeszcze widziales chlopie. Ja wyjezdzalem z roznymi agencjami. Po podpisaniu umowy nawet nie odbierają od ciebie telefonu o jakiejkolwiek pomocy nie wspomnę. Dlatego nie pozwolę obrażać pani Moniki bo jej firma jest jedyna jak do tej pory do ktorej mam zaufanie bo wiem ze zawsze mogę na nich liczyc. Jeszcze nigdy mnie nie olali

pablo

NICKODEM

Kriss hahahaha ile ci konkurencja zapłacila za twój komentarz:)))? Na kilometr śmierdzi kłamstwem. Zresztą ludzie, latwo sprawdzić- sami zadzwońcie i pogadajcie po niemiecku, w czym problem. Ale kogoś w tyłku ściska, skoro próbuje tu atakować pani Monikę, łatwo sie domyśleć KTO:)))) Jak mniemam Kriss sądzisz innych wg siebie? To, że w twojej firmie płaci się za pisanie komentarzy i ich usuwanie nie znaczy że wszyscy są tak porąbani:) Pani Moniko proszę olac gościa, nie przekrzyczy Pani tych, co nie potrafia pogodzić się z porażka i własnym nieudacznictwem, szkoda nerwów.

Monika Kowacz ImpactJob

A może łatwiej byłoby zadzwonić bezpośrednio do mnie? Przepraszam, zapomniałam, że Pana zdaniem nikt w naszej firmie nie mówi po niemiecku, czyli ja pewnie również nie. Oczywiście, ze zatrudnia Pana niemiecka agenja pracy tymczasowej, bo my jesteśmy pośrednikiem i jeżeli faktycznie wyjechał Pan za naszym pośrednictwem to był Pan o tym informowany a dodatkowo podpisał Pan umowę kierowania do pracy, w której również wszystkie dane były podane. Proszę się podpisać z imienia i nazwiska i podać konkretnie o jakiej sytuacji Pan mówi, bo ba razie mam wrażenie, że po prostu probuje Pan rozładować swoją frustrację,nie posiadając niestety konkretnych argumentów.

Greg

Żałosny jesteś człowieku podaj konkrety ale ty nie podasz bo klamiesz po prostu Pani Moniko dzięki Pani i ja i kilkanaście innych osób pracujemy id ponad miesiąca i doskonale wiemy ze dzwonią do nas Pani pracownicy i w każdej sytuacji możemy liczyc na waszą pomoc

Piter

Kriss, byku to TY????:)))) Weź wyluzuj juz, przecież wiemy żeś wyleciał za swoje picie i agresję a teraz żalic się przyszedłeś?:) Rozwalałeś nam robotę, spóźniałes się i chlałeś, odgrażałes się nie raz że naświnisz w necie i widzę działasz:) OPrzymknij sie albo podam Cię z imienia nazwiska i jeszcze wrzucę twój telefon byku:)

fujifilm

Jestem w stanie w wiele uwierzyć, ale to co ty wypisujesz to już poważnie przechodzi nawet moje oczekiwania.. Pani Monika nie mówi po niemiecku? Hahahahaha..Myślę, że każdy kto ja zna, zareaguje tak samo jak ja na ten twój durny komentarz. tyle chciałem powiedzieć, dziękuję za uwagę :)

fujifilm

Elic

Jade jako elektryk od 4.10

lejek

Zgadzam się. Jak tylko pojawi się problem to od razu reagują, nie ma zamiatania spraw pod dywan, zawsze jest kontakt. Z czystym sumieniem polecam każdemu ta firmę

slins

Pełen profesjonalizm, a to że zawsze można na nich liczyć przeżyłem na własnej skórze. POLECAM!

slins

Pełen profesjonalizm, a to że zawsze można na nich liczyć przeżyłem na własnej skrórze. POLECAM!

Ludwidi

Odpusc juz. W kazdym ogloszeniu podaja

Bezkiu

Jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem tej firmy

Soob

Pracuje ktos jako komisjoner w Ingolstadt za ich posrednictwem i moze sie wypowiedziec?

dawid

nie rozumiem sandra, tutaj pytasz o konkrety? weź zadzwon do agencji i sie dowiesz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Pani Sandro, zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem,który udzieli Pani wszelkich informacji na temat oferty,która Panią interesuje.

Aromek

Pracuje,sprawdzilem,wszystko ok

Przeciez to jest posrednik,wiec nie zatrudnia na umowie

Wayg

Zaproponowali mi prace montera opon ze szkoleniem.. oplaca sie?

Wayg

Zaproponowali mi prace montera opon ze szkoleniem.. oplaca sie?

Niewaznunjll

Od oferty przeciez wszystko zalezy

Cage

Jeszcze Ci sie nie znudziły te komentarze?

Caly czas :) Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, zalezy nam na wyjasnianiu wszelkich niescislosci i problemow. Na niektore sprawy nie mamy niestety wplywu, ale nie mamy zamiaru niczego ukrywac ani tym bardziej negatywnych komentarzy. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, zalezy nam na wyjasnianiu wszelkich niescislosci i problemow. Na niektore sprawy nie mamy niestety wplywu, ale nie mamy zamiaru niczego ukrywac ani tym bardziej usuwac negatywnych komentarzy. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob