ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Ono

Coś czytał..., gdzieś czytał..., chyba tylko to forum ,bo ja na innym forum widziałem ,że kto napisze skargę to w przeciągu godziny zostaje usunięta.

Grzegorz
@Ono

dokładnie!! jak mnie wkur... że człowiek komentarza zostawić prawdziwego nie może bo zaraz usuwają. i to niby ma być pomocne forum?? dobrze, że w tym wątku nic nie znika ! Pani Moniko prosze tak dalej, my wiemy jak jest!

Balu

czytam wiele opinii z różnych agencji pracy ale takiej patologi to nigdzie nie widziałem. Polak polakowi na obczyźnie by piekło zaaplikował!! Żenada ile jadu w was jest i jeszcze ta niekompatencja i chamstwo ze strony biura!!!! Muppet Show

Czyt
@Balu

A u ciebie wszystko dobrze? Bo chyba masz czlowieku jakis problem ze soba

Mateusz
@Balu

a ty tu dziecko przyszedłes reklamę portalowi innemu robić i to w dodatku oczerniając niewinnych? A niby kto zaginął wg ciebie? Jaka niekompetencja? Co ma agencja do tego, że polak polakowi wilkiem za granicą, niańczyć cię powinni bo sam sobie za granica rady nie dajesz? kto wyjezdza sam ten wie, ze tam z nudów i tesknoty sie pije, a wtedy rózne fobie udzie wychodzą, za to tez agencja ponosi winę? weź się chlopie opamietaj i reklamuj swoją stronkę w inny sposób

Siemens

Obserwuje ich strone od dluzszego czasu i widze duzo ciekawych ofert, ale nic dla mnie bo ja niemieckiego nieznam. jestem programista maszyn cnc i pojechal bym do niemiec ale sie nieda. Szkoda bo fachowcem jestem dobrym

Bolek
@Siemens

proponuje bys wysłał CV, z tego co widzę, mają oferty w Twojej branży może uda się im Ciebie dokoptować do jakiegos teamu, w ktorym już ktos zna język. Ja tak pojechalem jako dekarz a tez nie znam niemieckiego

Fytju
@Siemens

Czasem maja oferty bez jezyka ale na programiste to chyba slabo..niemce wymagaja od nas niemieckiego ale jak oni sa w pl to ni ch... taka polityka ;)

elektryk

Jade na elektryka do hamburga. Jedzie ktos?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Monika Kowacz ImpactJob

Witam „Pani Aneto”, mam nadzieję, że ma Pani świadomość, że zniesławienie jest karalne i na pewno zdaje sobie Pani sprawę z możliwych konsekwencji. Niestety ma Pani niesprawdzone informację, więc korzystając z okazji chętnie wyprowadzę Panią z błędu. Z poprzednią firmą umowę rozwiązałam ja, co oznacza, że nie zostałam z niej zwolniona. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie, Monika Kowacz

Karol

a poza tym "Anetko" wszyscy zdrowi?

Bonyk

Dobrze, ze w koncu sie ujawnile/as. Wyroznienie za najbardziej zenujacy komentarz roku trafia do ciebie, ciezko na niego zapracowales.

Patrycja

Chciałabym pracować u nich jako rekruter- ktoś, coś ? Jak tam u nich jest?

zdziwiona
@Patrycja

chyba nie sądzisz, że obecni rekruterzy będą ci teraz o tym pisać?

keuyle
@Patrycja

Wyślij cv idz na rozmowe i zobacz a nie pytaj na formu

zalehyskya
@zdziwiona

Ja dziś wysłałam cv na asystentkę w dziale rekrutacji. Jestem ciekawa czy się odezwą i jak tam jest.

NICKODEM

a skąd Ty Anetko masz takie informacje? Czyzbys w tej własnie firmie pracowała? Nie miej ludzi za idiotów. KLIENT jeśli nie chciałby wspólpracować z panią MK, to by ja olal i pozostal z wami. Jak widać chcą, więc o jakiej kradziezy piszesz? Podpisz sie z imienia i nazwiska, bo to co napisalaś kwalifikuje się pod pewne paragrafy. Ale nie, przecież ty sie nie podpiszesz, bo ten DRUGI ci nie pozwoli. Nie zdziwilabym sie jakby twój wpis został zgłoszony najpierw do administratora tej strony, który ma wgląd w twoje dane, IP i inne dyrdymaly a potem do odpowiednich organów Aż się pokusilem do poszperania w necie i znalazłem, w której firmie wcześniej pracowała pani MK, no w każdym razie już wiem, którą firmę żal w (usunięte przez administratora) ciska:) Czyżby cos wam sie nie wiodło?

lajk

czy mi się zdaje czy sama sobie wlasnie dałaś lajka;d koledzy z biura są dzisiaj off line?:))))))

kropka

po nr w tym zdaniu nie stawia sie kropki;)))

iga

Na przyszlosc warto wczesniej sprawdzac informacje bo teraz troche wstyd anetko :):):)

viv
@iga

Aaeta sie nie wstydzi, bo Aneta ma wywalone, nie jest żadna Anetą. Kto zna rynek firm rekruterskich doskonale wie, kto stoi za tymi wpisami. Żałośc, że do takich tanich chwytów sie posuwać trzeba by usprawiedliwić swoją nieudolność. Ot Polaczki nauczcie sie w końcu, że klient idzie do Wiarygodnych ludzi, dlatego kogoś strasznie bolą cztery litery że pani MK sie udaje

mandy

Prawie jak zenulka z azja express, cieszy sie z chwili popularnosci ale ten sie smieje, kto sie smieje ostatni :) :) :)

anitka
@NICKODEM

od razu widać, że sciema z tą anetką!

uber

naucz sie liczyc bo jak widac potrafisz tylko do 6 albo ze wzrokiem masz problemy moja droga kolezanko

Artur Wy.

Odnoszę dziwne wrażenie, że to jakaś akcja zorganizowana. Nie wierzę w to, że jakikolwiek kandydat, który wyjechał za ich pośrednictwem miałby takie informacje. To ewidentnie jest jakiś tani zabieg konkurencji albo byłego pracownika biurowego, bo innej opcji nie widzę. Ale jak to mówią, karma wraca, więc załodze ImpactJob, a zwłaszcza Pani właściciel radzę się nie przejmować podchodami na tak niskim poziomie. Odpowiada Pani na komentarze rzeczowo dodatkowo podpisując się a to bardzo dobrze o Pani świadczy. Tak, wiem, że zaraz przeczytam, że jestem pracownikiem firmy, że pewnie mi za to płacą, albo że firma napisała to sama, itd, ale mam to gdzieś. Mądry zrozumie od razu, a na dyskusje z głupimi szkoda mi czasu i tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

jaky
@Artur Wy.

oczywiście ze pewnie cie o ten komentarz poprosili co nie zmienia faktu ze sie z toba zgadzam. szlag mnie trafia jak inne firmy usuwaja komentarze i udaja ze sa takie zaje... to jet robienie z ludzi (usunięte przez administratora) tu przynajmniej ktos raczy odpisac ale nie wyjade za ich posrednictwem bo juz tyle agencji mnie w ch... zrobilo ze nikomu nie ufam!

Artur Wy.
@jaky

Witam i raz jeszcze powtarzam, ze nikt niczego nie kazal mi pisac, to po prostu moje spostrzeżenia, którymi jak mniemam mam prawo się podzielić, ale tak jak pisalem wczesniej, mądry zrozumie... A brak jakiekogolwiek komentarza ze strony Pani Anety tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze mam racje.

karol

Ludzie ogarnijcie sie. To jest dobra firma a jak niewierzycie to radze skorzystac dla porownania z innych agencji i zobaczycie. Nie bede sie bardziej rozpisywac ale ta impactjob jest wporzo

Marek Krosno

uwazam ze warto zeby inni o tym wiedzieli dlatego pisze ta opinie. Pracuje za posrednictwem firmy impactjob od wrzesnia jako stolarz. Po przyjezdzie na miejsce zadzwonili czy wszystko w pozadku mysle se ok ale pewnie to jednorazowa zabawa ale nie oni dzwonia regularnie i dopytuja czy w pozadku. Poprosilem o pomoc z ubezpieczeniem bo nie znam na tyle niemieckiego zeby sie z firma niemiecka dogadac wyjasnili i jeszcze tego samego dnia dostalem odpowiedz od impactjob. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i z czystym sumieniem polecam firme.

lucjan

Jestem zaskoczony tym, ze firma odpisuje na komentarze. Zastanawiam sie czy wyslac do nich cv. Jakie maja oferty dla elektryków?

olo2
@lucjan

wejdź na ich stronę to sie przekonasz;)

robert

I napisze jeden z drugim takie bzdury i mysla, ze sa tacy super. Podpisz sie cwaniaku a jak nie to zamilcz bo twoje komentarze tylko zasmiecaja to forum! ja pracuje za ich posrednictwem od sierpnia w stuttgarcie i jakos nie narzekam, i mam z nimi staly kontakt.

Test

Przecież z tym Premium pracują różne firmy w Krakowie. A co robi ten Dolny że nim tak straszycie ?

Jak zwykle
@Test

Pewnie jeden z drugim wywineli jakis numer i teraz publicznie zale wylewaja tylko konkretow brak. Zal.pl- kolega idealnie siebie okresil

Artur
@Test

Pewnie ich z roboty wywalili to strasza a ze na forach moga wypisywac co im sie podoba to wylewaja zale. Ja pracowalem u Dolnego za posrednictwem innej agencji i bylo w porzadku ale malo godzin. Teraz jestem w Ansbach za posrednictwem impactjob i jak widac zyje i mam sie niezle. Zadzwonili kilka razy czy jest ok, zalatwiam wszystko z Panem Jakubem. Jedyne co mi nie pasuje to mieszkanie ze wzgledu na wspollokatorow ale na to nie mam wplywu

Remik
@Test

Ja pracuje od lipca w tej firmie i jakos do tej pory problemow nie mam. Fakt koordynatorka tamtejsza to porazka ale kasa na czas, praca sama w sobie ok a mieszkanie raczej zle niz dobre ale do przezycia, syf robimy sobie sami tam, co bede ukrywal skoro taka prawda. Impact dzwoni regularnie. Ja nie narzekam chociaz po nowym roku bede sie rozgladal za czyms nowym, moze impact pomoze, zobaczymy.

rixu

Zawsze się znajdzie ktoś komu wiecznie coś nie pasuje, także prosiłbym o opinię kogoś, kto naprawdę może powiedzieć o firmie coś prawdziwego a nie jak powyższy komentarz, z którego nic nie wynika. Dostałem ofertę na hydraulika od nich i zastanawiam się czy warto wyjechać za ich pośrednictwem.

Slawo35

agencja wspolpracuje z niemiecka agencja premium personal wystarczy wpisac w google ich nazwe a sie wyswietli wystarczajaco

OnTakiSam

Moze ktos napisac jak to jest z ta firma? Jestem zainteresowany praca u nich tyle ze zadnych opinii praktycznie nie ma - pomijajac te ktore najprawdopodobniej sami sobie wystawili.

flosek
@OnTakiSam

tak, sami sobie napisali 500 opinii. Konkurencja nie śpi, jak widać.

OnTakiSam
@flosek

Widac, nie ogarniety jestes - nie wiesz ze jest cos takiego, nawet na naszym Allegro, eBay, Facebook itd. ze mozesz kupic sobie opinie? nie wiesz, nie znasz sie, to sie lepiej nie udzielaj :) sa osoby ktore za pieniadze wystawiaja nawet i po 1000 pozytywow - a co to dla agencji, zaplacic komus 500zl zeby miec 500+ pozytywow? zastanow sie, albo wyjdz z biura Impactjob i przemysl co robicie :) Nieogarow moze na to zlapiecie, ale kogos bardzziej ogarnietego raczej nie... nie pozdrawiam.

@OnTakiSam

Kolejny raz pozdrawiam konkurencję, naprawdę niezmiernie mi miło, że wzbudzamy aż takie emocje :) Raz jeszcze zaznaczam, że nie posiadamy wewnętrznego działu marketingu, co niektórzy nam zarzucają, a żadne opinie nie są usuwane. Pozdrawiam Państwa serdecznie, Monika Kowacz

flosek
@OnTakiSam

Cieszę się ze ty jesteś ogarnięty, brawo dla ciebie!

Kristoff
@OnTakiSam

Dobra firma broni sie sama. Nam na poczatku wspolpraca ukladala sie srednio, ale teraz jest w porzadku, wiec polecam, ale kazdy musi sprawdzic sam.

karol
@OnTakiSam

kto cie tak skrzywdzil że wszedzie widzisz oszustwo? a moze z konkurencji jestes i stąd twoja wiedza? Jakie to typowo polskie. Cóz, p. Monika znana jest na rynku polskim i niemieckim ze swojego profesjonalizmu, twój hejt tego nie zmieni.

olek
@OnTakiSam

Byłem przez Impactjob w donauwyrt i Slawo35 ma rację. Nie polecam bo przejmuje cię na miejscu inna firma o której już Slawo35 wspomniał a opinię ma jaką ma.

@olek

Witam Pana, jeżeli to możliwe to bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną. Do tej pory nie otrzymywaliśmy skarg na niemiecką firmę, o której Pan wspomina. Jeżeli miał Pan na miejscu jakiekolwiek problemy, to chciałabym je możliwie szybko wyjaśnić. Pozdrawiam, Monika Kowacz

olo
@Monika Kowacz ImpactJob

ależ jak to????? To niemożliwe, przecież Pani, jak i wszyscy w firmie macie taki świetny kontakt ze wszystkimi pracownikami...... żal.pl

lucky look
@olek

jakby to była taka wspaniała firma to by chyba z takimi oszołomami jak ten Dolny czy Premium nie współpracowali.... Kasa to co się dla nich liczy. Niech ucieka kto jeszcze może. Póki nie jest za późno.

@olo

Szanowny Panie, a może przyzna się Pan na forum, dlaczego zakończył Pan współpracę z powyższą firmą? Bo jak na razie nie podaje Pan żadnych konkretów.

@lucky look

Panowie, proszę mieć odwagę i podpisać się z imienia i nazwiska i przedstawić konkrety. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Tomasz
@olek

to może przedstaw sie z imienia i nazwiska cwaniaczku, czytając twoje wcześniejsze wpisy nigdy nie uwierze, że pojechałbys na stanowisko fizyczne, zbyt ogarnięty jesteś w kwestiach marketingu a raczej chamskich zagrywek konkurencji:))) Śmierdzisz nią na kilometr. Cóż, p. Monika musi być przygotowana na cykliczne ataki tych, którym po prostu źle idzie Radze ci zaśpiewać sobie: "Znowu w życiu mi nie wyszło":) Tak więc sam ciekawy jestem tych konkretów, ktora to firma Cie przyjęła i jesli juz tak było, to czemu ogarnęlo cie tak duże leistwo, że nie chciało ci się sięgnąć po telefon i zglosić to w impactjob. Każdy z rozsądnych ludzi tak by własnie zrobił. Oczywiscie pod warunkiem, że tam FAKTYCZNIE był, w co śmiem wątpić;))))))) Taki przemądrzaly a taki bezradny hahahaha Oj śmierdzisz koleś na kilometr konkurencją, śmierdzisz

Krzyś
@olo

a ty widzę pelikan taki, że lykasz każde kłamstwo , czy też z kolegą z biurka obok w waszym dziale marketingu w końcu postanowiliście zaatakować? Kiepsko wam wychodzi ale cóz, Polska to jednak dziwny naród, trzeba dokopać tym co odnoszą sukces i robią to uczciwie

Krzyś
@Monika Kowacz ImpactJob

pani zapomni, siadło kilku kolesi hejterów z konkurencji i będą wrzucac insynuacje. Cokolwiek Pani nie napisze i tak postarają sie z tego zrobić (usunięte przez administratora)tylko dlatego, że sami są mega nieudacznikami;))))))

NICKODEM
@OnTakiSam

ciekawe skąd Ty tyle o tym wiesz? Ze swojej pracy? Bo chyba w Niemczech przy łopacie sie tego nie nauczyłeś?:)

@olo

a Tobie myśleć jak widzę nie kazano:) Jeśli sam pracownik nie zadzwoni i nie poskarży się, bo taki melepeta i ci...a jest, to trudno wymagać od kogokolwiek jasnowidztwa. Ale powiedz to koledze, który z biurka obok (wraz z tobą) klepie tutaj te te bzdurne komentarze. Powiem w Twoim stylu: ale jak to, tacy obeznani w meandrach marketingu jak wy (można jedynie sie domyślać z jakiej firmy piszecie) nie pokusiliby sie do pracy przy łopacie:))) Śmierdzisz konkurencją na kilometr, jak widać nawet pisać paszkwili nie potrafisz

2017
@olo

Zdecyduj sie na jeden nick bo cos sciema powiewa, hahahaha

nokia
@lucky look

Jeżeli uważasz ze ta firma jest zła to naprawdę ci współczuję. polecam innych sławnych pośredników, ciekawe czy dalej bedziesz tak cwaniakowal. to jest naprawde jedna z nielicznych firm, ktorej zalezy ale ty mecenasie wiesz wrzystko

lex
@Monika Kowacz ImpactJob

jaką odwagę? poprosiła pani o podanie danych i konretów i cisza.. nie dziwne to? ustawione jak nic wiec sie pani nieprzejuje bzdurami

mavjus
@olek

To ty sie po 3 dniach zwolniles bo 15 km do pracy to byla tragedia wedlug ciebie??nic tam nie przepracowales a sie najbardziej burzysz.

Salonbmw

Jeździłem do pracy już przez różne firmy. U nich jest wszystko zorganizowane, a jak cie już wyślą do pracy to dalej odbierają od ciebie telefony i odpisują na maile co gdzie indziej żadko się zdarza. Pracuję jako stolarz, jestem z nich zadowolony. Pozdrowienia dla Pani Kingi.

Mizurek

A jak sie jest nieszczesliwym i nie pozostaje nic innego jak pisanie takich komentarz to jak sie to nazywa? Fakt, lepiej jechac z firma, ktora jest "czysta", bo wszystkie negatywy usuwa ;)

nick
@Mizurek

święta prawda :)

TG

Wystarczy poczytac opinie o nich na fb tez twierdzisz ze sami je sobie tam dodaja? Znam firmy co blokuja morzliwosc dodania oceny bo maja same negatywy. Ale tak wy swieci medrcy wiecie najlepiej. A jestem pewien ze sami jeszcze poprosicie o pomoc w szukaniu pracy impact. Ja na ta firme nie dam zlego slowa powiedziec a wiesz chlopczyku dlaczego? Bo z wlasnej kieszeni zaplacili za prawnika i pomogli odzyskac 800 euro na ktore oszukala mnie niemiecka firma. I powiesz teraz ze to malo ale dla mnie to duza ciezko zarobiona kasaJuz widze jak inne pseudofirmy to robia do dzis sie do jednej dodzwonic nie moge co mi pol roku zalatwia diety co to mi taki jeden gosc prezes niemiecki wisi. Takze wara od nich zarna reklame rob komus innemu jak nie masz konkretow. Ja polecam i polecac bede.

zainteresowana

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat pracy jako pracownik biurowy u nich? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy nie aplikować.

badarq

Witam:) chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z tą firmą:) Ponieważ Tutaj mogę więc wystawiam ocenę i "DOBRY" tylko dlatego,że niestety firma współpracuje z Firmą z Rostocku a tam z kolei pracuje Martin Dolny... Jeśli mimo pozytywnego wrażenia po rozmowie z panem z ImpactJOB odezwie się do was bardzo miły i fałszywy jeszcze bardziej Martin:) pozostaje tylko szukać dalej:)

zloty
@badarq

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. To w koncu Impact jest ok czy nie?

robot
@zloty

No przecież napisał, że oni są ok, wynika to z oceny"dobry"

Marek Jarosław

Firma która spełnia w całości oczekiwania.Jest w pełni rzetelna i słowna co do treści zawartych w umowie wstępnej i docelowej {niemieckiej}.Pracownicy tej firmy zawsze są dostępni i pomagają w każdej trudnej sytuacji a w szczególności w problemach językowych polecam..

ANITA Z.

Witam wszystkich.Od 2 miesięcy razem z mężem szukamy pracy w Niemczech.Owszem propozycje były 90% od oszustów(zapłacisz to pojedziesz),10% od agencji ,które do końca nie chciały mi wyjaśnić warunków umowy.Jeżeli chodzi o pracę wybredni nie byliśmy,tylko brak zaufania do agencji.Dzisiaj pierwszy raz napotkałam się na IMPACT JOB -żałuję,że nie wcześniej.Czytając opinie o tej firmie oraz odpowiedzi z ich strony bardzo mile nas to zaskoczyło i od razu złożyliśmy swoją ofertę.Jednym słowem,z taką firmą nie mamy obaw jechać za granicę, może znajdzie się coś dla nas :) Pozdrawiamy firmę oraz komentatorów.

Kolo
@ANITA Z.

Anita - szok, że takie firmy ktore pobieraja kasę za poośrednictwo istnieją na rynku . Czemu ich nie zgłaszacie skoro na nie trafiacie, przeciez to niezgodne z prawem!

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob