MyFood Sp. z o.o., Sp.k.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MyFood Sp. z o.o., Sp.k.

kupiec Nowy wpis

W przeciągu ostatnich 3 lat 3x zmieniła się osoba na stanowisku kupca. Firma ponownie szuka na to stanowisko, to wiele świadczy o firmie. Niekoniecznie dobrze.

Nowy wpis

@kupiec

Oczywiście każdy ma prawo do swojej oceny sytuacji, ale proszę pamiętać ludzie zmieniają pracę niekoniecznie z powodu niezadowolenia z pracy, ale też z powodów osobistych różnego rodzaju. Niestety mieliśmy pecha, że akurat się złożyło, tak a nie inaczej, ale serdecznie pozdrawiamy naszych Wszystkich byłych i obecnych Kupców!

Ilona Nowy wpis

Czyli w marcu zakończyły się rekrutacje. Ciekawe czy tam jest duża rotacja i często się ktoś zmienia, czy raczej ludzie są na stałe i długo nie będzie możliwości zatrudnienia. A może firma otworzy nowe miejsca pracy?

W mieście Gdańsk poszukiwano osób na stanowisko Specjalista Ds. Klienta. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Nowy wpis

Dzień dobry, na ten moment wszystkie rekrutacje zostały zakończone z sukcesem, z czego bardzo się cieszymy. Zarówno na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta jak i Kupca mamy już nowych pracowników.

Urszula

Witam, jakiś czas temu widziałam ogłoszenie o pracę dla specjalisty ds. zakupów w MyFoodzie. Czy na ten moment wszystkie takie stanowiska w firmie są obłożone? Nie znalazłam aktualnej oferty pracy więc zastanawiam się jak to wygląda :) Podpowiecie?

MYFOOD
@Urszula

Jesteśmy w trakcie finalizacji rekrutacji na to stanowisko. Prosimy o przesłanie CV na adres: office@my-food.pl i w razie gdyby pojawiły się inne propozycje pracy skontaktujemy się z Panią:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MyFood Sp. z o.o., Sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Szukampracy

Czy firma przeprowadza rekrutację na stanowisko PH ?

MYFOOD
@Szukampracy

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nikogo na takie stanowisko. Posiadamy stabilny zespół sprzedażowy i wszystkie, obecnie wytyczone regiony posiadają swoich przedstawicieli regionalnych. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń. W razie gdyby sytuacja się zmieniła na pewno będziemy o tym informować. Pozdrawiamy!

Poziomka

Pracuję w firmie półtorej roku, nie miałem żadnych nieprzyjemności itd. Bardzo duże zaangażowanie przełożonych w kierunku pracownika. Można zawsze polegać na wsparciu duchowym bądź merytorycznym. Atmosfera w pracy jak najbardziej sympatyczna. Brak presji, mobbingu. Pełen szacunek do ludzi. Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków a co najważniejsze wynagrodzenie zawsze terminowe. Narzędzia do pracy na wysokim poziomie. Pomimo COVID nie było redukcji etatów bądź cięcia wypłat a inne firmy takie zabiegi stosowały. Gdybym stanął jeszcze raz przed wyborem firmy, zgłosiłbym się bez wahania. Z czystym sumieniem polecam.

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy MyFood Sp. z o.o., Sp.k., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

LLL

co tu pisac ? dziwna firma dziwni ludzie.

Urszula
@LLL

Hej, nie wiem, czy tu jeszcze zajrzysz, ale bardzo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Dlaczego określasz w ten sposób firmę oraz ludzi w niej pracujących? Niestety sama nie jestem w stanie nic wywnioskować, bo "dziwny" to słowo-worek :D

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Chciałbym tu pracować?

L.Chamer
@Remik

Ha ha ha

nick

zero kalmarów w kalmarach

Ryba

Bardzo nie polecam!

ggg

co za (usunięte przez administratora)

dociekliwy

dlaczego wprowadzacie w błąd klientów ? oj nie ładnie !!!

sandacz

kasa kasa kasa nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o MyFood Sp. z o.o., Sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w MyFood Sp. z o.o., Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MyFood Sp. z o.o., Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MyFood Sp. z o.o., Sp.k.?

MyFood Sp. z o.o., Sp.k.